Labākie Android lietotņu veidotāji un spēļu veidotāji, kuriem nepieciešams nulles kods

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 20 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 22 Jūnijs 2024
Anonim
Best No-Code App Builders 2022 (The ABSOLUTE BEST)
Video: Best No-Code App Builders 2022 (The ABSOLUTE BEST)

Saturs


Protams, jūs kaut ko zaudēsit tulkojumā. Android lietotņu veidotāji nenodrošina tādu pašu vadības līmeni vai funkcionalitāti kā vietējās lietotnes veidošana no jauna. Tomēr jūs varētu pārsteigt tas, cik elastīgi ir daudzi no šiem rīkiem. Atkarībā no lietotnes, kas jums ir prātā, ir pārsteidzoši liela iespēja, ka kāds no šiem Android lietotņu veidotājiem piegādās jums visus nepieciešamos rīkus un funkcionalitāti. Un daudzos gadījumos jūs varat kaut ko izveidot un palaist vispār.

Šķiet, ka daudzi no šiem Android lietotņu veidotājiem piedāvā tās pašas funkcijas, kas iesaiņotas nedaudz atšķirīgi. Tomēr rakt mazliet dziļāk, un jūs redzēsit, ka viņiem ir diezgan lielas atšķirības. Ir svarīgi nodrošināt, lai jūs savam projektam izvēlētos pareizo Android lietotņu veidotāju. Šajā rakstā mēs diezgan izsmeļoši apskatīsim to, kas pastāv lietotņu veidotāju starpā, un novērtēsim, kuri rīki ir vispiemērotākie dažādiem scenārijiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot 2D platformas spēli vai arī augstākās klases biznesa lietotni, jums vajadzētu atrast kaut ko, kas piemērots jūsu mērķiem.


Populārākie Android lietotņu veidotāji un veidotāji bez koda

AppYourself

AppYourself ir lietotņu veidotājs HTML5 balstītām lietotnēm Android vai iOS. Šajā sarakstā redzēsit daudz HTML5 lietotņu veidotāju. Šīs lietotnes darbojas vairāk kā tīmekļa lapas, kuras lietotnēs tiek ielādētas “tīmekļa skatos”. Tas ļauj izvairīties no programmēšanas nepieciešamības un padara tos par daudzplatformu.

Šis rīks ir skaidri paredzēts uzņēmumiem, taču salīdzinājumā ar citām iespējām tas ir nedaudz draudzīgāks iesācējiem un nedaudz mazāk korporatīvs. Rezultātā lietotņu veidošanas process tiek pilnveidots un jautrs, taču ir arī dažas glītas iespējas potenciālai monetizācijai - ieskaitot sinhronizāciju ar Open Table un Resimo. Varbūt vispievilcīgākā iezīme tomēr ir iespēja izveidot savu vietni, izmantojot arī rīku, un pēc tam saturu sinhronizēt ar lietotni.


nedaudz draudzīgāks startam un nedaudz mazāk korporatīvs

Cenas šeit ir samērā saprātīgas, un visvienkāršākā dalība lietotņu veidošanā ir tikai 24 eiro mēnesī. Pilnīga dalība uzņēmējdarbībā ir 49 eiro (~ 55 USD), un dalība uzņēmumos sasniedz 89 eiro (~ 100 USD). Labā ziņa ir tā, ka varat izmēģināt rīku bez maksas. Tāpēc app sevi dumjš!

AppInstitute

AppInsitute ir vēl viens biznesam draudzīgs iOS un Android lietotņu veidotājs, ar kuru ir viegli sākt darbu, un tam ir daudz uz entuziastu vērstas funkcijas. Pastāv jaudīga rezervēšanas funkcija, piemēram, lojalitātes programma, GEO saraksti, sociālo mediju integrācija, analītika un push paziņojumi, lai lietotājiem atgādinātu pārbaudīt jūsu lietotni. Varbūt visiespaidīgākā īpašība ir spēja veikt darījumus pilnībā, izmantojot pašu lietotni.

Atkal ir bezmaksas izmēģinājuma versija, kas ļaus jums izveidot visu savu lietotni. Maksājums jāveic tikai tad, kad nolemjat turpināt darbu un publicējaties par 32 mārciņām mēnesī (~ 42 USD). Tas noteikti izceļas starp daudzajiem Android lietotņu veidotājiem

AppyPie

AppyPie ir lietotņu veidotājs no Indijas, kas atkal koncentrējas uz vieglumu un vienkāršību. Mājaslapā ir redzami bērni, kas skrien pa kviešu laukiem, un tas nozīmē, ka tas ir nedaudz mazāk korporatīvs risinājums.

Tas man neskandina “lietotnes”, bet jūs ejat.

Šis Android lietotņu veidotājs nedaudz atšķir sevi. Pirmkārt, tas dod jums vairākas lietotņu veidnes un funkcijas citi nekā iepirkšanās un biznesa lietotnes. Piemēram, ir iespēja izveidot savu lietotni Fitnesa izsekotājs vai izveidot mīļotā cilvēka dzimšanas dienas lietotni. Man īpaši patīk Kids App Builder, kas paredzēts, lai palīdzētu bērniem iesaistīties lietotņu izstrādē. Ir arī spēļu veidotājs, kura pamatā ir iepriekš sagatavotas veidnes, bet kas pārsniedz pamata vārdu meklēšanu utt., Ko parasti redzat ar šāda veida veidotājiem.

Vēl viens unikāls AppyPie aspekts ir cenu struktūra. Lai gan ir ierastās iespējas izveidot lietotni, izmantojot lietotņu veidotājus, un publicēt to par dažādām summām mēnesī, ir arī bezmaksas opcija, kuru atbalsta reklāmas. Jūs zaudēsit arī iespēju rediģēt lietotni pēc 48 stundām, bet, ja jūs vienkārši vēlētos, lai veikalā būtu lietotne ar jūsu vārdu, tas ir vienkāršs un bezmaksas veids, kā to izdarīt. Interesanti, ka jums savas lietotnes manuāli jāiesniedz Play veikalā, kas ir gan laba, gan slikta lieta. Arī dažās citās jomās trūkst spodrības, salīdzinot ar šī saraksta piedāvātājiem.

AppMachine

AppMachine ir lietotņu veidotājs ar vairākām unikālām funkcijām, kas pievilcīgas virknei izstrādātāju un organizāciju. Tie ietver iespēju skenēt vietni un pārveidot to par lietotni. Projektēšana no nulles ir arī vienkārša, pateicoties “salieciet kopā” celtniecības blokiem. Šeit ir arī parastās funkcijas, piemēram, kartes un Web pakalpojumu atbalsts. Cenu noteikšana sākas no 29 mārciņām (~ 38 USD) par lietotni mēnesī.

Shoutem

Atpakaļ uz biznesu orientētu Android lietotņu veidotājiem, Shoutem ir īpaši slīpēts un izteiksmīgs lietotņu veidotājs ar vairākām funkcijām, kas būs noderīgas daudziem lietotājiem. Šeit jo īpaši labi tiek galā ar lietu monetizācijas pusi, izmantojot Shopify integrāciju un mobilās reklāmas atbalstu - tas nozīmē, ka varat pārdot savu aizmugures produktu katalogu vai nopelnīt naudu, turot lietotājus pielīmētiem ekrānam un rādot viņiem reklāmas. Tas ir arī jauks un vienkāršs veidotāju rīks, kurā ir daudz gatavu un pārdomātu veidņu, no kurām izvēlēties.

Problēma ir tā, ka lietotnes publicēšanai būs nepieciešams nedaudz dārgāks cenu plāns, sākot no 49 USD uzlabotajam plānam. Pareizajiem uzņēmumiem šī varētu būt cena, kuru vērts maksāt.

Appery.io

Appery.io ir viens no Android lietotņu veidotājiem, kuru darbina PhoneGap, kas nozīmē, ka tam ir piekļuve dažām dabiskākām tālruņa funkcijām, piemēram, kamerai un vibrācijām (vairāk par tālruni PhoneGap skatiet zemāk). Ir arī pieejami vairāki spraudņi, lai vēl vairāk paplašinātu funkcionalitāti. Tomēr celtnieks ir vērsts uz tehniski domājošākiem un izmanto diezgan labu žargonu, kas dažiem varētu būt neizdevīgs. Ja tomēr varat paiet garām, šī ir viena no vispiemērotākajām iespējām. Ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, taču profesionālais plāns atmaksās jums USD 99 mēnesī, padarot to arī par vienu no dārgākajām izvēlēm.

GoodBarber

Savādi nosauktais GoodBarber ir viens no šajā sarakstā ietilpīgākajiem un iespējām bagātākajiem Android lietotņu veidotājiem. Atšķirībā no daudziem citiem šeit, GoodBarber nodrošina vietējās lietotnes, kas rakstītas attiecīgi Objective-C un Java attiecīgi iOS un Android. Tas piešķir tai dažas uzlabotas funkcijas, salīdzinot ar citiem Android lietotņu veidotājiem, ieskaitot sociālā tīkla atbalstu, iBeacons, Geofencing un citas. To var arī integrēt ar Amazon, Etsy un Shopify, un saturu var viegli atjaunināt, izmantojot “back office”. Mēneša maksa par publicētajām lietotnēm ir 32 eiro (~ 36,14 USD) mēnesī.

Mobilais ceļvedis

Mobilais Roadijs ir viens no lielākajiem nosaukumiem Android lietotņu veidotāju telpā, un tam ir daži iespaidīgi klienti, piemēram, Disney un TED. Bet, izmantojot šīs drosmīgās tiesības, jūs varētu gaidīt pārlieku dārgu cenu, un tas ir tieši tas, ko jūs šeit nokļūsit. Cenu noteikšana šobrīd vietnē nav pieejama (nekad nav laba zīme), bet iepriekš pamata dalība sākās ar USD 149 mēnesī, pro lūdzot tikai USD 799 mēnesī.

Kā jūs gaidījāt par šo cenu, jūs iegūsit arī ļoti profesionāla izskata dizainu un daudzu funkciju klāstu, taču par šo cenu man ir grūti saprast, kāpēc jūs ne tikai uzticētu vietējās lietotnes izstrādi profesionāls pakalpojums. Bet hey, ja tas ir pietiekami labs Disnejam!

AppsGeyser

AppsGeyser ir vēl viens no šiem Android lietotņu veidotājiem, kas lietotājiem ļauj veidot lietotnes bez maksas. Svarīgi ir tas, ka visām jūsu izveidotajām lietotnēm reklāmas laukuma augšdaļā būs vieta reklāmkarogam. Tomēr nedaudz atšķirīgs ir tas, ka 50 procentus no saviem ieņēmumiem jūs dalīsities ar uzņēmumu, bet tikai tad, kad jūsu lietotne sasniegs minimālo izlietojumu. Lai sāktu pelnīt, jums būs arī jāreģistrē savs konts reklāmu tīklā un jāiegūst savs reklāmkarogs. Pēc tam slots parādīs jūsu reklāmu 50 procentus laika, bet AppsGeyer - pārējos 50 procentus, tāpēc tā ir nedaudz viltīga.

Protams, netuvojieties to kā shēmu “ātri iegūstiet bagātību”.Tomēr, ja jūs meklējat jautru veidu, kā veikalā iegūt vienkāršu lietotni, šī ir viena no iespējām. Ieguldījums labos nolūkos, kas ir lāpstiņas!

Tomēr šeit ir dažas jautras iespējas, ko vēlaties izveidot, ieskaitot vienkāršu spēļu klāstu (piemēram, vārdu meklēšanu vai viktorīnu) un iespēju “jebkuru vietni pārvērst par lietotni”. Tā nebūs visiem, un lietotāja saskarne nav vispopulārākā vai modernākā, taču tā ir pietiekami atšķirīga, lai to būtu vērts pārbaudīt.

BiznessApps

BiznessApps, kas tieši paredzēts biznesa pūlim un it īpaši mazajiem uzņēmumiem, ir aprīkots ar visām funkcijām, kuras jūs varētu sagaidīt, ieskaitot ēdienu pasūtīšanu, lojalitātes programmas, push paziņojumus, analītiku, iepirkšanās ratiņus un daudz ko citu. Tas, iespējams, ir vislabākais mazā biznesa funkciju klāsts, un to atbalsta dažas profesionāla izskata veidnes, kā arī vienkāršs veidotājs. Ir pieejama bezmaksas izmēģinājuma versija, savukārt apmaksāta dalība mēnesī maksās no USD 300 līdz USD 400. Tas ir strauji pieaudzis kopš pēdējās reizes, kad mēs pārskatījām šo sarakstu, un, lai arī lietotnes izskatās labi, nav acīmredzamu iemeslu izvēlēties šo, piemēram, AppInstitute. Tajā nav arī klientu saraksta, kuru bauda Mobile Roadie.

TheAppBuilder

TheAppBuilder ir uz uzņēmējdarbību orientēts lietotņu veidošanas rīks, kura cena mēnesī ir USD 1,70 ekvivalents vienam lietotājam. Lielajām komandām ir pieejamas lielapjoma atlaides, un demonstrācijas - pēc pieprasījuma. Rīks izmanto CMS (satura pārvaldības sistēmu), kas nedaudz līdzinās WordPress, padarot ērtu satura publicēšanu jūsu lietotnē. Dažas noderīgas funkcijas, piemēram, push paziņojumu atbalsts un lietotāju ģenerēts saturs, palīdzēs mārketingā. Lai gan tajā trūkst dažu uzlaboto funkciju, kas redzamas citiem celtniekiem, piemēram, pirkumiem lietotnē vai rezervācijas veidlapām.

AppMakr

AppMakr ir vērts iekļaut šajā Android lietotņu veidotāju sarakstā kā vienu no vecākajiem celtniekiem pilsētā. Tas sevi sauc par “oriģinālo ceļu uz #MakeAnApp”, un tam ir daudz funkciju, kas atbalsta gan HTML5, gan vietējos darbus. Otrs patīkams diferenciālis ir cena. Šī ir viena no vispieejamākajām iespējām, kuras izmaksas ir 2 USD mēnesī par pamata izdošanu, USD 99 gadā, lai izbaudītu Pro dalību, vai 39 USD mēnesī par tālākpārdevēju paketi.

Negatīvie ir tas, ka šis ir viens no sarežģītākajiem un datētākajiem Android lietotņu veidotājiem pilsētā, kas padara procesu nedaudz mazāk racionalizētu un patīkamu. Tas ir kauns, redzot, ka pretējā gadījumā zemās cenas būtu to padarījušas par labu izvēli jautriem DIY projektiem.

BuildFire

Visbeidzot, BuildFire ir vēl viens PhoneGap darbināms lietotņu veidotājs, kuram ir dažas ļoti gudras izskata veidnes, ērts veidotājs un iespēja ļaut profesionāļiem rīkoties ar jums izstrādātu dizainu, ja vēlaties. BuildFire.js ir funkcija, kas iespaidīgi paplašina arī šī rīka iespējas, ļaujot veikt tādas darbības kā jaunu lietotāja saskarņu izveidošana no nulles vai integrācija ar pielāgotu datu bāzi. Šis ir viens no jaudīgākajiem un profesionālākajiem rīkiem, un tas atkal ir tas, kas padara to par vienu no dārgākajiem - mēnesī maksā 57 USD par visvienkāršāko iespēju un 134 USD par profesionālo paketi.

Spēļu celtnieki

GameSalad

GameSalad ir viens no Android lietotņu veidotājiem spēļu veidošanai. Un arī salāti! Labi, ka tas faktiski neveido salātus, bet patiesībā tas ir viens no iespaidīgākajiem celtniekiem šajā sarakstā. Šis ir vilkšanas un nomešanas rīks, lai dažu stundu laikā izveidotu vienkāršas spēles, un tas var kalpot kā ideāls ievads spēles noformējumā vai pat noderīgs prototipu veidošanas rīks profesionāļiem. Saīsne “Drag & Drop Programming - kodēšana nav nepieciešama” ir diezgan mulsinoša, taču mēs to uztveram.

Pietiek pateikt, ka tas ir iesaistīts, tomēr vienkāršs un ļoti elastīgs rīks, kas arī ir diezgan pieņemams, sākot ar “mazāk nekā” 17 USD mēnesī.

Stencils

Stencyl ir vēl viens platformu spēļu veidotājs operētājsistēmām iOS, Android, Windows un pat Flash. Jūs varat publicēt Flash spēles bez maksas, taču, ja vēlaties izlaist operētājsistēmā Android, tas atmaksās jums 199 USD gadā (lai gan jūs varat publicēt tīmeklī un darbvirsmā par 99 USD gadā). Sistēma atkal ir ļoti iesācējs ir draudzīgs un izmanto uz flīzēm balstītu 2D komplektu, kas ir līdzīgs Lego lietošanai.

GameMaker studija

Kaut arī GameSalad un Stencyl ir labi, ko viņi dara, neviens no jums, visticamāk, nedos diezgan nepieciešamā jauda un elastība, kas nepieciešama, lai izveidotu lietotni, kas būs “liels trieciens”. YoYoGames GameMaker Studio ir viens no lietotņu veidotājiem, kam noteikti tomēr ir šāds potenciāls, un patiesībā tas ir palīdzējis izveidot diezgan labi zināmus nosaukumus piemēram, Hipergaisma drifters. Kods nav nepieciešams, taču tiem, kas vēlas iegūt papildu brīvību, ir iespēja ķerties pie programmēšanas. Lai publicētu versijā Android, jums būs jāmaksā vienreizēja maksa, sākot no 99 USD.

Apsveriet šo trūkstošo saikni starp kaut ko līdzīgu Stencyl un Unity. Bet patiesībā jūs varētu secināt, ka pat Vienotība ir mazāk smaga, nekā jūs domājat, tāpēc, iespējams, ir vērts to arī apskatīt! Ak, Unity vai Unreal var brīvi izmantot.

Kas ir PhoneGap?

PhoneGap pats par sevi nav lietotņu veidotājs, taču ir vērts saprast, kādu lomu tas spēlē, un tas joprojām var piedāvāt labu iespēju kodu fobiem. PhoneGap, tāpat kā daudzi lietotņu veidotāji, ļauj jums izveidot vietējās lietotnes, izmantojot HTML, CSS un JavaScript, bet pēc tam pārvarēt plaisu lai piekļūtu vietējā tipa funkcijām. Tā kā tas nav īsts celtnieks, jūs vairāk nodarbojaties ar vietņu izstrādi pats. Jums būs nepieciešamas starpposma prasmes ar HTML un CSS, lai padarītu kaut ko funkcionālu, kā arī nelielas tehniskās zināšanas, taču tas joprojām var izrādīties vieglāk, nekā sākt no nulles, izmantojot Android attīstību. PhoneGap darbina Apache Cordova, un tas, savukārt, tiek izmantots aizkulisēs, lai daudziem šajā sarakstā iekļautajiem lietotņu veidotājiem liktu strādāt tā, kā viņi darbojas.

Tas nozīmē, ka PhoneGap un Android lietotņu veidotāji, kurus darbina Apache (piemēram, Appery.io), piedāvā pārsteidzošu dabisko funkciju atbalstu, ļaujot piekļūt tādām lietām kā kamera, kompass, multivides krātuve utt. Parasti, ja redzat, ka lietotņu veidotāju darbina PhoneGap, iespējams, tā ir laba zīme!

Ja tomēr izvēlēsities doties tieši uz avotu, veidojot savas lietotnes, iegūsit lielāku elastību un jaudu. PhoneGap ir daudz platformu, tāpēc varat izveidot lietotni un pēc tam to publicēt iOS vai Android. Izstrāde tiek veikta, izmantojot darbvirsmas lietotni, un jūs varat izmantot mobilo lietotni, lai izmēģinātu savus darbus fiziskā ierīcē. Labākā PhoneGap sastāvdaļa ir tā, ka tā ir bezmaksas, bez reklāmām vai citiem ierobežojumiem, kādus mēs redzējām vienmēr tas ir gadījums, kad jūs izmantojat celtnieku!

Bet, lai gan PhoneGap noteikti padara procesu daudz vienkāršāku nekā dzimtā valoda, izmantojot Android Studio, tas joprojām rada nedaudz straujāku mācīšanās līkni salīdzinājumā ar dažiem citiem šī saraksta elementiem, jo ​​redzēsit, ka jums būs jātiek galā ar HTML utt. Varat to apsvērt. būt par vienu soli zemāk no lietotņu izstrādes “pareizi”.

Android lietotņu veidotāji: populārākie ieteikumi un noslēguma domas

Tātad jums tas ir: milzīga Android lietotņu veidotāju izvēle, kas piedāvā daudzveidīgas funkcijas un priekšrocības. Protams, tas ir subjektīvs jautājums, taču, ja vēlaties nedaudz norādes, kuru izvēlēties, šeit ir dažas domas.

Lielākajai daļai mazo uzņēmumu mana galvenā izvēle būtu BiznessApps. Šīs lietotnes izskatās labi, un atbalstītās funkcijas ir lieliski piemērotas vietējiem uzņēmumiem, kuri vēlas sevi tirgot, izmantojot push paziņojumus, kā arī veikt pasūtījumus un pasūtījumus. Cenu noteikšana ir arī vislabākā.

BiznessApps ir mans labākais Android lietotņu veidotājs uzņēmumiem

Tas ir paredzēts biznesa lietotnēm, kuras tiek izmantotas, lai pārdotu un pārdotu. Ja vēlaties lietotni, kas reāli darbosies dari kaut ko,tad jūs, iespējams, vēlēsities kādu no Android lietotņu veidotājiem, ko darbina PhoneGap, lai jūs varētu piekļūt kamerai. Šim nolūkam laba izvēle būs Appery.io vai BuildFire.

Bet, ja jūs ejat šo ceļu, kāpēc gan nedarīt tikai maz vairāk mācīties un kaut ko izveidot pakalpojumā PhoneGap? Jums būs jāizmanto HTML un CSS, taču jūs iegūsit vairāk funkcionalitātes, un tā būs pilnīgi bez maksas.

Īslaicīgiem projektiem viens no bezmaksas Android lietotņu veidotājiem, piemēram, AppyPie vai AppsGeyser, ir saprātīgāks. Spēlēm un bērniem GameSalad un varbūt GameMaker nodrošinās pārsteidzošu enerģijas un elastības daudzumu, vienlaikus būdami jautri un viegli.

Tad atkal jūs varētu vienkārši iemācieties kodēt!

Vairāk mobilo izstrādes resursu:

  • Es gribu attīstīt Android lietotnes. Kādas valodas man vajadzētu iemācīties?
  • Labākie Android izstrādātāju rīki
  • Kā izveidot pielāgotu palaidēju Android Studio - pirmā daļa Otrā daļa
  • Kā izveidot VR lietotni Android tikai 7 minūtēs
  • Starpplatformu mobilā attīstība - izaicinājumi, iespējas un iemesls, kāpēc jums tas jāapsver
  • Kā izveidot Android lietotni ar Xamarin

2011. gada vaarā amung izmantoja iepēju, izmantojot jaunu tālruni. Paredzēt papildināt - un tomēr arī aiztāt - Galaxy ēriju, amung Galaxy Note bija lieta ieroinātāj tādo veido, kādu amung, iepējam, n...

amung Galaxy Note 9 ir mēren jauninājum alīdzinājumā ar Note 8 gan pecifikāciju, gan dizaina ziņā. Jaunai Galaxy Note ir aprīkot ar 6,4 collu uper AMOLED dipleju, padarot to par nedaudz lielāku par 6,...

Svaigi Ziņojumi