Kāpēc AT&T vajadzētu zaudēt 5G E tiesas procesu pret Sprint

Autors: Randy Alexander
Radīšanas Datums: 4 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Kāpēc AT&T vajadzētu zaudēt 5G E tiesas procesu pret Sprint - Tehnoloģijas
Kāpēc AT&T vajadzētu zaudēt 5G E tiesas procesu pret Sprint - Tehnoloģijas

Saturs


5G E grauj 5G pārliecību

Ja tehniskais žargons nav pielipis, neuztraucieties - jūs neesat viens. Faktiski tas ir vēl viens ļoti labs arguments pret to, ko tieši dara AT&T. 4G LTE un 5G ir izveidoti skaidri nodalāmi.

Tagad LTE sniedzas sešās 3GPP specifikācijās - 8. līdz 14. laidienā - ar pārvadātāju tīkliem izvēloties to, ko viņi vēlas ieviest. Patērētājiem ir grūti zināt atšķirību starp diviem tīkliem. 5G (15. laidiens) atiestata skaitītāju, nodrošinot jaunu galveno tehnoloģiju kopu, kas iet uz priekšu. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, lai gan nozare, gan patērētāji varētu viegli noteikt un saprast, ko dod paaudžu lēciens.

AT&T noplēš labo darbu, ko paveikušas galvenās nozares organizācijas, lai standartizētu sarežģītu tīkla tehnoloģiju labirintu. AT&T ir GSMA, CTIA un ATIS loceklis, visi lielākie 3GPP specifikāciju atbalstītāji, kā arī ITU nozares loceklis. Tagad uzņēmums faktiski meklē īpašu statusu, lai definētu savus terminus un tehnoloģijas, kad globāli saskaņotās definīcijas neatbilst tā mārketinga mērķiem. Tajā pašā laikā tai bija žēl izmantot šos pašus standartus, lai kritizētu Verizon patentēto 5G attīstību.


AT&T kritiski vērtē Verizon pozicionēto patentēto 5G TF standartu kā 5G, taču neredz problēmu ar savu mārketingu.

Mēs šeit esam bijuši jau iepriekš. Gan 3G HSPA +, gan WiMax tehnoloģijas rada kā 4G. Abas piedāvāja zemāku pieredzi, lai gan to nespēja sajaukt ITU vadlīnijas. T-Mobile bija lielākais likumpārkāpējs ar HSPA +, bet AT&T ienesa pirkstus strīdā, jauninot iPhone 4S tālruņus, lai parādītu 4G ikonu, kad tie bija tikai saderīgi ar HSPA +.

Šeit problēmas ir acīmredzamas. Patērētāji sagaida, ka produkts izdarīs to, ko saka. HSPA + nebija tik ātrs kā 4G globālā definīcija un izpratne. Patērētāji bija sarūgtināti un maldināti, kad šo produktu darbība bija zemāka. Tas pats attieksies uz 5G E, kas būs daudz mazāk spējīgs nekā īstie 5G tīkli ASV un visā pasaulē.

AT&T, iespējams, tieši nemelo par to, kas ir 5G E, bet 5G daļa gandrīz noteikti maldina patērētājus, kuri meklē savus pirmos 5G tālruņus. Viņu zemākā pieredze AT & T tīklā varētu turpināt mazināt viņu uzticēšanos pienācīgiem 5G tīkliem un ierīcēm, kas ierodas noteiktā laikā.


5G E varētu sabojāt patieso 5G

Mobilās kompānijas veic bankas 5G atjaunojošos pārdošanas apjomus un sniedz palēninošajai nozarei tik ļoti nepieciešamo šāvienu rokā. Qualcomm ar lepnumu var lepoties ar 5G ieviešanas paātrināšanu, kaut arī specifikācija tagad ir sadalīta 5G nestandarta un atsevišķā segmentā.

Kāpēc patērētājiem vajadzētu jaunināt uz dārgu jaunu 5G viedtālruni, kad viņu pašreizējais viedtālrunis atbalsta 5G E? Mēs jau zinām, ka īpašnieki ilgāk glabā savus viedtālruņus, un 5G varētu būt viens no nedaudzajiem iemesliem, kāpēc dažus jaunināt nākamajā gadā.

Patērētāji uz ielām sagaida, ka 5G E konkurē ar 5G tīkliem no AT & Ts konkurentiem. Tas paradis.

Tas, visticamāk, ir Sprint iebildumu pret 5G E mārketinga jomu pamatā. AT&T mēģina iekļūt durvīs pa īstajiem 5G tālruņiem 2019. gada beigās, bloķējot patērētājus daudzgadu līgumos ar esošajiem tālruņiem. Līdz šo līgumu beigām pārvadātājs būs laidis klajā patieso 5G vai, iespējams, modernizējis savu 5G + tehnoloģiju (vēl viens apšaubāms termins), lai darbotos ar viedtālruņiem, ko tas var patērētājiem piedāvāt. Šajā laikā 5G agrīnajiem lietotājiem varēja būt augstāka pieredze īstā 5G tīklā, nevis iestrēgt maldinošā plānā.

Knock efekts konkurējošajiem ASV pārvadātājiem un patērētājiem varētu būt sāpīgs. Nespēja ienākt ienākumus agrīnā ieviešanā, izmantojot dārgākus 5G plānus, var samazināt pārvadātāju ieguldījumus 5G ieviešanā. 5G ieviešana varētu palēnināties visā valstī, ilgāk ierobežojot tehnoloģiju ar tās sākuma pilsētām. Plašāka ieviešana ir būtiska, lai pazeminātu cenas un veicinātu reģionālo konkurenci. Tas palielina ieguldījumus lētākos modemos, SoC un radio komponentos, kas savukārt ļauj vairākiem tālruņu ražotājiem piedāvāt konkurētspējīgus produktus.

AT&T mēģina nozagt zemi

AT&T neapšaubāmi vēlas nozagt savu 5G konkurentu pērkonu. Piemēram, Verizon jau ir izveidojis savu patentēto fiksēto 5G un darbojas četrās pilsētās, jo tas šogad vēlāk gatavojas 5G mobilajam tālrunim. AT&T uzsāka un aizkavēja savu 5G fiksēto bezvadu, īstermiņā izvēloties alternatīvu, kas balstīta uz LTE.

Tikmēr T-Mobile uzvar numuru karā. Uncarrier jau ir ieslēgtas 30 5G pilsētas, lai gan pārvadātājam joprojām ir jāprecizē pārklājums, gatavojoties pirmajiem 5G tālruņiem. Līdz šim AT&T ir 12 izmēģinājuma pilsētas, un tas ietver tikai fiksēto bezvadu mazam skaitam “agrīno ieviesēju”. Plānots apkalpot 19 pilsētas līdz 2019. gada beigām, taču “valsts mēroga” paplašināšanās nesāksies līdz 2020. gadam.

5G E ir nekas cits kā AT&T cinisks uzmācīgums, lai tas būtu konkurētspējīgāks. Patiesībā tas nav tālāk par konkurentiem ceļā uz 5G. Uzņēmumam, domājams, ir vismazāk vērienīgie plāni 2019. gadam.

Nozare to skaidri redzēja, bet vai mazāk informēti patērētāji vēlēsies, izlemj Ņujorkas ASV apgabaltiesa. Sprints apgalvo, ka 5G E ir nepatiesa reklāma, un es ceru, ka tiesa tam piekritīs - tas palīdzētu ietaupīt patērētājus no šī putra.

Kopš darbība uzākšana 2011. gadā Chrome O ir kļuvui arvien aktīvāka. Bezaite funkciju pievienošana, piekļuve Google Play veikalam un Linux lietotņu atbalt ir lielik apliecinājum tam, cik tālu ir anieg...

Chromecat pēle ir uper niša produkt. Tomēr dažu gadu bija prādzien, kad cilvēki tā iejutā. Tomēr cita mobilo pēļu iniciatīva padarīja Chromecat pēle nedaudz par ieācēju. Tomēr ta ir jautr veid, kā tē...

Noteikti Izlasiet