Labākās VR austiņas: ienirstiet citā realitātē

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 9 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 3 Jūlijs 2024
Anonim
VR Buying Guide 2021! Which Headset Should You Buy?
Video: VR Buying Guide 2021! Which Headset Should You Buy?

Saturs


Dažiem virtuālā realitāte varētu šķist pārejoša tendence, taču 2019. gads VR ir bijis lielisks gads. Tirgū ir parādījušās jaunas austiņas ar ievērojamiem tehnoloģiju uzlabojumiem un zemākām cenām, nodrošinot aizraujošu un izklaidējošu pieredzi. Tātad, ja jūs kādu laiku domājat iegūt VR austiņas, nav labāka laika nekā tagad. Šeit ir mūsu labākās VR austiņas, kuras jūs šobrīd varat iegādāties.

Labākās VR austiņas:

  1. Oculus meklējumi
  2. Vārstu indekss
  3. Oculus Rift S
  1. HTC Vive Pro
  2. Samsung Odyssey +
  3. Playstation VR

Redaktora piezīme: Mēs atjaunināsim šo sarakstu, tiklīdz tiks palaistas jaunas VR austiņas.

1. Oculus meklējumi

  • Cena: $399/$499
  • Plusi: atsevišķas austiņas, lieliska izsekošana, nav nepieciešami papildu sensori, lieliski kontrolieri
  • Mīnusi: neuzkrītošs akumulatora darbības laiks, neregulārs ekrāna durvju efekts


VR entuziasti kādu laiku ir gaidījuši jaudīgas, nesaistītas austiņas, un tas beidzot ir ieradies Oculus Quest formā. Šīs Oculus Go priekšgājēja ievērojamais uzlabojums - šīs autonomās austiņas piedāvā patiesu visu vienā aprīkojuma pieredzi. Oculus Quest ne tikai sporto ar iespaidīgu 2880 x 1600 izšķirtspēju (vai 1440 x 800 uz aci), kas ir soli virs oriģinālajiem Oculus Rift un HTC Vive, bet arī neprasa augstas klases spēļu datoru vai sarežģītu iestatījumu. . Tas piedāvā izsekošanu telpas mērogā bez ārējiem sensoriem, savukārt Oculus Guardian sistēma palīdz jums izvairīties no šķēršļiem izvēlētajā spēles laukumā. Nav nepieciešama speciāla rotaļu istaba!

Oculus Quest piedāvā patiesu all-in-one VR pieredzi bez nepieciešamības pēc dārga datora.

Tās “uzņem un spēlē” kvalitāti vēl vairāk uzlabo tās ērtības un laba svara sadale. Mēs arī nevaram novērtēt to, cik dabiski un ērti ir jaunie kontrolieri. Salīdzinot ar vienu tālvadībai līdzīgu Oculus Go kontrolieri, viņi jūtas kā jūsu rokas pagarinājums. Quest pat ir iebūvēts mikrofons, tāpēc, meklējot bibliotēku, jums nav lēnām un neveikli jārakstās ar kontrolieri. Un tur jūs varēsiet atrast daudz populāru VR nosaukumu - Superhot VR, kā arī Beat Sabre ir pieejami Quest.


Tomēr, ja austiņu nepietiek, akumulatora darbības laiks. Vairumā gadījumu jūs varēsit nokļūt no divām līdz trim stundām no Oculus Quest. Lielākajai daļai tas būs pietiekami daudz, bet daži nopietni entuziasti būs vīlušies. Quest labvēlības punkts ir spēja pārraidīt saturu viedtālrunī vai televizorā un dalīties jautrībā ar draugiem, taču tas vēl vairāk patērēs ierīces akumulatoru. Ir arī neregulārs ekrāna durvju efekts, taču tā joprojām ir daudzu austiņu izplatīta problēma. Neskatoties uz to, zemā cenu zīme un Oculus Quest pārnesamība joprojām padara to par īstu standout VR tirgū un mūsu izvēli numur viens.

2. Vārsta indekss

  • Cena: $749.00
  • Plusi: satriecoši attēli, bez ekrāna durvju efekta, augsta FOV un atsvaidzes intensitāte
  • Mīnusi: ārējie sensori, dārgi

Sākotnējās baumas un noplūdes par šo ierīci pievērsa lielu uzmanību tiešsaistē, un Valve Index ir izturējis līdz galam. No pirmā acu uzmetiena tas varbūt nešķiet, taču tas lepojas ar dažām no iespaidīgākajām tehnoloģijām tirgū. Lai arī tam ir tāda pati izšķirtspēja kā Vive Pro un Oculus Quest, tas ir vizuālās nodaļas vadītājs. Tas sporta veids ir labākais skata lauks (FOV) tirgū - aptuveni 130 grādi salīdzinājumā ar tipisko 100, kādu jūs atradīsit lielākajā daļā citu austiņu.Un uzlabojumi nebeidzas ar to. Indekss var lepoties ar 120Hz atsvaidzināšanas ātrumu, kas gandrīz nav pamanāms ekrāna durvju efekts.

Arī Valve austiņas neatpaliek audio nodaļā. Tās iebūvētās austiņas nodrošina lielisku skaņas kvalitāti, nezaudējot komfortu. Vislabākais papildinājums tomēr ir Valve Knuckles kontrolieri. Tie ir radikāli atšķirīgi no tipiskajiem nūjiņu stila kontrolieriem, kas komplektēti ar lielāko daļu austiņu, taču to neparastā forma padara tos viegli satveramus un intuitīvi lietojamus. Valve Index pat piedāvā individuālu pirkstu izsekošanu, taču tas ir diezgan mazsvarīgi ar lielāko daļu pašreizējo VR virsrakstu.

Dota pavēlnieki: Viss, kas jums jāzina

Kā Valve ierīce, indekss, kā paredzēts, ir saderīgs ar Steam VR, kas ļauj piekļūt daudz interesanta satura, ko baudīt. Tomēr pie horizonta joprojām nav Half Life VR spēles. Un tas nav vienīgais, kas sarūgtina indeksu. Lai gan dažas no tā tehnoloģijām ir revolucionāras, tās joprojām pielietoja ārējo sensoru izmantošanu. Tā cena, neņemot vērā spēļu datoru, ar kuru jums tas būs jāpieslēdz, arī nav tuvu pieņemamām cenām. Neskatoties uz to, ja vēlaties izcilas kvalitātes pieredzi un esat gatavs maksāt paaugstinātu cenu, vārstu indeksam vajadzētu būt jūsu skaitam numur viens.

3. Oculus Rift S

  • Cena: $399
  • Plusi: nav nepieciešami ārējie sensori, lētāki par konkurenci, lieliski kontrolieri
  • Mīnusi: nenoņemami spilveni, neapmierinošs audio

Mēs nevaram izslēgt no sava saraksta ierīci, kas mūsdienīgā VR laikmetā ieveda Oculus Rift. Tas ir atpakaļ ar būtiskiem uzlabojumiem Oculus Rift S formā. Tas ir vieglāks, plānāks un jaudīgāks. Vislabākā ir tā, ka Oculus Rift S joprojām tiek darbināts ar personālo datoru un nav nepieciešami ārēji sensori. Viss, kas jums nepieciešams, ir divi kabeļi, lai savienotu austiņas ar datoru, savukārt Rift S ārējās kameras seko jums.

Tā izšķirtspēja nav tik iespaidīga kā Vive Pro vai pat Oculus Quest. Rift S piedāvā 1 440 x 1 280 pikseļus uz aci (vai kopā 2 560 x 1 440), taču atšķirība ir tik maza, ka tas neietekmēs jūsu pieredzi. Divām Oculus ierīcēm ir kopīgs izcilais skārienvadības kontrolieris, kas ir intuitīvs un ērti lietojams. Arī pašas austiņas ir diezgan ērtas, ar salīdzinoši mazu svaru - 561 g. Tomēr iebūvētās austiņas varēja gūt labumu pat tad, ja tās padarītu Rift S apjomīgāku. Pašreizējie skaļruņi, kas atrodas uz galvas siksnas, nesniedz zvaigžņu skaņu, un austiņu kopējais dizains apgrūtina spēļu austiņu uzlikšanu augšpusē.

Neskatoties uz to, Rift S joprojām ir daudzviet priekšā konkurencei citās jomās. Baidās no panīkušās kabeļu panikas, datora prasības nav milzīgas, un jums pastāvīgi nav jāuztraucas par akumulatoru. Tas padara Oculus Rift S par vienu no labākajām PC VR izvēlēm tirgū.

4. HTC Vive Pro

  • Cena: 799 USD bez sensoriem vai kontrolieriem
  • Plusi: jaudīgi, satriecoši vizuālie attēli
  • Mīnusi: dārgi, aksesuāri maksā papildus, nepieciešams jaudīgs dators

Ja Oculus Quest ir ierīce, kas paredzēta, lai piesaistītu vairāk vispārējās uzmanības virtuālajai realitātei un atbrīvotos no apgrūtinošiem sensoriem un ekstras, HTC Vive Pro ir pretējs. Uzlabojums jau iespaidīgajā oriģinālajā Vive, šīs austiņas ir nekaunīgi veltītas hardcore entuziastiem. Tātad, ja jums ir laiks un nauda, ​​ko tērēt, tā varētu būt jūsu pirmā izvēle.

Lai arī tam ir tāda pati izšķirtspēja kā Oculus Quest, HTC Vive Pro vizuālie attēli ir nepārspējami, pateicoties tā duālajiem AMOLED ekrāniem. Iespaidīgo sajūtu vēl vairāk veicina regulējamās iebūvētās austiņas ar 3D telpisko audio. Viņi padara austiņas nedaudz ietilpīgas, taču tām ir laba ergonomika un tās nav tik smagas kā priekšgājējs. Tomēr pilnīga HTC Vive Pro komplekta iegūšana un iestatīšana nav ne lēta, ne vienkārša. Sākuma komplekts, kas ietver divas bāzes stacijas, saišu bloku un divus kontrolierus, izveidos jums milzīgus 1250 USD. Un ja vien jums nepieder oriģinālais HTC Vive un jums jau ir šīs perifērijas ierīces, tas ir tas, kas jums jāiegādājas. Tikai ar austiņām nevar neko izdarīt. Vēl ļaunāk - austiņu piesiešanai ir nepieciešams gaumīgs galddators.

HTC Vive Pro piedāvā nepārspējamu veiktspēju un vizuālos attēlus, taču tā ir entuziastu ierīce.

Ja tas jūs netraucē, paliek lielais jautājums, kādu saturu piedāvā Vive Pro. Tas ir labs risinājums, pateicoties tā saderībai ar SteamVR, kā arī pateicoties nesen ieviestajam Viveport Infinity. Šis abonēšanas pakalpojums ir pirmais šāda veida pakalpojums VR jomā, ļaujot piekļūt lielai satura bibliotēkai par ikmēneša maksu. Pat ja tā, ir grūti apgalvot, ka Vive Pro vai tā dārgākais pēctecis Vive Pro Eye ir kaut kas vairāk nekā nišas ierīces. Ja jums jau patīk VR, jums patiks arī HTC austiņas, taču, ja hobijs jums ir jauns, ir daudz labākas un pieejamākas iespējas.

5. Samsung Odyssey +

  • Cena: ~ $400
  • Plusi: nav ekrāna durvju efekta, nav ārēju sensoru, lieliski attēli
  • Mīnusi: Windows jauktas realitātes platforma, ierobežots saturs

Ja neesat VR entuziasts, iespējams, esat palaidis garām oriģinālo Samsung Odyssey HMD. Tomēr mēs esam šeit, lai pateiktu jums, ka tā pēctecis - Samsung Odyssey + - ir viens no labākajiem VR austiņu veidiem, kas šobrīd ir tirgū. Tā ir daļa no logu jauktas realitātes ekosistēmas, taču nejaucieties ar vārdu. Odyssey Plus joprojām un galvenokārt ir virtuālās realitātes austiņas. Tāpat kā Valve Index, HTC Vive Pro un Oculus Quest, tā izcila izšķirtspēja ir 2 880 x 1600. Tās vizuālo uzticamību vēl vairāk veicina ekrāns AMOLED, kas rada lieliskas tumšas un melnas krāsas.

Tas, kas padara to sāncensi pat Valve Index, ir tā pretdrānu durvju efekta tehnoloģija. Kopā ar iebūvētajām austiņām ar 3D audio, padariet Odyssey + par vienu no iespaidīgākajām VR austiņām, uz kuru pašlaik varat nokļūt. Vēl labāk, ja nav iesaistīti ārēji sensori. Samsung Odyssey + izmanto izsekošanas kameras no iekšpuses, kas ir apsveicams papildinājums tiem, kam ir apnicis sarežģīts iestatījums. Jums joprojām būs nepieciešams dators, taču tas tomēr ir būtisks uzlabojums.

Ja ir kaut kas, kas aizkavē Samsung austiņas, tā ir Windows jauktas realitātes platforma. Tas ir nogājis garu ceļu, taču tā satura bibliotēka joprojām nav līdzvērtīga, salīdzinot ar citiem, piemēram, Vive un Oculus. Bet, ja jūs paļaujaties galvenokārt uz Steam VR, ar kuru šis HMD ir saderīgs, jūs nenožēlosit par pirkumu. Tas jo īpaši attiecas uz daudz zemāku iekļūšanas barjeru, ko rada Samsung Odyssey +. Tā ir puse no salīdzināmā Vive Pro un Index cenas, un jūs bieži to varat atrast pārdošanā pat par mazāk.

6. PlayStation VR

  • Cena: ~$280
  • Plusi: lēta, lieliska spēļu bibliotēka
  • Mīnusi: zema izšķirtspēja, slikta kustības kontrole

Ja esat konsoles spēlētājs un nejūtaties ieguldījis atsevišķās austiņās, jūsu labākā izvēle ir PlayStation VR. Kā jūs varat uzminēt no tā nosaukuma, tās ir speciālas PlayStation austiņas, kas darbojas ar katru PS4 saimes konsoli. Tas, iespējams, nav gandrīz tikpat spīdīgs vai izteikts, salīdzinot ar citiem šajā sarakstā, taču to nevajadzētu aizmirst.

Tā 5,7 collu OLED ekrāns piedāvā tikai 1 920 x 1080 izšķirtspēju, bet tas nāk ar vairāk nekā pieklājīgu 120 Hz atsvaidzes intensitāti. PlayStation VR ir arī ar iebūvētu mikrofonu un ieskaujošu 3D audio. Tās ir salīdzinoši ērtas austiņas, taču to uzbūves kvalitāte atstāj daudz ko vēlamo. Tā rīkojieties arī ar kustības kontrolieriem. Viņiem laiku pa laikam ir problēmas, kuras atklāj PlayStation kamera, kas izseko austiņu un kontrolieru stāvokli. Bet jūs vienmēr varat tos apmainīt pret standarta DualShock kontrolieri.

Austiņas PSVR, iespējams, nesporto visaugstākās specifikācijas, taču tām ir iespaidīga spēļu bibliotēka.

Tomēr, kur spīd PSVR, ir tās spēļu bibliotēka. Jūs varat atrast visas izlases - Beat Sabre, Skyrim VR, DOOM VFR, kā arī jautras un inovatīvas ekskluzīvas preces, piemēram, Astro Bot: Rescue Mission. Tātad, ja jums jau ir PlayStation, tā varētu būt viena no labākajām izvēlēm, īpaši ņemot vērā tās zemo cenu un lieliskās paketes, kuras PlayStation VR austiņas bieži pārdod.

Labākās VR austiņas: godājamie piemin

Ja neesat pārliecināts, vai kāda no iepriekšminētajām austiņām jums ir piemērota, iesakām arī pārbaudīt Oculus Go - vecākas, bet lētākas atsevišķas austiņas. Un, ja jūs meklējat kaut ko gadījuma un ģimenei draudzīgu, jūsu labākā izvēle ir Nintendo Labo VR komplekts. Tas ir izgatavots no kartona, un jums tas ir jāveido pats, bet tieši tas to padara tik jautru. Tas nāk ar 64 jautrām eksperimentālām spēlēm, un tas ir lielisks un lēts papildinājums Nintendo Switch.

Lasīt tālāk: Mobilās VR austiņas - kādas ir jūsu labākās iespējas?

Šīs ir mūsu izvēles labākās virtuālās realitātes austiņas. Nekavējieties, ja nevarat izdomāt, jo mēs regulāri atjaunināsim šo sarakstu, kad tiks palaistas jaunas un jaudīgākas ierīces!




Razer Phone 2 Android Pie atjauninājum ir biji ilg laik. Bauma vipirm ākā ap 2018. gada novembri, un mum beidzot ir atbilde. Razer mum atūtīja programmatūra agrīnu beta veriju, lai parādītu jum viiem....

Razer āka pašreizējo pēļu tālruņu tendenci 2017. gadā ar oriģināla Razer Phone izlaišanu tirgū, un mazāk nekā gadu vēlāk uzņēmum atgriezā ar avu pēcteci Razer Phone 2. Tagad jū varat iegādātie oriģinā...

Aizraujošas Ziņas