Android tālruņa akumulatora darbības laika pagarināšana

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 26 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 5 Jūlijs 2024
Anonim
OUKITEL C21 PRO - DETALIZĒTS SKAISTU VIRTUVĀLA PĀRSKATS
Video: OUKITEL C21 PRO - DETALIZĒTS SKAISTU VIRTUVĀLA PĀRSKATS

Saturs


Protams, mēs saucam mūsu Android ierīces par “tālruņiem”, taču mūsdienu viedtālrunis tik mežonīgi atšķiras no vecmāmiņas virtuves sienas piestiprinātās cirtainās auklas kontracepcijas, ka, iespējams, precīzāk būtu viņus saukt par personālajiem datoriem, ja vārda vēl nebūtu ņemts. Visa mūsu tālruņu pārstrādes jauda un skaitļošanas iespējas ir arvien iespaidīgākas, taču tās maksā.

Katru gadu mēs sākam gaidīt arvien vairāk ierīču, taču akumulatora ilgmūžības attīstība neatpaliek no citiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Varbūt tāpēc viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem ir: “Kā es varu pagarināt sava Android tālruņa akumulatora darbības laiku?”

Izslēdziet lietas, kuras īsti neizmantojat

Kad jūs izejat no mājām, vai jūs atstājat ieslēgtu visu gaismu, pagriežat maiņstrāvas stiprumu līdz maksimālajam līmenim un atstājat televizoru rūcošu? Protams, nē! Elektroenerģija maksā naudu, un pamata ekonomika nozīmē, ka lielākajai daļai cilvēku ir veselais saprāts izslēgt sadzīves tehniku ​​un apgaismojumu, kad tie netiek izmantoti.


Ja jūs patiešām vēlaties ietaupīt tālruņa akumulatora enerģiju, tiek piemērots tas pats princips - tā vietā, lai mēneša bezatlīdzības maksājat par savu bezatbildību ar enerģijas rēķinu, jūs maksājat ar izlādējušos akumulatoru līdz plkst. 17:00. Apskatīsim dažus no lukturiem, kurus jūs, iespējams, atstājāt.

Savienojamības funkcijas

Šie puiši ir lieli vainīgie. Ja vēlaties taupīt enerģiju, vienmēr izslēdziet Wi-Fi, Bluetooth un atrašanās vietu (GPS), kad tos aktīvi neizmantojat. Ja vēlaties būt ļoti agresīvs, kontrolējot akumulatoru, iespējams, vēlēsities pat izmēģināt ieslēgt lidmašīnas režīmu, kad zināt, ka tālrunis jums nemaz nebūs vajadzīgs.

Wi-Fi patērē daudz mazāk akumulatora nekā mobilais pakalpojums.

Daudzi lietotāji atstāj šīs funkcijas darboties visu dienu, par to īsti nedomājot. Ieslēdzot lidmašīnas režīmu, viņi visi izsitīs vienā gājienā. Lidmašīnas režīms tomēr nav paredzēts tikai lidmašīnai. Ja atrodaties apgabalā, kur mobilo sakaru pakalpojumi ir raibi, tālrunis var tērēt daudz akumulatora enerģijas, cenšoties panākt vislabāko savienojumu.


Lidmašīnas režīma ieslēgšana vai mobilo datu izslēgšana par labu pieejamam Wi-Fi tīklam var mainīt visu pasaulē. Ja jums ir izvēle starp Wi-Fi vai mobilā signāla izmantošanu, vienmēr izvēlieties Wi-Fi, visi pārējie ir vienādi. Wi-Fi patērē daudz mazāk akumulatora nekā mobilais pakalpojums.

Izslēdziet vibrāciju

Vibrācija ir brīnišķīga, ja atrodaties situācijā, kad parasti nevarētu dzirdēt savu mobilo tālruni, piemēram, atrodoties ceļā. Daudziem cilvēkiem vibrējošu paziņojumu smalkums ir neaizstājams viņu darba vietā (ja esat jurists, jūs nevarat precīzi noturēt Crazy Frog katru reizi, kad firmā nododat tekstu).

Tomēr viedtālruņa vibrācijas nav uzburtas no maģiskiem rezonējošiem kristāliem. Lai panāktu efektu, ierīcei katru reizi ir jāizgrieza neliels vibrācijas motors, kas var tiešām iztukšot akumulatoru. Tas attiecas arī uz haptiskām atsauksmēm, kuras var izraisīt tālruņa dzirkstošie signāli, pieskaroties ekrāna tastatūras taustiņiem. Ja jūs patiešām vēlaties palielināt tālruņa akumulatora darbības laiku, jums vajadzētu samazināt tālruņa minimālo elastību.

Nogalināt lietotnes, kad tās pametat?

Ilgu laiku dusmas izraisīja lietotņu nogalināšanas lietotnes. Neapmierināti ar atpalikušo lietotāju pieredzi, Android lietotāji yore dienu laikā sāka izmantot visa veida uzdevumu pārvaldniekus, lai novērstu lietotnes, kuras, viņuprāt, aizvieto resursus.

Problēma ir tā, ka šie uzdevumu slepkavas kļuva nevajadzīgi pat pirms tie patiešām kļuva populāri. Android ir ļāvis ļoti labi pārvaldīt savu atmiņu, un vairums šādā veidā noslepkavoto lietotņu tiks atjaunotas dzīvē. Ja kaut kas ir, lietotņu slepkavas patērē akumulatora enerģiju, nevis to saudzē.

Mūsdienu Android brieduma laikmetā nav iemesla, ka lietotņu nogalināšanai vajadzētu būt ierīces ikdienas lietošanai. Dažreiz lietotnes var kļūt negodīgas un sākt krāpt resursus, taču tie ir tādi velni, kurus jūs vēlaties nolikt uz labu. Ja daļa no tālruņa regulāras lietošanas ir saistīta ar lietotņu nogalināšanu, jūs, iespējams, patērējat akumulatoru, nevis taupāt to.

Automatizējiet to!

Ja savienojuma pakalpojumu pārvaldības process katru dienu liek jums žēloties, tad sāciet strādāt gudri, nevis smagi. Tas ir gudrsgalu galā tālrunis, kuru glabājat.

Mēs tos risināsim, lai palielinātu grūtības un iesaistīšanos. Pirmkārt, automatizācijas skolā mēs esam…

IFTTT

IFTTT ir skaists pakalpojums, kas ir lieliski piemērots programmētājiem, kas nav programmētāji, un pirmreizējiem automātiem. Elle, tas ir pietiekami jaudīgs, ka vēl vairāk hardcore lietotāju, iespējams, dod priekšroku tā elegancei, lai nomainītu piedurknes niansētākam darbam.

IFTTT mērķis ir panākt, lai internets darbotos jūsu labā. Burti apzīmē “Ja tas, tad tas”. Kad esat abonējis viņu pakalpojumu vietnē un lejupielādējis Android lietotni “IF”, jūs varat saņemt tālruni, lai bez aktīvas iejaukšanās veiktu dažādas lietas.

Piemēram, jūs varētu aktivizēt tālruņa kanālu “Atrašanās vieta”. Tas ļaus IFTTT reaģēt uz jūsu viedtālruņa atrašanās vietu. Tad jūs varētu pateikt IFTTT: “Labi, ja es atstāju mājas, izslēdzu savu Wi-Fi.” Un tad tāpat: “Ja es ierodos mājās, ieslēdzu savu Wi-Fi.”

Ar nelielu radošumu un pārdomu jūs varat ātri pārvērst tālruni par pilnībā automatizētu, enerģijas pārvaldības ierīci. IFTTT ir dažas iepriekš sagatavotas receptes, kuras varat izmēģināt, lai sajustu, kā tā darbojas. Kad esat mazliet spēlējies ar to, jūs sāksit atrast visu veidu automātus, pat ārpus tālruņa akumulatora darbības laika.

Tasker

Tehniskāk sliecoties, Tasker ir lietotne, kas lietotājiem sniedz pilnīgu kontroli pār savu ierīci. Precizitātes un pielāgošanas līmenis, ko šis pakalpojums rada galdā, ir atklāti sakot, nepārspējams, taču tas var nedaudz biedēt jaunus lietotājus. Var būt vēlama pieredze vismaz rudimentārā programmēšanā vai loģikā, taču ir pieejamas apmācības, lai gandrīz ikviens varētu darboties ātrāk.

Tasker ļauj jums izveidot dažādus kontekstus, kas maina ierīces darbību. Piemēram, jūs varētu konfigurēt tālruni, lai tas paliktu vibrācijas laikā, kamēr atrodaties birojā, bet, izsniedzot mājās, izslēdziet vibrāciju un aktivizējiet Wi-Fi. Iespējas ir bezgalīgas, un, ja jūsu tālrunis sakņojas, jums pa rokai ir vēl vairāk iespēju.

Zaļot

Tagad es minēju, ka mēs tos iziesim, palielinoties grūtību līmenim. Tomēr Greenify skaistums ir tāds, ka to darbināt faktiski nemaz nav grūti. Lietotne ļauj jums “pārziemot” nepatīkamās resursus saturošās fona lietotnēs, kas tās efektīvi piespiež un aptur.

Diemžēl, lai patiešām vislabāk izmantotu Greenify automatizētās hibernācijas iespējas, jums ir jābūt saknes piekļuvei savai ierīcei. Ja ideja sakņot ierīci ir biedējoša vai ja jūs pat nezināt, par ko es šobrīd runāju, tad, iespējams, ir laba ideja turēties pie IFTTT vai Tasker.

Ja jūs jau esat sakņojušies savā ierīcē, tad es esmu pārliecināts, ka man nav jums jāvadās, kā lietot Greenify. Satveriet to Google Play veikalā un piešķiriet tam griešanos.

Izmantojiet internetu saprātīgi

Mobilo trafiku visā pasaulē izmanto neticami daudz interneta. Faktiski mūsu testēšanā mēs parasti atrodam, ka tas var izlādēt vairāk akumulatora nekā nepārtraukta video atskaņošana! Centieties tērēt mazāk laika kaķu attēlu meklēšanai, un jūs atradīsit, ka akumulators kalpos daudz ilgāk.

Kā es īsumā minēju iepriekš, jums vienmēr vajadzētu izvēlēties Wi-Fi, izmantojot mobilo pakalpojumu. Tas, protams, būs vieglāk jūsu datu plānā, taču, pat ja jūs izmantojat neierobežotu datu plānu, jūs atradīsit, ka šūnu pakalpojums ir vairāk akumulatora nekā Wi-Fi.

Tomēr tikai tāpēc, ka jūsu Wi-Fi uztvērējs patērē mazāk akumulatora nekā mobilo sakaru pakalpojums, joprojām ir ieteicams atspējot Wi-Fi, kad to nelietojat. Jūsu tālrunis pastāvīgi meklē atvērtus savienojumus, kamēr ir aktīvs Wi-Fi, un šī nevainojamā meklēšana var izraisīt akumulatora darbības laiku.

Paziņojumu samazināšana

Jums nav jāļauj savām lietotnēm automātiski sinhronizēt visus datus. Izvēle to izdarīt manuāli vai ierobežot automātisko sinhronizēšanu ar lietotnēm, kurām tas patiešām ir nepieciešams, var nopietni samazināt enerģijas patēriņu.

Atteikties no automātiskās sinhronizācijas

Automātiskajā sinhronizācijā tiek izmantoti fona procesi, kas var būt noderīgi gan jūsu mobilo datu izmantošanā, gan akumulatora darbības laikā. Lai to izslēgtu, dodieties uz Iestatījumi> Konti. Pieskarieties trim vertikāliem punktiem augšējā labajā stūrī un noņemiet atzīmi Automātiska datu sinhronizācija. Varat arī manuāli pielāgot, kuras lietotnes tiek sinhronizētas un cik bieži.

Izmantojiet lietotnes bez reklāmām

Reklāmas ir ne tikai kaitinošas, bet arī enerģija tiek patērēta, lai dzīvotu, acij tīkamu saturu uz jūsu ierīci. Izmantojot tādas lietotnes, kuras neizmanto reklāmas, vai iegādājoties to lietotņu premium versijas, kuras izvairās no reklāmām, var krasi mainīt to, cik slikti akumulators prasa pukstēšanu. Ja bieži izmantojat lietotni un tā katru dienu sūknē jūsu tālruņa dzīves sulu, apsveriet iespēju jaunināt vai atrast alternatīvu bez reklāmām.

Pielāgojiet displeju

Te nu mēs esam. Visu akumulatoru akumulators MacDaddy: displejs.

Dodieties uz Iestatījumi> Akumulators. Jums vajadzētu redzēt to pakalpojumu sarakstu, kuri izmanto jūsu akumulatoru, lai vismazāk izsalkuši akumulatori. Kurš ir tur augšā? Koeficients ir ārkārtīgi labs, ko jūs skatāties Ekrāns par lielu rezervi. Apskatīsim, vai mēs nevaram padarīt šo displeju nedaudz mazāk prasīgu.

Pazemini savu spilgtumu

Nu, tāds ir prāts, vai ne? Lai redzētu šos tekstus dienas gaismā, iespējams, būs nepieciešams pilnīgs spilgtums, bet kāpēc jūs joprojām izpildāt šo iestatījumu pēc saulrieta? Atgādiniet to nedaudz un izmantojiet adaptīvo spilgtumu vai automātisko spilgtumu atkarībā no tā, kuru Android versiju izmantojat.

Izmantojiet adaptīvā spilgtuma funkcijas

Ne visiem jādzer tējas tas, ka jāziedo laba skatīšanās pieredze. Ja joprojām vēlaties redzēt savu ekrānu spilgtā saules gaismā, bet arī vēlaties kontrolēt spilgtumu, atrodoties telpās, varat izvēlēties atstāt ieslēdzamas adaptīvās spilgtuma funkcijas. Izmantojot šo funkciju, tālrunis nolasīs apkārtējo apgaismojumu un saprātīgi izvēlēsies pareizo spilgtumu, nodrošinot līdzsvaru starp labu displeja pieredzi un akumulatora optimizāciju.

Dažiem tālruņiem var būt Iestatījumi lietotne ir sakārtota atšķirīgi, bet, ja to atverat un dodieties uz Displejs sadaļā, opcijai vajadzētu būt tur (ja tā ir pieejama jūsu tālrunim). To var saukt arī par “Automātisko spilgtumu” vai kaut ko tamlīdzīgu.

Samaziniet automātiskās bloķēšanas laiku

Atkal, tā kā ekrāns ir lielākais akumulatora ienaidnieks, ir saprātīgi turēt to pēc iespējas mazāk. Iet uz Iestatījumi> Displejs un mainiet savu Gulēt garumam jābūt pēc iespējas īsākam. 15 sekundes ir laba summa.

Optimizējiet fona attēlus un motīvus

Jūsu tālruņa izskats nav tikai estētisks. Tas var arī ietekmēt to, cik ilgi jūsu ierīce var palikt dzīva ar vienu uzlādi.

Grāvju dzīvie fona attēli

Jā, šī masīvā spirālveida galaktika, kas lēnām virpuļo kvēlojošā mierīgumā, lieliski izskatās displeju blokos, taču ikdienas dzīvē šiem krāšņajiem foniem ir nepieciešama apstrādes jauda, ​​lai atdzīvinātu. Iemīļojiet koi dīķi un pielieciet to ar kaut ko energoefektīvāku.

Apskāviens (varbūt)

Un kas ir darbam draudzīgs tapetes? Tas faktiski ir atkarīgs no tā, kāda veida displejs jums ir!

Pašlaik viedtālruņu tirgū ir divu veidu displeji. AMOLED un LCD. AMOLED darbojas, izgaismojot atsevišķus pikseļus, lai izveidotu attēlus. LCD darbojas ar fona apgaismojumu, kuru pārklāj ekrāns, kas aizver un parāda fona apgaismojumu, lai izveidotu attēlus veidojošus pikseļus.

Tas mūs noved pie pretu intuitīva secinājuma. Ja jums ir AMOLED displejs, visefektīvāk ir izmantot melnu fonu, jo displejam šie pikseļi nav jāaktivizē. Viņi vienkārši atpūšas. Tomēr, ja jums ir LCD displejs, visefektīvākā opcija ir balts fons, jo ekrānam nav jādarbojas, lai izveidotu pikseļus. Dīvaini, bet patiesi.

Tomēr jāņem vērā, ka ieguvums no balta fona LCD displejā nav tik ievērojams kā ieguvums no tā, ka AMOLED displejā ir melns fons. Ja nezināt, kas jums ir, tas neko daudz nenodarīs, lai kļūdītos melnā krāsā.

Ierobežojiet atrašanās vietas pakalpojumus un fona datus

Jūs varētu arī izspiest nedaudz vairāk sulas, izslēdzot atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumus (parasti atrodami Iestatījumi> Vietas pakalpojumi). Jūs varētu neļaut lietotnēm izmantot jūsu atrašanās vietas informāciju. Jūs, visticamāk, vēlēsities arī atspējot Atrašanās vieta un Google meklēšanu opcija (vai Wi-Fi un mobilā tīkla atrašanās vieta opcija dažos tālruņos), lai liegtu jūsu ierīcei izmantot Wi-Fi un / vai mobilos tīklus precīzas atrašanās vietas triangulācijai un datu nosūtīšanai uz Google serveriem. Lieki piebilst, ka process prasa spēku.

Slepkavības lietotnes, kas tevi nodod

Dažas lietotnes prasa daudz resursu - vai nu pēc būtības (piemēram, spēļu gadījumā), vai arī ar izstrādātāju nekompetenci vai nolaidību (kā slikti uzrakstītu lietotņu gadījumā).

Jums jābūt modram par to, kā jūsu dažādās lietotnes patērē akumulatora enerģiju. Ātrs ceļojums uz Iestatījumi> Akumulators (vai dažās ierīcēs, Iestatījumi> Barošana> Akumulatora lietošana) parasti atklās, kura lietotne vai pakalpojums sūc lielāko daļu sulas.

Identificējiet lietotnes, kas pastāvīgi izlādē CPU un akumulatora darbības laiku. Vāji kodētas lietotnes, kuras izveido savienojumu ar internetu pat tad, ja tām nav paredzēts, ir jāinstalē, tāpat kā lietotnes, kas lieki patērē milzīgu daudzumu CPU resursu. Aizstāj šīs lietotnes ar labāk attīstītām, nevis nožēlojošu lietotņu dēļ katru dienu strādā mazāk un mazāk ar akumulatoru.

Izmantojiet akumulatora taupīšanas režīmus

Lielākajai daļai lielāko tālruņu ražotāju ir savas akumulatora taupīšanas režīmu versijas. Tie var automātiski izslēgt fona uzdevumus, pārvaldīt lietojumprogrammas, vadības iestatījumus un daudz ko citu. Ieskatieties iestatījumos, iespējams, sadaļā Akumulators, lai uzzinātu, vai tālrunī ir kaut kas līdzīgs šim.

Sakne

Sakņu veidošana ir uzlabots process, kas dažādās ierīcēs ievērojami atšķiras. Tomēr nav šaubu, ka saknes lietotājiem ir pieejamas vairākas akumulatora taupīšanas metodes, kuras vienkārši nav pieejamas nestrādniekiem.

Atpūsties

Sakņošanās pati par sevi nepalielinās akumulatora darbības laiku. Sakņošanās tikai atver vārtus jūsu ierīces ierobežotajiem nodalījumiem un direktorijiem. Ja šādi ierobežojumi vairs nav spēkā, jūs varat noņemt nelietderīgas lietotnes (piemēram, pārnēsātāju vai oriģinālo iekārtu ražotāju bloatware), it īpaši tās, kuras darbojas kā fona pakalpojumi, tērējot dārgo akumulatora enerģiju.

Zem pulksteņa

Izmantojot saknes piekļuvi ierīcē, varat arī instalēt lietotnes, kas var uzlabot jūsu sistēmas veiktspēju. Piemēram, CPU kontroliera lietotne. Šādas lietotnes būtībā ļauj pielāgot ierīces centrālā procesora iestatījumus. Jūs varat iestatīt centrālā procesora frekvenci, lai tā paliktu zemākā (un rezultātā patērētu vismazāk enerģijas, bet upurētu ierīces veiktspēju) vai arī izstieptu centrālo procesoru līdz maksimālajiem ierobežojumiem (kā rezultātā tiek panākta labāka un ātrāka veiktspēja, bet par cenu karstums, ātra akumulatora iztukšošana un iespējamā sistēmas nestabilitāte).

Pielāgoti kodoli un ROM

Un, tā kā, visticamāk, tālrunis sakņošanas procesā ir iegādājies arī atbloķētu sāknēšanas programmu un pielāgotu atkopšanu, tad varēsit arī baudīt daudzu pielāgoto kodolu svētības - šajā gadījumā enerģijas taupīšanas svētības. un pielāgoti ROM. Apmeklējiet ceļvežus, kā mirgot pielāgotos kodolus vai pielāgotos ROM jūsu konkrētajā ierīcē.

Izmantojiet portatīvo akumulatoru

Vai joprojām nevarat padarīt tālruni par pēdējo? Jūsu pēdējā likme ir vienkārši iekasēt vairāk naudas. Tomēr jūs nevēlaties, lai jūs vienmēr piesietu pie sienas. Tā vietā jūs varat iegūt sev ērtu portatīvo akumulatoru. Tie ir visās formās, tāpēc zemāk mēs uzskaitīsim dažus rakstus, lai sniegtu jums pareizo virzienu.

  • Labākie pārnēsājamie akumulatoru lādētāji
  • Labākie pārnēsājamie lādētāji ar jaudu 20 000 mAh
  • Labākie C tipa USB portatīvie akumulatoru lādētāji

Secinājums

Akumulatora darbības laika maksimizēšana ir vienkārša enerģijas patēriņa samazināšanas lieta. Kā redzat, jūsu Android viedtālrunim ir daudz komponentu, kas ietekmē enerģijas patēriņu. To optimizēšana var svārstīties no ierīces lietošanas veida mainīšanas ikdienā līdz pilnīgai savienojumu pārslēgšanas automātikai.

Tomēr akumulatora saglabāšana ir ļoti vienkārša. Es atkārtošu savu sākotnējo kopsavilkumu: aptumšojiet ekrānu un izslēdziet pakalpojumus, kurus nelietojat. Šie divi vien var būt tālu, lai pārliecinātos, ka dienas beigās jūs neesat tas puisis, sakot: “Es to nevaru. Mans tālrunis ir gandrīz miris. ”

Kādas ir jūsu iecienītākās akumulatora taupīšanas metodes? Vai mēs viņus visus noķērām šeit? Paziņojiet mums komentāros zemāk!

Labā ziņa ir tā, ka uzņēmumam Google atmaka proce ir iebūvēt tieši Play veikalā. Negatīvie ir ta, ka, ja vēlatie, lai atmaka proce būtu bez grūtībām, jum bū jārīkoja diezgan ātri. Tālāk ir norādīt, kā...

Google I / O 2019 ietvaro uzņēmum paziņoja par jaunu pavērienu aktīvo aparatūra ierīču kaita ziņā, ka darbina kādu no Android O verijām. Pēc Google vecākā Android direktore tefānija Cuthbertone teiktā...

Skatīt Vairāk