Android 9 Pie pārskats: plaisas novēršana

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 19 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Download Elden Ring PC + Full Game Crack for Free [MULTIPLAYER]!
Video: Download Elden Ring PC + Full Game Crack for Free [MULTIPLAYER]!

Saturs


Android 9 Pie izlaidums ir pierādījums sakāmvārda pudiņā, ka Android kā operētājsistēma ir sasniegusi savu soli. Android 9 Pie vēl nav vispilnīgākā, visaptverošākā un konsekventākā Android versija, kurai nav pamata funkciju vai virsmas lakas. Tas nodrošina daudzus no pagātnes Android versiju solījumiem, sniedzot mums jaunu navigācijas sistēmu un lietotņu pārskatu, labāku paziņojumu apstrādi un resursu pārvaldību un vairāk iegultu AI, nekā varat ievietot nūju. Un tomēr tas viss nevar palīdzēt, bet var justies nedaudz savilcis ar saknēm, iespējams, ir pārāk tālu Apple virzienā. Šis ir Android 9 Pie pārskats.

Google ir trīs galvenās Pie tēmas: intelekts, vienkāršība un digitālā labklājība. Trešais nebūs pieejams līdz rudenim, taču Pixel īpašniekiem tas tagad ir pieejams, izmantojot publisku beta versiju (vairāk par to pašā galā). Saprātīgums operētājsistēmas Android Pie izgudrojumos galvenokārt ir saistīts ar AI balstītu automatizāciju, mācoties no lietošanas paradumiem, lai pielāgotu visu, sākot no akumulatora izmantošanas līdz displeja spilgtumam. Vienkāršība ir iemiesota tajā, ko redzat un kā to izmantojat. Sāksim tur.


Iegādājieties Android Pie savā piemērotajā ierīcē tūlīt

Piezīme par šo Android 9 Pie pārskatu: Programmatūras pieredze, uz kuru es atsaucos turpmāk, ir balstīta uz Android Pie versiju, kas atrodama Google Pixel 2. Android 9 citās ierīcēs var nedaudz atšķirties, lai gan vairums no tām saistītajām izmaiņām būs ierīces agnostiskas. Lielākā šī pārskata daļa tika uzrakstīta, pamatojoties uz galīgo Android P izstrādātāja priekšskatījumu, un pēc oficiālā Android 9 atjauninājuma tika pievienotas papildu piezīmes. Kopš sākotnējās alfa versijas izlaišanas 2018. gada 7. martā, Pixel 2 nepārtraukti esmu izmantojis Android P.

Android 9 Pie pārskats: vizuālas izmaiņas

Pirmais, ko pamanīsit operētājsistēmā Android 9, ir tas, ka tā dizaina valoda, kas pazīstama kā Material Design, ir vizuāli atsvaidzināta. Galvenās izmaiņas attiecas uz noapaļotiem stūriem, krāsainām ikonām un daudz vairāk baltā laukuma. Tas ir arī glaimāks nekā jebkad agrāk, ar vēl mazāk nometņu ēnām nekā iepriekš.


Android 9 navigācija

Android 9 Pie iepazīstina ar jaunu vienas pogas žestu navigācijas sistēmu. To var ieslēgt un izslēgt displeja iestatījumos sadaļā Žesti> Pārvelciet mājās pogu. Šīs ir Android Pie žestu vadīklas:

  • Pieskarieties mājām
  • Ilgi nospiediet Google palīgu
  • Velciet pa labi un atlaidiet jaunāko lietotni
  • Velciet pa labi un turiet, lai ritinātu pēdējās lietotnes
  • Velciet uz augšu, lai parādītu neseno lietotņu izvēlni un ieteiktās lietotnes
  • Velciet tālāk uz augšu, lai atvērtu lietotņu atvilktni (vai velciet vēlreiz uz augšu no lietotņu pārskata)

Piezīme: Android 9 žestu navigācija neaprobežosies tikai ar Pixel un Android One ierīcēm. Google ir teicis, ka Pixel 3 to izmantos pēc noklusējuma un tas būs pieejams visiem ražotājiem, kuri to vēlēsies.

Šie žesti ir pieejami jebkurā ekrānā, lai jūs varētu jebkurā laikā vilkt uz augšu, lai piekļūtu lietotņu atvilktnei, neatgriežoties sākuma ekrānā. Nepieciešamības gadījumā navigācijas pogas kreisajā pusē parādīsies bultiņa atpakaļ. Es neesmu pilnīgi pārliecināts, kāpēc netika īstenots swiping pa kreisi, lai dotos atpakaļ, jo aizmugures bultiņas klātbūtne šķiet nedaudz pretrunā ar citādi ļoti minimālistisko navigācijas risinājumu.

Es neesmu pārliecināts, kāda būs mācīšanās līkne mazāk tehniski slieciem lietotājiem, ņemot vērā vizuālo norāžu trūkumu, bet es pieņemu, ka tāpēc tradicionālās ekrāna pogas joprojām ir problēma. Ir pirmās dienas uznirstošie logi, taču tas nav nekas noturīgs un acīmredzams, piemēram, Android tradicionālās navigācijas pogas.

Atkarībā no tā, kur atrodaties saskarnē, blakus navigācijas pogai ik pa laikam parādās citas pagaidu pogas. Tajos ietilpst tastatūras atlasītājs un vieda pagriešanas poga. Viedā pagriešana nozīmē, ka pat tad, ja automātiskā pagriešana ir izslēgta, Android OS atpazīs lietotnes, kurās jūs varētu vēlēties ignorēt šo iestatījumu (piemēram, YouTube), ietaupot ceļojumu uz ātriem iestatījumiem, kad vēlaties skatīties. video pilnekrāna režīmā.


Navigācija ekrānā uz žestu nav nekas jauns, jo iPhone X un vairākas Android ierīces to jau izmanto. Daži Android ražotāji jau agrāk bija spēlējuši žestu navigāciju, kas balstīta ap kapacitatīvo pirkstu nospiedumu skeneri, taču šim risinājumam bija vairākas problēmas, tostarp ātra lietotņu pārslēgšana un piekļūšana dalītā ekrāna režīmam. Operētājsistēmā Android Pie jums vienkārši jāpieskaras lietotnes ikonai pārskata ekrānā un izvēlnē jāizvēlas sadalīts ekrāns (šeit parādīsies arī lietotnes piespraušana, ja to iespējojat iestatījumos> Drošība un atrašanās vieta> Papildu> Ekrāna piespraušana). Jautrs fakts: Huawei jau ieviesa vienu ekrāna navigācijas pogu ar pagājušā gada Mate 10 Pro, lai gan tā nebija tik visaptveroša kā Google Pixel Pie risinājums. Kapacitīvo pogu faniem jāatzīmē, ka žesta navigācijas poga aizņem tikpat daudz vietas kā vecās ekrāna pogas.

Android Pies žestu navigācijas sistēma ir pārsteidzoši dabiska, tiklīdz jūs zināt, ko dara, bet tas nedaudz prasa, lai pierastu.

Pīrāga navigācijas sistēmas izmantošana ir pārsteidzoši dabiska, tiklīdz jūs zināt, kas ko dara. Nepieciešams nedaudz pierast, ja iepriekš neesat izmantojis žestu navigāciju, bet pēc tam, kad esat to izdarījis, tas vienkārši jūtas “pareizi” (vismaz man). Mana vienīgā iezīme šīs Android 9 Pie pārskatīšanas laikā bija tāda, ka, lai palaistu lietotņu atvilktni, jums jāpārvelk ekrāna pusceļš. Manā Pixel 2 tas nav tik slikti, bet es varu iedomāties, ka tas ir nedaudz neveikls ierīcēs ar lielāku ekrānu. Ja kāds no Google to lasa, lielisks papildinājums būtu opcija kaut kur iestatījumos, kas ļauj nedaudz pārvietot lietotnes atvilktnes palaišanas vietu.

Lietotņu pārskats

Tagad ir divas lietotņu pārskata ekrāna versijas (ja jums ir iespējota navigācija ar žestiem): viena ar Google meklēšanas joslu un AI ieteiktām lietotnēm apakšā, otra ar pilnekrāna lietotņu priekšskatījuma kartēm. Pirmais ir pasīvs, vienkārši parādot horizontālu priekšskatījuma karšu rindu, kuru varat pārvilkt. Lai noņemtu lietotni, vienkārši velciet to uz augšu. Lai ievadītu lietotni, velciet to uz leju vai pieskarieties tās kartei. Velciet līdz galam pa labi un redzēsit opciju Notīrīt visu. Pieskarieties lietotnes ikonai priekšskatījuma kartes augšpusē, un jūs iegūsit papildu opcijas informācijai par lietotni, lietotnes piespraušanu un ekrāna sadalīšanu.

Ja jums ir iespējota navigācija ar žestiem, tagad ir divas lietotņu pārskata ekrāna versijas, katrai no tām ir savas priekšrocības.

Otrais lietotņu pārskata ekrāns ir daudz vēsāks. Aktivizēts, velkot (un turot) navigācijas pogu pa labi, tas sāk aktīvu ritināšanu pa jūsu jaunākajām lietotnēm. Vienkārši turiet pirkstu uz navigācijas pogas, lai turpinātu ritināšanu un atlaidiet, lai palaistu to, kura lietotne pašlaik atrodas ekrānā. Virzienu var mainīt, pārvietojot navigācijas pogu pa kreisi un ātrumu, ar kādu kartes ritina, atbilst pirksta kustības ātrumam pa beršanas joslu.

Tā vietā, lai vilktu un turētu, velkot un atlaižot navigācijas pogu pa labi, jūs tūlīt ielādēsit nesen izmantoto lietotni. Tas padara pārslēgšanos starp divām jaunākajām lietotnēm vēl ērtāku nekā divreiz pieskaroties veco neseno lietotņu pogai. Tas darbojas gan sākuma ekrānā, gan lietotnē, taču rezultāts ir tāds pats.

Lielāki lietotnes priekšskatījuma ekrāni ļauj vieglāk redzēt, kur jūs atradāties, un jūs pat varat kopēt un ielīmēt tekstu tieši no priekšskatījuma kartēm. Atkarībā no tā, ko jūs izceļat, Pie piedāvās arī lietotni (Maps adresēm, Chrome URL vietrādēm, Kontaktpersonas vai s tālruņa numuriem utt.). Dažiem ir pievienotas darbības, kas saistītas ar lietotnes ieteikumiem, piemēram, piezvanot uz tikko iezīmēto numuru un tā tālāk. Vispārīga teksta gadījumā jūsu iespējas ir kopēšana, meklēšana un kopīgošana, bet attēliem tā ir tikai kopīgošana.

Jūs pat varat nokopēt un ielīmēt tekstu tieši no priekšskatījuma kartēm, izmantojot jaunu funkciju, kuras nosaukums ir Pārskata atlase.

Pārskata izvēli var izslēgt sākuma ekrāna iestatījumos sadaļā Ieteikumi. Šajā pašā izvēlnē varat arī atspējot AI ieteiktās lietotnes, kas parādās lietotņu pārskatā un lietotņu atvilktnes augšpusē, ja neesat ventilators. Man jāsaka, ka vairāk nekā jebkurš cits “AI” vai uz ieradumiem pamatots ieteikums, ar kuru es jebkad esmu saskāries citos tālruņos, Google to izmanto daudz biežāk nekā vairums.

Es personīgi mīlu jaunos nesenos lietotņu ekrānus. Dažiem var šķist, ka divi ir lieki, bet man patīk aktīvās un pasīvās ritināšanas iespēja. Pirmais ļauj man vienmērīgi ritināt manas jaunākās lietotnes, kad es meklēju lietotni, kuru es zinu, ka izmantoju diezgan nesen. Otrais ļauj man ātri atspīdēt līdz pēdējai atmiņā esošajai lietotnei vai ritināties manā tempā.

Ātrie iestatījumi

Ātro iestatījumu apgabals atspoguļo acīmredzamākās OS vizuālās izmaiņas, pat ja izmaiņas ir diezgan minimālas. Vienkrāsaini un daži teiktu, ka blāvi Oreo pārslēgi ​​tagad ir novietoti krāsainos apļos. Atkarībā no jūsu fona attēla (Pīrāgs pielāgojas automātiski, taču jūs varat izvēlēties manuāli), jūs iegūsit baltu vai ļoti tumši pelēku zemi ar ziliem apļiem, lai apzīmētu aktīvos pārslēgus un pelēkotos tos, kuri ir izslēgti.

Tāpat kā Oreo, minimālo ātro iestatījumu rūtī paziņojumu paneļa augšdaļā jūs vienkārši saņemsit sešas pārslēgšanas iespējas. Tas ir nedaudz kaitinoši, ja vairs nevarat ātri piekļūt iestatījumu izvēlnei no šī skata, bet jūs iemācīsities dzīvot ar to. Kā vienmēr, šeit pieskaroties pārslēgšanai, tie tiek ieslēgti vai izslēgti, un, turot nospiestu vienu, jūs nokļūstat iestatījumu attiecīgajā apgabalā.

Android Pie pievieno operētājsistēmai dažas krāsas uzplaiksnījumus, taču lielākoties tās ir tikai ādas dziļumā.

Paplašinātajā ātro iestatījumu skatā ekrānā tiek parādīti deviņi pārslēgi, ja nepieciešams, ar otru lapu pa labi. Lai gan kopējais izkārtojums ir tāds pats kā Oreo (aizliedz krāsainos apļus), ir vērts atzīmēt, ka Google ir noņēmis divas lietas operētājsistēmas Android 9 Pie versijā. Nav vairs tādu nolaižamo karātu tādu iestatījumu kā, piemēram, Bluetooth vai Wi-Fi, un vairs nav vairs to mini izvēlņu, no kurām viņi izmantoja jūs. Vienīgā Pie iespēja ir ilgi turēt nospiestu pārslēgu, lai iestatījumos atvērtu visu sadaļu. Dažiem ļaudīm tas var šķist ne tik ērti - jo, piemēram, jāatstāj ātrie iestatījumi, vienkārši, lai pārslēgtos, piemēram, uz Wi-Fi tīkliem, tas tomēr padara visu apkārtni mazāku pārblīvējumu.

Kas noved pie vienas no nekonsekventākajām šīs jaunās Android versijas daļām.

Sākuma ekrānā statusa joslas labajā pusē atradīsit Wi-Fi, mobilā tīkla un akumulatora ikonas. Pavelciet paziņojumus par ēnu uz leju, un lietas nedaudz atjaunojas. Akumulatora ikona maina formu un nobīdās pa kreisi, lai varētu izmantot akumulatora atlikušo procentuālo daudzumu (tas parāda, vai procentus varat pastāvīgi iespējot, izmantojot izvēlni Akumulatora iestatījumi). Wi-Fi un mobilās ikonas pārvietojas ātrās iestatīšanas mini-skata labajā stūrī, un datums tiek rādīts pa kreisi zem laika, kas ir jēga. Bet pārvelciet uz leju pilnajā ātrās iestatīšanas skatā, un lietas atkal mainās. Datuma un Wi-Fi un mobilo datu ikonas pazūd, un tā vietā jūs atradīsit savu Wi-Fi tīklu, kas nosaukts zem pārslēgšanas, kamēr jūsu mobilo sakaru operatora informācija parādās kartes pašā apakšā blakus pārvietotā mobilā tālruņa ikonai. Bloķēšanas ekrānā augšējā kreisajā stūrī tiek parādīta jūsu operatora informācija.


Tas viss jūtas tikai apliets un nevajadzīgs. Piemēram, kāpēc paziņojumu ēnā rādīt Wi-Fi ikonu, kad pārslēgšanās jau parāda to pašu informāciju? Kāpēc jāmaina mobilā datu ikona, lai tā vairs neuzrādītu mobilā tīkla stiprumu? Kāpēc trīs reizes pārvietot mobilā tīkla ikonu, nevis vienkārši atstāt to statusa joslā? Dariet to, un Google varēja vienkārši parādīt jūsu operatora informāciju tieši zem tā, kā tas notika ar datumu zem laika. Lai cik garlaicīgs tas varētu būt, Oreo konsekventa rīcība ar šiem jautājumiem bija daudz labāka, padarot izmaiņas Pīrāgā kā sliktu dizainu.

Par laimi, laiks, kas tagad parādās statusa joslas kreisajā pusē, nekad nepārvietojas. Gaidiet, ka pēc Android 9 atjauninājuma saņemšanas kādu laiku jūs instinktīvi meklēsit nepareizā vietā.

Lieldienu ola

Atvainojiet ļaudis, nekas jauns šeit nav redzams (pagaidām). Atverot sadaļu Iestatījumi> Sistēma> Par tālruni> Android versija un atkārtoti uzlecošajā kartē pieskaroties Android versijas numuram, jūs joprojām nonāksit psihedēliskā piparmētru P ekrānā, nevis jaunā Lieldienu olā. Varbūt operētājsistēmā Android 9.1 ...

Iestatījumi

Vienu reizi iestatījumu izvēlne lielā mērā izvairās no tā, ko es parasti dēvēju par Google DOCTRIN (Pārmaiņu departaments, kas patiesībā nav nepieciešams), un iegūst krāsu, nevis pilnīgu pārkārtošanu. Atbilstoši citām izmaiņām meklēšanas josla iestatījumu pašā augšdaļā tagad ir tabletes formā.

Krāsainās ikonas Android Pie iestatījumu izvēlnē tomēr atrodas tikai dziļi. Tiklīdz jūs ieejat apakšizvēlnē, lietas parasti atgriežas pie pazīstamā melnā teksta uz balta pamata ar ziliem toņiem (vismaz uz Pixel 2).

Android Pie patiešām neiegūst visas sistēmas tumšo režīmu, taču tam ir tumša tēma ātrajiem iestatījumiem un lietotņu atvilktnei.

Tumša tēma (sava ​​veida)

Android komanda jau sen ir gribējusi OS pievienot tumšu motīvu, tāpēc izstrādātāju priekšskatījumos mēs to pastāvīgi redzam dažādās formās. Diemžēl katru gadu šķiet, ka Google iekšējā akumulatora darbības un veiktspējas pārbaude neizdodas, tāpēc tā galīgā versija tiek noņemta. Ne jau šogad. Lai gan tas nav precīzi visas sistēmas tumšs režīms (iestatījumu izvēlne ir acīmredzams izņēmums), tagad displeja iestatījumos sadaļā Ierīces motīvs varat izvēlēties, vai vēlaties tumšu vai gaišu motīvu. Ja jūs dodat priekšroku adaptīvajai motīvai, kuras pamatā ir jūsu fona attēli, varat to arī atstāt tādu, kāda tā ir.

Citas redzes izmaiņas

Izmantojot materiāla dizaina jaunos, vēl vairāk noapaļotos stūrus, nākamajos mēnešos jūs tos redzēsit daudz vairāk pīrāgā un Google lietotnēs. Paziņojumu kartes vairs nav pilna platuma, kā tās ir Oreo, bet ir daudz pamanāmākas kartes ar pilniem noapaļotiem stūriem. Tas attiecas gan uz bloķēšanas ekrānu, gan paziņojumu ēnu.

Visā operētājsistēmā Android 9 ir jaunas pārejas animācijas, kā arī jaunas animācijas paziņojumos “heads up up”. Ja jums patīk animācijas, jums tās patiks, taču mans parastais padoms ir iespējot izstrādātāja opcijas un izslēgt Window animācijas mērogu un Transition animācijas skalu. Tas patiešām nepadara jūsu tālruni ātrāku, taču, noņemot animācijas, tas jūtas īsāks.

Apkārtējā displeja ekrāna apakšdaļā ir redzams akumulatora procentuālais indikators, kas nozīmē, ka jums nav jātērē akumulators, pamodinot tālruni, lai uzzinātu, cik daudz akumulatora darbības laika jums ir atlicis. Jūs arī saņemat laika ziņas, kas tiek rādītas Pie apkārtējā displejā, un centrētus paziņojumus.

Tā kā jūs, iespējams, nevarējāt palaist garām, ja vien pēdējos dažus mēnešus nedzīvojāt zem klints, kurā nav interneta, ir pieejama jauna emocijzīmes Android 9 Pie. Jautrs fakts: lietotnes Clock ikona faktiski parāda pašreizējo laiku, nevis ir statiska ikona.

Android 9 Pie pārskats: funkcionālās izmaiņas

Apjoms

Oreo, Google pārvietoja barošanas izvēlni netālu no fiziskās barošanas pogas. Pīrādzī tas tiek darīts tāpat kā skaļums, novietojot to blakus skaļuma pogai (izņemot gadījumus, kad jums ir iespējota sākuma ekrāna pagriešana; šādā gadījumā tas parādās tikai ekrāna labajā pusē). Pēc noklusējuma skaļuma pogas tagad pielāgo multivides skaļumu, nevis zvana skaļumu.

Jaunajam izskatam ir divas daļas. Vertikālais slīdnis ir jūsu multivides apjoms. To var ieslēgt vai izslēgt, pieskaroties melodijai, kas atrodas zem tā, vai pielāgot, slīdot vai pieskaroties joslai. Tas tiks pārslēgts uz Bluetooth skaļumu, ja ir pievienotas bezvadu austiņas un sarunas laikā skaļuma noteikšanas skaļrunis mainās zvana audio laikā.

Pīrs pārvieto skaļuma slīdni pāri skaļuma pogām un pievieno īsceļus vibrēšanai, izslēgšanai un skaņai.

Mazais lodziņš augšpusē ir jūsu zvana skaļums. Pieskaroties tam, tiek ieslēgts, vibrēts un izslēgts. Varat vienlaikus nospiest skaļuma palielināšanu un enerģijas padevi, lai uzreiz pārslēgtos tikai uz vibrācijām. Nospiežot skaņas iestatījumus, varat mainīt pogas saīsni, lai izslēgtu skaņu (vai pilnībā atspējotu). Ja vēlaties mainīt faktisko skaļuma līmeni, nevis tikai to pārslēgt, jums būs jādodas uz skaņas iestatījumiem, izmantojot cog ikonu pašā apakšā. Šeit var arī pielāgot trauksmes un zvana skaļumu. Šeit atrodams arī izvēles uzlādes skaņas pārslēgs, kad pievienojat tālruni.


Teksta izvēles palielinātājs

Tāpat kā operētājsistēmā iOS, velkot teksta izvēles iekavas pa kreisi vai pa labi, tiek parādīts palielinājuma uznirstošais logs, lai labāk parādītu, kur atrodaties tekstā. Es vēlos, lai tas būtu nedaudz mazāk jūtīgs, jo pareizā pieturas punkta iegūšana joprojām nejūtas ideāla. Uznirstošais logs arī nav liels palielinājums, jo tas vienkārši nozīmē, ka teksts tiek izvilkts no zem pirksta, nevis tiek ievērojami palielināts. Tas ir jauks sākums, bet es domāju, ka tas varētu izmantot turpmākus uzlabojumus. Saistībā ar saistīto piezīmi, ja jūs, tāpat kā es, esat liels ventilators no iespējām pievienot pielāgotas navigācijas joslas pogas, piemēram, pārvietojiet vienu atstarpi pa kreisi vai pa labi, Pie tas joprojām ir iespējams, izmantojot lietotni ar nosaukumu Pielāgota navigācijas josla.

Barošanas izvēlnei beidzot pievieno ekrānuzņēmuma pogu un jaunu funkciju Lockdown, kas dara to, kas izklausās.

Barošanas izvēlne

Strāvas izvēlnē tagad ir ekrānuzņēmuma opcija (tomēr vecā enerģijas samazināšanas un samazināšanas metode joprojām darbojas). Ir arī vērts atzīmēt, ka barošanas izvēlnei var pievienot jaunu bloķēšanas opciju, kas paslēps visus paziņojumus, bloķēs Smart Lock un atspēkos pirkstu nospiedumu skeneri. Pārslēgu var atrast bloķēšanas ekrāna iestatījumos, taču pēc iespējošanas tas tiks parādīts arī galvenajā lietotāja saskarnē. Sānu piezīme: ja jūsu ekrāns sarūk noildzes laikā, tagad varat to atjaunot, vienkārši pieskaroties pirkstu nospiedumu skenerim.

Labāka drošība

Drošības apsvērumu dēļ tukšgaitas lietotnes Pie vairs nevar piekļūt jūsu kamerai, sensoriem vai mikrofonam. Ja fona lietotne iesniedz pieprasījumu, jūs redzēsit paziņojumu, kas brīdina jūs par šo faktu. Ja tas ir kaut kas, ko jūs neapstiprināt, varat liegt piekļuvi paziņojumā. Arī MAC adreses tagad ir nejaušinātas, kas nozīmē, ka nebūs tik viegli izsekot ierīci, izmantojot publiski pieejamu Wi-Fi.

Labāki ekrānuzņēmumi

Dažreiz vislielāko iespaidu rada vienkāršās izmaiņas. Operētājsistēmā Android 9 Pie tagad jūs varat rediģēt ekrānuzņēmumu, izmantojot paziņojumu toni, kas nozīmē, ja viss, ko vēlaties darīt, ir apgriezt, kaut ko apņemt vai izcelt sadaļu, tagad to varat izdarīt, neprasot trešās puses rediģēšanas lietotni.

Adaptīvais spilgtums

Android Pie ievieš adaptīvo spilgtumu, kuru nevajadzētu sajaukt ar veco adaptīvo spilgtumu, jo tagad tam ir piešķirts AI. Kad adaptīvais spilgtums būs iespējots, tas automātiski pielāgosies jūsu situācijas gaisotnei, kā tas vienmēr ir, bet arī iemācīsies, kā šādos apstākļos mainīt spilgtumu. Tātad, ja, izslēdzot apgaismojumu, jūs vienmēr mēdzat nedaudz vairāk samazināt ekrāna spilgtumu, Pīrs drīz iemācīsies šo izturēšanos un darīs to jūsu vietā.

AI ir centrālais elements gan akumulatora, gan spilgtuma ziņā, iemācoties, kā lietojat ierīci, un pielāgojoties savām vēlmēm.

Adaptīvā baterija

AI iekļūst arī akumulatora arēnā, par prioritāti izvēloties akumulatora enerģiju tām lietotnēm un pakalpojumiem, kuras izmantojat visvairāk. Retāk lietotu lietotņu un pakalpojumu resursi būs ierobežoti, lai paildzinātu tālruņa akumulatora darbības laiku. Jāatzīmē, ka tas var izraisīt novēlotu paziņojumu saņemšanu no šīm lietotnēm, tāpēc esiet brīdināts.

Lietotņu darbības

Turpinot šī gada impulsu AI visām lietām, operētājsistēma Android 9 izmanto AI, lai pirms tam izliktu to, ko, jūsuprāt, varētu darīt lietotnē - atkarībā no diennakts laika, kur atrodaties, ko darāt un ko ēda brokastīs - un izceliet to lietotņu atvilktnē tieši zem AI izstrādātajiem lietotņu ieteikumiem. Man tas galvenokārt tiek ieteikts komanda Slinkā vai mana sieva WhatsApp, divas lietas, ko es pamatā daru katru sekundi, esmu nomodā. Pagaidām tik labi, roboti.

Lietotņu darbības norāda uz lietām, kuras Googles AI domā, ka vēlēsities darīt, un tas nav slikti.

Lietotņu darbības patiesībā ir diezgan foršas: ja jūs katru dienu zvanait bērniem pēc skolas, tas prasīs zvanu pareizajā laikā; Kad jūs pievienojat austiņu pāri, tas pārslēdzas uz darbībām jūsu izvēlētajā mūzikas atskaņotāja lietotnē; iekāpj automašīnā, un tā ieteiks navigēt, izmantojot Maps utt. Lietotņu darbības tiek ņemtas vērā arī viedajā teksta atlasē, tāpēc, ja jūs izceļat grupas nosaukumu, redzēsit mūzikas lietotņu klausīšanās iespējas, kā arī parastās iespējas, piemēram, kopēšanu un kopīgošanu.

Ja jums nepatīk ideja par AI uzzināt visu par jūsu ieradumiem, varat atspējot darbības izvēlnes Sākuma ekrāns iestatījumu sadaļā Ieteikumi> Darbības. Ja izvēlaties tos izmantot, darbības var vilkt un nomest sākuma ekrānā, un tās parādīsies arī Google palīgā.

Lietotnes šķēles

Lietotņu šķēles vēl nav gatavas pirmajam laikam, kas nozīmē, ka tās, iespējams, debitēs Pixel 3. Šķēles būtībā ir lietotņu lietotāja saskarņu fragmenti, kurus izstrādātāji var nodot Google, lai parādītu tādās vietās kā meklēšana. Klasiskais piemērs ir tas, ka, ierakstot Lyft meklēšanā, Pie parādīs informāciju un saīsnes no lietotnes, piemēram, paziņojot autovadītājam par konkrētu galamērķi vai parādot, cik tālu ir tuvākā automašīna.

Meklēšana ir tikai pirmais Slices dzīves posms, un beidzot nonāk arī Google Assistant integrācija. Līdzīgi kā bagātīgi fragmenti tīmeklī, Google būtībā par prioritāti piešķir šeit esošo lietotāju pieredzi, rēķinot uz laiku vietnē vai laiku lietotnē. Piemēram, ja kinoteātra lietotne ļauj Slices piekļūt tiešraides seansiem, iespējams, ka lietotne nebūs jāuzsāk. Lai gan daži izstrādātāji šī iemesla dēļ varētu vēlēties izvairīties no sadaļām, nav noliedzams, ka funkcijai Pie un nākamajām OS versijām būs arvien lielāka loma.

Ikviens, kurš paņēma laiku, lai iemācītos trīsdaļīgu sistēmu Nelietojiet mitrumu, jutīsies ierobežots ar Pies noklusējuma iestatīšanu.

Netraucēt

Režīms Netraucēt ir modificēts operētājsistēmā Android 9. Diezgan sarežģītā trīsdaļīgā sistēma (pilnīgs klusums, tikai trauksmes un prioritārais režīms) ir kondensēta vienā režīmā Neiztraucējiet. Tomēr to var pielāgot, tāpēc varat pievienot izņēmumus, pielāgot paziņojumu apstrādi, noņemt redzes traucējumus, kad ekrāns ir izslēgts, un tā tālāk. Parastajam lietotājam tas būs vieglāk un saskaņotāk, taču ikvienam, kurš paņēma laiku, lai iepazītos ar veco trīsdaļīgo sistēmu, tas, bez šaubām, šķitīs ierobežojošs.


Paziņojumi

Paziņojumos ir ieviestas nelielas izmaiņas operētājsistēmas Android 9 versijā. Paziņojumu ēnā karšu apakšā ir jauns saīsne Paziņojumu pārvaldīšana, un, ja jūs pastāvīgi velciet prom, noteikta veida paziņojums pīrāgs jautās, vai vēlaties pārtraukt to parādīšanu. Ja jūs mēdzat nedaudz pavilkt un aizmirstat, kādu paziņojumu jūs akli noraidījāt, vai ciešat no surogātpastu paziņojumiem, kurus vēlaties bloķēt, Pīram ir mugura. Tagad paziņojumu iestatījumu apakšdaļā varat redzēt uz lietotāju vērstu neseno paziņošanas darbību sarakstu. Ja tas ir kaut kas kaitinošs, varat pārspiest pārslēgu turpat, lai turpmāk tos atspējotu.

Pateicoties nolādētajam iecirtumam, statusa joslā redzēsit tikai četras paziņojumu ikonas, pirms saraksts tiks saīsināts ar punktu, lai norādītu vairāk neredzētas ikonas. Tā kā es ciešu no satraukuma par paziņošanu, es joprojām devu priekšroku iespējai redzēt, no kurām lietotnēm tiek izveidoti mani paziņojumi, un man nebija jāapņemas ar tām sazināties, pārvelkot uz leju. Neveiksmīgs ir arī neesoša pakāpiena izvietošana sākuma ekrānā ainavas režīmā. Android jābūt pietiekami viedai, lai zinātu, vai ierīcei, kurā tā tiek izmantota, ir iegriezums, vai ekrāns ir pagriezts.

Noturīgus Android sistēmas un sistēmas lietotāja interfeisa paziņojumus tagad var atspējot to attiecīgajos paziņojumu kanālos. Pirms izmantojat kodolieroču opciju un atspējojat tās visas, vienkārši veltiet laiku, lai padomātu, kāpēc jums tās vispirms tiek parādītas. Tie var būt kaitinoši, aizsprostojot jūsu paziņojumu toni, taču tie ir sava veida svarīgi.

Citas funkcionālās izmaiņas

Tuvojas navigācija apakšā, iekļaujot gan navigāciju jūsu iecienītajās Google lietotnēs, gan apakšējās lietotņu joslas izvēlnēs. Pakāpeniskā līmeņa palielināšanās un lielāki tālruņi kopumā nozīmē, ka lietotņu navigācijas joslas un lietotņu joslu izvēlnes ir pārvietojušās uz dienvidiem, tuvāk īkšķiem. Tas prasīs laiku, bet agrāk vai vēlāk vissvarīgākie lietotņu priekšmeti sēdēs tieši virs navigācijas pogas.

Akumulatora taupīšanas režīms vairs nepadara tālruni tik šausminoši oranžā nokrāsa, vienkārši sniedzot paziņojumu par režīma aktivizēšanu un diskrētu + simbolu akumulatora ikonas statusa joslā. Ja ir ieslēgta akumulatora jaudas taupīšana un tālruni uzlādējat tikai daļēji, tas paliek ieslēgts, ja akumulatora procentuālais daudzums, atvienojot tālruni, joprojām ir zemāks par akumulatora jaudas samazināšanas slieksni, kuru iestatījāt akumulatora iestatījumos. Sānu piezīme: ja aizmirstat izslēgt tīklāju, Android Pie pēc kāda laika to automātiski atspējo, ja nav pievienota neviena ierīce.


Teksta izvēles izvēlne ir uzlabota Pie, noņemot meklēšanu tīmeklī un tulkojot no pārpildes izvēlnes galvenajā izvēlnē. Kad izvēlnē parādās lietotņu darbības, jums joprojām būs jārisina pārpildes izvēlne, taču vismaz tā nebūs katru reizi, kad vēlaties uzzināt, kas ir Flügelspiegel.

Arī “Android Pie” atrašanās vietas iestatījumi ir pilnveidoti, taču, tāpat kā režīma “Netraucēt” vienkāršošana, ne vienmēr jums patīk veidos. Piemērots piemērs: vietas iestatījumos vairs nav iestatīts akumulatora taupīšanas režīms. Jūsu iespējas tagad ir diezgan ierobežotas, vai nu atļaujiet visu, pilnībā atspējojiet atrašanās vietu, vai arī izslēdziet, lai uzlabotu atrašanās vietas precizitāti. Tas nozīmē, ka mobilā, Wi-Fi un sensoru vietā jūs izmantosit tikai GPS, kas ļoti ātri izlādēs akumulatoru.Izvēloties kādu no šiem, Google piešķirs atļauju periodiski vākt datus par jūsu atrašanās vietu.

Digitālā labklājība

Google, tāpat kā Apple, šobrīd veic lielu darbu, lai palīdzētu jums pārvaldīt ekrāna laiku. Kamēr Google pēc iespējas vairāk vēlas un prasa jūsu tālrunī, lai šie reklāmas dolāri turpinātu ienākt, ir apbrīnojami ieviest kaut ko tādu, kas palīdz jums atrauties no tā. Skeptiķi var pieņemt, ka tas ir lēmums, kas pieņemts izvairīties no slikta izskata, kad Apple to dara, bet tas notiek. Saskaņā ar tā veikto pētījumu Google apgalvo, ka 70 procenti respondentu atzina, ka viņi vēlētos palīdzību mazāk izmantot savus tālruņus.

Digitālā labklājība tagad ir pieejama Pixel 3 tālruņiem ar Android Pie, un tā ir pieejama arī visiem Android One balstītajiem tālruņiem ar instalētu Pie atjauninājumu.

Digitālās labklājības galvenās funkcijas ir informācijas panelis, kas sniedz pārskatu par ierīces izmantošanu: cik paziņojumu esat saņēmis, cik bieži esat atbloķējis ierīci un cik daudz laika esat pavadījis dažādās lietotnēs.

Digitālās labklājības informācijas panelis parāda, cik daudz paziņojumu esat saņēmis, cik bieži esat atbloķējis ierīci un cik daudz laika esat pavadījis dažādās lietotnēs.

Pēc tam lietotnes Taimeris ļauj iestatīt laika ierobežojumus īpaši atkarību radošām lietotnēm, kad lietotnes ikona tiek pelēkota, tiklīdz jūsu laiks ir beidzies. Ja zināt, ka jums ir neveselīga atkarība no Instagram, Android Pie var palīdzēt kontrolēt savus impulsus, pieņemot, ka, protams, esat izvēlējies. Kā vairumā gadījumu, pirmais solis uz atveseļošanos ir atzīšana, ka jums nepieciešama palīdzība.

Jauns režīms ar nosaukumu Wind Down lēnām ierobežos ierīces darbību atbilstoši jūsu iestatītajam grafikam. Kad tuvojaties gulētiešanai, tas ieslēgs nakts režīmu, ierobežojiet pārtraukumus, izmantojot funkciju Netraucēt, un galu galā izgaismos ekrānu līdz pelēktoņu skaļumam, lai atgādinātu, ka ir pienācis laiks sist sienu.

Kaut arī šie papildinājumi noteikti ir pozitīvi, būs interesanti redzēt, cik cilvēku faktiski brīvprātīgi ierobežo tālruņa lietojumu un cik laika gaitā tie pie tā pieturas. Es absolūti redzu, ka daudzi no mums aizraujas, kad mēs atrodamies ap plkst. YouTube plkst. 02:00 un mūsu ekrāns pēkšņi kļūst vienkrāsains.

Satīt

Android Pie turpina virzienu, kas vispirms ir ļoti skaidrs Oreo: Google ir ieviesusi Android mainstream. Kur Oreo uzliek tīru galdautu uz Android pamata, kuru mēs visi zinām un mīlam, Pīrs sāk notīrīt daļu jucekļa. Dažās vietās Pī pat sāk slīdēt pa slidenu nogāzi, noņemot izvēli par labu vienam “vienkāršam” risinājumam. Neatkarīgi no tā, vai tas nodod grožus AI vai vienkārši pieņem iestatījumus, kas, pēc Google domām, ir vislabākie, Pīrs jūtas vismazāk “Androidy” no visiem pēdējiem izlaidumiem.

Lielākajai daļai galveno lietotāju - nākamais miljards Google acīmredzami izlemj - mazāk sarežģīta Android ierīce, iespējams, tiks uzskatīta par labu. Android ir reputācija, ka tā ir tehnoloģiski lietpratīga cilvēka operētājsistēma, kas atbaida daudzus viedtālruņus, kas pērk publiski. Pirmais Oreo un tagad Pie ir izveidoti, lai atjaunotu šo reputāciju. Pīrs padara Pixel līniju tikpat pieejamu kā iPhone, pat ja Google galvenā uzmanība tiek pievērsta tās programmatūras un pakalpojumu izplatīšanai, nevis aparatūras nosūtīšanai. Bet tiem, kas jau sen mīlējuši Android izsmeļošo pielāgošanu un brīvību, Android 9 varētu justies nedaudz dobi, vismaz tādā formā, kā Google to ir izlaidusi. Tiem, kas jūtas mazliet vīlušies, citi Android ražotāji kļūs par aizvien svarīgāku faktoru, piešķirot Android Pie pietiekami daudz garšvielu, lai tai piešķirtu aromātu, kuru viņi alkst.

Android kļūst lietotājam draudzīgāks, inteliģentāks, tīrāks un vienkāršāks un arvien vairāk izkūst fonā.

Neskatoties uz filozofiskajām kvalitātēm, operētājsistēmā Android 9 Pie ir ļoti daudz lielisku lietu, un jāsaka, ka jūtos nedaudz vainīgs, ka izbaudu to tikpat daudz, cik es, kamēr sāku saprast, kas pa ceļam tiek zaudēts. Tā kā Android kļūst lietotājam draudzīgāka, inteliģentāka, tīrāka un vienkāršāka, tā arvien vairāk izkausējas fonā un kļūst par kaut ko tādu, kas “vienkārši darbojas”.

AI un mašīnmācība turpinās pieņemt arvien vairāk lēmumu mūsu labā, taču, pat ja tie būs pilnīgi precīzi un atbilstoši, būs grūti satricināt sajūtu, ka kaut kas Android vēstures centrālais ir paslīdējis malā. Tā kā Android 9 Pie aizver plaisu un pietuvina mūs vienu soli tuvāk nemanāmai, pulētai, intuitīvai un pilnībā automātiskai nākotnei, vienkārši zināt, ka, ja šī doma piepilda jūs ar vienādām daļām satraukumu un ilgošanos pēc vecajām labajām dienām, jūs neesat viens .

Pa to laiku mūsu aplādes komanda apsēdās, lai ātri apskatītu atjauninājumu. Lūk, ko viņi domā.

Paziņojiet mums, kad komentāros vēlaties iegūt Android Pie un ko domājat par līdz šim redzēto.

veikmīgākie biznea vadītāji nepaveicā tur ar maģiju. Viņi tur nokļuva, patāvīgi mācotie un patērējot jauna zināšana.To ir imtiem inightful biznea grāmata bet uzņēmējiem un vadītājiem nav daudz brīvā ...

Mē nerīkojam labākā Android balva līdz gada beigām, taču mē domājām, ka 2019. gad ir avādāk. 2019. gada pirmajā puē ir izlait tik daudz lieliku tālruņu, ka mē gribējām jum, mūu laītājiem, pajautāt, ...

Mēs Iesakām Jūs Redzēt