10 labākās video tērzēšanas lietotnes Android ierīcēm!

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 9 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Top 10 BEST VIDEO CHAT APPS FOR ANDROID AND IPHONE | TOP 10 REPUBLIC
Video: Top 10 BEST VIDEO CHAT APPS FOR ANDROID AND IPHONE | TOP 10 REPUBLIC

Saturs



Videozvani ir tikpat vienkārši, cik šajās dienās tas iespējams. To var izdarīt datoros, mobilajās ierīcēs un pat planšetdatoros. Tas ir pietiekami populārs un plaši izplatīts, ka jums pat ir iespējas. Tiem, kas vēlas video tērzēt ar draugiem vai ģimeni, ir pieejams daudz iespēju. Vai pat svešiniekiem, ja vēlaties. Šeit ir vislabākās video tērzēšanas lietotnes Android ierīcēm!
  1. Facebook Messenger
  2. Google Duo
  3. Imo
  4. JusTalk
  5. Kik
  1. Signāla privātais kurjers
  2. Skype
  3. Viber Messenger
  4. WhatsApp Messenger
  5. Operatora un OEM video tērzēšanas lietotnes
  6. Uzņēmējdarbības līmeņa video tērzēšanas lietotnes

Facebook Messenger

Cena: Bezmaksas

Facebook Messenger ir viena no populārākajām ziņapmaiņas lietotnēm uz planētas. Mēs zinām, ka daudziem cilvēkiem šī lietotne nepatīk. Mēs piekrītam, ka tas joprojām prasa daudz darba. Tomēr ir tik daudz cilvēku, kas izmanto Facebook, ka Facebook Messenger ir tikai jēga. Video tērzēšanas pieredze darbojas samērā labi. Tā kā lielākā daļa pazīstamo cilvēku darbojas Facebook, šo lietotni ir vieglāk izmantot nekā pārliecināt visus pievienoties jaunai platformai. Turklāt jaunās piedāvātās reklāmas nav lieliskas. Tas nav ideāls, bet, iespējams, ērtākais no šajā sarakstā iekļautajām video tērzēšanas lietotnēm. Vismaz tas ir bez maksas.


Nesaskaņas

Cena: Bezmaksas ar pirkumiem lietotnē

Nesaskaņas ir viena no populārākajām grupas tērzēšanas lietotnēm. Tas galvenokārt ir paredzēts spēlētājiem, taču jūs varat sākt serveri un tērzēt ar līdzīgi domājošiem ļaudīm par gandrīz jebkuru tēmu, par kuru varat domāt. Lietotne galvenokārt koncentrējas uz grupu tērzēšanu, DM un balss tērzēšanu spēlētājiem. Tomēr, ja jums tāda ir, ir arī video tērzēšanas funkcija. Protams, abiem cilvēkiem ir jāizmanto Discord, lai tas darbotos, taču citādi mūsu pārbaudījumos viss izdevās.

Google Duo

Cena: Bezmaksas

Google Duo būtībā ir Google atbilde uz FaceTime. Tā ir arī viena no vienkāršākajām video tērzēšanas lietotnēm. Jūs vienkārši piesakāties, verificējat savu numuru, un jums ir labi iet. Jūs varat veikt videozvanus citiem Google Duo lietotājiem, piemēram, jūs veicat parastu tālruņa zvanu. Tajā ir iekļauta arī funkcija Knock Knock, kas ļauj jums redzēt, ko kāds gaida, pirms jūs atbildējat uz videozvanu. Lietotne ir daudzplatformu. Tas nozīmē, ka tas darbojas starp iOS un Android. Baumo, ka galu galā ir pieejama tīmekļa versija datoru atbalstam. Tas ir tikpat vienkārši, kā tas notiek videozvanu lietotnēs. Tas tiešām ir ļoti labi. Pirkumi lietotnē ir saistīti ar emocijām un uzlīmēm.


JusTalk

Cena: Bezmaksas ar pirkumiem lietotnē

JusTalk ir vēl viena no mazāk zināmajām video tērzēšanas lietotnēm. Tomēr patiesībā tas ir diezgan pieklājīgs. Lietotni varēsit motivēt pēc vēlēšanās. Turklāt videozvana laikā varat darīt arī tādas lietas kā logotips, lai procesa norisei būtu mazliet prieka. Tajā ir arī grupu tērzēšana, šifrēšana un starp platformu atbalsts. Tā ir pienācīga alternatīva kaut kam, piemēram, Google Duo, kur galvenā iezīme ir videozvani. Tomēr mēs neredzam, ka tā konkurē pārāk labvēlīgi ar tērzēšanas lietotni, kurai ir arī video tērzēšanas iespējas. Lietotni var bez maksas lejupielādēt un lietot. Pirkumi lietotnē ir paredzēti tādām lietām kā motīvi un citas personalizācijas priekšrocības. Tie tiešām neietekmē funkcionalitāti.

Kik

Cena: Bezmaksas

Kik ir populāra video tērzēšanas lietotne. Tā faktiski ir teksta tērzēšanas lietotne ar video tērzēšanas funkcijām. Lietotnē ir atsevišķas vai grupas tērzēšanas iespējas, atbalsts lielākajai daļai multivides koplietošanas veidu (GIF, video, attēli utt.) Un dažas papildu lietas, piemēram, uzlīmes. Kik ir populārs tērzēšanas pakalpojums mobilajiem spēlētājiem. Piemēram, es iepriekš to esmu izmantojis Clash of Clans. Tas arī nav atkarīgs no jūsu tālruņa numura. Jums ir nepieciešams tikai parasts lietotāja vārds, lai izmantotu līdzīgi kā Skype un atšķirībā no WhatsApp vai Google Duo. Tas ir krāsains, tāpēc tiem, kas vēlas kaut ko nopietnāku, var nākties turpināt meklēt. Pretējā gadījumā Kik ir pilnīgi pieņemama lietotne gan video, gan teksta tērzēšanai.

Signāla privātais kurjers

Cena: Bezmaksas

Signal Private Messenger ir viena no populārākajām privātuma tērzēšanas lietotnēm. Tajā ir visu šifrēšana, balss zvani un video tērzēšana starp diviem Signal lietotājiem. Tā daudz koncentrējas uz atsevišķām tērzēšanu. Ir grupas tērzēšanas iespējas, taču tās galvenokārt paredzētas personīgai lietošanai. Šī ir viena no lielākajām atšķirībām starp to un konkurējošo privātuma tērzēšanas lietotni Telegram. Videozvani mūsu pārbaudījumos darbojās lieliski, tāpēc mums nav grūtību tos ieteikt. Tas ir veikls veids, kā iegūt arī šifrētas tērzēšanas sarunas. Lietotne ir arī pilnīgi bezmaksas un atvērta koda. Ar to tiešām nevar noiet greizi, taču ir arī labākas video tērzēšanas lietotnes, ja jums ir vajadzīgas grupas video tērzēšanas.

Skype

Cena: Bezmaksas ar pirkumiem lietotnē

Skype ir viena no populārākajām video tērzēšanas lietotnēm jebkurai platformai. Tam ir vietējās lietotnes lielākajā daļā platformu, ieskaitot personālo datoru, kas padara to par vienu no labākajām starp platformu iespējām. Android lietotne noteikti nav perfekta, taču parasti tā var paveikt darbu. Jūs varat veikt grupas videozvanus līdz 25 cilvēkiem. Lietotnē ir arī bezmaksas teksta tērzēšana, Microsoft un Facebook konta integrācija, un jūs pat varat piezvanīt parastajiem mobilajiem tālruņiem par nominālo maksu. Lietotnei joprojām ir nepieciešams darbs, taču tā noteikti ir labāka nekā pirms gada vai diviem. Arī platformu atbalsts ir visaugstākais.

https://www.youtube.com/watch?v=RTiZ0DRv-QY

Viber Messsenger

Cena: Bezmaksas ar pirkumiem lietotnē

Viber sāka dzīvi kā balss zvana lietotne. Jūs kādreiz varējāt piezvanīt cilvēkiem, kuri izmanto pakalpojumu, kā arī regulāri tālruņa zvanus. Kopš tā laika tas ir kļuvis par pilnvērtīgu ziņojumapmaiņas pakalpojumu. Jūs joprojām varat veikt tālruņa zvanus, piemēram, agrāk (par maksu). Varat arī veikt īsziņas, videozvanus un daudz ko citu. Tajā ir arī balss, teksta un video zvanu šifrēšana starp Viber lietotājiem. Ir arī dažas papildu izklaides iespējas, piemēram, slēptās tērzēšanas iespējas. Tas ir nedaudz smagāks, līdzīgs kā Facebook Messenger. Tomēr citādi tas nav slikti. Lietotne nav pārāk populāra Amerikas Savienotajās Valstīs, taču starptautiski tā ir diezgan liela. Pirkumi lietotnē ir paredzēti tādām lietām kā uzlīmes un citi personalizācijas priekšmeti.

WhatsApp

Cena: Bezmaksas

WhatsApp ir viena no visu laiku populārākajām ziņapmaiņas lietotnēm. Tas ir viens no nedaudzajiem, kas var lepoties ar vairāk nekā miljardu aktīvo lietotāju. Tas sākās kā teksta tērzēšanas pakalpojums, pirms Facebook pirms kāda laika tos nopirka. Kopš tā laika lietotnei ir integrēti balss zvani, videozvani un daudzas citas funkcijas. Videozvans darbojas diezgan labi, un jums nevajadzētu sagādāt problēmas ar tā izmantošanu. Ne visi uzticas lietotnei, jo to pārvalda Facebook. Tomēr, ja jūs vienkārši meklējat kaut ko, kas darbojas un ir stabils, šī ir laba lietotne, ko izmēģināt.

Carrier un OME video tērzēšana

Cena: Bezmaksas (parasti)

Kā izrādās, oriģinālo iekārtu ražotāji un pārvadātāji ir pārņēmuši lietas savās rokās video tērzēšanai. Dažiem mobilo sakaru operatoriem, tostarp Verizon, T-Mobile un citiem, ir videozvani, kas iebūvēti katrā pārvadātāja pārdotajā tālrunī. Jūs varat ātri un viegli video tērzēt ar jebkuru citu pakalpojuma lietotāju. Tādējādi kāds, kuram ir T-Mobile Galaxy S7, un kāds, kuram ir T-Mobile LG V20, var veikt videozvanus viens otram tieši no numura sastādītāja lietotnes, tāpat kā jūs veicāt telefona zvanu. Tie ir nedaudz ierobežojoši, taču parasti tie darbojas diezgan labi, ja tos faktiski varat izmantot. Mēs ceram, ka laika gaitā šīs iespējas tiks paplašinātas.

Bonuss: biznesa līmeņa video tērzēšanas lietotnes

Cena: Bezmaksas / Varies

Ir daudz biznesa līmeņa video tērzēšanas lietotņu. Tie darbojas atšķirīgi no patērētāja līmeņa izstrādājumiem. Piemēram, ir lielāks uzsvars uz failu apmaiņu, apmeklējumu uzņemšanu un konferenču rīkiem, salīdzinot ar kaut ko līdzīgu Skype, WhatsApp vai Google Duo. Google Hangouts lēnām virzās uz šo žanru. Dažas citas labas iespējas ir Zoom, Cisco Webex Meetings, GoToMeeting un dažas citas. Cenas atšķiras, bet programmatūra parasti darbojas pareizi. Tomēr mēs tos iesakām izmantot tikai uzņēmējdarbībā. Augšējā pogu varat atrast mūsu labāko videokonferenču lietotņu sarakstu!

Ja mēs nokavējām kādu no labākajām Android video tērzēšanas lietotnēm, pastāstiet mums par tām komentāros! Paldies par lasīšanu

Fitbit Flyer apskats

Laura McKinney

Jūlijs 2024

Atverot kati, jū atradīit autiņa, ātru darba ākšana rokagrāmatu, garantija informāciju, nelielu microUB lādēšana kabeli un omiņu. Fitbit arī ietvēra nelielu paplāti, ka piepildīta ar trī dažādu izmēru...

Mana iecienītākā Charge 3 dizaina daļa ir tā daudzpuība. Ta neizkatā pārāk portiki vai eleganti, un tandarta ilikona jola rada labu līdzvaru tarp abiem....

Mēs Rekomendējam