Ko Apple H1 mikroshēma nozīmē audio?

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 20 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 2 Jūlijs 2024
Anonim
Apple H1 chip (AirPods Pro) vs W1 - wich is better - seamless Bluetooth audio only for iOS
Video: Apple H1 chip (AirPods Pro) vs W1 - wich is better - seamless Bluetooth audio only for iOS

Saturs


Īstu bezvadu austiņu tirgus pamazām uzņem tvaiku un izdomā, kuru pirkt, kļūst par lielāku izaicinājumu. Apple AirPods izceļas no pūļa ne vienmēr labāko iemeslu dēļ, bet, kā mēs zinām, uzņēmums izceļas ar zīmolu. Tik daudz, ka fani ar prieku runās par Apple procesora iespējām, ieskaitot mazās mikroshēmas, kas iespiestas tā austiņās, piemēram, Apple W1 un jaunāku H1 modeli.

Apple H1 mikroshēma ir atrodama otrās paaudzes Apple AirPods iekšienē, piedāvājot virkni uzlabojumu arvien pieaugošajā patiesajā bezvadu austiņu tirgū. Lai gan jūs, iespējams, nevēlaties iepirkties Apple ekosistēmā un apšaubāt viņu sprādzienu, Apple pāru savienošanas sistēmas ērtības ir grūti ignorēt.

Vai Beats austiņas ir tā vērtas?

Ko dara Apple H1?

Atbalstīsim sekundi un apsvērsim, ko tieši dara Apple H1 mikroshēma. Tas nav procesors viedtālrunī vai personālajā datorā, tas nedarbojas ar sarežģītu operētājsistēmu vai nedarbina displeju. Nē, H1 ir pilnveidota mikroshēma, kas paredzēta tikai dažiem uzdevumiem. Apple patur noslēpumā savas mikroshēmas ienaidniekus, taču mēs zinām, ka tas ietver modemu Bluetooth savienojuma apstrādei, digitālo signālu procesoru (DSP) saspiestas audio straumes dekodēšanai un līdzprocesoru (iespējams, otro DSP) apstrādājot sensoru informāciju.


Ļoti optimizēts procesors var ievērojami ietaupīt akumulatoru, salīdzinot ar vispārīgāku dizainu. Tā rezultātā Apple H1 lepojas ar dažiem akumulatora darbības laika uzlabojumiem salīdzinājumā ar W1. Sarunu laiks sasniedz līdz 3 stundām, nevis tikai 2, un līdz 5 stundām audio atskaņošanas. Ir jauns atbalsts ar balsi aktivizējamām Siri komandām (papildus divkāršam pieskārienam) un Bluetooth 5.0 atbalstam, sākot no 4.2. Bluetooth 5.0 atbalstam nav nozīmes austiņu kvalitātei, jo audio kodeka profilos joprojām tiek izmantots mazāks pārsūtīšanas ātrums. Lai gan Bluetooth 5.0 ļauj audio straumēt vairākās ierīcēs vienlaikus. Bluetooth 5 galvenais mērķis ir mazāks enerģijas patēriņš, un tas varētu būt svarīgāk, ja mikroshēma nonāktu citās bezvadu ierīcēs.

Plus pusē latentums ir par 30 procentiem mazāks starp H1 un W1. Šīs ir labas ziņas mobilajiem spēlētājiem. Apple arī sola, ka savienojuma laiks, pārslēdzot ierīces, tagad ir divreiz ātrāks. Tātad jūs varat lēkt starp Apple Watch vai iPad ātrāk nekā jebkad agrāk. Mikroshēmas sensora atbalsts nozīmē arī to, ka tas var noteikt, kurš AirPod atrodas ausī, tāpēc zvana laikā tas izmanto tikai to mikrofonu, kuru patiesībā nēsājat.


Tas viss ir ļoti gudri, taču Apple H1 neatbalsta visu, ko var vēlēties nopietni audio lietotāji. AAC ir vienīgais audio kodeks uz klāja. Nav trešo pušu patentētu aptX vai LDAC, kas Android tālruņiem piedāvā izcilu kvalitāti. Tas ir liels nē augstākas izšķirtspējas audio un minimālas saspiešanas gadījumā. Nav arī aktīva trokšņu slāpēšanas (ANC) atbalsta, par kuru mēs zinām, kas nozīmē sliktu izolāciju no ārējiem trokšņiem. Ja izmantojat šīs funkcijas, ieteicams apskatīt citas mikroshēmas un austiņas.

Dažas no H1 labākajām funkcijām, piemēram, spēcīgs savienojums un ātra savienošana pārī, Android lietotājiem nav pieejamas.

Alternatīvas mikroshēmas un produkti

Ja jūs vēlaties izvairīties no Apple ekosistēmas vai iedomājaties dažādas austiņas, tur ir daudz pienācīgu AirPods 2019 alternatīvu. Daudzi arī piedāvā mikroshēmas, kas piedāvā līdzīgu vai pat augstāku tehnoloģiju līmeni. Apple H1 noteikti nav vienīgā spēle pilsētā.

Broadcom BCM43014

Broadcom ir liels vārds bezvadu sakaru biznesā, un tam ir savs īstu bezvadu audio mikroshēmu klāsts. BCM43014 darbina Samsung Galaxy Buds, kas šogad tika paziņoti līdzās Samsung Galaxy S10 sērijai.

BCM43014 ir arī Bluetooth 5 mikroshēma, kas ir tā vērta, komplektā ar audio DSP un sensoru centrmezgla tehnoloģiju skārienjutīgiem, IR un tuvuma sensoriem. Mikroshēma atbalsta ātru skenēšanu un savienojuma iespējas, lai uzlabotu pāra savienojuma ātrumu. Ar Galaxy Buds ANC nav, bet BCM43014 piemin uzlaboto akustisko algoritmu integrāciju, kas samazina fona troksni, un tas varētu būt pieejams citām vienībām.

Galaxy Buds atbalsta SBC, AAC un Samsung iekšējo mērogojamo audio un runas kodeku. Programmējamais mikrokontrollera CPU raksturs liek domāt, ka šai aparatūrai varētu tikt ieviesti citi kodeki, taču nav skaidrs, vai šeit ir citas prasības un ieviešana būtu atkarīga no produkta.

Samsung Galaxy Buds noteikti der rēķinam kā AirPod 2019 konkurentam. Starp abiem ir daudz dizaina un funkciju līdzību, lai gan Samsung trūkst vienmēr ieslēgtu balss komandu. BCM43014 ir nedaudz vispārīgāks mērķis nekā Apple H1, taču kvalitātes un funkciju ziņā tas ir salīdzināms ar Apple darbību.

Qualcomm QCC un CSR sērijas

Qualcomm ir liels viedtālruņu mikroshēmu nosaukums, un tam ir arī savs bezvadu audio SoC klāsts. Šajā novērotāja izvēlētajā vietā šeit var meklēt dažus no nozares vismodernākajiem audio līdzekļiem. Sarakstā ir iekļauts augstas kvalitātes kodeku atbalsts aptX un izvēles LDAC, priekšplūsmas un atgriezeniskās saites hibrīda ANC veidā un īpaši zems enerģijas patēriņš.

Liela daļa Qualcomm audio centienu tika sākta, kad 2010. gadā tika iegādāts aptX no CSR, pirms visa uzņēmuma iegādes 2015. gadā. Qualcomm pārdod plašu audio mikroshēmu klāstu saskaņā ar CSR nosaukšanas shēmu, ko atradīsit Bluetooth austiņās, skaļruņi un dongles. Funkcijās ietilpst AAC, aptX un LDAC kodeku atbalsts, trokšņu novēršana un balss noteikšana.

Jaunākie klāsta audio mikroshēmu modeļi ietilpst QCC zīmolā. QCC5100 ir pamatelements, kas piedāvā aptX, HD un zemas latentuma adaptīvā kodeka atbalstu, kā arī hibrīda ANC, True Wireless Stereo Plus iespējas un balss aktivizētas palīga vadības ierīces. Divkodolu DSP var izmantot audio un sensoru lietojumprogrammām. Šis diapazons ir iekļauts arī programmā Qualcomm eXtension, kas palīdz izstrādātājiem ieviest izvēles trešo personu audio tehnoloģijas, sākot ar pielāgotajiem tuning algoritmiem un beidzot ar Sony LDAC kodeku. Audio kvalitātes, zema latentuma potenciāla un funkciju ziņā QCC5100 ievērojami pārsniedz Apple H1.

QCC300X sērija ir lētāka iespēja. Šī sērija samazina trokšņu slāpēšanu, darbojas tikai ar aptX classic un nav iekļauta eXtension programmā. Tāpat balss vadība ir izslēgta, un ir tikai viena kodola DSP vienība, kas ierobežo sensoriem pieejamo apstrādi.

Diemžēl Qualcomm QCC produktu klāsts līdz šim nav parādījies daudzās patiesajās bezvadu austiņās. Saskaņā ar avotiem, kuri ir runājuši ar mums, Qualcomm tehnoloģija ir dārgāka nekā konkurentiem, un daži potenciālie partneri nezina par tā patieso bezvadu produktu portfeli. Sliktas ziņas tiem, kas cer, ka Qualcomm varētu izvest Android Bluetooth ekosistēmu no savas nekārtības.

Android Bluetooth latentuma reālā laika saturam ir nepieciešams liels kapitālais remonts

Citas piemin

Austiņu ražotājiem tirgū ir arī virkne citu iespēju. Microchip, Nordic Semiconductor, RealTek, MediaTek un citi piedāvā SoC bezvadu audio produktiem. Tomēr daudzi nav tik optimizēti austiņām kā H1.

Lielākā daļa šo produktu, ieskaitot MediaTek MT2533 un Microchip IS2064, pēc noklusējuma atbalsta SBC un AAC, bet ne progresīvākus kodekus. LDAC ir opcija dažiem specifiskiem izstrādājumiem, piemēram, IS2064GM-0L3. Dažos SoC ir arī atbalss un trokšņu slāpēšanas tehnoloģijas, Bluetooth 5 zemākam enerģijas patēriņam un atbalsts arī īstām bezvadu austiņām. Tomēr starp SoCs tas ļoti atšķiras, un tikai daži piedāvā diezgan visaptverošu funkciju līmeni, piemēram, Apple un Qualcomm.

Tur ir daudzveidīga mikroshēmu ekosistēma

Par Bluetooth audio SoC tiek runāts reti, daļēji tāpēc, ka austiņu produkts faktiski nosaka, kuras funkcijas tiek ieviestas. Apple H1 ir izstrādāts, ņemot vērā Apple specifisko redzējumu par Bluetooth austiņām. Tas dažos veidos ir lieliski, jo tas ir radījis energoefektīvu dizainu ar diezgan izsmeļošu funkciju sarakstu. Tomēr labākās iespējas ir rezervētas tiem, kas iepērkas Apple plašākā produktu ekosistēmā, un tas neatbalsta visu, ko vēlas augstas klases audio patērētāji.

Ārpus Apple ekosistēmas ir pieejams milzīgs pieejamo produktu klāsts, katram no tiem ir dažādas iespējas un cenu punkti. Qualcomm piedāvā ļoti konkurētspējīgu produktu klāstu, ņemot vērā visu, ko patērētāji var vēlēties, piemēram, trokšņu slāpēšanu, balss komandas un augstas kvalitātes kodekus. Lai gan uzņēmums, iespējams, nevar konkurēt pēc cenas, kā Apple var ar savu iekšējo dizaina komandu, kas, šķiet, kavē ieviešanu.

Galvenais ir tas, ka noteikti ir konkurētspējīgi SoCs Apple H1, kas pastāv Android lietotājiem. Tomēr ļoti nedaudzi uzņēmumi runā par mikroshēmu, kas baro viņu austiņas, tā vietā dodot priekšroku koncentrēties uz galalietotāju funkcijām.

TURPMĀKIE: Android Bluetooth latentums ir jāmaina

Atjauninājum: 2019. gada 10. oktobrī (plkt. 01:00 ET): OnePlu 7T Pro tagad ir oficiāla! ākot no 17. oktobra to var iegādātie tieši vietnē OnePlu.com. Ierīce McLaren izdevum bū pieejam no 5. novembra....

Palaižot OnePlu 7T uz papēžiem, OnePlu 7T Pro ir daudz pieticīgāk jauninājum. Ta nozīmē, ka OnePlu 7T Pro ir fantatika ierīce, ka pārniedz aparatūra bortu, vienlaiku nodrošinot vienu no labākajām Andr...

Interesantas Publikācijas