13 lietas, kas jums šodien jāzina tehnoloģiju jomā

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Jūlijs 2024
Anonim
Как формируется зависимость от человека. Техника ближе дальше. Обучение НЛП Казахстан
Video: Как формируется зависимость от человека. Техника ближе дальше. Обучение НЛП Казахстан

Saturs


1. Problēma ar “OK Google” vienkārši neizzūd

Es šajā nedēļas nogalē iestatīju savu Google Home Mini citā vietā un visu laiku uzdevu tai virkni jautājumu.

Un, nedēļas nogalē lasot tehnikas atspoguļojumu, es atrados svaigā un pilnīgā vienošanās ar Barbaru Krasnoffu The Verge, kurš rakstīja: “Google palīga sliktākajā īpašībā joprojām ir jāsaka“ Hey Google ”.”

Kāpēc mums joprojām jāsaka “OK Google” vai “Hey Google”?

  • Labi, ka Google ir kaitinoša frāze, kas jāsaka, kad jums tā jāsaka vairākas reizes. Jā.
  • Bet pati pirmā pasaules problēma tiem, kam pieder vairākas Google Home ierīces, ir tas, cik nepatīkami ir tad, kad ierīces pārstāj spēlēt kopā.
  • Kā skaidro Krasnoffs, “… sakiet kaut ko līdzīgu,“ Hei Google, iestatiet taimeri uz 12 minūtēm ”, un gaidītā“ taimera komplekta ”atbilde nāk no ierīces, kas atrodas kaut kur citur mājā.”
  • Problēma ir tā, ka Google var ļoti labi atļaut pielāgojamu palaišanas frāzi Google mājas sākšanai.
  • Jau 2013. gada beigās Google piedāvāja iespēju pielāgot jūsu palaišanas frāzi. Sākot ar “OK Google Now” līdz visam, ko vēlaties. (Es dažādu iemeslu dēļ izmantoju “Ok Computer”.)
  • Google ir izvairījies no antropomorfizētās opcijas Siri / Alexa, izvēloties neveidot personību. Pat sākotnējais projekts sauca par “Projektu Majel”, pamāja ar “Star Trek” datorsistēmu balsi.
  • Bet Amazon ļauj jums izvēlēties starp “Alexa”, “Amazon”, “Echo” vai “datoru”.
  • Kāpēc Google arvien labākā balss atpazīšana nav ļāvusi mums piezvanīt bez nosaukuma Google palīgam kaut kam citam?
  • Krasnoff apgalvo, ka tas ir viss mārketings: “Tā kā uzņēmums, kas mums pārdod tehnoloģiju, vēlas, lai mēs sakām tā vārdu. Pastāvīgi. Visu laiku. Neatkarīgi no tā, cik lielā mērā tas ietekmē tehnoloģijas faktisko efektivitāti. ”
  • Iespējams, ka arī juridiskās nodaļas spēlē savas lomas.

Punkts: piespiedu klupīgums


  • Lieta tomēr ir tāda, ka neviens nevēlas, lai šie palīgi klausītos visas sarunas, it īpaši ņemot vērā to, cik viņi ir ierobežoti lielākajai daļai pieprasījumu.
  • Viedie pulksteņi ir ar jaukām ieviešanām, kur ar žestiem var aktivizēt Siri vai Google Assistant, savukārt dažiem viedtālruņiem ir īpašas pogas vai izspiežamas puses.
  • Bet ideālā nākotne ir bezšuvju. Kā mēs pagājušajā nedēļā runājām ar Apple AirPods, lai arī tie ir dārgi un nepiedāvā pārsteidzošu skaņu, sinhronizācija no AirPod uz iPhone vienkārši darbojas. “Tikai darbojas” burvība nekur ne tuvu nav reāla no pašreizējās AI.
  • Tas nozīmē, ka konkrēta palaišanas frāze pagaidām joprojām ir sarežģīta aktivizācijas metode.
  • Pirmā ierīce, kas pārvalda kaut ko labāku - nepiespiežot cilvēkus pateikt frāzi, un tā neizslēdzas nejauši - piespiedīs lielas pārmaiņas viedierīcēs un sāks radīt daudz dziļāku pieredzi nekā virsmas līmeņa spējas.

2. Huawei P30 Pro apskats: tālrunis ar lielvarām. Arī Deivida Imela video pārskats ir lielisks skatījums, kurā redzamas dažādas Marokas daļas! ().


3. Samsung Galaxy S10 pirkstu nospiedumu sensors, kas tiek apmānīts ar 3D izdrukātu pirkstu nospiedumu (The Verge).

4. Xiaomi Foxconn rūpnīcas līnija: kā tiek ražots Xiaomi Mi 9 (GizChina).

5. Netflix apstiprina, ka ir pēkšņi beidzis Apple AirPlay atbalstu. Pirmoreiz piedāvāts 2013. gadā, tagad Netflix vairs neļaus jums rādīt raidījumus Apple TV. Apple vs Netflix ir diezgan spēks (The Verge).

6. CNET Dan Ackerman darīja visu iespējamo, lai aizstāvētu problemātisko Apple Mac tastatūru. Tas ir nedaudz remdens un balstās uz personīgām anekdotēm, ieskaitot to, ka viņš joprojām ir saskāries ar dažām problēmām pat ar pārskatīšanas vienībām.

7. Google I / O 2019 tagad ir atlicis mazāk nekā mēnesis: ko gaidīt (AA).

8. Daudzi cilvēki dusmojas uz šo emuāru, kurā teikts: “Ja kāds nenosūta pateicības e-pastu, nealgojiet viņu.” Šeit ir ļoti saprātīgs skaidrojums ar to saistītajām problēmām (shkspr.mobi).

9. Pētījums: divi monitori vai viens īpaši plašs? (HN).

10. Bateriju realitāte: Nav nekas labāks par litija jonu, kas drīz parādīsies (Bloomberg).

11. Vai kādreiz esat nikns, aizkavēdamies aiz tā, ka kāds lēnām staigā? Kāpēc jūsu smadzenes ienīst lēnas runas un kā būt mazāk nepacietīgiem (Nautilus).

12. Austrālijā tiks uzņemta jauna, noslēpumaina “Marvel” filma “Bez nosaukuma” (CNET). (Es domāju, ka tas varētu būt Shang-Chi.)

13. “Vaicājiet HN: kuri lieliski produkti nav guvuši panākumus?” (HN)

Gadījumā, ja jūs nezināt, DGiT Daily katru dienu piegādā e-pastu, kas ļauj jums atrast visu tehnoloģiju jaunumu, viedokļu un saiti uz planētas vissvarīgākajā jomā. Jūs saņemat visu nepieciešamo kontekstu un ieskatu, un visu kopā ar jautrības pieskaņu un ikdienas izklaides elementu, kas jums citādi pietrūkst.

2. E-veikal nav draudzīg lietotnēm. Jum ta bū jādara veikt meklēšanu.3. Ieraktiet Hulu meklēšana laukā, izmantojot avu Joy-Con vai Pro kontrolieri....

1. Ritiniet pa kreii uz lente, lai piekļūtu Playtation tore.2. Ritiniet uz leju līdz Lietotne kotēšana Veikalu izvēlne. 3. Ritiniet pa labi, lai izvērtu izvēlni laīšanai Izpētīt....

Nesenie Raksti