Android lieldienu olas: vēsture

Autors: John Stephens
Radīšanas Datums: 28 Janvārī 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Jūlijs 2024
Anonim
Top 7 Technology Trends for Java back-end developers in 2022 [MJC]
Video: Top 7 Technology Trends for Java back-end developers in 2022 [MJC]

Saturs


Google ir senas tradīcijas slēpt Lieldienu olas savos programmatūras piedāvājumos. Tas sākās 2010. gadā ar Android Gingerbread un kopš tā laika, kad mēs esam apstrādāti vismaz ar vienu jaunu Lieldienu olu gadā. Datorprogrammatūrā un plašsaziņas līdzekļos Lieldienu ola ir tīšs joks, slēpts vai attēls vai slepena īpašība.

Google ir iekļāvis visu, sākot no attēliem līdz vienkāršām spēlēm, taču katru reizi tie ir piesaistījuši mūsu uzmanību.

Lūk, kā jūs pats varat pārbaudīt pašreizējo Android Lieldienu olu. Atveriet iestatījumus un dodieties uz Sistēmaun nospiediet Par telefonu. Kad esat tur, ātri nospiediet Android versija līdz uzlec Lieldienu ola. Lai gan ar dažām Android ādām jums var būt nedaudz atšķirīgs maršruts, lai sasniegtu Android versija.

Mēs esam izveidojuši Android Lieldienu olu sarakstu gadu gaitā, un mēs to regulāri atjaunināsim, jo ​​Google pievienos jaunas. Izbaudi!

Android 2.3 piparkūkas


Tas, pietiekami biedējoši, sāka tendenci. Stāsts vērojams, ka Android ietvara komandas vadītāja Diāna Hakborna draudzējās ar mākslinieku, vārdā Jack Džersons. Larsons veidoja zombiju portretus (kā jūs to darāt), un Hackborns domāja, ka būtu jautri paslēpt vienu Android iekšpusē.

Kā redzat, Bugdroid perspektīva nav laba: zombiji to ieskauj, taču tas varētu būt labi, jo viņi visi ir atrauti no viņu rokās esošajiem Android tālruņiem.

Android 3.0 šūnveida

Honeycomb bija pirmā (un vienīgā) Android versija planšetdatoriem. Tas tika palaists 2011. gada februārī ar nelāgo Motorola Xoom. Lai arī vairumam cilvēku nebija iespējas izmantot Honeycomb, tas ieviesa ilgstošas ​​izmaiņas platformā. Tas ienesa jaunu izskatu Android, un tā Lieldienu ola sekoja paraugam.

Mēs redzējām medus bites / Bugdroid mashup, kuru iedvesmojusi filma Tron: Legacy. Nospiežot medus bišu, radās vārda burbulis ar uzrakstu “REZZZZZZZZ”. Tas attiecas uz terminu “Rezzing”, kas nozīmē objekta izveidi Trona Visumā.


Android 4.0 saldējuma sviestmaize

Saldējuma sviestmaize vēlreiz apvienoja planšetdatoru un tālruņu programmatūras pieredzi un iepazīstināja ikvienu ar “Holo” pasauli. Tajā bija arī redzams, ka Google apskata Nyan Cat mēmi, kas tajā laikā slavēja internetu.

Šoreiz Lieldienu ola bija Bugdroīds ar saldu sīkdatņu ārpusi. Ilgi nospiežot Bugdroid, tas kļuva lielāks, līdz tas piepildīja ekrānu. Tad lidojošo Bugdroīdu aina aizveda debesīs un lidoja līdzīgi, kā to darīja Nyan Cat slavenajā vīrusu video.

Android 4.1 - 4.3 Jelly Bean

Android Jelly Bean ieviesa daudzas izmaiņas Android. Tam bija uzlabota paziņošanas sistēma, jaunas bloķēšanas ekrāna iespējas, pārlūks Google Chrome kā noklusējuma pārlūks un svaiga Lieldienu ola, lai mūs uzjautrinātu. Šoreiz laimīgs izskata želejveida pupiņa piepildīs mūsu ekrānus ar smaidu. Pieskaroties tam, parādījās ekrāns, kas bija pilns ar mazākām želejas pupiņām, kuras jūs varēja izbīdīt pa visu ekrānu.

Jelly Bean bija arī pirmā Android versija, kurā Lieldienu ola tika izvērsta ārpus Android versijas izvēlnes. Ja ilgi nospiedāt ekrānu, kad sākās spēle “Bean Flinger”, jūs ieguvāt īpašu Daydream efektu. “Daydream” sākotnēji bija jūsu ierīces ekrānsaudzētājs, pirms Google atkārtoti izmantoja virtuālās realitātes austiņu nosaukumu. Mūsdienās joprojām varat atrast lielāko daļu Daydream iestatījumu Daydream, taču tagad to vienkārši sauc par “Ekrānsaudzētājs”.

Android 4.4 KitKat


Google OS atjauninājums 2013. gadam bija operētājsistēmas Android 4.4 KitKit versija. Tajā tika iekļautas jaunas funkcijas, piemēram, vienmēr ieslēgts pakalpojumā Google tagad un Project Svelte, kas palīdzēja vecākām un zemāka līmeņa ierīcēm nevainojami darboties Android. Lai gan atjauninājums nebija apjomīgs, tas ienesa jaunu Lieldienu olu.

Pirmais, ko ieraudzīji, bija burts “K”, kuru tu varēji griezt. Pieskaroties tam, jūs nonācāt pie vārda “Android”, kas tika uzrakstīts burtveidolā, ko izmantoja KitKat iepakojumā. Nospiežot to vēlreiz, jūs nonākat pie flīžu mozaīkas, katrai no tām bija logotips, kas attēlo iepriekšējo Android versiju, ar kuru jūs varētu pārvietoties. Kad būsit sakārtojis noteiktus logotipus, flīzes parādīsies un parādīsies jauni. Tā bija jautra, maza laika spēle, un jautrs atskats uz iepriekšējām Android versijām.

Android 5.0 konfekte

Flappy Bird bija tāda parādība, ka Google pēc tā modelēja Android 5.0 Lollipop Lieldienu olu. Pieskaroties Android versijas numuram, tika atvērts ekrāns ar konfekšu grafiku ar uzrakstu “konfekte”. Pieskaroties konfektei, tika mainītas krāsas, un, ilgi nospiedis, jūs nonācāt Flappy Bird līdzīgā spēlē. Spēlē jums bija jāuztur mazais Bugdroid gaisā un jāizvairās no konfekšu barjerām, kas uzlēca no ekrāna augšas un apakšas.

Android 6.0 Marshmallow

Acīmredzot Flappy Bird bija tiešām populārs vietnē Googleplex. Tik daudz, ka tas bija arī Android 6.0 Marshmallow Lieldienu olas pamatā. Tā vietā, lai izvairītos no konfektes, šoreiz bija jāizvairās no zefīriem uz nūjām. Patiešām foršā daļa bija tā, ka tavi draugi varēja pievienoties. Pieskaroties mazajai “+” pogai, ļautu spēlēt vairākiem cilvēkiem vienlaikus. Tas kopumā ļāva piedalīties sešiem spēlētājiem. Ja jūs domājāt, ka Flappy Bird ir grūti, mēģiniet spēlēt to ar vairākiem cilvēkiem, vienlaikus pieskaroties ekrānam.

Android 7.0 Nuga

Nuuga mums atnesa divas dažādas Lieldienu olas. Pirmais parādījās izstrādātāja priekšskatījumā 4, kur parādījās milzu N ar vārdiem “Namey McNameface”. Šī bija atsauce uz Boaty McBoatface meme, kas 2016. gadā pārņēma internetu.

Mēma radās pēc tam, kad Lielbritānijas valdības aģentūra (muļķīgi) sarīkoja sava jaunā polāro pētījumu kuģa nosaukšanas konkursu, un interneta iedzīvotāji nobalsoja par Boaty McBoatface plašs rezerve. Kamēr nosaukums nebija pielīmēts (tik ļoti tas attiecas uz demokrātiju), sižets kļuva viruāls, un Boaty McBoatface bija uz visu lūpām. Izstrādātāji, kas darbojas operētājsistēmā Android, tika līdzīgi tracināti un slēpuši atsauci Lieldienu olā.


Namey McNameface Lieldienu ola ilgi nenotika. Vēlāk izstrādātāju priekšskatījumi un Android Nougat publiskā izlaišana ietvēra līdz šim visinteresantāko Lieldienu olu. Tā bija “spēle” ar nosaukumu Android Neko, kuras pamatā bija Japānas populārā kaķēnu vākšanas spēle Neko Atsume. Jūs ieslēdzāt Lieldienu olu tāpat kā tās priekšgājēji: ilgi nospiediet lielo burtu N, kas parādījās, pēc kura jūs redzētu mazu kaķa emocijzīmi, un spēle tiks atbloķēta.

Lai atskaņotu, ātro iestatījumu rediģēšanas izvēlnē ātro iestatījumu sarakstam vispirms jāpievieno pārslēdzējs ar nosaukumu “Android Easter Egg”. Kad esat to izdarījis, paziņojuma nolaižot uz leju, atklājās “tukšs trauks”, uz kura jums bija jānoklikšķina, lai pievienotu ēdienu (biti, zivis, vistas gaļa vai kārums). Šī maltīte piesaistītu kaķi, kurš tiktu pievienots jūsu kolekcijai. Pēc tam jūs varētu pārdēvēt, koplietot, izdzēst vai savākt tik daudz kaķu, cik vēlaties. Lieldienu ola tajā laikā bija tik populāra, ka tika izlaista pilna spēle, kuras pamatā bija šī koncepcija.

Android 8.0 Oreo

Ja jūs kādreiz esat vēlējies kontrolēt jūras radību (kuras nav, būsim godīgi), Android 8.0 Oreo Lieldienu ola ļauj jums piepildīt savus sapņus. Kad jūs pieskārāties, jūs sagaidīja liels O-tas-izskatījās-nekas-kā-Oreo. Pēc ilgstošas ​​nospiešanas uz ekrāna parādījās okeāna ainava un jauks, mazs astoņkājis. Jūs varētu skatīties, kā viņš peld vai satver viņu un pārvietojas. Ekrāna pagriešana mainīja Android Oreoctopus izmēru, taču viņa patiesais liktenis vēl nav atklāts.

Android 9.0 Pie

Android Pie turpināja virzību, kas pirmo reizi tika uzsākts Oreo, lai ieviestu Android vispārizglītojošo versiju, atjaunojot operētājsistēmas reputāciju kā pārāk sarežģītu vidējiem lietotājiem.

Lieldienu olām Android Pie ir trippy, psihedēliska P animācija - ar kustīgiem gredzeniem un mainīgām krāsām. Jūs varat saspiest un tuvināt logotipu, bet tas ir tas.

Tomēr, ja turpinātu atkārtoti pieskarties animācijai, jūs nokļūtu citā Lieldienu olā - zīmēšanas lietotāja saskarnē. Tomēr šis ir ekskluzīvs tikai Google Pixel ierīcēm.

Jautrās logotipu lietotnes funkcijas ir vieglas, kā varētu gaidīt, taču augšpusē varat izvēlēties dažādas krāsas un pat sukas izmēru. Varat arī izmantot acu pilinātāju, lai atsauktu dažādas krāsas. Interesanti, ka lietotne vilto spiediena jutīgumu, pamatojoties uz to, cik lielu virsmas laukumu jūs nosedzat, jo lielākajā daļā viedtālruņu nav spiedienjutīgu displeju. Jauks, mazs Google viltība!

Android 10

Android Q beta versijas priekšskatījuma versijai bija tādas pašas Lieldienu olas kā Android 9 Pie. Tomēr operētājsistēmas OS galīgajā versijā, ko tagad sauc vienkārši par Android 10 (šoreiz nav nosaukti saldie ēdieni), ir pilnīgi jauna Lieldienu ola, ar kuru spēlēties. Tāpat kā pārējos šajā sarakstā, varat iedziļināties tālrunī un vairākas reizes pieskarties Android versijai, lai aktivizētu Lieldienu olu. Tas parādīs ekrānu ar ekrānā parādītu “Android 10”.


Tas vēl nav viss. Šai Android Lieldienu olai ir daži papildu noslēpumi, ko atklāt. Ciparus un logotipu var pārvietot pa ekrānu. Ja jūs apvienojat skaitli “10” līdzīgi kā “Q”, tiek parādīts kvadrātu režģis. Faktiski tā ir pārveidota Pikrosa mīkla. Pikrosa mīkla (t.sk. Nonogram) lietotājiem liek mēģināt atklāt slēptus attēlus vai mākslu, aizpildot krāsas atbilstoši skaitļiem puzles pusē. Ja atrisināt šo mīklu, varat redzēt citas Android sistēmas ikonas, piemēram, skaļuma palielināšanas ikonu.

Vēl viena jauka lieta par šo Android Lieldienu olu, kas paredzēta operētājsistēmai Android 10, ir tā, ka to var apskatīt normālā apgaismojuma režīmā un visas sistēmas tumšajā režīmā, kas ir jauna šī OS atjauninājuma funkcija.

Tās ir visas līdz šim Lieldienu olas, kas apraktas operētājsistēmā Android. Mums ir savi favorīti, bet kāds ir tavs?

Šī nedēļa lielā Apple ziņa ir aitīta ar baumām par gaidāmo lētāku ienākšanu iPhone klātā, ko arunvalodā tagad dēvē par iPhone E 2. Ierīcei vajadzētu būt pat lētākai nekā iPhone 11 un iPhone XR, un kād...

Ja 2019. gad ir jūu produktivitāte gad, uzņemotie atbildību par avu dzīvi un kļūtot efektīvākam, jū neeat vien.Ir imtiem tūktošu cilvēku, kuri katru dienu mota ar nodomu pārbaudīt viu, ka nav iekļaut ...

Interesanti Vietnē