Lietota tālruņa pirkšana: darīšana un izdarīšana

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 11 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Kafijas капельная Oursson CM0400G/GA ar кофемолкой graudu kafiju!
Video: Kafijas капельная Oursson CM0400G/GA ar кофемолкой graudu kafiju!

Saturs


Ja jūs esat geek tips, tāpat kā es, jums patīk ideja par jaunākā un lielākā Android viedtālruņa iegādi. Diemžēl dažreiz mūsu budžeti var nonākt šķēršļos mūsu mērķu sasniegšanai, un pamatiniciatīvas šajās dienās var maksāt pat USD 1000.

Tiem no mums, kuri lētāk iepērkas mūsu nākamajam viedtālrunim, daži no ierastajiem maršrutiem ietver vidējas klases ierīces iegādi, kas joprojām piedāvā taisnīgu perforatoru, piesardzīgu cenu uzraudzību un darījuma atrašanu ražotāja atjaunotajā klausulē. Bet vēl viens lielisks veids, kā iegūt labu cenu, ir iegādāties lietotu tālruni.

Gadu gaitā tiešsaistē esmu iegādājies daudz lietotu ierīču, un lielākajā daļā gadījumu pieredze ir bijusi pozitīva.

Lietots. Tas ir vārds, kuru nosver negatīvas konotācijas - “mēs to esam izmantojuši, tas vairs nav labs”. Droši vien tāpēc tik maziem mazumtirgotājiem, kas pārdod lietotus produktus, ir tendence iet uz “iepriekš piederētiem”, lai mīkstinātu triecienu. Biedējošs vārds malā: lietota tālruņa iegādei nav jābūt sliktai pieredzei. Gadu gaitā esmu iegādājies vairākus lietotus viedtālruņus tiešsaistē, un pieredze gandrīz vienmēr ir bijusi pozitīva.


Pagaidiet ... Gandrīz katru reizi? Jā, tieši tā. Dažos gadījumos esmu saskārusies ar problēmām, bet no tām mācījos. Pat ja jūs pienācīgi pārbaudāt lietotu tālruņu vai planšetdatoru pirkšanas procesu, lietas joprojām var noiet greizi taču ir daudz soļu, kurus varat veikt, lai samazinātu negadījuma iespējamību, un rezerves plāns nekad nesāp, ja rodas kādas nepatikšanas.

Tālāk sniegtajiem padomiem vajadzētu būt noderīgiem viedtālruņa iegūšanas procesā, un, lai arī tie galvenokārt tiek rakstīti, ņemot vērā tālruņus, lielākajai daļai darbību būtu jāattiecas arī uz planšetdatoriem. Bez turpmākas aiziešanas iesim iekšā.

1. Ziniet, ko meklējat

Pirms sākat iepirkties, jums jāzina, kas jums nepieciešams. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka jums ir jābūt izvēlētam precīzam modelim.

Sākumā izlemiet par minimālo specifikāciju, kuru meklējat, un par Android versiju, ar kuru vēlaties dzīvot. Padomājiet arī par to, kāds ekrāna izmērs būs piemērots jūsu vajadzībām un cik daudz jūs varat atļauties tērēt. Tam vajadzētu sašaurināt jūsu izvēli līdz nedaudziem lietotiem viedtālruņiem.


Kā zināt, cik tērēt par lietotu viedtālruni? Pētījumi!

Kā jūs zināt, cik daudz jums vajadzētu maksāt, pērkot lietotu tālruni? Pētījumi! Apmeklējiet Swappa, eBay, Craiglist, Amazon un citas līdzīgas vietnes, lai salīdzinātu cenas.

Pievērsiet īpašu uzmanību stāvoklim, nevis vidējai cenai. Tas, kas saskrāpēts Galaxy S7 Edge, kas vietnē eBay tika pārdots par 200 ASV dolāriem, nav jāsalīdzina ar kaltuves stāvokli Galaxy S7 Edge Swappa, kas maksā 350 USD. Salīdziniet naudas kaltuves ar naudas kaltuvēm, preces ar precēm utt.

Izdomājiet, kas padara tālruni tīru, labu, sliktu vai sliktu, un izlemiet par minimālo kvalitāti, kas jums patiks - no turienes jūs varat ātri izdomāt godīgu cenu. Arī. pārliecinieties, ka jūsu salīdzināmie tālruņi ir bloķēti tajā pašā tīklā vai atbloķēti atkarībā no tā, ko meklējat.

Vai vēlaties ietaupīt naudu? Laiks, kad pērkat, atbrīvojot jūs interesējošo ierīci no jauna, atkārtojuma. Ja jūsu sirds vēlas izmantot lietotu Galaxy S8, pagaidiet, līdz tiek paziņots par Galaxy S9 - vai vēl labāk, kamēr tas mazumtirdzniecības plauktos būs pieejams tikai dažus nedēļas.

2. Ziniet, no kurienes pirkt

Vai jums ir labs rokturis par to, ko jūs meklējat, un cik daudz jūs vēlaties tērēt? Tagad ir laiks noteikt, kur iegādāties lietoto ierīci. Ir pieejamas daudzas iespējas, taču es koncentrēšos uz tām, par kurām varu galvot.

Swappa

Swappa ir mana absolūti mīļākā vieta, kur doties, meklējot lietotu viedtālruni vai izkraujot to, kuru vairs nevēlos. Kas padara šo vietni tik pievilcīgu? Tas ir viegli, ir mazāk BS, ar kuriem jātiek galā, un - kamēr vien esat piesardzīgs - jūs, iespējams, netiksit izspiests.

Swappa pieprasa, lai cilvēki pārliecinātos, ka tālrunis, kuru viņi mēģina pārdot, ir viņu īpašumā - fotografējot, viņiem blakus ierīcei ir jānovieto papīra gabals ar identifikācijas numuru.

Swappa darbojas arī ar PayPal, tāpēc jūs varētu lūgt atmaksu, ja galu galā izmantojat tālruni, kas neatbilst tā aprakstam. Tomēr tas prasa laiku - man reiz bija jāgaida vairāk nekā mēnesis, lai atgūtu savu naudu.

Lietas, kas jāņem vērā ...

  • Swappa viedtālruņi var būt dārgāki nekā Craiglist un eBay, iespējams, tāpēc, ka tur ir parasti mazāks risks. Jums būs jāizlemj, kas jums ir vairāk vērts: saglabāt zemu risku vai iegūt vislabāko cenu.
  • Esiet piesardzīgs, pērkot no Swappa pārdevējiem, kuriem nav zvaigžņu. Vienreiz, kad es to izdarīju, persona nekad ierīci nesūtīja. Es nesaku, ka visi vienas zvaigznes pārdevēji ir krāpnieki, bet, iespējams, uzticamāki ir tie, kuru veiksmīga pārdošana notiek zem jostas.

eBay

Pagaidām no eBay esmu iegādājies tikai trīs tālruņus. Es izmantoju vietni kā alternatīvu, ja nevaru atrast to, ko meklēju Swappa vai citur. Tas nozīmē, ka eBay faktiski var būt lieliska vieta, kur iegūt lietotu klausuli, jo tai parasti ir vislētākās cenas.

Tāpat kā Swappa, ir arī PayPal aizsardzība, kas var palīdzēt atgūt naudu, ja tiek krāpts. Lietotā tālruņa pirkšana vietnē eBay ir arī diezgan vienkārša, ja vien pirms apņemšanās veicat kādu pētījumu par tālruņiem un pārdevēju.

Lietas, kas jāņem vērā ...

  • Pārbaudiet, vai ESN! Jautājiet pārdevējam, vai pirms pirkšanas varēsit patstāvīgi pārbaudīt ESN. Daži to atļaus, citi ne. Jūs pats izlemjat, cik lielu risku šajā situācijā vēlaties uzņemties.
  • Esiet piesardzīgs, izvēloties pārdevēju. Pārliecinieties, ka viņiem ir labs vērtējums, un pārbaudiet, ko viņi līdz šim ir pārdevuši. Ja viņi pārdeva 10 000 izlutinātu šefpavāra priekšmetu un šis ir viņu pirmais tālrunis, iespējams, tas ir sarkanais karogs. Jūs vēlaties pārdevēju, kurš agrāk ir veiksmīgi pārdevis mobilās ierīces, nevis kādu, kas galvenokārt specializējas kaut kas cits. Kapec tas ir? Viņiem vajadzētu (cerams) zināt, kā nodrošināt labu pirkšanas pieredzi saviem klientiem.
  • Grilējiet viņus ar jautājumiem! Jautājiet par ESN, skrambām, aparatūras bojājumiem un visu citu, ko varat iedomāties. Ja viņu atbildes ir neskaidras, jautājiet sīkāku informāciju. Piemēram, ja vaicājat par fizisko izskatu un jūs sakāt, ka tam ir “mazs ieskrambājums ekrāna priekšpusē”, pārliecinieties, ka sekojat ar “Vai tā aizmugurē un sānos visi ir bez skrambām, bez plankumiem?”
  • Pārliecinieties, ka varat atgriezt produktu pārdevējam, ja neesat apmierināts ar to. Ja pārdevējs nepieņem atgriešanu, jums būs darīšana tikai ar PayPal, ja viss notiks nepareizi.

Craiglist

Līdz šim ar Craiglist esmu ticis galā tikai vienu reizi. Tas izdevās labi, bet es joprojām kavējos par tā izmantošanu mobilajām ierīcēm. Iemesls ir tas, ka jums ir jāizvērtē aicinājums noteikt personas iekļaušanas kvalitāti. Un, ja jūs satiekaties, jums ātri jādara viss iespējamais, lai novērtētu tālruni un personu, kas to pārdod (ēnaini cilvēki mēdz pārdot ēnas lietas).

Lietas, kas jāņem vērā ...

  • Pārbaudiet ESN. Pārliecinieties arī, ka tālrunī ievietojiet savu SIM karti, lai pārliecinātos, ka viss darbojas.
  • Atcerieties, ka pat tad, ja tālrunis darbojas ar jūsu SIM karti un šķiet nevainojams, vēlāk to joprojām var atzīmēt kā nozagtu (vai par nesamaksu). Tas nozīmē, ka jums ir jānoskaidro, vai persona, kas pārdod ierīci, ir godīga, un tas ir grūti izteikt spriedumu.
  • Pielava kludu? Jūs esat viens pats. Pēc pirkuma veikšanas aizsardzība netiek nodrošināta.

Sociālie tīkli un mutiski

Pajautājiet draugiem un ģimenes locekļiem, vai viņiem ir vai ir zināms kāds vecāks tālrunis, ar kuru viņi būtu gatavi lēti padalīties. Zvaniet dažiem cilvēkiem vai Facebook un citos sociālajos tīklos izplatiet vārdu, kuru meklējat kā lietotu viedtālruni.

Bieži vien šāda veida darījumi var dot jums viszemākās cenas no visām pārējām minētajām iespējām.

Lietas, kas jāņem vērā ...

  • Lai gan pirkšana no sociālā tīkla var būt droša, ir svarīgi uzticēties tam, no kura jūs pērkat. Pieturieties pie “īstiem” draugiem un ģimenes locekļiem, ja iespējams, nevis drauga drauga draugam. Arī tas, ka zināt, kur viņi dzīvo, nesāp.
  • Pielava kludu? Jūs esat viens pats. Pēc pirkuma veikšanas aizsardzība netiek nodrošināta.
  • Pārbaudiet ESN. Pārliecinieties arī, ka tālrunī ievietojiet savu SIM karti, lai pārliecinātos, ka viss darbojas.

3. Personiska tikšanās ar pārdevēju? Šeit ir daži padomi

Tikšanās ar pārdevēju klātienē ir lieliska iespēja, kas dod iespēju apskatīt tālruni pirms tā pirkšanas, nevis paļauties uz attēliem. Pirms tikšanās iestatīšanas, atcerieties dažas lietas:

  • Pirms sanāksmes dariet zināmu pārdevējam, ka vēlaties izmēģināt ierīci, ievietojot savu SIM karti, pārbaudot, vai tā var uzlādēt un ieslēgties utt. Ja pārdevējs nepiekrīt jūsu pieprasījumam, jums, iespējams, vajadzētu atrast citu darījumu.
  • Pārliecinieties, ka jūs satiekaties publiskā vietā, nevis ēnainā alejā. Tam vajadzētu būt arī dienas laikā, gan drošības apsvērumu dēļ, gan tāpēc, ka tas atvieglo tālruņa redzēšanu.

4. Tālruņa pārbaude

No pirmā acu uzmetiena varētu šķist, ka šī sadaļa attiecas tikai uz tiem, kas iegādājas ierīci klātienē. Tomēr šie padomi ir noderīgi arī tad, ja tālruni saņemat pa pastu. Tie palīdzēs jums savlaicīgi atklāt problēmas, tāpēc personīgi pērkot lietotu tālruni, varat arī doties prom no darījuma, vai arī sākt naudas atdošanas procesu, ja jūs to jau esat iegādājies.

Daļas, ko ņemt līdzi pārbaudei:

  • Akumulators vai klēpjdators, kā arī uzlādes kabelis
  • MicroSD karte, ja tālrunis to atbalsta
  • Austiņas
  • Aktīva SIM karte, kas ir saderīga ar jūsu pārbaudīto tālruni

Pirms tālruņa pat sāknēšanas veiciet tā vizuālu pārbaudi. Sāciet ar ekrānu, pārbaudot, vai tas ir saskrāpēts. Ja tālrunī ir fiziskas atslēgas, pārbaudiet tās, lai redzētu, vai tās ir labā stāvoklī. Pārbaudiet arī to, vai priekšējā kamera nav kaut kādā veidā saplaisājusi vai bojāta.

Tālāk pārejiet uz sāniem un pārbaudiet, vai nav skrāpējumu un iespiedumu; pārbaudiet pogas, lai redzētu, cik labi tās noklikšķina un nospiež. Visbeidzot, pārejiet uz aizmuguri, lai redzētu, vai ir kādi redzami bojājumi.

Ja līdz šim brīdim viss izskatās labi, noņemiet aizmuguri, ja tā ir iespēja. Pārbaudiet akumulatoru un citas sastāvdaļas. Pārliecinieties, ka pārbaudāt, vai akumulators ir oriģināls vai nē - tas var radīt reālas izmaiņas, runājot par cenu sarunām.

Tagad ir laiks ievietot SIM un microSD kartes un ieslēgt zīdītāju. Pārbaudiet to, veicot zvanu, nosūtot tekstu un izveidojot savienojumu ar internetu. Pārliecinieties, lai pārbaudītu, vai ierīce atpazīst microSD karti un dod piekļuvi failiem.

Kamēr atrodaties tajā, pārbaudiet visas ostas. Pievienojiet austiņas un pārbaudiet audio ar dziesmu vai YouTube videoklipu - ja ierīcei ir austiņu ligzda. Pārliecinieties, vai arī klausuli pievienojat strāvas avotam, lai redzētu, vai tā uzlādējas.

Pēdējā lieta, kas jums jādara, ir izmantot tiešsaistes rīku, lai pārbaudītu ESN. Swappa ir labs, tas ir bezmaksas un to var izmantot pat tad, ja nedomājat iegādāties ierīci tās vietnē.

5. Sarunas par darījumu

Pirms sākat sarunas, jums jāzina maksimālā summa, kuru esat gatavs maksāt par klausuli. Pirmajam pārdevējam piedāvātajam vienmēr vajadzētu būt zemākam par to, ko esat gatavs maksāt. Ja nevarat slēgt darījumu uzreiz, sāciet pakāpeniski palielināt piedāvājumu, līdz jūs abi varēsit vienoties par galīgo cenu.

Bet, kad esat sasniedzis budžetu, skaidri norādiet, ka par to vairāk nemaksāsit. Ja pārdevējs vēlas vairāk naudas, dodieties prom no darījuma un atrodiet citu. Pārdošanā ir daudz lietotu viedtālruņu, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas ar alternatīvas atrašanu. Pārāk ātra pirkšana vai norēķins “tāpēc, ka jums ir nepieciešams tālrunis” ir drošs veids, kā noslēgt neapstrādātu darījumu.

Norādiet uz dažiem izciļņiem un sasitumiem, kādi ierīcei varētu būt sarunu laikā.

Sarunājoties par cenu, norādiet uz dažiem ierīces izciļņiem un sasitumiem. Sīkie skrāpējumi, iespējams, neietekmēs cenu noteikšanu, bet lielāki sarunu punkti ir lielāki - it īpaši, ja tie ir displejā.

Satīt

Ja veltat laiku, uzmanieties no ēnainām rakstzīmēm, pārbaudiet ierīci un esat pārliecināts par to, ko meklējat, varat samazināt iespēju sadedzināt.

Neskatoties uz to, pērkot lietotu tālruni, garantijas nav. Neļaujiet tam jūs aizbiedēt. Es zinu daudzus cilvēkus, kuri tiešsaistē vienmēr pērk lietotus tālruņus un nekad nav saskārušies ar problēmu. Protams, es zinu arī dažus, kas tika izkrāpti, bet viņi varēja no tā izvairīties, ievērojot šajā amatā sniegtos padomus.

Vai man pietrūka svarīgu padomu? Paziņojiet man komentāros.

FAA ļaudi kontrolē gaia telpu Amerika avienotajā Valtī, viņu dronu likumi un noteikumi ir iztrādāti drošībai un daudzā paaule valtī ir atdarināti vai atbalojušie. Cenšotie nodrošināt debei drošu, viņi...

Atjauninājum, 2019. gada 11. oktobri (plkt. 10:10 ET):Pēc Android 10 atjaunināšana plānu atklāšana uz katuve OnePlu 7T Pro izlaišana laikā OnePlu nolēma mazliet pakaidrot ava piezīme. Ievietojot ziņoj...

Portāla Izstrādājumi