11 lietas, kas jums šodien jāzina tehnoloģiju jomā

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 11 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
11. janvāris ir bīstama diena, atbrīvojieties no ienaidniekiem. Kas jums jāzina šodien
Video: 11. janvāris ir bīstama diena, atbrīvojieties no ienaidniekiem. Kas jums jāzina šodien

Saturs


1. Saliekamais dators ir klāt!

Lenovo ir atklājis prototipu ... PC kaut ko. Pagaidām tam nav nosaukuma, taču tas ir sava veida ThinkPad X1. Uzņēmums to pat nesauc par klēpjdatoru, tā vietā to sauc par salokāmu.

Ko mēs zinām:

  • Tas ir LG izgatavots 13,3 collu OLED displejs ar 2K izšķirtspēju un 4: 3 malu attiecību.
  • Tas tiek salocīts līdz cietā vāka lielumam vai apmēram tā, salokot uz iekšu kā parasts klēpjdators, taču to var parādīt portreta un ainavas formā un pārvērst visur, kur jums nepieciešams.
  • Salokāms darbojas Intel procesorā ar operētājsistēmu Windows, tai ir USB-C pieslēgvietas, stereo skaļruņi, Lenovo ir apsolījis, ka tam būs “visas dienas” akumulators, sacīja Gizmodo. Netika piedāvāta sīkāka informācija, piemēram, RAM, iekšējā krātuve utt.
  • Tas salokās uz iekšu, tāpat kā parasts vecs klēpjdators, kas nozīmē, ka viru tehnoloģija ir kritiska sastāvdaļa.
  • Bet nav fiziskas tastatūras, padarot ierīci gan mazāk praktisku, gan atvērtāku idejām. Jūs varētu izmantot pusi no tā kā skārienjutīgo tastatūru vai kā milzu Apple Mac skārienjoslu. Vai arī jūs varētu piesaistīt ārēju tastatūru un doties uz pilna ekrāna nekustamo īpašumu.



(Attēla kredīts: Gizmodo)

  • Lenovo saka, ka tas strādā pie prototipa trīs gadus, pirms vakardienas lielais ķircinātājs atklāj, lai sasniegtu vislabāko pārnesamību, ko tas var pārvaldīt.
  • Uzņēmums saka, ka gatava ierīce nonāks 2020. gadā.

Ātra uzņemšana:

  • Vai tas darbosies? Vai tas ir noderīgi? ES neesmu pārliecināts.
  • Visi zina, ka rakstīšana ar skārienekrāna tastatūru vēl nedarbojas, un lielākā daļa cilvēku, ar kuriem esmu runājis, šajā jautājumā ir iestrēguši.
  • Bet es mīlu ideju par īpaši pārvietojamu, salokāmu displeju, kas var paplašināt manu pašreizējo klēpjdatoru. Vai arī kļūstiet par manu galveno ekrānu, strādājot no sava viedtālruņa ar ārēju tastatūru. Skārienekrāns
  • Ceļu karavīru kultūrai pietiek ar to, ka liela daļa aizņemtu cilvēku pievērsīs uzmanību šai lietai, tas noteikti.

2. Apple draudi tā sienu dārzam


Apple ir cīņa uz rokām. Sadalīts ASVAugstākā tiesa vakar pieņēma lēmumu 5-4 pret Apple, nepiekrītot tam, ka Cupertino uzņēmums varētu noraidīt pretmonopola tiesas prāvu, ko ierosinājusi iPhone lietotāju grupa par savu App Store praksi.

Kas notika?

  • IPhone īpašnieku grupa apgalvo, ka Apple 30% komisijas maksa par App Store pārdošanu tiek nodota lietotājiem, kas pārstāv nelikumīga un negodīga monopola vara.
  • Apple ierīču īpašnieki var iegādāties lietotnes tikai caur App Store. Apple samazina dažus no tur pārdotajiem pārdošanas apjomiem. Kostīms apsūdz Apple monopolistiskajā praksē.
  • Augstākā tiesa par to nepieņēma lēmumu; nav izlemts, vai Apple rīcība faktiski pārkāpj valsts konkurences likumus.
  • Tomēr tas nolemj par augstām likmēm: Apple aizstāvība norādīja uz vecu Augstākās tiesas precedentu, kas uzskatīja, ka tikai pakalpojumu “tiešie pircēji” ir tiesīgi iesniegt šādu pretmonopola tiesas procesu.
  • Apple apgalvoja, ka patērētāji savas lietotnes pērk no izstrādātājiem, nevis no paša Apple.
  • Tiesa nepiekrita: “Mēs nepiekrītam,” rakstīja tiesnesis Brets Kavanaugh. “Prasītāji iegādājās lietotnes tieši no Apple, tāpēc ir tiešie pircēji.”
  • Tagad visi tehnoloģiju uzņēmumi, ieskaitot Google, Microsoft un Amazon, var atvērt līdzīgām tiesas prāvām. "Es ceru, ka vēl virkne lietu tiks iesniegtas pret vēl vairākām kompānijām," Washington Post sacīja Demokrātijas un tehnoloģijas centra labākais konkurences eksperts Avery Gardiner. “Ir arī citi cilvēki, kuriem ir lietotņu veikali. Google ir lietotņu veikals. Kāds nopietni meklēs praksi, kurai varētu būt bijusi ietekme uz cenām Google lietotņu veikalā. ”

Ko tas nozīmē?

  • Tātad no legālām mahinācijām nāk visaptveroša cīņa: vai Apple palīdz izstādē veidotu kuratoru, kas visiem ir drošībā, par samaksu par biznesu, vai arī Apple sienu dārzs nav izturīgs, ņemot vērā veidu, kā tas iekasē nodevas, un tas palielina lietotņu izmaksas, un ierobežo arī konkurenci?
  • Starp citu, Spotify līdzīgi strīdas arī ES konkurences lietā, kuru mēs izskatījām pēc tam, kad Spotify atvēra savu vietni “Time To Play Fair”, atzīmējot, ka tai ir jāiekasē no patērētājiem vairāk, jo Apple nodoklis ir 30%. Tomēr Spotify pieeja ES vairāk attiecas uz godīgu konkurenci tirgū.

Ko viņi saka:

  • Renē Ritče, vietnes. Galvenais redaktors iMore.com un pazīstams kā Apple analītiķis un tehnoloģiju kritiķis, dalījās pārdomās ar DGiT Daily:
  • “Man joprojām nav bijis daudz laika to izpētīt, bet es vispārīgi domāju, ka ASV vienmēr ir skatījušās uz patērētāju cenu noteikšanu kā uz visu, visbeidzot, pretēji ES, kas par prioritāti noteikusi tirgus konkurenci.
  • “Lieta joprojām ir jānovirza tiesai, bet man ir grūti noticēt, ka Apple var apsūdzēt monopola ļaunprātīgā izmantošanā, uzturot lietotņu cenas augstā līmenī, vienlaikus vainot arī sacīkstēs līdz līmenim, kur gandrīz visas lietotnes tagad ir tik lētas vai bezmaksas izstrādātāji cīnās, lai pabarotu savas ģimenes. ”

Šis ir Apple paziņojums, atbildot uz:

  • “Šodienas lēmums nozīmē, ka prasītāji var izskatīt savu lietu apgabaltiesā. Mēs esam pārliecināti, ka, kad tiek iesniegti fakti, mēs gūsim virsroku un App Store nav neviena metrika monopols.
  • “Mēs lepojamies, ka esam izveidojuši drošāko, drošāko un uzticamāko platformu klientiem un lielisku biznesa iespēju visiem izstrādātājiem visā pasaulē. Izstrādātāji nosaka cenu, ko viņi vēlas iekasēt par savu lietotni, un Apple tam nav nekādas lomas. Lielākā daļa App Store lietotņu ir bezmaksas, un Apple no tām neko nesaņem. Vienīgais piemērs, kurā Apple dalās ieņēmumos, ir tad, ja izstrādātājs izvēlas pārdot digitālos pakalpojumus, izmantojot App Store.
  • “Izstrādātājiem ir vairākas platformas, no kurām izvēlēties, lai piegādātu programmatūru - sākot ar citiem lietotņu veikaliem, beidzot ar viedtelevīzijām un beidzot ar spēļu konsolēm, un mēs katru dienu smagi strādājam, lai mūsu veikals būtu labākais, drošākais un konkurētspējīgākais pasaulē.”

3. Viss, ko mēs zinām par OnePlus 7 sēriju pirms palaišanas, un mēs patiešām zinām daudz ().

4. Atjauniniet savu WhatsApp tagad, lai izvairītos no šī bīstamā uzlaušanas, kas sākas tikai no tālruņa zvana, pat ja neatbildējāt (AA).

5. Google izskaidro, kāpēc Pixel 3a ir austiņu ligzda (AA).

6. ASV un Ķīnas tirdzniecības karš nozīmē, ka vai nu Apple krājumi samazināsies, vai arī iPhone cenas pieaugs (Gizmodo). Vai abi. Tikmēr Vjetnamā un Korejā ražotos Samsung tālruņus tas lielā mērā neietekmēs.

7. Grindr ķīniešu īpašniekam ir jāpārdod lietotne līdz 2020. gada jūnijam (Engadget).

8. NASA un Baltais nams pieprasīs Kongresam papildu 1,6 miljardus USD nākamā gada budžetā, lai paātrinātu cilvēku misijas uz Mēnesi (The Verge).

9. Tikmēr SpaceX statiskais ugunsgrēks, kas notika pirms vakar pieminētās Starlink satelīta palaišanas, gāja kā parasti, viss bija paredzēts trešdienas palaišanai (Twitter). Arī pārbaudījums tika pamanīts.

10. Tesla ekrāna sāga parāda, kāpēc “Automotive Grade” ir svarīga (thedrive.com + HN diskusija).

11. “Kas, jūsuprāt, ir vislielākais cilvēka ķermeņa trūkums?” (R / askreddit).

Gadījumā, ja jūs nezināt, DGiT Daily piegādā ikdienas e-pastu, kurā jūs atradīsit visu tehnoloģiju jaunumu, viedokļu un saišu norādi uz planētas vissvarīgākajā jomā notiekošo. Jūs saņemat visu nepieciešamo kontekstu un ieskatu, un visu kopā ar jautrības pieskaņu un ikdienas izklaides elementu, kas jums citādi pietrūkst.

Mē ļoti ceram, ka kādreiz drīz Google redzē avu pirmo vidējā līmeņa centienu avā Google Pixel rindā. Tiek apgalvot, ka ierīce tik pārdota kā Google Pixel 3a un Google Pixel 3a XL....

Tagad ir pienāci laik atvert Window 10 piezīmju grāmatiņu! Amazon Prime Day izpārdošana nori labi, amazinot augtā cena klēpjdatoro no Acer, Au, Dell, HP, Lenovo, Razer un citiem. aņemiet to, kamēr kar...

Jaunākās Ziņas