Apple Music vs Spotify vs Google Play Music

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 23 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Spotify vs Apple Music vs Яндекс.Музыка vs YouTube Music — что выбрать?
Video: Spotify vs Apple Music vs Яндекс.Музыка vs YouTube Music — что выбрать?

Saturs


Apple Music vs Spotify vs Google Play Music - saturs un saderība


Pirmais un neapšaubāmi vissvarīgākais, ko mēs apskatījām, runājot par Apple Music vs Spotify vs Google Play Music, bija saturs. Galu galā par katru no šiem pakalpojumiem jūs iztērēsit 10 ASV dolārus mēnesī, un ir labi zināt, par ko jums būs jāmaksā par priekšu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi trīs pakalpojumi ir vienlīdz labi, lai nodrošinātu jaunāko populāro mūziku un lielāko daļu populārās mūzikas pēdējo apmēram sešu desmit gadu laikā.

Google Play mūzika

Google Play mūzikas pilna piekļuve (vēlāk pārveidota tikai par Google Play mūziku) pirmo reizi tika palaista 2013. gadā Google I / O laikā, un šobrīd tā lepojas ar vairāk nekā 40 miljoniem dziesmu. Turklāt lietotāji var augšupielādēt 50 000 savu dziesmu pakalpojumā Google Play mūzika, kas pēc tam tiek pievienota viņu bibliotēkai straumēšanai, kas ir lielisks veids, kā pārvadāt personīgo kolekciju, neaizņemot vietu ierīcē. Jūsu mūzikai tiks pievienota arī jebkura mūzika, ko iegādājaties vietnē Google Play mūzika. Katra dziesma var būt līdz 300 MB.


Papildus tam jūs iegūsit YouTube Red kompleksu, par kuru sīkāk runāsim vēlāk. Atsevišķs konts maksā 9,99 USD, savukārt ģimenes kontā var būt ne vairāk kā seši dalībnieki un maksā 14,99 USD. Jūs varat izmantot Google Play mūziku bez maksas, taču jums būs jāaptur tikai radiostaciju (ar reklāmām) lietošana un mūzikas klausīšanās, ko esat personīgi augšupielādējis pakalpojumā (bez reklāmām). Katrā kontā var būt līdz 10 pilnvarotām ierīcēm, un jūs varat atcelt autorizāciju līdz četrām ierīcēm gadā.

2018. gada maijā Google paziņoja par vēl vienu mūzikas straumēšanas pakalpojumu - YouTube Music. Pašlaik tas lēnām izvēlas noteiktu cilvēku skaitu, taču nākamajos mēnešos to pievienos vēl vairāk. Google ir apstiprinājis, ka YouTube mūzika kaut kad 2019. gadā aizstās Google Play mūziku, un piebilda, ka YouTube Music galu galā iekļaus visas funkcijas, kas ir Google Play mūzikas sastāvdaļa, ieskaitot iespēju lietotājiem augšupielādēt dziesmas. Ja esat Google Play mūzikas abonents, nelieciet panikā; tuvākajā laikā nekas nemainās.


Lasīt vairāk: Turpiniet darbu ar jauno YouTube mūziku

Kad jūs to pievienojat, Spotify piedāvā vislabāko bezmaksas pakalpojumu, taču citādi tā saturs mūsdienās ir nomināls. Apple Music bija spēcīgs šovs, taču tāpat kā Spotify tā vienīgā patiešām lielā īpašība ir tā mūzika. Ņemot vērā to, ka YouTube Red ir tieši saistīts ar Google Play mūziku un nodrošina vēl neizsakāmu daudzumu papildu, bez reklāmām paredzēta satura, pakalpojums, kuram ir visaugstākā saderība un vislielākais papildu saturs ir Google Play mūzika, ir pieejams rokās.

Apple Music vs Spotify vs Google Play Music - dizains


Protams, viss pasaules saturs ir mazsvarīgs, ja jums patika, izmantojot programmu. Pārbaudot Apple Music vs Spotify vs Google Play Music, mēs apskatījām visus trīs pakalpojumus, lai redzētu, kas tas bija, piemēram, reāli izmantot viņu lietojumprogrammas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visa dizaina pārbaude tika veikta ar pilniem, apmaksātiem kontiem par visiem trim pakalpojumiem.

Google Play mūzika

Google Play mūzika izmanto materiāla noformējumu, kas nozīmē, ka jūs izmantojat spilgtu, krāsainu un parasti patīkamu mūzikas pārlūkošanas pieredzi. Atverot izvēlni “Izslīdēt”, jūs sagaidīs klausīšanās tūlīt, populārākās diagrammas, jauni izdevumi, mana bibliotēka, staciju pārlūkošana un pēc tam iestatījumi. Katrā lappusē ir izdarīts diezgan daudz tā, kā nosaukums saka. Jūs varat redzēt jaunāko populāro mūziku, izmantojot populārākās kartes, jaunāko saturu, izmantojot jaunos izlaidumus, pārbaudīt savu bibliotēku, pārlūkot stacijas un pakalpojums Klausīties tagad darbojas gan kā galvenā lapa, gan kā atklāšanas lapa. Visās lapās augšējā labajā stūrī atrodas poga Chromecast un meklēšanas poga.

Varētu apgalvot, ka Google Play mūzika reizēm ir pārāk uzkrītoša

Lapa Mana bibliotēka ir sadalīta daudzās sadaļās. Jums būs atskaņošanas saraksti, stacijas, kuras esat iepriekš klausījies, un pēc tam faktiskā mūzikas bibliotēka, kas ir sadalīta pēc žanra, izpildītāja, albuma un pēc tam pēc atsevišķām dziesmām. Tas ir gan labi, gan slikti, jo tas sniedz daudz veidu, kā skatīt savu saturu, taču izkārtojumam ir nepieciešams daudz vairāk darba no lietotāja puses, lai tam piekļūtu. Šajā gadījumā var apgalvot, ka Google Play mūzika ir pārāk uzkrītoša un būtu jāvērtē vienkāršāka un racionālāka pieeja. Cilne Pārlūkot stacijas ir gandrīz tāda pati, kā lietotājiem ir jāveic tonnāža, lai nokļūtu dažādās kategorijās.

Atskaņojot mūziku, mūzikas atskaņotājs ir pastāvīgi pieejams vai nu paziņojumu nolaižamajā izvēlnē, vai arī kā saīsināts lodziņš katras lapas apakšā. Pats atskaņotājs ir diezgan standarta, ar pamanāmu albuma noformējumu, kā arī ar augšup un lejup vērstajām pogām un standarta vadības pogām apakšā. Tieši virs tā ir atkārtošanas poga, jaukšanas poga un vēl viena Chromecast poga. Lai atgrieztos atskaņošanas sarakstā vai dziesmu sarakstā, lai mainītu celiņu, varat nospiest mūzikas piezīmes ikonu augšējā labajā stūrī. Labajā pusē ir trīspunktu izvēlne, kurā varat piekļūt papildu opcijām, ieskaitot dziesmas pievienošanu atskaņošanas sarakstam. Varat noklikšķināt uz sīktēla augšējā kreisajā stūrī, lai aizvērtu atskaņotāju un atgrieztos lietotnē, lai apskatītu apkārtni.

Izmantojot Apple Music vs Spotify vs Google Play Music, visām trim lietojumprogrammām dizaina nodaļā bija pārsteidzoši labas izrādes, un tas bija ļoti tuvs, jo visi trīs viņi tik daudz dara tik līdzīgā veidā. Google Play mūzikai noteikti bija vislabākā izskata saskarne, taču tās izjūta par bezgaumīgo bieži prasa papildu pieskārienus un pārvilkumus no lietotāja, un mēs uzskatījām, ka tas ir traucējis lietotāja pieredzi. Apple Music ir pārsteidzoši spēcīgs interfeiss, taču tā novecojušais dizains un laiku pa laikam aplietā izpildīšana radīja tai nesakarīgu sajūtu. Patiešām likās, ka Spotify ir sasniedzis šo perfekto līdzsvaru, kur tas bija vienkāršs un pilnveidots, kad tam vajadzēja būt, bet bezgaumīgs, moderns un jautrs, kad tas bija nepieciešams, netraucējot lietotāja pieredzi.

Apple Music vs Spotify vs Google Play Music - atskaņošanas saraksti un veidošana


Visi trīs pakalpojumi piedāvā iespēju izveidot atskaņošanas sarakstus kopā ar kuratoriem, iepriekš sagatavotiem atskaņošanas sarakstiem, lai jūs tos varētu klausīties. Šī ir milzīga iezīme, jo tas ir atkarīgs no tā, kā pakalpojumā klausāmies mūziku, un kuratrētie atskaņošanas saraksti ir ļoti nozīmīgi, pateicoties tādu radio straumēšanas lietotņu kā iHeartRadio un Pandora popularitātei.

Google Play mūzika

Kā gaidīts, pakalpojums Google Play mūzika ļauj jums izveidot savus atskaņošanas sarakstus. Atskaņošanas saraksta izveidošana ir diezgan vienkārša. Atrodiet vajadzīgās dziesmas, pievienojat tās atskaņošanas sarakstiem un pēc tam varat atskaņot dažādus atskaņošanas sarakstus. Jūs varat tos atskaņot nejaušā secībā vai secīgi, un atskaņošanas sarakstu modificēšana parasti ir vienkārša. Ir vērts atzīmēt, ka, tā kā jūs saņemat YouTube bez reklāmām un iespēju atskaņot YouTube audio bez izslēgta ekrāna, atskaņošanas saraksta funkcionalitāti var paplašināt līdz YouTube un pēc tam atskaņot bez pārtraukuma tāpat kā jebkuru citu mūzikas lietotni. Tas nav kaut kas daudzu cilvēku darīts, bet tā ir vēl viena atskaņošanas saraksta opcija, kurai konkurences nav. Jūs varat kopīgot atskaņošanas sarakstus, padarot tos publiskus, taču jāatzīst, ka tā nav tik spēcīga koplietošanas sistēma kā Spotify.

Jau 2014. gadā Google iegādājās Songza ar izteiktu nodomu uzlabot viņu kurētos atskaņošanas sarakstus, un tas darbojās. Ne tikai jūs varat atrast parastos atskaņošanas sarakstus, pamatojoties uz žanru, bet arī Google Play mūzikā ir atskaņošanas saraksti dažādiem noskaņojumiem un darbībām. Mēs domājām, ka tas ir iespaidīgi, un visas iespējas piedāvā simtiem atskaņošanas sarakstu dažādām situācijām un emocijām. Jūs varat arī sākt atskaņošanas sarakstu, pamatojoties uz dziesmu, žanru vai izpildītāju, kas jums patīk tieši tāpat kā Pandora.

Šis bija vēl viens ļoti tuvs aicinājums, apskatot Apple Music vs Spotify vs Google Play Music. Google Play mūzika uzvar, jo tā vienkārši sadala konkursu iesniegumos ar milzīgo atskaņošanas sarakstu daudzumu, ar kuru varat mijiedarboties gan lietotnē Play mūzika, gan vietnē YouTube. Apple Music bija labākie lietotāju veidoti atskaņošanas saraksti, un Beats One piedāvāja jautru, unikālu pieredzi, kuru neviens konkurents nevarēja atkārtot, bet kurai bija arī pietiekami daudz, lai tā joprojām būtu labi noapaļota. Spotify iknedēļas atskaņošanas saraksts Discovery ir pilnīgi fantastisks, taču, izņemot šo vienīgo, 30 dziesmu atskaņošanas sarakstu, Spotify īsti nav tāda, ko neatkārtotu tā konkurence.

Apple Music vs Spotify vs Google Play Music - papildu funkcijas


Lielākā daļa cilvēku izvēlēsies vienu no šiem trim pakalpojumiem, lai klausītos mūziku. Tomēr tas nav viss, ko viņi var darīt. Katrs no šiem pakalpojumiem piedāvā unikālas iespējas, ne tikai mūzikas straumēšanu. Daudzas funkcijas, piemēram, spēja saglabāt mūziku klausīšanai bezsaistē, ir kopīgas visiem trim pakalpojumiem, tāpēc mēs koncentrēsies uz tām, kas tos atšķir.

Google Play mūzika

Pakalpojumā Google Play mūzika ir liela spēle, kad runa ir par papildu funkcijām. Par ko visvairāk vērts runāt, ir YouTube Red. YouTube sarkans piešķir jums papildu funkcijas lietotnē YouTube mūzika, piedāvā YouTube videoklipus bez reklāmām gan datorā, gan lietojumprogrammā, un pēc tam tas ļauj arī klausīties YouTube videoklipus, ja ekrāns nav izslēgts. YouTube, protams, ir vienīgā lielākā video straumēšanas vietne uz visas šīs planētas. Tādējādi tiek pievienots nepārvarams daudzums video satura, sākot no tehnikas līdz sportam, smieklīgiem videoklipiem, mūzikas video, video aplādes ierakstiem un pat tiem muļķīgajiem, piecu sekunžu citātu klipiem no tā, kas jums patīk.

Turklāt Google Play mūzikas lietojumprogramma darbojas arī kā vietējais mūzikas atskaņotājs un var redzēt jūsu ierīcē saglabāto mūziku. Tas veiksmīgi aizpilda plaisu starp lokāli saglabāto mūziku un straumēšanu ar lielāku plūstošu raksturu nekā konkurence. Tas ietver arī atbalstu operētājsistēmām Android Wear, Android Auto un, viszemākais, Chromecast ierīces atbalsts. Chromecast atbalsts tiek attiecināts arī uz visu YouTube saturu.

Patiesību sakot, ņemot vērā Apple Music vs Spotify vs Google Play Music izskatu, mēs ļoti nesvēram papildu funkciju kategoriju, jo tie galvenokārt ir mūzikas pakalpojumi, kas liek papildu funkcijām apledot kūku, nevis ir vērtības centrālais punkts. Tomēr Google Play mūzikai bija vislabākās papildu funkcijas, pateicoties tās iekļaušanai YouTube Red, kas galdā piešķir tik daudz papildu satura. Spotify ir vietējais video un aplādes atbalsts, kas ir patīkami, taču galu galā nevar konkurēt ar YouTube Red. Apple Music ir pavisam jauns, un tas patiešām nedara daudz ko straumēšanas ārpusē, kas patiesībā var būt taisnība, ja nevēlaties, lai papildu lietas nonāktu ceļā.

Apple Music vs Spotify vs Google Play Music - labākais sprādziens jūsu cenai

Visbeidzot, apskatot Apple Music vs Spotify vs Google Play Music, mēs apspriedīsim, kurš pakalpojums ir vislabākais jūsu buks. Jautājums, uz kuru cenšamies atbildēt, ir tas, vai jūs saņemat to, par ko maksājat, un cik tālu jūsu dolārs tiek iespiests, kad izmantojat šos pakalpojumus.

Google Play mūzika

Google Play mūzika paveic lielu darbu, nodrošinot par cenu labu satura daudzumu. Jūs saņemat 40 miljonus dziesmu, simtiem atskaņošanas sarakstu, mākoņu krātuvi līdz pat 50 000 jūsu personīgo dziesmu; jūs varat nokļūt tajā gandrīz jebkur un spēlēt gandrīz jebko, un tas viss ir bez reklāmām. Īsts panākumu katalizators šajā kategorijā atkal ir YouTube Red.

YouTube ne tikai pievieno neskaitāmu dziesmu skaitu, kuru nav pakalpojumā Google Play Music, bet arī pievieno videoklipu saturu bez reklāmām burtiski jebkurai kategorijai, kuru varat iedomāties. Kad jūs to pievienojat, tiešām nav maksas pakalpojuma, kuru jūs varētu nosaukt un kas piedāvā tikpat lielu saturu bez reklāmām kā Google Play mūzika un YouTube Red. Play mūzikas ģimenes plāns ir USD 14,99 līdz sešiem cilvēkiem, kas ir ārkārtīgi saprātīgi. Pat pārejot uz YouTube mūziku spārnos, pašreizējie Google Play mūzikas abonenti joprojām piekļūs YouTube Premium, kurai būs visas funkcijas, kas iekļautas vietnē YouTube Red.

Šis bija smieklīgi tuvu šajā Apple Music vs Spotify vs Google Play Music cīņā. Pakalpojums Google Play mūzika atkal uzvar YouTube sarkanās spēles dēļ. Google Play mūzikas abonenti joprojām varēs piekļūt visām YouTube Red funkcijām, kad tā 2019. gadā tiks pārslēgta uz YouTube mūziku. Spotify ir visvairāk vietējā satura, un Podcast apraidei vai video saturam, kas liek to solīdi otrajā vietā. Apple Music gandrīz atbilst funkcijai Google Play Music, taču tai nav YouTube Red priekšrocību, lai uzlabotu satura piedāvājumus un iegūtu trešo vietu.

Apple Music vs Spotify vs Google Play Music - kurš uzvar?


Uzvarētājs: Google Play mūzika
Otrā vieta: Spotify
Trešā vieta: Apple Music

Rezultāts bija daudz grūtāks salīdzinājums, nekā sākotnēji tika paredzēts. Visas šīs lietojumprogrammas skar visus svarīgākos aspektus, kad runa ir par dizainu, saturu un atskaņošanas sarakstiem, ar atšķirībām starp tām un tikai nelielām atšķirībām. Viņiem visiem ir papildu funkcijas, kas rada pievienoto vērtību. Tomēr dienas beigās pakalpojumā Google Play mūzika ir pieejams šis sakoptais straumēšanas apkrāpšanas kods ar YouTube Red, kas pievieno tik daudz satura.

Spotify bija spēcīgs visapkārt rādīt. Tam ir lielisks saturs, lielisks dizains, virs vidējā līmeņa atklājumi, un to ir ļoti viegli izmantot. Izmantojot Spotify, jūs patiešām nevarat noiet greizi, it īpaši, ja viss, ko vēlaties, ir stabila un bez uztraukumiem balstīta mūzikas straumēšanas pieredze bez daudz papildu lietām. Ir vērts atzīmēt, ka lielākā daļa Spotify funkciju ir pieejamas bezmaksas versijā, un Spotify uztur labāko bezmaksas mūzikas straumēšanas pakalpojumu no šiem trim konkurentiem. Ja nevēlaties tērēt naudu, Spotify ir jūsu uzvarētājs.

Apple Music nonāca trešajā vietā, bet ne tik plašā diapazonā, kādu es sākotnēji iedomājos. Interfeiss ir funkcionāls un pat ievēro daudzas no Android dizaina vadlīnijām. Tam ir daudz satura, un Beats One patiešām ir unikāls cilvēka pieskāriens, kuru neatradāt nekur citur. Kauns, ka tas nepiedāvā tādus bezmaksas pakalpojumus kā pārējie divi, pretējā gadījumā šajā sarakstā tas varētu būt bijis augstāks. Ir demogrāfijas dati, kas varētu redzēt Apple Music kā ceļu, un tas ir kaut kas, ko es negaidīju.

Saistītie labāko lietotņu saraksti:

  • Noskatieties labākās mūzikas lietotnes Android, lai atskaņotu jūsu lokāli saglabāto mūziku!
  • Apskatiet šos episkos HD un QHD tapetes!

Tas neizbēgami rodas pēc personīgās gaumes. Dažiem cilvēkiem patiks praktiski neierobežots saturs, ko piedāvā Play mūzika, savukārt citi priekšroku dos racionalizētākai Spotify pieredzei. Citi joprojām uzskatīs Apple Music pievilcību par reālu iespēju. Kamēr esat apmierināts ar to, ko iegūstat, šajā cīņā starp Apple Music vs Spotify vs Google Play Music nav pareizu atbilžu. Kuru pakalpojumu jūs izmantojat vai jūs izmantotu?

Atjauninājum, 2019. gada 11. janvāri (plkt. 13.5 ET): Honor paziņoja, ka EMUI 9.0 atjauninājum tiek izlait Honor 10, Honor View 10 un Honor Play Indijā. Neuztraucietie, ja dzīvojat Indijā un neaņemat ...

Huawei ir devi mum agrīnu iekatu EMUI 10, ka darboja ar Huawei P30 Pro, pirm beta verija tiek parādīta abiedrībai pēc dažām dienām. Tāpēc šeit joprojām ir dīvaini šņuktēt, un Huawei vēl nav ieviei viu...

Publikācijas