11 lietas, kas jums šodien jāzina tehnoloģiju jomā

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 23 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 19 Maijs 2024
Anonim
11. janvāris ir bīstama diena, atbrīvojieties no ienaidniekiem. Kas jums jāzina šodien
Video: 11. janvāris ir bīstama diena, atbrīvojieties no ienaidniekiem. Kas jums jāzina šodien

Saturs


1. Google Stadia: šeit ir gan labais, gan sliktais, gan jautājumi

Google fantastiski skanīgā Google Stadia atklāšana, pārceļot spēli uz mākoni, bija patiesi aizraujoša, jo sarūgtināja. Ļauj man paskaidrot!

Pirmkārt, informācija:

  • Google Stadia ir nosaukums Google spēļu straumēšanas pakalpojumam, kurš vispirms debitēja kā tests ar nosaukumu Project Stream.
  • Tagad spēlētāji var nokļūt tieši spēlē ar vienu klikšķi - pat no YouTube videoklipa vai iegultas vietnē bez instalēšanas un aparatūras. Saskaņā ar Google datiem tas darbojas tikai piecu sekunžu laikā.
  • Izmantojot Google moderno tīkla infrastruktūru, uzņēmums sola netraucētu straumēšanu, nodrošinot jums pietiekami labu savienojumu - vairāk par to tālāk.
  • Stadia ir veidota tā, lai tā būtu pieejama visur: mākoņdatošanas pakalpojums nemanāmi darbojas pārlūkā Chrome, kā arī Chromecast Ultra ierīcēs. Tas nozīmē, ka gan galddatori, gan klēpjdatori, gan tālruņi ar pārlūku Chrome var uzreiz straumēt spēli un sākt spēlēt.
  • Neveic instalēšanu, ielāpus un lejupielādes - vienkārši aktivizējiet Stadia pakalpojumu, un spēles būs pieejamas, ja būsit izveidojis pietiekami ātru savienojumu, lai apstrādātu datu prasības. 60FPS, 4K un Googles cer savlaicīgi straumēt līdz 8K, 120 kadri sekundē. Tas ir traki.
  • Varat pārslēgt ierīces dažu sekunžu laikā, sākot spēlēties no televizora uz tālruni un ātri spēlējot.
  • Ir Google kontrolieris, kas savieno tieši ar datu centru, vai arī jūs varat izmantot BYO iecienītos Xbox, PS4 vai Switch kontrolleri.
  • Tas attiecas uz AAA spēlēm - viena no pirmajām būs Doom Eternal, no id Software.
  • Tas tiks atklāts 2019. gadā ASV, Kanādā, Lielbritānijā un lielākajā daļā Eiropas. Google gadiem ilgi strādā pie tā, sākot ar 2014. gadu.
  • Mēs neko daudz vairāk nezinām par to, kā platforma darbosies, nosakot cenu noteikšanu. Pastāvīgās abonēšanas izmaksas, kā arī prēmiju nosaukumu iegāde?
  • Google saka, ka tā dalīsies vairāk par Stadia “šovasar”, kas, pēc mūsu domām, nozīmē, ka Stadia būs liela klātbūtne E3 2019.
  • Ir arī vairāk tehniskas informācijas (The Verge), ieskaitot informāciju par veiktspēju un jaunu GPU mikroshēmu no AMD. Google norāda, ka FPS spēlēm ievades latentums varētu būt pat pietiekami zems, lai gan tas ir drosmīgs apgalvojums.
  • Vai personālo datoru spēlētāji tagad var un var spēlēt tikai uz jebkuras ierīces? Vai tas novedīs pie nepieciešamības pēc speciāliem datoriem un klēpjdatoriem gadījuma spēlētājiem un citiem?
  • Cik drīz šāda veida pakalpojumiem - ja ne Stadia, nekā konkurentam - vairs nebūs jēgas pirkt konsoles 400 ASV dolāru vērtībā (plus spēles)? Atrodoties bezsaistē, tā vairs nav nevienas spēles iespēja, ieskaitot viena spēlētāja spēli.

Jautājumi:


  • Stadia ir aizraujošs piedāvājums: spēlējiet spēles jebkur, no jebkuras platformas, kurai ir pārlūks Google Chrome, kas ir gandrīz jebkura jūsu ierīce, ieskaitot tieši televizorā, izmantojot Chromecast, ir masīvs.
  • Ideja par to, ka spēļu datoram vai konsolei, kas pieejama jebkur, kurp dodaties, ir pieejama lieliska veiktspēja bez iepriekšējām izmaksām, ir lieliska.
  • Lai gan, protams, ir iemesli būt skeptiskiem.
  • Kamēr mēs visi neredzam, ka tas darbojas mūsu labā, ir grūti īsti zināt, kā tas darbosies. Ar kādu DSL / kabeļa savienojumu pietiek? Vai mums jāgaida 5G?
  • Spēļu klientu un vairāku spēlētāju serveru ievietošana vienā vietā, šķiet, palīdzēs samazināt latentumu, taču gaismas ātrums joprojām nemainās.
  • Liela daļa spēlētāju nav noraizējušies par ieguldījuma nobīdi un konkurētspēju, un nemaz nezina, ka tas patiešām pastāv - un tādi, kādi ir.

Saturs:

  • Lielāka problēma ir tā Google vēl nav šī satura. Kad Google paziņoja, mūsu kanāls Slack iedegās, lai runātu par sīkāku informāciju un paziņoto spēļu trūkumu.
  • Tā vietā mēs redzējām, ka Google piedāvā tehniskus demonstrējumus, vairāk piesaistot izstrādātājus tā izstrādātāju konferencē, nevis plašākai auditorijai.
  • Ja Google spētu paziņot par vienu plašu spēli - Fortnite, PUBG vai Apex Legends vai kaut ko līdzīgu Red Dead Redemption 2 jebkurā platformā, kā to rakstīja mans kolēģis Džo Hindijs, tas būtu kļuvis par tendenciozu tēmu vietnē Twitter, kas tur paliktu. trīs dienas. Tika paziņots par Doom Eternal, taču, nesniedzot sīkāku informāciju, tam nebija lielas pievilcības.
  • Tā vietā mēs redzējām Google piķi, lai mudinātu cilvēkus izveidot savu platformu.
  • Mēs redzējām iesaistītos spēļu izdevējus id Software un Ubisoft, un tiek atbalstīti divi no populārākajiem spēļu izstrādes dzinējiem, ieskaitot Unreal un Unity. Tas ir iedrošinošs jau no sākuma, bet arī nepieciešams.
  • Stadia dzīvos vai mirs pēc satura, un mēs vēl īsti nezinām, kā tas pārliecinās esošos izdevējus un spēļu namus pievienoties tā platformai.
  • Svaru skaits, ko pieminēja Google, taču konkurenti, kuriem jau ir spēles un IP, strādā pie sava pakalpojuma. Epic ir all-in savā spēļu veikalā, un Fortnite ir tās portāls spēļu straumēšanai. (Iedomājieties dažu sekunžu laikā nokļūt Fortnite spēlē, bez instalēšanas un bez atjauninājumiem)
  • Sony ir slavens ar to, ka nekad nedeva collu, un tai jau ir PlayStation Now, Microsoft strādā pie straumēšanas, izmantojot Project xCloud, Amazon strādā pie sava pakalpojuma, Geforce Now ir labs šobrīd un vēl daudz vairāk, kā mēs jau iepriekš runājām.
  • Tātad, kā Google iegūst lielās spēles, kas nepieciešamas Stadia, lai tām patiešām būtu nozīme?
  • Google sāk savu spēļu studiju Stadia Games and Entertainment, lai ražotu savus nosaukumus, iesaistot tādus cilvēkus kā Jade Redmond.
  • Bet mēmes jau ir sākušās par spēļu trūkumu.
  • Daudzi domāja, vai tas kļūs par vēl vienu Google produktu, kas tiks laists klajā un pazudīs dažu gadu laikā, kā to dara daudzi citi produkti. (Šeit ir 50 piemēri.)
  • Jautājot apkārt maniem draugiem, kuri ir spēlētāji vai ne, bet patiešām neiekļūst tehnoloģiju vidē, Stadia neaprobežojās ar viņu apziņu - kam Google, iespējams, pagaidām nav prātā, ņemot vērā, ka tam ir iespējas to darīt, kad tas vēlas. Kamēr tas netiks atvērts, iespējams, tas nebūs vajadzīgs, ja vien tajā būs izdevēji un izstrādātāji.

Bonuss: Google ar savu kontrolieri ar lielu cieņu veltīja Konami kodu. Ievadiet kodu (⬆⬆⬇⬇⬅➡⬅➡ ??) vietnes stadia.com pārsteigumam.


2. Lieli jaunumi: ES ir sodījusi Google 1,49 miljardus eiro par “ļaunprātīgu rīcību tiešsaistes reklāmā” (ES): “Google ir nostiprinājis savu dominējošo stāvokli tiešsaistes meklēšanas reklāmās un pasargājis sevi no konkurences spiediena, uzliekot pret konkurenci vērstus līgumiskus ierobežojumus trešo personu vietnēm. Saskaņā ar ES anti-patiesajiem noteikumiem tas ir nelikumīgi ... Pārkāpumi ilga vairāk nekā 10 gadus. ”

3. Disney pāriet no behemota uz kolosu līdz ar 21. gadsimta Foksa darījuma slēgšanu, par USD 71,3 miljardiem (NY Times). Celjas Holivudas briesmonis.

4. Apple izlaida iMac atsvaidzināšanu gan saviem 4K, gan 5K modeļiem. Tas ir noderīgi, ja jūs patiešām vēlaties iMac, bet Apple atstāt pilnīgi novecojušu 5400RPM HDD kā noklusējumu ir briesmīgs (MacRumors). Ja plānojat iegādāties, jums noteikti jāmaksā 200 USD par SSD jaunināšanu. Arī šonedēļ gaidiet vairāk Apple ierīču atjauninājumu.

5. Apple MacBook 'Flexgate' ir reāls, un Apple to vajadzētu atzīt (The Verge).

6. Pārskats par Dell XPS 13 2019 (CNET): “Tas beidzot ir noticis. Ar 2019. gada pārskatīšanu es beidzot esmu beidzis lietas, par kurām sūdzēties ... ”

7. Samsung Galaxy A50 apskats: Samsung labākais vidējā ranga mākslinieks gadu laikā (AA).

8. NVIDIA AI neapstrādātus rotājumus pārveido fotoreālistiskās ainavās (Engadget).

9. Asteroīda Bennu paraugu vākšana var būt grūtāka nekā NASA saprata, liecina jaunie atklājumi (Gizmodo).

10. Šeit ir “īss, zinātnisks ceļvedis” līdz pavasara pirmajai dienai (Vox).

11. Ja ķermenis noraida orgāna transplantātu, vai šo orgānu var izmantot kādam citam, vai arī tas vairs nav izmantojams? (r / askcience).

Gadījumā, ja jūs nezināt, DGiT Daily piegādā ikdienas e-pastu, kurā jūs atradīsit visu tehnoloģiju jaunumu, viedokļu un saišu norādi uz planētas vissvarīgākajā jomā notiekošo. Jūs saņemat visu nepieciešamo kontekstu un ieskatu, un visu kopā ar jautrības pieskaņu un ikdienas izklaides elementu, kas jums citādi pietrūkst.

Moto Z3 Play dizain nevienam nedrīktētu būt pārāk pārteidzoš. Ta aglabā tādu pašu kopējo formu un nopiedumu kā iepriekšējā Moto Z ierīce, ka ir nepieciešam, lai aglabātu aderību ar Moto Mod....

Atjaunināšana, 2019. gada 28. maij, plkt. 12:15 ET: Izkatā, ka Motorola noņēma viu ieraktu no Amazon. Nav kaidr, vai uzņēmum atcel paūtījumu, ka veikti, kamēr tālruni bija pieejam. ...

Aizraujošas Publikācijas