2018. gada klase: pieci labākie Android tālruņi, kas netika izlaisti ASV.

Autors: Monica Porter
Radīšanas Datums: 22 Martā 2021
Atjaunināšanas Datums: 17 Maijs 2024
Anonim
40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi
Video: 40 noderīgi auto produkti no Aliexpress, kas jums ir noderīgi

Saturs


Mate 20 Pro ir labākais tālrunis Huawei sortimentā un viens no labākajiem Android tālruņiem šodien tirgū. Tas piedāvā vismodernākās specifikācijas, lielisku dizainu un dažus papildu zvanus un svilpes, ko neatradīsit nevienā citā klausulē, piemēram, reverso bezvadu uzlādi.

Huawei Mate 20 Pro ir klases līderis akumulatora darbības laikā.

Ierīce ir aprīkota ar lielu 6,39 collu Quad HD + displeju ar izliektām malām, līdzīgi kā jaunākajās Galaxy S un Note sērijās. To darbina ar AI orientētā Kirin 980 mikroshēmojums, un tam ir līdz pat 8 GB RAM. Aizmugurē ir trīs kameru iestatījums, kas uzņem fantastiskus fotoattēlus pat sliktā apgaismojumā, pateicoties Huawei nakts režīmam. Citas izcilās funkcijas ietver displejā redzamo pirkstu nospiedumu skeneri, 3D sejas atpazīšanu un milzīgo 4200 mAh akumulatoru.

Mate 20 Pro nav perfekts - neviena tālruņa nekad nav. Tam nav austiņu ligzdas, kas dažiem ir darījums. Tas izmanto EMUI, kas tur nav labākais Android apvalks, iesaiņojot daudz bloatware un dažas apšaubāmas dizaina izvēles. No otras puses, tas piedāvā dažas lieliskas funkcijas, kuras jums nav pieejamajās Android ierīcēs, piemēram, Navigācijas doks un App twin.


Uzziniet vairāk par ierīci:

  • Huawei Mate 20 Pro apskats: labākais tālrunis enerģijas lietotājiem
  • Huawei Mate 20 Pro vs LG V40: kura platleņķa kamera ir vislabākā?
  • Ātruma pārbaude G: Huawei Mate 20 Pro salīdzinājumā ar Google Pixel 3 XL

Xiaomi Mi Mix 3

Mi Mix 3 īpašu padara tā bīdāmais dizains, kas, nospiežot ekrānu uz leju, atklāj divas uz priekšu vērstas kameras. Tālrunī tiek iegūts gandrīz bez rāmja displejs, neprasot tādu pakāpienu kā lielākajā daļā mūsdienu tālruņu.

Mi Mi 3 arī atstāj iespaidu uz specs departamentu, iesaiņojot Snapdragon 845 mikroshēmojumu un līdz 10 GB RAM zem ​​pārsega. Tam ir 6,39 collu Full HD + displejs, tas nodrošina lielisku divu kameru iestatījumu aizmugurē un atbalsta bezvadu uzlādi. Mazumtirdzniecības kārbā ir pat 10 W bezvadu uzlādes bloks, un to es vēlētos redzēt no citiem ražotājiem.


Diemžēl Mi Mix 3 nav austiņu ligzdas, un tālrunis nav ūdensizturīgs. Arī akumulators ir diezgan mazs - 3200 mAh, it īpaši salīdzinājumā ar līdzīga izmēra ierīcēm, piemēram, Galaxy Note 9 (4 000 mAh) un Huawei Mate 20 Pro (4 200 mAh). Arī uz kuģa nav microSD kartes slota, taču 128 un 256 GB lielai atmiņas opcijai lielākajai daļai lietotāju vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamai.

Uzziniet vairāk par ierīci:

  • Xiaomi Mi Mix 3 apskats: tas, kas ir vecais, ir jauns
  • Kompānija Xiaomi Mi Mix 3 paziņoja: Slīdņa dizains, četras kameras, iecirtums zem 500 USD
  • Xiaomi Mi Mix 3 slīdēs uz Apvienoto Karalisti

Oppo Atrodi X

Oppo Find X, iespējams, ir futūristiskākais tālrunis 2018. Tā mehāniskais modulis paceļas no ierīces augšdaļas, lai atklātu priekšējo un aizmugurējo kameru. Tālrunim nav iecirtuma, un tas spēlē ārkārtīgi augstu ekrāna un ķermeņa attiecību - 92,25 procentus.

Oppo Find X ir 3D sejas atpazīšanas funkcija, taču tam nav pirkstu nospiedumu skenera.

Oppo flagmanā ir arī 3D sejas atpazīšana, kas ir daudz drošāka nekā sejas atbloķēšanas funkcija, ko daudzi tālruņi izmantoja šogad. Tam ir augstākās klases specifikācijas, ieskaitot Snapdragon 845 mikroshēmojumu, 8 GB operatīvās atmiņas un 6,42 collu AMOLED displeju ar Full HD + izšķirtspēju. Tālrunis atbalsta arī divu SIM karšu izmantošanu vienlaikus (dual-SIM), un tas iesaiņo vidēja izmēra 3 730 mAh akumulatoru.

Tomēr lielākais trūkums ir arī Find X stilīgākā īpašība. Pastāv bažas par kustīgās kameras moduļa ilgmūžību, galvenokārt tāpēc, ka tas aktivizējas katru reizi, kad tālruni atslēdzat ar seju. Jūs to darīsit diezgan bieži, jo tālrunī nav pirkstu nospiedumu skeneru.

Uzziniet vairāk par ierīci:

  • Oppo Find X apskats: Vietas atrašana
  • Spec kāršu atklāšana: Oppo Atrodi X vs sacensības
  • Uznirstošās fotokameras: kurš gan ir labāks, Vivo Nex vai Oppo Find X?

Goda spēle

Honor Play tiek tirgots kā spēļu tālrunis, galvenokārt pateicoties tā GPU Turbo tehnoloģijai, kas uzlabo grafikas apstrādes efektivitāti par 60 procentiem un samazina enerģijas patēriņu par 30 procentiem. GPU Turbo debitēja Honor Play, taču tagad tas ir pieejams arī vairākos citos Huawei un Honor tālruņos (vairāk par to varat uzzināt šeit).

Ierīces lielākais akcents ir tās vērtība. To darbina Kirin 970 mikroshēmojums, kas atrodams daudz dārgākajā Huawei P20 Pro, un zem pārsega ir 4 vai 6 GB RAM. Tas arī sportizē 6,3 collu Full HD + displeju, 3750 mAh akumulatoru un dubultkameras iestatījumu ar 16 un 2MP sensoriem aizmugurē. Tālruņa darbības sākums augustā bija 330 eiro (~ 380 USD). Tagad jūs to varat atrast tikai par 285 eiro, kas ir fantastisks darījums.

Zemā cenu zīme nozīmē, ka Godam vajadzēja samazināt dažus stūrus. Tajā trūkst pāris funkciju, kas atrodamas galvenajos tālruņos, piemēram, IP vērtējums un bezvadu uzlāde. Kamera arī labākajā gadījumā ir vidēja, un to nevar salīdzināt ar tām, kas atrodamas Galaxy Note 9 un Mate 20 Pro.

Uzziniet vairāk par ierīci:

  • Pārskats par godu Play: pamatelements par budžetu
  • 5 labākās goda spēles iespējas
  • Krājums 300 ASV dolāru vērtībā: goda spēle pret Poco F1 un sacensības

Pocophone F1

Pocophone F1 ražo Xiaomi, un tas piedāvā ļoti izdevīgu cenu. Tālrunis ir aprīkots ar 6,18 collu Full HD + displeju, to darbina Snapdragon 845 mikroshēmojums, un tam ir 6 vai 8 GB RAM. Tas arī iesaiņo masīvu 4000 mAh akumulatoru, liekot turpat augšā ar šīs kategorijas Galaxy Note 9 un Huawei P20 Pro.

Pocophone F1 ir milzīgs akumulators, sporta austiņu ligzda un atbalsta paplašināmu krātuvi.

Aizmugurē ir vidējā divu kameru iestatīšana ar 12 un 5 MP sensoriem, un zem tā atrodas pirkstu nospiedumu skeneris. Pocophone F1 atbalsta paplašināmu krātuvi, tajā ir ievietota austiņu ligzda un tas piedāvā 20MP pašbildes spraudni. Tam ir pat nano pārklājums pamata šļakatu aizsardzībai. Tālrunī ienāk aptuveni 330 eiro, kas ir zagšana, ja jūs man jautājat.

Lai arī Pocophone F1 piedāvā līdzīgu veiktspēju kā 1000 ASV dolāru viedtālruņi, tam trūkst virknes funkciju, kas parasti atrodamas augstākās klases un pat vidējas klases tālruņos. Viens no tiem ir NFC mikroshēma tādām lietām kā mobilie maksājumi. Tālrunim nav arī bezvadu uzlādes, un tas darbojas ar vispārēju dizainu ar lētu plastmasas aizmuguri, taču šajā brīdī šīs lietas ir sagaidāmas.

Uzziniet vairāk par ierīci:

  • Pocophone F1 apskats: Nevar strīdēties ar Snapdragon 845 par 300 USD
  • Pocophone F1 vs OnePlus 6: vai Pocophone var nozagt vainagu?
  • Pocophone F1 var būt lēts, taču tas joprojām izdara JerryRigEverything izturības testus

Šie ir pieci labākie 2018. gada tālruņi, kas, mūsuprāt, netika izlaisti ASV, taču ienāk prātā arī vairāki citi modeļi. Tur ir futūristisks Vivo Nex ar uznirstošo kameru, uz fotogrāfiju vērstais Huawei P20 Pro un vidējās klases Moto G6 Plus. Pēc tam ir Nokia 8 Sirocco, Honor 10 un daudzi citi.

Huawei ir lieli plāni 2019. gadam. Uzņēmum vēla ievērojami palielināt pārdošana apjomu un apteigt amung, lai kļūtu par lielāko viedtālruņu ražotāju paaulē. Pirm mē dziļi padziļināmie, vai ta varētu no...

aliekamā lieta ir ezona aromāt, un Huawei vēla ieaitītie darbībā. Uzņēmum veica čivināt, lai aptiprinātu, ka arī ta atklā jaunu alokāmu viedtālruni Mobile World Congre 2019....

Populāras Publikācijas