10 labākās Android drošības lietotnes, kas nav pretvīrusu lietotnes!

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 8 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Kā uzinstalēt Kaspersky antivīrusu programmu un kā veikt vīrusu pārbaudi telefonā
Video: Kā uzinstalēt Kaspersky antivīrusu programmu un kā veikt vīrusu pārbaudi telefonā

Saturs



Izmantojot Google meklēšanu ar terminu drošības lietotnes, jūs saņemat daudz antivīrusu un pret ļaunprogrammatūru vērstu lietotņu sarakstu. Diemžēl tas ir ļoti šaurs skatījums uz to, kas tur redzams. Ir daudz lietotņu, kas var uzlabot jūsu drošību. Lielākā daļa no tām ir diezgan viegli lietojamas un neizmanto daudz resursu. Šeit ir labākās drošības lietotnes, kas pašlaik ir pieejamas Android ierīcēs. Mēs arī iesakām veikt tādas darbības kā bloķēšanas ekrāna iestatīšana, lai maksimāli palielinātu drošību.
  1. Applock, izveidojis DoMobile Lab
  2. Atlēcējs
  3. Google atrod manu ierīci
  4. Firefox Focus
  5. GlassWire
  1. LastPass
  2. ProtonVPN
  3. Resilio sinhronizācija
  4. Messenger lietotnes ar šifrēšanu
  5. Tor Project lietotnes
  6. Bonuss: divu faktoru autentifikācijas lietotnes

Lasīt tālāk: Kā šifrēt Android ierīci

Applock, izveidojis DoMobile Lab

Cena: Bezmaksas / Varies


Applock by DoMobile Lab ir viena no labākajām lietotņu bloķēšanas lietotnēm Android. Tas dara to, ko norāda nosaukums, un aizrauj jūsu lietotnes paroles atslēgā. Galeriju, tālruņa lietotni, ziņojumapmaiņas lietotni vai pat sociālo multivides lietotni varat turēt slēdzenē un atslēgā. Tas nav nevainojams, un tehnoloģiski izveicīgie ļaudis to noteikti var apiet. Tomēr tas darbojas labi, lai neļautu jūsu bērniem vai nejūtīgajiem istabas biedriem atrast slepenos failus un lietotnes. Varat skatīties reklāmas un to izmantot bez maksas, bez maksas izmantot bez reklāmām, izmantojot mazāk funkciju, vai arī ziedot, lai iegūtu pieredzi bez reklāmām un visas funkcijas. Izvēle ir tava!

Atlēcējs

Cena: $0.99

Bouncer ir viena no jaunākajām drošības lietotnēm. Tas pārvalda jūsu atļaujas. Lūk, kā tas darbojas. Dažreiz jūs varētu vēlēties īslaicīgi piekļūt lietotnes atļaujai, taču nevēlaties, lai lietotne visu laiku saņemtu atļauju. Bouncer to galvenokārt dara jūsu labā. Jūs varat darīt kaut ko līdzīgu, piemēram, iespējot atrašanās vietu pakalpojumā Facebook, un Bouncer jautā, vai vēlaties to tikai uz laiku. Pēc tam atļauja jums automātiski tiks noņemta. Tādējādi jūs varat lietot lietotnes nedaudz brīvāk, neuztraucoties par tām pingām, piemēram, jūsu atrašanās vietu visu diennakti. Tas maksā niecīgu USD 0,99, un mēs domājam, ka tas ir tā vērts. Android Q uzlabo lietotņu atļaujas, taču šobrīd Bouncer joprojām ir labāks.


Google atrod manu ierīci

Cena: Bezmaksas

Google pakalpojums Atrodi manu ierīci bija Android ierīces pārzinis. Nosaukums mainīts. Tomēr lietotne joprojām dara to pašu. Tas izseko jūsu tālruņa atrašanās vietu. Lietotne var atskaņot arī skaņas, lai būtu vieglāk atrast. Tas var izdzēst jūsu ierīci, parādīt a un arī attālināti bloķēt tālruni. Spēja atrast pazaudētu tālruni ir būtiska, lai aizsargātu jūsu privātumu. Mums ļoti patīk arī datu dzēšanas rīks. Tas pasargā jūs pat no ierīces neatkopšanas. Šis ir pilnīgi bez maksas, bez reklāmas un pirkumiem lietotnē. Tas padara to par labu drošības lietotņu iespēju.

Firefox Focus

Cena: Bezmaksas

Firefox Focus ir privātuma pārlūks. Tas būtībā ir Android pārlūks, kas vienmēr darbojas inkognito režīmā. Tas ilgstoši nereģistrē jūsu aktivitātes. Varat tos izdzēst, pamanot tos jebkurā laikā, kad vien vēlaties. Tas var arī noņemt izsekotājus un reklāmu. Tādā veidā vietnes jūs tur nevar redzēt. Tā ir viena no jaunākajām drošības lietotnēm. Tas arī neaizkavēs katru lietu. Lietotne ir pilnīgi bezmaksas, bez pirkumiem lietotnē. Tas noteikti ir privātāks nekā vairums pārlūkprogrammu. Tomēr tas neaizsargā no visa.

GlassWire

Cena: Bezmaksas / līdz USD 9,99

GlassWire ir viena no jaunākajām drošības lietotnēm. Tas ļauj jums redzēt, kuras lietotnes patērē jūsu datus. Jūs saņemat tiešu diagrammu, kas parāda, cik daudz datu jūsu lietotnes patērē. Turklāt jūs saņemsit brīdinājumus, lai jūs informētu, kad jauna lietotne sūc dažus datus. Tas ir lielisks veids, kā redzēt, cik daudz datu izmanto katra jūsu lietotne. Tas ir arī lielisks veids, kā redzēt dīvainas aktivitātes, kas var notikt fonā. Tās galvenais lietojums ir pārliecināties, ka neesat sasniedzis savu datu vāciņu. Tomēr, redzot izlases lietotni, ko nezināt par kaut kā sagrābšanu no tīmekļa, tas var būt ārkārtīgi daudz.

LastPass

Cena: Bezmaksas / USD 12–24 gadā

LastPass ir viena no labākajām paroļu pārvaldnieka lietotnēm, kas tur pieejama. Tas ļauj jums saglabāt vietņu paroles, PIN un citu sensitīvu informāciju ātrai atsaukšanai. Tas viss ir paslēpts aiz jūsu izvēlētās galvenā paroles. Tas ir bezgala drošāks nekā vienkārši ievietojot šo informāciju gandrīz jebkur citur. Lai iegūtu papildu drošību, varat arī paņemt LastPass Authenticator. Tas ir jaudīgs, un tas ir arī pāri platformai. Bezmaksas versijai vajadzētu dot jums lielāko daļu funkciju. Pro versijai ir pievienotas dažas funkcijas, dažas sinhronizācijas iespējas un daudz kas cits. Tā ir viena no obligātajām drošības lietotnēm, kas tur pieejama. Bit Warden ir lielisks bezmaksas paroļu pārvaldnieks, ja vēlaties iet šo ceļu.

ProtonVPN

Cena: Bezmaksas / $ 4 - $ 24 mēnesī

ProtonVPN ir viens no jaunākajiem VPN tirgū. Mums šis ļoti patīk. Tam ir viena no labākajām jebkura VPN bezmaksas versijām ar neierobežotu datu daudzumu ar samazinātu ātrumu. Turklāt viņiem ir stingri noteikta politika, kas nepieļauj reģistrēšanos, politika bez koplietošanas un tīkla šifrēšana. Tas būtībā padara šo lietotni par vienradzi. Jūs nesaņemsit absolūti labāko sniegumu. Galu galā bez maksas var nokļūt tikai tik tālu. Tomēr, iespējams, tiem, kas nodarbojas ar drošību, nav prātā gaidīt papildu sekundi vai divas, kamēr lapa tiek ielādēta, ja tā ir droša un bezmaksas. Ir premium VPN, kuriem nav arī reģistrēšanas politikas, koplietošanas politikas un šifrēšanas. Ja vēlaties izmēģināt citus, šī raksta apakšā ir saistīts ar VPN saraksts.

Resilio sinhronizācija

Cena: Bezmaksas

Resilio Sync ļauj jums izveidot savu mākoņa krātuvi. Datoru versija pārvērš jūsu parasto ikdienas datoru par mākoņa krātuves serveri. Pēc tam lietotne palīdz sinhronizēt failus starp datoru un tālruni vai planšetdatoru. Padomājiet par to, piemēram, Google disks vai Dropbox, izņemot to, ka jūs precīzi zināt, kur vienmēr atrodas jūsu faili. Tas ir lieliski piemērots jutīgākiem datiem. Tas ir lieliski piemērots arī tiem, kuri neuzticas tiešsaistes mākoņa krātuvei, bet tomēr vēlas, lai tā būtu daudzpusīga. Lietotne ir vienkārša, pat iesācējiem. Tas ir arī pilnīgi bez maksas. Tā ir viena no nepietiekami novērtētajām drošības lietotnēm.

Signāla privātais kurjers, telegramma, WhatsApp utt

Cena: Bezmaksas (katrs)

Ir mazs, bet pieaug ziņapmaiņas lietotņu skaits ar vismaz kaut kādu šifrēšanas veidu. Dažas no populārajām iespējām ir Telegram, Signal Private Messenger un WhatsApp. Katrā no tiem ir atšķirīgi šifrēšanas līmeņi, un daži cilvēki uzticas vienam zīmolam pār citiem. Mēs neesam šeit, lai izdarītu šo izvēli jūsu labā, bet visiem viņiem ir šifrēta ziņojumapmaiņa. Signāls pievieno arī tādas lietas kā videozvani, kamēr WhatsApp ir lielākais funkciju kopums grupā. Pamata šifrētā ziņojumapmaiņas veidā jūs nekādā gadījumā nevarat noiet greizi. Viņi visi ir brīvi no šī rakstīšanas brīža.

Tor projekts (četras lietotnes)

Cena: Bezmaksas

Tor projekts, iespējams, ir viena no acīmredzamākajām drošības un privātuma izvēles iespējām gandrīz jebkurā platformā. Diemžēl viņu Android lietotnes nav tik izturīgas kā datoru piedāvājums, taču tās lēnām nokļūst tur. Pagaidām jums ir piekļuve Orfox, Tor pārlūkam operētājsistēmā Android (joprojām ir beta versija) un Orbot, kas ir starpniekservera lietotne, kas palīdz citām lietotnēm izmantot Tor tehnoloģiju, lai paliktu anonīma. Pārlūkprogramma joprojām tiek izstrādāta, bet nāk labi, taču Orbot noteikti ir stabila lietotne, kuru vērts satvert. Projekts arī nesen izlaida lietotni Ooniprobe, kas ļauj jums redzēt, vai jūsu internets bloķē savienojumu ar dažām vietnēm. Tās visas ir lieliskas drošības lietotnes tiem, kas ir nedaudz progresīvāki. Tehniski ir piektā lietotne, taču tā patiešām ir tikai Tor pārlūka alfa versija tiem, kas vēlas dzīvot uz asiņojošās malas.

Bonuss: jebkura autentifikatora lietotne

Cena: Bezmaksas (parasti)

Autentifikatora lietotnes ir salīdzinoši jaunāka lieta operētājsistēmā Android. Tomēr tie nodrošina tonnu drošības. Tas ir divpakāpju autentifikācijas stils. Ievadāt paroli un pēc tam ievadāt autorizācijas kodu kādā no šīm lietotnēm. Starp jums ir vairāki, no kuriem izvēlēties. Tajā ietilpst Google Authenticator (saistīts), Microsoft Authenticator, Authy 2-Factor, FreeOTP Authenticator, LastPass Authenticator un citi. Tā būtībā ir labākā jebkura konta drošība, jo hakerim, visticamāk, nebūs piekļuves jūsu tālrunim, nevis kā e-pasta adresei. Augšējā pogā ir izveidots mūsu labāko autentificētāju lietotņu saraksts.

Ja mēs nokavējām kādu no labākajām Android lietotnēm drošības jomā, pastāstiet mums par tām komentāros!

Ja jū nezināt, kā kopīgot Google kalendāru, eat nonāci pareizajā vietā. Proce ir tik vienkārš, ka to var izdarīt pat jūu vecmāmiņa. Atliek tikai veikt dažu klikšķu un pāri minūte ava laika....

Ja vēlatie kopīgot kāda cita tvītu, Twitter ļauj jum to vienkārši retvītēt. Ja vēlatie kopīgot Facebook ziņu, vienkārši noklikšķiniet uz poga Kopīgot. Bet jum varētu ratie jautājum, kā dalītie ar Inta...

Izvēlieties Administrēšanu