5 labākās ekrāna spoguļošanas lietotnes Android un citos veidos!

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 8 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
P22 or ID206 - Which Budget Smartwatch Should You Buy In 2021?
Video: P22 or ID206 - Which Budget Smartwatch Should You Buy In 2021?

Saturs



Ekrāna spoguļošana nav tā populārākā lieta, ko cilvēki dara ar savām ierīcēm. Tomēr šādas tehnoloģijas izmantošanai ir daudz nišu. Dažiem cilvēkiem patīk straumēšana. Citi to izmanto tehniskajam atbalstam. Neatkarīgi no iemesla, mēs ceram, ka mēs palīdzēsim jums to sasniegt. Šeit ir labākās ekrāna spoguļošanas lietotnes un ekrāna liešanas lietotnes Android, kā arī daži citi risinājumi, kas darbojas!

  1. Chrome attālā darbvirsma
  2. Google sākumlapa
  3. Microsoft attālā darbvirsma
  4. TeamViewer
  5. Vietējie viedtālruņu risinājumi

Chrome attālā darbvirsma

Cena: Bezmaksas

Chrome attālā darbvirsma ir viena no populārākajām ekrāna atspoguļošanas lietotnēm. Tas neļauj jums spoguļoties tālruņa ekrānā datorā. Faktiski tas notiek tieši pretēji. Lietotne ļauj jums apskatīt datora darbvirsmu mobilajā ierīcē. Vislabāk tas darbojas ar tabletēm. Tomēr tas ir lieliski izmantojams telefonā. Tam vajadzētu darboties arī visos datoros ar Google Chrome pārlūka atbalstu. Lietotne ir arī bezmaksas, bez pirkumiem lietotnē.


Google sākumlapa

Cena: Bezmaksas / Chromecast ierīces maksā naudu

Google sākumlapa ir lietotne vietnei Google Home, Chromecast un citām Google ierīcēm. Izmantojot šo lietotni un Chromecast ierīci, varat tieši raidīt ekrānu no ierīces uz televizoru. Tas faktiski darbojas iespaidīgi labi. Tomēr lielāko daļu lietošanas gadījumu, piemēram, video straumēšanu, labāk veikt Chromecast ierīcē, nevis ekrāna spoguļošanā. Tomēr, ja tālruņa ekrāns ir nepieciešams televizorā, tas ir lielisks veids, kā to izdarīt. Lai tas darbotos, jums ir jāiegādājas Chromecast vai Chromecast Ultra. Vismaz šī lietotne ir bezmaksas, un tā mūsu testēšanas laikā nebija kļūdaina vai tai bija būtiskas problēmas.

Microsoft attālā darbvirsma

Cena: Bezmaksas

Microsoft attālā darbvirsma ir līdzīga Chrome attālajai darbvirsmai. Faktiski tas būtībā dara to pašu. Tas parāda jūsu galddatoru. Lietotne atbalsta Windows Professional un Server versijas. Turklāt tas labi darbojas video un skaņas straumēšanai, ja tāda rodas. Tas ir pilnīgi bez maksas, bez pirkumiem lietotnē vai reklāmām. Tiem, kas darbojas ar Windows, iespējams, vajadzētu izmantot šo. Pretējā gadījumā noklusējuma iestatījums ir Chrome attālā darbvirsma citām operētājsistēmām.


TeamViewer

Cena: Bezmaksas (individuālai lietošanai)

TeamViewer ir viena no populārākajām ekrāna spoguļošanas lietotnēm. Tas galvenokārt ir paredzēts diagnostikas vajadzībām. Ja nepieciešams, varat apskatīt galddatorus vai citas mobilās ierīces. Tas atbalsta HD video un skaņas pārraidi, 256 bitu AES šifrēšanu un failu pārsūtīšanu no abām ierīcēm. Tas arī dabiski atbalsta Mac, Windows un Linux. Tās ir lieliskas ziņas. Lietotne ir brīvi izmantojama individuālai lietošanai. Tiem, kas darbojas, ir dažādas maksāšanas iespējas.

Vietējais viedtālrunis un viedais televizors, kas atspoguļojas

Cena: Bezmaksas

Daudzi viedie televizori un viedtālruņi var vietēji ekrānattēlu atspoguļot. Piemēram, daudzas Android ierīces var pārraidīt ekrānu uz praktiski jebko, ko atbalsta Miracast vai Chromecast. Kamēr jūsu viedais televizors vai viedais sargspraudnis vai jebkurš cits to var izdarīt, ekrāna spoguli var lejupielādēt, ne lejupielādējot papildu lietotni. Tas ir ātrākais un efektīvākais veids, kā veikt ekrāna spoguļošanu, ja vien jūsu mājās vai apkārtnē jau ir piemērots aprīkojums. Ir vērts to izpētīt!

Aparatūras ierīces, piemēram, Chromecast vai Kindle Fire Sticks

Daudziem mūsdienu TV straumēšanas dongiem ir atbalsts vietējā ekrāna spoguļošanā. Pāris no variantiem ir Amazon Fire TV un Google Chromecast. Katrai platformai ir daži ierobežojumi. Tomēr viņi mēdz strādāt diezgan labi. Tie, kuriem pieder Chromecast ierīce, var vienkārši atvērt programmu, atvērt izvēlni un parādīt ekrāna opciju. Tas ir īpaši patīkami, spēlējot mobilās spēles ar kontrolieri. Latentums ir pietiekami zems, lai tas neietekmētu pieredzi lielākajā daļā spēļu. Filmām un TV mēs iesakām tikai krājuma Chromecast vai Fire Stick funkcionalitāti bez spoguļošanas.

Fire TV ir nedaudz sarežģītāks. Lai izveidotu savienojumu ar Fire TV, izmantojat savas ierīces sākotnējā ekrāna spoguļošanas funkciju (operētājsistēmā Android 4.2 vai jaunākai). Tas ir līdzīgs tam, kā tas darbojas saderīgos viedajos televizoros. Iekurtās ugunsdzēsības ierīces var daudz vieglāk atspoguļot Fire TV.

Nepieciešams mazliet meklēt apkārt, jo iespēju ir ļoti daudz. Daži televizori to var izdarīt, bet citi - nevis. Jebkura Android ierīce, kas darbojas operētājsistēmā Android 4.2, var sākt ekrāna atspoguļošanu ar atbalstītu televizoru vai straumēšanas nūju. Tam darbosies lielākā daļa viedo televizoru un straumēšanas nūju. Jūsu izvēlņu sistēmā tas nedaudz pieliek uzmanību, taču tas darbojas diezgan labi, tiklīdz jūs to izmantojat.

HDMI izeja

Labākais un vienkāršākais spoguļa ekrāna veids ir kabeļa izmantošana. Diemžēl šo tehnoloģiju ir arvien grūtāk atrast. Lielākajai daļai Samsung un LG ierīču tas joprojām ir. Ārpus šiem uzņēmumiem tas tiek nedaudz noticis vai nokavēts. Neraugoties uz to, ka viņi ir C tipa USB un to sākotnējo HDMI iespēju pionieri, Google Nexus un Pixel ierīcēm nav HDMI izejas. Tas ir kaitinoši. Tomēr parasti ir diezgan viegli noskaidrot, vai ierīcēm ir HDMI izejas atbalsts, izmantojot ātro Google meklēšanu.

Pēc tam jums vienkārši jāiegūst pareizais kabelis. Samsung ierīces parasti izmanto MHL, savukārt LG parasti izmanto Slimport. Lielākā daļa citu ierīču, kas atbalsta HDMI izeju, izmanto vienu no diviem šiem protokoliem. HDMI izejai ir priekšrocība, ka tā ir cieta. Varat to izmantot bezsaistē, nav jāuztraucas par dīvainām savienojuma problēmām, ja vien kabelis neplīst, un šādu kabeļu cenas parasti ir diezgan saprātīgas.

Tie, kuriem ir Samsung ierīces, var arī pārbaudīt tā DeX režīmu, izmantojot Windows PC, kas ļauj veikt tādas darbības kā ekrāna spoguļošana, bet pilnībā izmantojot darbvirsmu, kas pilnībā notiek tālrunī. Viss, kas jums nepieciešams, ir USB kabelis, lai to pievienotu datoram.

Vysor un citi Chrome paplašinājumi

Koush Vysor un līdzīgi Chrome paplašinājumi darbojas diezgan labi. Tie ļauj jūsu ierīces ekrānu atspoguļot datorā, izmantojot pārlūku Google Chrome. Šīs metodes parasti darbojas pietiekami labi, lai izmantotu lielāko daļu gadījumu. Lielākajai daļai paplašinājumu ir lietošanas instrukcijas. Parasti tam nav nepieciešams kabelis. Sliktākajā gadījumā tas prasa parasto uzlādes kabeli. Tādējādi parasti jums nav jāveic papildu pirkumi.

Jūs varat lejupielādēt Vysor, noklikšķinot šeit (datorā). Lietotne ir pieejama pakalpojumā Google Play. Mēs to būtu iekļāvuši iepriekš minētajā sarakstā, taču galvenā procesa daļa ir jūsu datorā, nevis jūsu ierīcē. Ir arī citas paplašināšanas iespējas. Spēlējiet ar dažiem un atrodiet to, kas darbojas ar jums.

Uztveršanas kartes

Uztveršanas kartes ir sava veida pēdējais līdzeklis. Jūsu ierīcei ir vajadzīgas HDMI izejas iespējas, kā paskaidrots iepriekš, pretējā gadījumā tā nedarbosies. Turpmāk jums jāiegādājas uztveršanas karte. Pašlaik labākais viedtālruņu risinājums ir Elgato HD60S. Jūs to pievienojat savam datoram un pēc tam tālruni uztveršanas kartei. Turpmāk izmantojat uztveršanas kartes programmatūru, lai skatītu ekrānu uz datora vai klēpjdatora.

Liels trūkums tam ir tas, ka tas ir patiešām dārgs. Tikai uztveršanas karte var maksāt apmēram 200 USD (parasti nedaudz mazāk), un tad jums ir jāiegādājas arī HDMI kabelis savam tālrunim. Tomēr tas ir ļoti ciets risinājums. Mēs to esam izmantojuši gadiem ilgi. Jūs saņemat mazāk kadru kritumu, stabilākus savienojumus, lielāku bitrate un varat arī ierakstīt ekrānu, ja tas ir nepieciešams.

Ja jums tas ir vajadzīgs kaut kam vienkāršam, piemēram, dažu fotoattēlu parādīšanai televizorā, tas nav tas, ko mēs ieteiktu. Tas ir ieteicams tikai smagākajām ekrāna atspoguļošanas lietojumprogrammām un īpaši ekrāna ierakstīšanai vai spēļu straumēšanai.

Ja mēs nokavējām nevienu ekrāna spoguļošanas lietotni un citas metodes, pastāstiet mums par to komentāros! Varat arī noklikšķināt šeit, lai apskatītu mūsu jaunākās Android lietotņu un spēļu sarakstus!

Nākamais - Kā nofotografēt Android ekrānuzņēmumu

Par bezvadu Bluetooth autiņa, jum nav jāmakā vairāk nekā UD 100 par AirPod. To ir daudz lielika alternatīva, un jū neredzēit daudz lielāku ietaupījumu nekā Trndlab Bluetooth 5.0 AirTap....

Jum nav jābūt audiofīlam, lai apratu, ka kaešu lente bija vien no liktākajiem audio formātiem iepriekš ieraktīta mūzika vēturē. Pat ar amatieru auīm nav iepējam palait garām nemitīgu lente šņākšanu, m...

Mēs Rekomendējam