Iespējams, ka Apple samaksāja USD 6 miljardus, lai norēķinātos ar Qualcomm un iegūtu 5G mikroshēmas

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 26 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Apple, Qualcomm reach settlement in lawsuit
Video: Apple, Qualcomm reach settlement in lawsuit


  • UBS analītiķis apgalvo, ka Apple samaksāja Qualcomm līdz USD 6 miljardiem, lai nokārtotu visas likumīgās cīņas.
  • Turklāt Apple varētu maksāt Qualcomm lielāku honorāru par katru pārdoto iPhone.
  • Šis izlīgums, visticamāk, bija saistīts ar to, ka Apple nebija citas izvēles kā sadarboties ar Qualcomm, lai izveidotu 5G ietilpīgu iPhone.

Kad Apple atklāja, ka ir nokārtojis daudzus gadus ilgus tiesiskos strīdus ar mikroshēmojumu ražotāju Qualcomm, tas minēja Qualcomm samaksu par neizpaužamu summu. Šī summa joprojām ir noslēpums, bet UBS finanšu analītiķis (izmantojotCNBC) ir aprēķinājusi, kāda varētu būt šī summa: kaut kur no 5 līdz 6 miljardiem dolāru.

Kā atskaites punkts lielākais ieguvums Apple vēsturē bija, kad tas nopirka audio produktu zīmolu Beats par USD 3 miljardiem, kas ir aptuveni puse no tā, ko tas varētu būt samaksājis Qualcomm.

Turklāt UBS analītiķis arī apgalvo, ka Apple tagad maksā augstāku honorāru likmi Qualcomm par katru pārdoto iPhone, aptuveni par USD 2 vairāk. Analītiķis norāda, ka Apple varētu maksāt Qualcomm no USD 8 līdz USD 9 par iPhone, turpinot darbību.


Tā kā cīņas starp Apple un Qualcomm plosījās gadiem ilgi, abiem uzņēmumiem, iespējams, iztērējot miljoniem (vai pat miljardiem) juridisko atlīdzību, ir grūti pateikt, kurš galu galā “uzvarēja” un kurš “zaudēja”. Tomēr šie skaitļi no UBS stingri norāda, ka Qualcomm ir tas, kas iznāca virsū.

Lai arī Apple, domājams, zaudē šo darījumu ar tonnu naudas, tas, iespējams, ir labākais risinājums, kāds uzņēmumam bija. Tā kā Intel neražoja 5G mikroshēmas, kas Apple jāuztur iPhone konkurētspējīgai, un uzņēmums, zinot, ka būs nepieciešami gadi, lai izstrādātu savus modemus, zināja, ka, lai izgatavotu 5G iPhone, nācās vērsties pie cita uzņēmuma. Tas varēja būt vērsies pie Huawei (kas bija atvērts dialogam) vai pat pret Samsung, taču galu galā tas zināja, ka savam zvaigžņu produktam ir vajadzīgas vismodernākās mikroshēmas. Šai mikroshēmai ir jābūt no Qualcomm.

Citiem vārdiem sakot, Apple tika atbalstīts stūrī, un viņam nebija citas izvēles, kā norēķināties, pat ja tas nozīmētu zaudēt miljardus.


Tomēr ļoti iespējams, ka šis pamiers starp Apple un Qualcomm ilgs pārāk ilgi. Apple atklāja, ka līgums starp abiem uzņēmumiem ilgs tikai sešus gadus; šajā laikā Apple, iespējams, apgūs savus mobilos modemus un pēc tam pārtrauks visas saites ar Qualcomm, lai to izmantotu viens pats.

Nedaudz vairāk kā nedēļas laikā Apple saņems ceturkšņa investoru zvanu, kas, domājams, nesīs gan labas ziņas (iPhone pārdošanas apjomi, iespējams, pieaugs), gan arī dažas sliktas ziņas (ieņēmumi, visticamāk, samazināsies). Mums būs jāgaida un jānoskaidro, vai uzņēmumam būs kāda jauna informācija, kas noderēs par šo Qualcomm norēķinu.

Fotoattēli ir mūu vērtīgo atmiņu glabātāji. Mum viiem ir bibliotēka, ka piepildīta ar attēliem, ka katr ir tūktoš vārdu vērtībā. Problēma ir tā, ka nepilnība kaitē daudziem no šiem nozīmīgajiem iemūži...

Mozilla šodien paziņoja, ka Firefox Lockbox tagad ir pieejam Android. Iepriekš lietotne bija pieejama tikai operētājitēmā iO.Firefox Lockbox ir Mozilla bezmaka paroļu pārvaldniek, ka ļauj jum apkatīt,...

Jaunākās Ziņas