15 labākie Android emulatori 2019. gada personālajam datoram! (Novembris)

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 6 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
15 labākie Android emulatori 2019. gada personālajam datoram! (Novembris) - Progr
15 labākie Android emulatori 2019. gada personālajam datoram! (Novembris) - Progr

Saturs



Ir daudz pamatotu iemeslu, kāpēc kāds vēlas darboties datorā. Iespējams, lietotņu izstrādātāji mēģina pārbaudīt savu lietojumprogrammu pirms tās piegādes. Spēlētāji, iespējams, vēlēsies izmantot peli un tastatūru savās spēlēs. Varbūt jūs vienkārši vēlaties, lai tur tā būtu. Jebkurā gadījumā Android emulācija personālajā datorā ir iespējama, un mēs apskatīsim labākos Android emulatorus personālajam datoram. Lūdzu, ņemiet vērā, ka process var būt diezgan tehnisks, un dažiem no tiem ir nepieciešama zināma mācīšanās līkne. Tirgus pēdējos gados ir ievērojami palēninājies, jo daudzas vecās izlases (Andy, AmiduOS un Leapdroid) neatgriezeniski atstāj vietu vai kļūst nelietojamas. Par viņu likteņiem varat uzzināt raksta apakšā.
  1. Android Studio emulators
  2. ARChon
  3. Svētlaime OS
  4. Blāzma
  5. GameLoop
  6. Genymotion
  7. LDPlayer
  8. MEmu
  1. Nox
  2. Fēniksa OS
  3. PrimeOS
  4. Remix OS Player
  5. Ksamarīns
  6. YouWave
  7. Veidojiet savu

Kas izmanto emulatorus?

Ir trīs galvenie emulatoru lietojumi. Pirmais ir visizplatītākais, un tas ir paredzēts spēlēm. Spēlētāji var izmantot emulatorus savos datoros, lai dažas spēles būtu vieglāk spēlēt. Viņiem nav jāpaļaujas uz ierīču akumulatora darbības laiku, un makro un citi triki palīdz šo procesu veikt. Vairumā gadījumu šie mazie triki nav nelikumīgi (lielākajā daļā spēļu), tāpēc nevienam ar to īsti nav problēmu. Labākie Android emulatori spēlēm ir Bluestacks, MeMu, KoPlayer un Nox.


Otrs izplatītākais lietošanas gadījums ir izstrāde. Android lietotņu un spēļu izstrādātājiem pirms palaišanas patīk pārbaudīt lietotnes un spēles pēc iespējas vairāk ierīcēs. Parasti Android Studio emulators ir piemērots šāda veida darbam. Tomēr Xamarin un Genymotion ir lieliski piemēroti arī šāda veida lietošanai.

Galīgais galvenais veids ir produktivitāte. Tas nav gandrīz tikpat bieži, jo Chromebook datori ir lētāki un labāki Android lietotņu izmantošanai, izņemot tālruni, un vairums produktivitātes rīku ir vairāku platformu. Jebkurš spēļu emulators zināmā mērā darbojas kā produktivitātes emulators. Tomēr tie, kuriem ir īpaši specifiski lietošanas gadījumi un nedaudz zināšanu, var izmēģināt ARChon un Bliss. Pilns saraksts ir zemāk. Izbaudi!

Android Studio emulators

Cena: Bezmaksas

Android Studio ir noklusējuma izstrādes konsole operētājsistēmai Android. Tas ir aprīkots ar virkni rīku, kas izstrādātājiem palīdz izveidot lietotnes un spēles, kas īpaši paredzētas Android. Kā izrādās, ir arī iebūvēts emulators, kuru varat izmantot savas lietotnes vai spēles izmēģināšanai. Iestatīšana ir diezgan sarežģīta, un tas var aizņemt ilgu laiku. Tādējādi tas nav viens, ko mēs ieteiktu lietošanai patērētāja līmenī. Tomēr izstrādātāji šo rīku var vienkārši izmantot kā emulatoru, lai pārbaudītu savas lietotnes. Tas atbalsta arī Kotlinu gadījumā, ja izstrādātāji vēlas to izmēģināt. Parastajiem cilvēkiem tas sagādā pārāk daudz sāpju, bet izstrādātājiem tas ir lieliski.


ARChon

Cena: Bezmaksas

ARChon nav tradicionāls emulators. Jūs to instalējat kā Google Chrome paplašinājumu. Pēc tam tas dod pārlūkam Chrome iespēju palaist Android lietotnes un spēles (kaut arī ar ierobežotu atbalstu). Tas nav viegli emulators, lai darbotos. Jums šī lieta būs jāinstalē pārlūkā Chrome. Turpmāk jums jāiegūst APK un jāielādē tie. Lai pievienotu berzi, jums, iespējams, būs jāizmanto rīks, lai mainītu APK, lai padarītu to saderīgu. Ir daudz vairāk soļu, lai padarītu šo darbu, nekā vairums citu Android emulatoru personālajiem datoriem. Plus zīmes pusē tas darbojas ar jebkuru operētājsistēmu, kas var palaist Chrome instanci (Mac OS, Linux, Windows utt.). Mēs izveidojām saiti ar oficiālo GitHub, kur varat atrast detalizētus norādījumus par tā lietošanu.

Svētlaime OS

Cena: Bezmaksas / izvēles ziedojumi

Svētlaime ir kaut kas mazliet savādāks. Tas darbojas kā Android emulators personālajam datoram, izmantojot virtuālo mašīnu. Tomēr tas var arī vienkārši darboties datorā, izmantojot USB zibatmiņu. Tas noteikti ir enerģijas lietotājs un nav ieteicams vienkārši. Kā VM instalēšana process ir diezgan vienkāršs, ja arī garlaicīgs. USB instalēšanas metode ir vēl sarežģītāka, taču tā ļauj jūsu datoram faktiski darbināt Android sākotnēji. Tas padara Bliss par īpaši unikālu emulatoru, ja jūs to varat padarīt, izmantojot darbības līdz beigām. Protams, tas darbojas labi tikai tad, ja jūsu sistēma ir saderīga, tāpēc sagatavojieties ar pašreizējās operētājsistēmas dublējumu. Sistēma darbina Android Oreo, un tā ir viena no jaunākajām Android versijām, kas tiek piedāvāta emulatorā. Tas ir nedaudz rupjš dimants, taču atkal mēs to iesakām tikai prasmīgajiem. Plašāku informāciju par to varat atrast arī tās XDA-Developers pavedienā.

Blāzma

Cena: Bezmaksas / USD 2 mēnesī

Bluestacks ir visizplatītākais no visiem Android emulatoriem. Tam ir vairāki iemesli. Iesācējiem tas ir savietojams ar Windows un Mac. Tas bija arī viens no pirmajiem, kas darbojās patiešām labi un joprojām saņem regulārus atjauninājumus. Emulators ir paredzēts mobilajiem spēlētājiem. Ar Bluestacks ir aizspriedumi, jo dažreiz tas var justies nedaudz uzpampis. Bluestacks 4 (izlaists 2018. gadā) mērķis bija to labot ar dažādiem rezultātiem. Tas ietver arī taustiņu kartēšanu un uzstādījumus daudzām instalētajām spēlēm. Tam vajadzētu palīdzēt daudz vieglāk. Tas ir viens no smagākajiem emulatoriem sarakstā. Tomēr tai ir arī visvairāk funkciju, lai labāk vai sliktāk. Jaunākie atjauninājumi piedāvā “Bluestacks” operētājsistēmā Android 7.1.2 (Nuga), kas ir viens no jaunākajiem visiem emulatoriem. Arī Bluestacks 4 atjauninājums uzlaboja ātrumu pat vecākos datoros.

GameLoop

Cena: Bezmaksas

GameLoop, agrāk pazīstams kā Tencent Gaming Buddy, ir Android emulators spēlētājiem. Faktiski tas ir pietiekami labi, ka Tencent to sauc par oficiālo emulatoru savām spēlēm, ieskaitot Call of Duty: Mobile un PUBG Mobile. Protams, tajā ir arī citas spēles, izņemot Tencent's, lai gan tās kolekcija nav tik liela, kā varētu būt. Emulators tika lejupielādēts un instalēts lieliski, un spēles, kuras mēs pārbaudījām, darbojās lieliski. Šis nav labs produktivitātes vai attīstības pārbaudei. Tomēr, ja jums ir nieze mobilajām FPS spēlēm kopā ar dažiem nosaukumiem, tas faktiski ir diezgan pienācīgs spēļu emulators, un tas lepojas ar labu jaunāku nosaukumu kolekciju. Turklāt tastatūras vadība un veiktspēja ir laba.

Genymotion

Cena: Bezmaksas ar apmaksātām iespējām

Šis Android emulators galvenokārt ir paredzēts izstrādātājiem. Tas ļauj jums pārbaudīt savas lietotnes dažādās ierīcēs, tām nepiederot. Varat konfigurēt emulatoru dažādām ierīcēm ar dažādām Android versijām, lai tās atbilstu jūsu vajadzībām. Piemēram, varat palaist ierīci Nexus One ar operētājsistēmu Android 4.2 vai Nexus 6 ar operētājsistēmu Android 6.0. Pēc vēlēšanās varat viegli pārslēgties starp virtuālajām ierīcēm. Tas nav lieliski piemērots lietošanai patērētājiem, taču Genymotion personālajiem pakalpojumiem piedāvā savus pakalpojumus bez maksas. Tā visnoderīgākā funkcija ir tā pieejamība gan galddatorā, gan mākonī. Tie, kuriem nav jaudīgu datoru, var likt Genymotion serveriem darīt visu darbu viņu labā.

LDPlayer

Cena: Bezmaksas

LDPlayer ir vēl viens Android emulators spēlētājiem. Tajā ir ierasts uz spēlētājiem orientētu funkciju klāsts, ieskaitot labas tastatūras kartēšanas vadīklas un atbalstu jaunākajām spēlēm. Šis ir viens no nedaudzajiem emulatoriem sarakstā, kurš tiek atjaunināts gandrīz katru mēnesi. Pēdējais atjauninājums novērsa kļūdu, kuras dēļ Call of Duty: Mobile cieta avārija. Tas atbalsta arī virkni citu spēļu, ieskaitot Clash of Clans, Brawl Stars, Black Desert Mobile, PUBG Mobile un daudzas citas. Tas darbojas vecākā Android versijā, tāpēc mēs vēlamies, lai tā beidzot tiktu atjaunināta šajā nodaļā. Tomēr citādi tā ir pieklājīgi laba pieredze.

MEmu

Cena: Bezmaksas

MEmu ir vēl viens no topošajiem Android emulatoriem, kas, šķiet, diezgan labi darbojas ar spēlmaņiem. Viena no tās lielākajām funkcijām ir gan AMD, gan Intel mikroshēmojumu atbalsts. Lielākā daļa darbu notiek ar AMD procesoriem, taču ir patīkami redzēt, ka izstrādātāji īpaši pievērš uzmanību AMD platformai. Turklāt tas atbalsta Android Jelly Bean, Kit Kat un Lollipop. Jūs pat varat palaist vairākus gadījumus vienlaikus vairākām spēlēm vai testēšanas funkcijām. Tā mērķis ir spēlētāji, piemēram, Bluestacks un līdzīgi emulatori.Tomēr tas ir diezgan labi izmantojams arī kā produktivitātes rīks. Jaunākais tā atjauninājums tika veikts 2018. gada decembra beigās saskaņā ar tā emuāru, un tas nozīmē, ka tā attīstība joprojām ir pilnā sparā. Mēs to novērtējam.

Nox

Cena: Bezmaksas

Nox ir vēl viens Android emulators personālajam datoram. Tajā ietilpst parastās lietas, piemēram, taustiņu kartēšana ar tastatūru, faktiskais kontroliera atbalsts un pat spēja taustiņu kartes žestu vadīklām. Piemēram, funkciju var piešķirt, lai vilktu pa labi ar bultiņas taustiņu, un izmantot to spēlē bez faktiska aparatūras kontroliera atbalsta. Tas ir ļoti jautri un, šķiet, lielāko daļu laika darbojas diezgan labi. Tas ir arī pilnīgi bez maksas un aktīvi attīstās. Zemāk redzamais demonstrācijas video ir diezgan vecs, un tas noteikti darbojās labāk nekā mans klēpjdators.

Fēniksa OS

Cena: Bezmaksas

Phoenix OS ir viens no jaunākajiem Android emulatoriem personālajam datoram. Tāpat kā lielākajā daļā šo dienu, tas var lepoties ar spēlētāju pieredzi. Tomēr tas arī lepojas ar darbvirsmai līdzīgu pieredzi, tāpēc tas faktiski diezgan labi darbojas arī produktivitātes labā. Tam ir Google Play pakalpojumi, lai gan šo pakalpojumu atjaunināšana dažreiz var sagādāt nedaudz sāpju. Tas nozīmē, ka Google Play veikalā jūs iegūstat katru lietotni un spēli. Feniksā OS darbojas arī operētājsistēma Android 7.1, kas ir diezgan moderna Android emulatoram. Emulatoru var lejupielādēt no tās oficiālās vietnes, un tā forumi izvietoti vietnē XDA-Developers.

PrimeOS

Cena: Bezmaksas

PrimeOS ir sava veida standout Android emulatora telpā. Tas faktiski nav emulators. Jūs instalējat to kā nodalījumu datorā, un tas sāk darboties vietējā Android. Tā ir uz Android orientēta spēlētāju pieredze, lai gan varat to pilnībā izmantot produktivitātes labā, ja jūs patiešām to vēlaties. PrimeOS ietver spēļu centru, peles un tastatūras atbalstu un piekļuvi lielākajai daļai Android lietotņu un spēļu. Atklāti sakot, tas gandrīz darbojas kā ChromeOS, atskaitot visas Chrome daļas. Pēc izvēles varat veikt daudzuzdevumu, skatīties video saturu vai spēlēt spēles. Mēs to vēl neesam pārbaudījuši padziļināti, jo tas ir jauns 2019. gadā no Indijas dibināšanas. Mēs atjaunināsim rakstu, ja pamanīsim tajā kaut ko savdabīgu.

Remix OS Player

Cena: Bezmaksas

Jide ir Remix OS Player, kas ir viens no jaunākajiem Android emulatoriem personālajiem datoriem (salīdzinoši runājot). Tajā darbojas operētājsistēma Android Marshmallow, un tas joprojām ir salīdzinoši jauns, salīdzinot ar daudziem citiem sarakstā. Instalēšanas process ir diezgan vienkāršs, un to arī diezgan viegli izmantot. Tas galvenokārt paredzēts spēlētājiem. Pastāv dažas īpašas spēlētāju funkcijas, kā arī pielāgojama rīkjosla. Tā lepojas ar tādām funkcijām kā vairāku spēļu vadīšana vienlaikus. Tas nozīmē, ka tas ir diezgan tīrs emulators, tāpēc tas joprojām ir lieliski izmantojams kā produktivitātes rīks. Šķiet, ka vietne nav pieejama, un mēs esam diezgan pārliecināti, ka Remix OS Player vairs neaktīvā attīstībā. Tam vajadzētu būt derīgam vēl vienu vai divus gadus, pirms tas sāk justies patiešām vecs. Mēs to aizstāsim, kad atradīsim labu 15. variantu.

Ksamarīns

Cena: Bezmaksas / uzņēmuma iespējas

Xamarin ir IDE, kas līdzīgs Android Studio. Atšķirība ir tāda, ka tā var pievienoties tādām lietām kā Microsoft Visual Studio vēl lielākai izstrādes videi (labākai vai sliktākai). Tāpat kā Android Studio, tam ir arī iebūvēts emulators lietotņu vai spēļu testēšanai. Ja tas nebija viegli redzams, mēs izstrādātājiem iesakām tikai šo. Iestatīšana ir vienkārši pārāk apnicīga, lai to regulāri lietotu. Xamarin emulators nav tik spēcīgs kā kaut kas līdzīgs Genymotion, taču tas tiks paveikts, ja plānojat to izmantot, un tas ir arī konfigurējams jūsu vajadzībām. Personīgai lietošanai tas ir bez maksas. Iespējams, uzņēmumiem un lielākām komandām būs jāvienojas par maksājuma plānu.

YouWave

Cena: Bezmaksas / 29,99 USD

YouWave ir viens no vecākajiem Android emulatoriem personālajiem datoriem. Tas ir bijis jau ilgu laiku. Tomēr pēdējais tā atjauninājums bija 2016. gadā. Tas padara to diezgan aktuālu. Bezmaksas versijā tiek izmantota Ice Cream Sandwich. Nomainot USD 29,99, jūs iegūsit Lollipop versiju. Neviena no tām nav pieredzējusi lielas problēmas. Instalēšanas process bija pietiekami viegls. Tam nav īpašu spēlei raksturīgu funkciju, taču tā joprojām spēlē spēles. Tas padara to labu vieglai spēlei un produktivitātei. Tomēr diezgan ilgu laiku mēs neesam redzējuši nozīmīgu atjauninājumu, tāpēc pat tā Lollipop versija ir bēdīgi novecojusi. Mēs neiesakām premium versiju, bet bezmaksas versija labi darbojas tiem, kas vēlas vecāku emulatoru, kas darbina vecāku Android.

Veidojiet savu

Cena: Bezmaksas (parasti)

Kā izrādās, jūs varat izveidot savu emulatoru. Lūk, kā tas darbojas īsumā. Jums jālejuplādē VirtualBox (saistīts ar iepriekš). Pēc tam jums jāielādē attēls no vietnes Android-x86.org. Turpmāk atliek tikai atrast tiešsaistē vienu no daudzajiem ceļvežiem un veikt šīs darbības. Šī viegli ir viena no grūtākajām metodēm, taču tā joprojām nav tik garlaicīga vai sarežģīta, kā tādas IDE iestatīšana kā Android Studio vai Xamarin. Mēs neiesakām izmēģināt bez apmācības un bez nelielām iepriekšējām zināšanām. Tas nedarbosies labi, būs kļūdains, un, ja neesat kodētājs, to būs grūti labot. Tomēr jums tas būs jāpielāgo, kad vēlaties, un kas zina, varbūt jūs izveidosit un izlaidīsit emulatoru, kurš kādu dienu rotās šo sarakstu.

Ja mēs nokavējām kādu no labākajiem Android emulatoriem personālajiem datoriem, pastāstiet mums par tiem komentāros! Varat arī noklikšķināt šeit, lai apskatītu mūsu jaunākās Android lietotņu un spēļu sarakstus! Lūk, kas notika ar dažām vecām klasiķiem no saraksta:

  • Leapdroid iegādājās Google, un tas vairs nedarbojas.
  • AMIDuOS oficiāli slēdza savas durvis 2018. gada 7. martā. Tie, kas to nopirka, joprojām var iegūt instalētāju, ja sekojat šai saitei un sekojat norādījumiem.
  • Andijs sāka izmantot dažas nopietni ne lielas attīstības taktikas, tostarp aizdomas par bitcoīna ieguvi bez lietotāja atļaujas. Kamēr viņi nesaņem savas lietas, viņi ir atbrīvoti no šī saraksta.
  • Droid4x kādreiz bija viena no labākajām iespējām, un tās vēlākās versijas joprojām ir pieejamas. Tomēr tas vairs netiek aktīvi atjaunināts, tāpēc mēs to svītrojām no saraksta.
  • KoPlayer ir izcils Android emulators spēlētājiem. Tomēr šķiet, ka vietne no šī brīža nav pieejama. Ja tas atkal tiks izveidots, kad mēs atkal atjaunināsim šo darbu, mēs to labprāt pievienosim sarakstam.
  • Lielākā daļa pārējo gadu laikā nav vienkārši atjaunināta vai aktīvi attīstīta, un tie vairs nedarbojas labi ar jaunākām operētājsistēmām un aparatūru.

Laipni lūdzam atpakaļ šī nedēļa īpašajā fotokonkura dāvanā! Nedēļa beigā mē dodamie promdivi paviam jauna amung Galaxy 10 ierīce. Kā parati, vien doie pie nejauši izvēlēta uzvarētāja, bet otr doie pie...

Kā parādīt slēptās paroles

Monica Porter

Jūlijs 2024

Parole aizargā jū, taču dažreiz tā ir viegli aizmirt, it īpaši, ja paļaujatie uz paroļu pārvaldība programmatūru. Tāpēc mē eam izveidojuši šo rokagrāmatu, ka ļau parādīt lēptā parole....

Interesantas Publikācijas