Ķīniešu tālruņu zīmoli, kurus jums vajadzētu skatīties - 10 topošie un topošie OEM

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 12 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
The rise of Chinese smartphones
Video: The rise of Chinese smartphones

Saturs


Pirmo reizi mēs apskatījām gaidāmos ķīniešu tālruņu zīmolus 2015. gadā, apskatot patīk Xiaomi, Oppo un OnePlus. Protams, daži no šiem zīmoliem kopš tā laika ir kļuvuši par mājsaimniecības nosaukumiem.

Tagad, gandrīz četrus gadus vēlāk, apskatīsim vēl dažus ķīniešu tālruņu zīmolus, kuriem jums vajadzētu sekot.

Melnais skats

Blackview, kas dibināts Honkongā 2013. gadā, atšķiras no vairuma citu ražotāju sarakstā, pateicoties tam, ka tas koncentrējas uz nelīdzens ierīcēm. Jūs faktiski varat atrast šos tālruņus tādās valstīs kā Grieķija, Itālija, Krievija, Dienvidāfrika, Spānija un Lielbritānija - ne pārāk nobružāts vienam no mazāk zināmajiem Ķīnas tālruņu zīmoliem.

Izgatavotāja pašreizējā augstākās klases ierīce ir izturīga BV9600 Pro, kas piedāvā vidējas klases Helio P60 mikroshēmojumu, līdz 6 GB RAM, līdz 128 GB paplašināmas krātuves un 5580 mAh akumulatoru ar bezvadu uzlādi. Ierīce piedāvā arī uz sāniem piestiprinātu pirkstu nospiedumu skeneri, iegrieztu 5,7 collu AMOLED ekrānu (pilns HD +), 16MP + 8MP aizmugures pārī un 8MP pašbildes kameru.


Blackview arī pēdējās nedēļās atklāja Max-1 viedtālruni, kuram ir senais Helio P23 mikroshēmojums, 6 GB operatīvā atmiņa, 64 GB paplašināma krātuve un 4680 mAh akumulators. Bet patiesais pārdošanas punkts ir tā integrētais projektors ar apgalvoto pārklājuma laukumu līdz 200 collām un akumulatora darbības laiku līdz 4,5 stundām. Tālruņa ierobežotā cena būs 400 USD, kad tas tiks palaists 1. martā, pakāpeniski palielinoties līdz 699 USD.

Bluboo

The Bluboo S3. Bluboo

Kopš 2006. gada tas ir bijis saistīts ar mobilo sakaru ainavu, taču Bluboo ir vēl viens uzņēmums ar reputāciju, kas saistīts ar klonēšanas ierīcēm (skat. Samsung iedvesmotos S8 Plus un Xiaomi atvasināto D5 Pro). Par laimi, viens no jaunākajiem tālruņiem, Bluboo S3, varētu būt labākais vēl.

Aizmugurē ir 21MP un 5MP dubultās kameras apvienojums, 13MP pašbildes kamera, NFC, 64 GB paplašināma krātuve, USB-C ports, aizmugures pirkstu nospiedumu skeneris, 6 collu pilns HD + displejs un diezgan unikāla rakstaina aizmugure. Vislabākā iezīme ir akumulators, kas tiek piegādāts ar milzīgu 8500 mAh. Jā, tas var uzlādēt arī citas ierīces.


Tomēr tam ir dažas negatīvās puses, piemēram, ho-hum zirgspēks (MT6750T un 4 GB RAM) un austiņu ligzdas trūkums. Bet ierīcei, kuras cena ir mazāka par 200 USD, kaut kas ir jādod, vai ne? Tomēr lielākais mīnuss (kā uzsvēra lasītājs Sned) ir maldinošais apmetums, ko izmanto uzņēmums.

Doogee

Uzņēmuma profils ar ziņkārību apgalvo, ka tas tika izveidots Spānijā 2013. gadā, taču tas noteikti ir ķīniešu tālruņu zīmols neatkarīgi no tā, kādā veidā jūs to sagriežat. Tās galvenā mītne atrodas Šenženē, un tās pilns nosaukums faktiski ir Shenzhen Doogee Hengtong Technology Co Ltd.

Jebkurā gadījumā Doogee pagājušajā gadā veidoja tehnoloģiju virsrakstus ar savu iespaidīgo risinājumu displeja iegriezumam. Doogee Mix 4 trūkst iecirtuma, bet tā aizmugurē ir slīdnis, kas uznirst, lai atklātu kameru, kas vērsta uz priekšu un austiņu. Un šo dizainu kopš tā laika ir izmantojuši tādi patīk kā Honor, Xiaomi un citi. Uzņēmums ir vainīgs pie dažām klonētām ierīcēm (cita starpā ar Doogee Mix), taču mums ļoti patīk tās daudzveidīgais tālruņu klāsts.

Jaunākais tālrunis ir izturīgais Doogee S90 (redzams iepriekš), kas seko Motorola, atļaujot aparatūras papildinājumus. Tālruņa papildinājumos ietilpst zema apgaismojuma kamera, spēļu panelis un rācijas. Runājot par pamata specifikācijām, jūs varat sagaidīt Helio P60 mikroshēmojumu, 6 GB RAM, 128 GB lielu krātuvi, 5 050 mAh akumulatoru, 16MP / 8MP aizmugurējo kombo un 8MP šāvienu, kas vērsts uz priekšu.

Hisense

Vecāks Hisense H11 Pro.

Hisense ir vairāk pazīstams kā ierīču un televizoru ražotājs, taču uzņēmums ir arī viens no ievērojamākajiem ķīniešu tālruņu zīmoliem. Tālruņi galvenokārt tiek pārdoti Ēģiptē, Francijā, Itālijā, Spānijā, Dienvidāfrikā un Lielbritānijā. Uzņēmumam ir tendence izvairīties no vadošajām ierīcēm, tā vietā izlaižot daudz vidējas klases tālruņu. Tas ir izveidots ar nišu, izmantojot tādus pieejamus ūdensnecaurlaidīgus tālruņus kā C30 Rock un C30 Rock Lite, vienlaikus piegādājot arī A2 Pro (ar e-tintes displeju aizmugurē).

Hisense arī parādīja U30 izstādē CES 2019, un tas izskatās kā ļoti spējīgs viedtālrunis. Tiek teikts, ka ierīce piedāvā Snapdragon 675 mikroshēmojumu, 48MP + 5MP aizmugures kameras iestatīšanu, perforatora atveres displeju un 4500 mAh akumulatoru. Tagad par plašāku izlaidumu ...

Infinix

Infinix Zero 5. Infinix

Tas, iespējams, nav mājsaimniecības nosaukums rietumos vai pat mobilais geeku izvēlēts zīmols, bet Infinix (zīmols, kas pieder Ķīnai Transsion Holdings) ir viens no populārākajiem spēlētājiem topošajos tirgos. Uzņēmumam ir plaša sekošana Āfrikā, iegūstot daudz lietotāju tādās valstīs kā Kenija un Nigērija.

Zīmola varoņa ierīce, bez šaubām, ir Infinix Zero 5, kas iesaiņo vecāku Helio P25 mikroshēmojumu, 6 GB operatīvo atmiņu, 16MP kameru uz priekšu un 12MP un 13MP dubultā kameru savienošanu aizmugurē (ļaujot 2x tuvināt). Zero 5 no aizmugures līdzinās Huawei Nova, iesaiņojot 64 GB vai 128 GB paplašināmas krātuves, barojošu 4 350 mAh akumulatoru un sākuma cenu ~ 300 USD.

Leagoo

Pēc tam, kad sponsorēja futbola klubu Tottenham Hotspur, Leagoo tika atzīts par nozīmīgu 2017. gadā. Kas tad liek uzņēmumam izcelties?

Ķīniešu tālruņu zīmols piedāvā oriģinālu un klonētu dizainu sajaukumu, kā atklāj šī spilgtā Engadget intervija. Kloni acīmredzot ir finansiāla nepieciešamība uzņēmumam, taču tam ir arī dažas oriģinālās ierīces, un 2017. gada T5C ir visintriģējošākais tālrunis.

T5C darbina Spreadstrum SC9853i mikroshēmojums, kas būtībā ir astoņstūra Intel Atom procesors. Pie citiem ievērības cienīgiem skaitļiem pieder 3 GB operatīvā atmiņa, 32 GB paplašināma krātuve, 3000 mAh akumulators, 13MP un 2MP aizmugures kameras iestatīšana un 5,5 collu pilns HD ekrāns. Protams, mikroshēmojums nav īsti atbilstošs Snapdragon 625, taču jūs saņēmāt labu tālruņa daudzumu zem 150 USD.

Arī Leagoo pēdējos mēnešos ir uzlēcis uz displejā redzamā pirkstu nospiedumu vagona, kura iztēles nosaukums ir Leagoo S10. Papildus displejā redzamajam sensoram un OLED ekrānam, jūs skatāties arī uz Helio P60 mikroshēmojumu, 6 GB operatīvās atmiņas, 128 GB krātuves, diezgan platu iegriezumu, 20MP / 5MP aizmugurējo kombo un 4,050 mAh akumulatoru. Tad ne pārāk nobružāts par 350 USD.

Oukitel

Oukitel K10. Oukitel

Viens no pirmajiem lielajiem ķīniešu tālruņu zīmoliem, kas spēlē spēli “mums ir vislielākais akumulators”, Oukitel K10 000 veidoja tehnoloģiju virsrakstus, pateicoties tā 10 000 mAh akumulatoram. Kopš tā laika uzņēmums ir devis sev vārdu, izmetot ilgstošus tālruņus.

Viņu visredzamākā ierīce Oukitel K10 nodrošina iespaidīgu tālruni ar cenu ~ 300 USD. Tas nodrošina Helio P23 procesoru, 6 GB operatīvo atmiņu, 64 GB paplašināmas atmiņas un 6 collu 2160 x 1080 18: 9 displeju.

Funkciju saraksts ar to neapstājas, jo jūs iegūstat arī 11 000 mAh akumulatoru, četras kameras (21MP un 8MP aizmugurē un 13MP un 8MP selfijiem), USB-C atbalstu, NFC mikroshēmu un ādu atpakaļ. Diemžēl tajā darbojas operētājsistēma Android 7.1.

Smartisan

Smartisan R1. Smartisan

Smieklīgs nosaukums, Smartisan kopš 2012. gada ir klusi izgatavojis tālruņus ar diezgan daudzām premium funkcijām. Papildus iPhone stila M1 un M1L tālruņiem ir raksturīgi samērā unikāli telefoni. Tomēr neatkarīgi no tā, cik tas varētu būt unikāls, mēs varētu iztikt bez tādiem nosaukumiem kā Smartisan Nut.

Uzņēmums arī 2018. gada maijā izveidoja tehnoloģiju virsrakstus savai Smartisan R1 ierīcei, iesaiņojot Snapdragon 845 mikroshēmojumu, 12MP un 20MP aizmugures kameras iestatīšanu un līdz 1TB iekšējo atmiņu. Šis variants nebija lēts - USD 1400. Alternatīvi, jūs varētu vienkārši paķert modeli ar 6 GB RAM un 64 GB atmiņu par 550 USD.

Smartisan ir arī Pro 2S, kas iesaiņo Snapdragon 710 mikroshēmojumu, 4 GB līdz 6 GB operatīvo atmiņu, 64 GB līdz 128 GB krātuves un 3600 mAh akumulatoru par sākuma cenu 1,798 juaņas (~ 266 USD). Mēģiniet 12MP + 5MP aizmugurējā pārī, 16 MP selfija kamerā un Full HD OLED ekrānā, un jums ir diezgan saprātīgs piedāvājums.

Tecno

Tecno fantoms 8. Tecno

Tecno gadiem ilgi ir darbojies armatūrā dažādos Āfrikas tirgos, sākot ar tālruņu zīmolu 2006. gadā, pirms pārejot uz viedtālruņiem. Faktiski Infinix, Tecno un Itel (visas pieder Transsion Holdings) apvienotā tirgus daļa, kā ziņots, padarīja mātesuzņēmumu numur vienu kontinentā.

Uzņēmumam ir dažas ievērības cienīgas ierīces, sākot ar Phantom 8, kas jaunajā apģērbā šķiet līdzīgs iepriekšminētajam Infinix Zero 5. Vienīgās būtiskās atšķirības šeit ir mazāks 3500mAh akumulators, nedaudz mazāks (bet tomēr pilnībā HD) 5,7 collu displejs un augstākas izšķirtspējas 20MP pašbildes snapper.

Tecno nesen ir laidis klajā arī Camon 11 Pro, piedāvājot daudz sprādzienu par ~ 215 USD. Naudas izteiksmē jūs iegūsit 24 MP pašbildes fotokameru ar pikseļu atdalīšanu, 16MP + 5MP aizmugures iestatīšanu, kā arī ar AI darbināmu ainu noteikšanu un izdaiļošanu. Uzņēmums nav atklājis sīkāku informāciju par mikroshēmojumu, ne tikai sakot, ka tas ir 2 GHz astoņkodolu procesors (komplektā ar 6 GB RAM un 64 GB krātuves). Neskatoties uz to, jūs varat sagaidīt arī 3,750 mAh akumulatoru, aizmugurējā pirkstu nospiedumu skeneri un 6,2 collu 720 p displeju.

Ulefone

Viens no visizcilākajiem ķīniešu tālruņu zīmoliem, Ulefone ir pastāvīgi piegādājis dažādus viedtālruņus, kuru cena ir par zemu cenu. Neparastajā gadījumā uzņēmums apkalpo arī budžeta izstrādājumus, ko iedvesmojuši citi (piemēram, Ulefone Mix and Mix 2).

Ulefone ir pieejami daži stabili tālruņi, un Armor 6 ir tā jaunākā augsta profila ierīce. Izturīgs tālrunis ar IP68 un MIL-STD 810G reitingiem, tālrunī ir Helio P60 mikroshēmojums, 6 GB operatīvā atmiņa, 128 GB atmiņas, 13MP / 21MP aizmugures kameras iestatīšana un 5000 mAh akumulators ar bezvadu uzlādi.

Tālruņa specifikācija tajā neapstājas, jo tas arī piedāvā NFC, aizmugurējā pirkstu nospiedumu skeneri un UV sensoru, lai brīdinātu lietotājus par saules apdegumu risku. Rakstīšanas laikā Ulefone ierīce ir pieejama par 360 USD, taču tai parasti ir 460 USD cenu zīme, apgalvo ražotājs.

Mēs domājam, ka šie ir visinteresantākie ķīniešu tālruņu zīmoli, par kuriem jūs, iespējams, nekad neesat dzirdējuši, bet ko jūs domājat? Vai mēs atstājām kādu no saraksta? Paziņojiet mums komentāros zemāk!

OnePlu, tad un tagadKommoditizācija ir vien no tiem daudzbalu vārdiem, ka patieībā aprakta ļoti vienkāršu jēdzienu. Šajā gadījumā, tirgu nobrietot, peļņa norma kļūt plānāka - un atšķirība tarp konkurē...

Mūdienā duma ir viiem pieejamiem flagmaņiem - pazītamiem arī kā vadošajiem lepkavām. Viņi piedāvā augtākā klae pecifikāciju un pieejamu cenu zīmi, taču trūkt dažu funkciju, ka atrodama premium tālruņo...

Mūsu Publikācijas