Asus ROG telefona apskats: lielisks mobilais ierocis jūsu ROG arsenālam

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 4 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
ASUS ROG Phone Unboxing...The Accessories Suitcase IS INSANE!!
Video: ASUS ROG Phone Unboxing...The Accessories Suitcase IS INSANE!!

Saturs


Divas kameras atrodas aizmugurē - viena 12MP sensora un viena 120 grādu platleņķa sensora - un 8MP kamera, kas atbalsta sejas atpazīšanu priekšpusē. Par šīm lietām mēs mazliet sīkāk runāsim mūsu pārskatā.

Visbeidzot, ROG Phone sver tikai 200 gramus, un tā izmēri ir 158,8 x 76,2 x 8,6.

Displejs

ROG Phone AMOLED ekrāns piedāvā maksimālo izšķirtspēju 2160 x 1080, malu attiecību 18: 9, reakcijas laiku 1 ms un 90 Hz atsvaidzes intensitāti, kas nozīmē, ka tālrunis var atbalstīt kadru ātrumu līdz 90 kadriem sekundē, nodrošinot plūstošu un vienmērīgu kustību - ideāli piemērots spēles. Tas atbalsta arī 10 punktu skārienjutīgu ievadi, Gaming HDR un Mobile HDR.

Salīdzinājumam - Razer Phone 2 ir lielāks atsvaidzināšanas frekvence - 120 Hz, kas nodrošina lielāku kadru skaitu nekā Asus tālrunim. Tomēr, ņemot vērā to, ka mobilās spēles reti pārsniedz 60 kadri sekundē, abi atsvaidzināšanas līmeņi, iespējams, ir pārspīlēti.


Šis displejs patiešām ir atsvaidzinošs, jo tajā ir iekļauts cimdu režīms, lai palielinātu cimdoto roku jutīgumu. Es šo režīmu pārbaudīju tikai ar samērā plāniem cimdiem, taču ierīce tomēr reaģēja, ļaujot veikt vispārīgus uzdevumus, netīrot virsmu. Pat azartspēles zināmā mērā darbojās, kaut arī labākas vilces labad es novilku cimdus.

Arī ROG telefons ir salīdzinoši spilgts. Ar maksimālo spilgtumu 550 niti man nebija problēmu noķert Pokémon ārā, kad uz ekrāna spīd saule.

Programmatūra

ROG tālrunis darbojas operētājsistēmā Android 8.1 Oreo, izmantojot uzņēmuma ROG UI apvalku. Tiem, kas dod priekšroku krājumam Android, iespējams, ka lietotāja saskarne ir nedaudz uzpūsta. Ir nožēlojami arī tas, ka tālrunis netiek piegādāts kopā ar Android Pie, lai gan tuvākajā laikā ir gaidāms atjauninājums. Protams, šī ir tā pati situācija ar gandrīz visiem spēļu tālruņiem, ieskaitot Razer Phone 2.

Nelielas kvalifikācijas malā, UI darbojas pietiekami labi. Visa tā centrā ir lietotne Asus Game Center, kas kalpo kā tālruņa spēļu iespēju centrs. Šeit jūs varat uzraudzīt temperatūru, CPU statistiku, GPU statistiku, atmiņas statistiku un atmiņas ietilpību. Varat arī konfigurēt ārējā ventilatora ātrumu, ieslēgt un pielāgot Aura apgaismojumu un pārvaldīt spēļu profilus.



Spēļu centra komponente Game Genie ir pieejama, pieskaroties ikonai “…”. Šeit jūs varat ieslēgt spēlē ievietoto rīkjoslu, kas ļauj ieslēgt bloķēšanas režīmu, atspējot brīdinājumus, iegūt reāllaika informāciju (kadri sekundē, GPU lietošana), bloķēt ekrāna spilgtumu un “paātrināt” veiktspēju, notīrot nevajadzīgo junk no atmiņas. Lai ielādētu šo rīkjoslu jebkurā spēlē, vienkārši velciet no labās puses, it kā pavelkot Android navigācijas joslu un pieskarieties kontroliera ikonai.


Citas Game Genie piedāvātās vadīklas ietver tālruņa iestatīšanu automātiski noraidīt zvanus, pārvaldīt video ierakstīšanas iestatījumus un saistīt tālruni ar YouTube un Twitch apraides pakalpojumiem.

Aparatūra

ROG tālruni darbina pārspīlēts Qualcomm Snapdragon 845 SoC, ar četriem “lielajiem” Cortex-A75 kodoliem ar frekvenci līdz 2,96 GHz un četriem “mazajiem” Cortex-A55 kodoliem ar frekvenci līdz 1,77 GHz, kaut arī lielākā daļa spēles apstrādes tiek apstrādāta ar Adreno 630 grafikas mikroshēmu, kas iekļauta SoC.

Pārmērīga bloķēšana padara mikroshēmas nedaudz siltākas, tāpēc Asus izstrādāja to, ko tā sauc par GameCool sistēmu, kuras kompensēšanai tiek izmantota siltuma vadītspēja un difūzija. Šajā sistēmā ietilpst “3D tvaika kamera”, kas atrodas aparatūras kaudzes apakšā, vara siltuma izkliedētājs, kas pārklāj mātesplati un komponentus, un oglekļa dzesēšanas spilventiņš augšā, lai palielinātu siltuma izkliedi. Komplektā iekļautais ārējais AeroActive Cooler tiek savienots ar tam paredzēto pieslēgvietu kreisajā pusē un nofiksējas vietā labajā pusē, lai klusu pūtītu vēsu gaisu uz tālruņa aizmugurējo paneli, lai “uzlabotu” siltuma izkliedi.

Tālrunī ir iekļauts X režīms, kuru var ieslēgt, lai palielinātu visu astoņu serdeņu minimālo ātrumu: “Lielajiem” kodoliem palielinās līdz 1,2 GHz un “mazajiem” kodoliem - līdz 1,3 GHz. Tas palīdz Snapdragon mikroshēmai labāk apstrādāt lietotāju mijiedarbību un lietojumprogrammu pieprasījumus. X režīms arī palielina CPU un GPU kopņu pulksteņus, bet faktiski nepalielina Adreno GPU ātrumu, ņemot vērā, ka tā frekvences ir “cietā kodē” Snapdragon mikroshēmā.

Papildus frekvenču palielināšanai X režīms optimizē atmiņu un pārkonfigurē sistēmu labākai veiktspējai. Piekļūstot nolaižamajā izvēlnē Android, saspiežot sānu sensorus, vai arī izmantojot Game Center lietotni, jūs zināt, ka X režīms ir aktīvs, izmantojot sarkanas izklāsta lietotņu ikonas, uzlabotu tapetes un apgaismotu ROG logotipu aizmugurē. Šis logotips atbalsta Aura Sync, ļaujot sinhronizēt krāsu un efektus ar citu ROG firmas aparatūru.

Ārpus SoC ROG Phone ir iekļauts 8 GB RAM, 128 GB vai 512 GB atmiņas, Bluetooth 5.0 un FM radio. Tas pat ietver bezvadu AD savienojumu, kas piekļūst jaunajam 60GHz spektram, atbalstot teorētisko ātrumu līdz 7Gbps.

Šis tālrunis tiek piegādāts ar 4000 mAh akumulatoru, kas vismaz 30 minūšu laikā var uzlādēt līdz 60 procentiem jaudu, vismaz saskaņā ar Asus. Savā pārbaudē mēs atradām telefona maksas no 0 līdz 100 133 minūtēs. Tas ir apmēram vidējais ar flagmaņa tālruni, kaut arī tālu no ātrākā.

Nedaudz zemāks par vidējo akumulatora darbības laiku, taču diezgan gaidāms, ja tālrunis būs pārspīlēts

Asus arī apgalvo, ka jūs varat spēlēt Valor arēnu apmēram 7,2 stundas tieši, skatīties YouTube videoklipus Wi-Fi tīklā apmēram 14 stundas vai straumēt mūziku Wi-Fi tīklā apmēram 50,7 stundas.

Lai labāk pārbaudītu akumulatora enerģijas patēriņa rādītāju pārbaudi, mēs ekrāna spilgtumu iestatām uz 200 nitiem un ievietojam tīmekļa pārlūkošanas testā, kurā bezgalīgi braucām pa vietnēm. Tālrunis ilga 590 minūtes pirms nomiršanas. Tajā pašā spilgtumā mēs veica video pārbaudi, atskaņojot videoklipus cilpā, līdz akumulators nomira. Šoreiz tas izturēja 785 minūtes.

Kopumā Asus ROG Phone akumulatora darbības laiks ir nedaudz zemāks par vidējo, un daudzi flagmaņi un pat citi spēļu telefoni to izsvītro. Apsverot “ROG Phone” pārspīlēšanu un citu saudzīgu aparatūru, šeit nav pārsteigumu.

Specifikācijas

Performance

Ņemot vērā, ka tas darbojas ar Snapdragon 845, un tam ir pamatinformācijas līmeņa specifikācijas, nav pārsteigums, ka šis tālrunis ir ātrs un lieliski darbojas ar jebkuru lietotni, kuru tajā iemet. Bet cik labi tas novērš “spēļu” aspektu? Labs jautājums.

Asus ROG Phone ir pārspīlēts tālruņa zvērs, taču liels nepareizs priekšstats par CPU pārslodzi ir tāds, ka tas ir lieliski piemērots spēlēm. Vienīgais patiesais iemesls, kāpēc pārspīlēt CPU, ir tāpēc, ka tas ir jautri vai neatbilst spēles obligātajām vai ieteicamajām prasībām. Spēļu apstrādes lielāko daļu veido grafikas procesors. Centrālais procesors apstrādā sekundāros uzdevumus, piemēram, ievadi / izvadi, tīkla zvanus, AI, fiziku, ielādi utt.

Kā jau iepriekš tika minēts, četri no astoņiem kodoliem šajā Snapdragon SoC ir sabīdīti no maksimālā ātruma 2,8 GHz līdz 2,96 GHz, nedaudz palielinoties par 160MHz. Jādomā, ka Asus pārslēdza šos kodolus, lai labāk apstrādātu visus ar Android un tālruni saistītos procesus, kas darbojas spēles fonā un ārpus tā. Viņu maksimālais ātrums saglabājas 2,96 GHz pat ieslēgtā X režīmā.

Rezumējot, pārspīlēšana tieši nepalīdz mobilajām spēlēm, bet tā var paātrināt fona procesus un citas lietas, kas joprojām var radīt vienmērīgāku pieredzi.

Daļa testēšanas ietvēra Asus Professional Dock 120 ASV dolāru, kas tālruni pārvērš darbvirsmas darbvirsmā. Dokā ir viens C tipa USB ports, divi USB porti, HDMI ports un Ethernet ports vadu tīkla izveidošanai. Es piesaistīju ārēju displeju, peli un tastatūru, lai pārbaudītu ROG Phone gan tikai tālrunī, gan pilnā darbvirsmas konfigurācijā, izmantojot Geekbench 4. Es arī pārslēdzu X režīmu, lai redzētu atšķirību.

Rezultāti bija nedaudz interesanti:

Lūk, ko es atradu, izmantojot AnTuTu:

Kā gaidīts, veiktspēja samazinās, pievienojot perifērijas ierīces un ārēju monitoru.

Viens no lielākajiem ROG Phone pārdošanas punktiem ir tā atbalsts pelēm un tastatūrām spēles laikā. Svarīgi ir tas, ka spēlei ir jāatbalsta šī spēja, kas ne vienmēr notika. Pārliecināts, ka nezināt, līdz palaidīsit spēli, aktivizēsit Game Genie rīkjoslu un atlasīsit taustiņu kartēšanas ikonu.

Asus ROG Phone atbalsta tastatūru un peli, taču to izmantošana spēles laikā ir trāpīga vai neizmantojama pieredze

Modernā Combat 5 bija četri “burbuļi”, kurus es attiecīgi varēju pārvietot pa visu ekrānu: bultiņu taustiņi, perspektīvas vadība, peles kreisais klikšķis un labais peles klikšķis. Ideja ir novietot šos burbuļus virs ekrāna vadības ierīcēm, piemēram, bultu taustiņiem, kas ir pārklāti uz ekrāna D-pad. Diemžēl spēle uzskatīja, ka mana tastatūras un peles kombinācija ir spēles kontrolieris, tāpēc es nevarēju piešķirt pareizās vadīklas.

Tālāk izmēģināju Asus ieteikto spēli: Bezmaksas uguns. Šeit man tika nodrošināta pārpilnība ar peli un tastatūru. Asus jau piegādāja iepriekš konfigurētus iestatījumus, taču jūs varat brīvi pārdalīt atstarpes taustiņu, peles kreiso un labo taustiņu, apmainīt WASD pret bulttaustiņiem utt. Tā vietā, lai pārvietotu burbuļus, varat arī noklikšķināt uz burbuļa, kuru vēlaties atkārtoti piešķirt, līdz tas kļūst sarkans, un pēc tam ierakstiet taustiņu, kuru vēlaties izmantot. Noklikšķiniet uz jebkuras vietas ekrānā, lai noņemtu burbuļa atlasi.

Diemžēl peles un tastatūras izmantošana spēles laikā ir trāpīga vai izlaista kļūda. Kritiskās operācijas bija mērķtiecīga un kustīga haoss neatkarīgi no jutības iestatījuma - bija ievades nobīde un mērķēšana bija vai nu pārāk lēna, pārāk saraustīta, vai arī vienkārši nereaģēja. Šī problēma pastāvēja arī ar vairākām dažādām spēļu pelēm. No otras puses, Free Fire spēlēja skaisti.

Lai novērtētu ROG Phone veiktspēju spēlē, es izmantoju Game Genie rīkjoslu, izņēmu tālruni no profesionālās dokstacijas un ieslēdzu X režīmu. Lūk, ko es atradu:

Visos gadījumos es vadīju spēles pēc maksimālā iestatījuma.Ņemiet vērā, ka kritiskiem Ops iestatījumos mēs visu mērķi slīdām mērķa kadru ātruma slīdnim līdz 120 kadriem sekundē, taču, neskatoties uz 90 Hz ekrānu, ātrums nepārsniegtu 60 kadri sekundē. Pēc tam es spēlēju to pašu spēli otrās paaudzes iPad Pro un redzēju, ka kadru ātrums sasniedz mērķi 120 kadri sekundē.

Kā rāda skaitļi, tālruņa atsvaidzināšanas frekvencei un izšķirtspējai tiešām nav nozīmes, ņemot vērā pašreizējo spēļu kaudzi tikai no 30 līdz 60 kadriem sekundē. Kamēr mani numuri ir balstīti uz tālruņa X režīmu un tā ārējo ventilatora piederumu, ROG Phone šķietami ir priekšā pašreizējam mobilo spēļu pašreizējam stāvoklim, un jūs varat derēt, ka Asus nākamgad pārdos modernizētu modeli.

Iepazīstieties ar AirTriggers

Trīs skārienjūtīgos sensorus gar ROG Phone sāniem sauc par AirTriggers. Kad tālrunis ir vertikāli, viens atrodas kreisajā apakšējā malā, cits - labajā apakšējā malā un trešais - labajā augšējā malā. Jūs tik tikko varat redzēt viņu marķējumus, bet Asus saka, ka viņi var noteikt minimālo spiedienu 20 g.

AirTriggers ir Asus atbilde uz plecu pogām

AirTriggers ir izstrādāti, lai imitētu spēles kontroliera plecu pogas, izmantojot divus skārienjutīgus palaišanas elementus augšpusē, atrodoties ainavā. Ja tas ir vertikāli, jūs varat konfigurēt apakšējo un kreiso sensoru, izmantojot Game Center, lai atbloķētu tālruni vienas puses režīmā, kamēr ekrāns ir izslēgts. Jūs varat tos ieprogrammēt arī vispārīgiem uzdevumiem, piemēram, ar īsu izspiešanu abiem, lai izpildītu komandu “atpakaļ”, vai ar garu spiedienu, lai aktivizētu X režīmu.

Asus Game Center lietotnes AirTrigger daļa ļauj arī pielāgot jutīgumu. Izspiešanas spēka līmeni var noregulēt no 1 līdz 11, bet taustiņu krāna līmeni diviem sensoriem labajā pusē (vai augšpusē, ja tie tiek turēti horizontāli) var noregulēt no 1 līdz 9.

Ja godīgi, es joprojām esmu pie žoga par AirTriggers izmantošanu spēļu laikā. Daudzus gadus mēs esam pieraduši turēt savus tālruņus ar rādītājpirkstu un vidējiem pirkstiem, nodrošinot atbalstu aizmugurē, kamēr īkšķi dejo pa visu skārienekrānu. Tagad Asus vēlas, lai mēs novietotu rādītājpirkstus uz tālruņa augšējām malām, pieprasot mazāk dejot no īkšķiem, bet arī mazāku atbalstu muguras daļā.

AirTriggers ir domāti, lai no ekrāna izņemtu divas ieejas, lai spēle būtu vienkāršāka. Lai piešķirtu, spēles laikā vispirms jāpārvelk no labās puses, lai uzburtu tālruņa rīkjoslu, aktivizētu Game Genie un pieskarieties AirTriggers ikonai. Pēc tam ekrānā parādīsies L1 un R2 “bumbiņas”. Vienkārši velciet šīs divas bumbiņas uz katru ekrāna vadību, kuru vēlaties piešķirt.

Filmā The Sun: Origin es vilku L1 bumbiņu uz virtuālās lēkšanas pogas un R1 bumbiņu virs virtuālā ieroča sprūda pogas. Jūs jutīsit vibrāciju, kad programmatūra atpazīs ekrāna darbību pogas, kuras no jauna piešķirat.

Ārpus jūsu roktura pārvietošanas, lai pielāgotos šiem pieskāriena taustiņiem, pieradināšana pie to izmantošanas prasa laiku. Tie neatrodas uz noapaļotām malām, piemēram, spēles kontrolleru palaišanas taustiņiem vai Nintendo Switch, bet šķietami sākas apmēram ceturtdaļas collas attālumā no katras izliektās malas. Paši sensori, iespējams, ilgst no šarnīra līdz pirksta galiem, bet pareiza pozicionēšana prasa nelielu darbu.

Problēma ar roku pārvietošanu, vismaz manā gadījumā, ir tā, ka liek jūsu plaukstām pieskarties ekrāna apakšējām daļām un sāniem. Tas izraisīja mērķēšanas problēmas, jo jums joprojām jātiecas un jākustas ar īkšķiem. Ja virtuālā ķērciena poga atrodas apakšējā labajā stūrī, jūs, iespējams, pamanāties ķērcoties karstā ugunsdzēsībā, nevis skrienot.

AirTriggers ideja ir labāka par realitāti

Ja jūs spēlējat tiešsaistes šāvējus, piemēram, Critical Ops, tas nav ideāli. Spēles pa tālruni balstītas pirmās personas šāvēja spēles jau ir pietiekami izaicinošas, izmantojot īkšķus, lai mērķētu, lēktu, ķērcos, kustētos un veiktu vairāk uz maza skārienekrāna (es zinu, git gud). Iemācoties pārvietot rokas, lai pielāgotos sprūda sensoriem, vienlaikus novēršot nevēlamo miesu no skārienekrāna, var pārvērsties par vieglu lopbarību, īpaši spēlēs, kas atbalsta kontrolierus.

Arī AirTriggers nepietiekami jutīgi. Es piedzīvoju arī aktivizēšanas aizkavēšanos katru reizi, kad tālrunis sajuta manu pieskārienu. Atkal jūs varat pielāgot pogas pieskāriena spēka līmeni, pamatojoties uz to, cik smagi jūs plānojat virzīties, bet pat iestatot uz vienu, man bija labāks laiks pretinieku iznīcināšanai, izmantojot ekrāna virtuālās pogas, savienojot Bluetooth kontrolieri vai spēlējot uz lielas planšetdatora. Iespējams, kāds programmatūras atjauninājums nākotnē tiks novērsts.

Neskatoties uz noapaļotajām malām, arī ROG Phone nav īpaši ērti turēt, ja plānojat izmantot AirTriggers, pat ja tas ir mazāk bokss nekā Razer Phone 2. Tas nav īsti pārsteidzoši. Galu galā tas ir tālrunis, un, ja vien jūs nenovirzīsit uz tālruni balstītas spēles un nejaunināt uz Nintendo Switch, jūs, visticamāk, nekad nesaņemsit nevainojamu un ērtu rokturi, ja radikāli nemainīsit kopējo viedtālruņa formas faktoru.

Perifērijas perifērijas ierīces

Papildus profesionālajam dokam es spēlēju spēles, izmantojot arī USD 230 mobilo darbvirsmas doku. Atšķirībā no Pro modeļa, kuram ir ierobežota fiziskā savienojamība un kas nesniedz nekādu dzesēšanu vai ierīces “gultu”, šī versija ir faktiska dokstacija, kas tālruni notur vertikālā stāvoklī slīpā horizontālā stāvoklī. Tālrunis vienkārši slīd uz dokstacijas savienotāju, pievienojot tam pašam portam kā ārējais ventilators.

Ja vēlaties novietot ROG Phone un izmantot to kā īslaicīgu vadības pulti vai uz Android balstītu darbstaciju, šī ir jūsu ideālā iespēja. Aizmugurē atrodas HDMI ports, četri USB porti, viens C tipa USB ports, DisplayPort savienotājs, Ethernet ports, mikrofona ligzda un austiņu ligzda. Kreisajā pusē jums ir DisplayPort savienotājs, B tipa Micro USB ports un pilna izmēra SD kartes slots. Šajā dokā ir pat iebūvēts ventilators, lai tālrunis būtu vēss.

Es arī pārbaudīju foršo 400 USD vērto Twinview Dock, kas pārvērš tālruni par divu ekrānu rokas spēļu konsoli. Augšējā daļa tur jūsu tālruni un tiek savienota caur garo portu, ko parasti izmanto ārējais ventilatora piederums. Šajā spēļu kontroliera stila dokā ir divas fiziskas sprūda pogas, tāpēc jums nav jācīnās ar AirTrigger sensoriem, un vēl viena poga tieši zem viedtālruņa zonas, lai ierīci novietotu miega režīmā.

TwinView Dock apakšējā puse nodrošina papildu 6 collu skārienekrānu. Kad ir ievietots ROG tālrunis, sākuma ekrāns atrodas abos displejos. Spēli var uzsākt uz jebkura ekrāna, bet apakšējais displejs kalpo kā galvenais spēles logs. Faktiskais augšējais tālruņa ekrāns, cita starpā, var palikt sākuma ekrānā, parādīt atvērtu lietotni un parādīt ierīču statistiku Game Center.

Twinview Dock ir obligāts piederums, ja jūs varat norīt 400 USD prasošo cenu

Šī piestātne ir nedaudz smaga ar tālruni iekšpusē, tā svars ir viena mārciņa un sešas unces. Tas ir atvāžamais formas faktors, kas atgādina Nvidia pirmo vairoga ierīci, tikai lielāko daļu. Kad ierīce ir atvērta, augšējā daļa jānovieto leņķī aptuveni par 80 grādiem vai vairāk, lai ierīce nevarētu apgāzties, ja tā atrodas uz līdzenas virsmas. Aizverot plaukstdatoru, tālrunis atrodas miega režīmā, kaut arī apgaismotais ROG logotips turpina mainīties krāsās.

Doka augšējā tālruņa daļā papildus logotipam ir iebūvēts ventilators dzesēšanai, atvērums kamerām un bīdāma atslēga, lai tālrunis būtu drošībā. Apakšējā daļa nodrošina kontrolieram līdzīgus satvērējus kopā ar fiziskām sprūda pogām, pilna izmēra SD kartes slotu, C tipa USB portu tālruņa uzlādēšanai un austiņu ligzdu, kas atrodas priekšpusē starp satvērējiem.

Ja jūs ieguldaat ROG Phone, jums vajadzētu apsvērt papildu naudas iegremdēšanu arī šajā perifērijas ierīcē. Spēlēm tas šķiet labāk nekā pats tālrunis, lai gan tas ir nedaudz smagāks, ja tālrunis ir ievietots. Diemžēl šeit nav iekļautas darbības pogas vai sīktēli, tāpēc visas ar skārieniem saistītās problēmas, kas saistītas ar mobilajām spēlēm, tiek pārnestas uz TwinView doku.

Kamera

Kaut arī tika teikts, ka Asus ROG Phone (diezgan burtiski) maina spēli, tas neuzvar nevienu balvu par fotogrāfiju. Tas nebūt nenozīmē, ka šī lieta tomēr nevar būt laba. Krāsas ir spilgtas, detaļu ir daudz, dinamiskais diapazons ir diezgan labs, un jūs saņemat visas funkcijas, kuras varat lūgt. Tas ir gandrīz ne tuvu augšējiem kameru tālruņu pretendentiem.




Apskatiet attēlus iepriekš, un jūs varat atrast daudz detaļu. Īpaši to varam redzēt koka priekšmetos, kūkā un smiltīs. Tuviniet, un jūs sākat redzēt pārlieku mīkstinošas pazīmes, taču mūsdienās tas patiešām notiek lielākajā daļā viedtālruņu.

Dinamiskais diapazons ir diezgan labs, taču ieslēdziet HDR, un jūs sāksit pamanīt pārmērīgu apstrādi, it īpaši uz ādas. Pirmajos divos zemāk redzamajos fotoattēlos varat redzēt atšķirību starp fotoattēlu ar izslēgtu HDR un fotoattēlu ar ieslēgtu populāro funkciju.


Kamēr kamera spēja izvilkt daudz detaļu no tumsas un īpaši spilgtā fona, artefakti, krāsas nokrāsošana, baltās krāsas balansa problēmas un citi elementi ir pārāk acīmredzami. Viena lieta, kas mums patika, bija platleņķa objektīva iekļaušana. Sāksim ar platleņķa un standarta režīmu salīdzināšanu.


Kā redzat, platāka kadra uzņemšana ir kļuvusi daudz vienkāršāka. Noteikti ir daudz izkropļojumu un acīmredzami kvalitātes zudumi, taču abi režīmi darbojas diezgan labi. Apskatīsim vairāk platleņķa kadrus.



Viens no vissvarīgākajiem faktoriem, novērtējot kameru, noteikti ir tā veiktspēja sliktā apgaismojumā. Šis tālrunis faktiski apstrādā tumšu vidi labāk, nekā es domāju. Apskatīsim salīdzinājumu.


Šeit krāsas ir izteiksmīgākas, izmantojot vairāk pieejamo gaismas filtrēšanu caur logiem. Liekas, ka ir mazāks troksnis, vairāk tekstūras un sīkas detaļas, taču Asus ROG Phone arī bija grūti izturēt dinamisko diapazonu. Dažas dienas attēla vietas ir pārpūstas.

Apskatot to pašu vietu vēlāk tajā pašā dienā, mēs varam pamanīt milzīgas kvalitātes atšķirības. Krāsas tiek mazgātas, troksnis ir daudz pamanāmāks, un mīkstināšanas pazīmes ir kļuvušas viegli pamanāmas. Man tas tomēr ir jāpiešķir Asus, lai viņš labi parādītu šo kadru. Vieta bija daudz, daudz tumšāka, nekā izskatās attēlā, tāpēc telefonam noteikti bija daudz jādara, lai nakts foto nogādātu tur, kur tas ir.

Pieņemama kamera, kaut arī ne viena, par kuru rakstīt mājās

Kopumā kamera var labi uzņemt šur un tur. Mēs vēlamies, lai tā būtu konsekventāka, un ir daži brīvi gali, bet tas ir aspēles tālrunis, un tāpēc mums ir aizdomas, ka šī funkcija varētu nebūt tik svarīga, kā tas būtu vispārīgākiem tālruņu pircējiem.

Šeit parādītos pilna izmēra attēlus var iegūt šeit, ja vēlaties tuvāk apskatīt.

Cena un pieejamība

Šo tālruni var iegādāties Asus vietnē un Amazon. Modelis, kas iesaiņo 128 GB krātuvi, maksā 899 USD, savukārt 512 GB modelis pārdod par heftier USD 1099. Tā kā ROG tālrunis ir atbloķēts un nodrošina divas Nano SIM vietas, tam vajadzētu darboties lielākajā daļā mobilo sakaru operatoru visā pasaulē.

Noslēguma domas

Nav maz noliedzams, ka ROG Phone ir lielisks spēļu tālrunis. Problēma, ar kuru saskaras šis tālrunis - vai jebkurš cits spēļu tālrunis - ir pašreizējais mobilo spēļu stāvoklis Ziemeļamerikā. Mobilo spēļu sižets ir bagātināts ar ad-free-play-play “naudas greiferiem” un kloniem. Lielākā daļa no populārajām spēlēm, kuras es pārbaudīju Asus ROG tālrunī, ietilpst zem šī jumta, lai gan jūs atradīsit lielisku spēli no Square Enix un citiem izdevējiem, kurus varēsit iegādāties uzreiz, neveicot darījumus ar reklāmām vai spēlēm darījuma prasības.

Asus ROG Phone ir zvērs, kaut arī nedaudz pārspīlēts pašreizējais mobilo spēļu stāvoklis

Tam visam nav nekā kopīga ar Asus, bet neatkarīgi no tā, kas atrodas ierīcē, var būt sarežģīti panākt, lai Ziemeļamerikas spēlētāji nogādātu skaidras naudas naudu dārgā tālrunī, kas paredzēts tieši šai platformai. Šis tālrunis var radīt lielākus viļņus Āzijā, kur mobilie spēlētāji mēdz apēst freemium spēles.

| Labākais no Android 2018: labākais spēļu tālrunis

Jums ir jājautā sev, vai laba ideja ir nogrūst 900 ASV dolārus pārmērīgi spēcīgā tālrunī, kas paredzēts nedaudz vājai mobilo spēļu industrijai, kura ir pilna ar bezmaksas spēlēm. Tas neapšaubāmi ir satriecošs tālrunis pat ārpus spēlēm, taču tam noteikti ir vairāk zvanu un svilpes nekā vidusmēra klientam nepieciešams.

Ja jums jau pieder ROG firmas produkti, šai ierīcei vajadzētu labi ietilpt jūsu spēļu arsenālā. Varat arī apsvērt iespēju satvert TwinView vai Mobilā darbvirsmas doku (-us), lai iegūtu pilnu pieredzi.

ROG tālrunis ir tālrunis, kuru var iegūt, ja vēlaties spēļu tālruni, un tikai pārbaudiet savas cerības, kad runa ir par Android spēļu stāvokli. Neaizmirsīsim arī to, ka par to maksā līdzīgu cenu kā flagmaņiem, kas nav azartspēles, un tomēr tas ir tikpat jaudīgs - ja ne vairāk. Citiem vārdiem sakot, šis ir tālrunis, un tas ir lieliski piemērots arī enerģijas lietotājiem.

Tas ir mūsu ROG Phone pārskatam. Ko jūs domājat, vai tas ir tā vērts vai ne?

900 USD. Pērciet vietnē Amazon

Ja jū būtu tād bērn, kuram bija pamat atņemt vecāku tereoiekārta, jum varētu būt prame izmantot elektroniku. Ar Arduino, jūu dāvana tinēšana veikšanai varētu būt pārcelt uz nākamo līmeni....

Ja jū bijāt tād bērn, kuram bija iemel atdalīt jūu vecāku tereo, iepējam, ka jum ir prame elektronikā. Ja tā, tad Arduino tika izgatavot jum....

Svaigi Ziņojumi