CyberGhost VPN apskats - tikai kautrīgi no patiesas elites

Autors: Lewis Jackson
Radīšanas Datums: 14 Maijs 2021
Atjaunināšanas Datums: 15 Maijs 2024
Anonim
CyberGhost VPN apskats - tikai kautrīgi no patiesas elites - Atsauksmes
CyberGhost VPN apskats - tikai kautrīgi no patiesas elites - Atsauksmes

Saturs


CyberGhost ļauj ļoti viegli sākt. Vienkārši izvēlieties abonēšanas veidu, maksājuma veidu un norādiet e-pasta adresi. Kad maksājums ir pabeigts, uz šo e-pastu tiek nosūtīts lietotājvārds un parole.

Ja kontu iestatīsit no vietnes, Windows vai Mac OS lietotne tiks automātiski lejupielādēta. Mobilās lietotnes varat lejupielādēt no Google Play veikala vai Apple App Store. Pieejamas arī noderīgas rokasgrāmatas, kas palīdz manuāli iestatīt GhostVPN operētājsistēmā Linux, Chrome OS, tieši maršrutētājos un citur.

Ja vēlaties izmēģināt CyberGhost, vispirms nemaksājot, vislabāk ir lejupielādēt Android vai iOS lietotnes. Tie nodrošina bezmaksas septiņu dienu izmēģinājumu un neprasa nekādu konta reģistrāciju vai maksājuma informāciju. Izmantojot Windows un MacOS lietotni, vienas dienas izmēģinājums tiek iegūts tikai pēc tam, kad vietnē esat izveidojis kontu.

Maksājumi un cenas


CyberGhost VPN abonēšanas periodi svārstās no mēneša līdz pat trim gadiem.Nav pārsteidzoši, ka atlaide un ietaupījumi pieaug eksponenciāli, ja izvēlaties ilgtermiņa abonementus. Sākot ar salīdzinoši dārgu USD 11,99 mēnesī, bet cena var samazināties līdz tikai USD 2,75 mēnesī (rēķins ir USD 99 par abonementu uz trim gadiem). Gada un 2 gadu plānu cena ir attiecīgi 59,98 USD (4,99 USD mēnesī) un 90,96 USD (3,79 USD mēnesī).

Īpašais piedāvājums: ierobežotu laiku jūs varat izmantot īpašo 2,75 dolāru likmi 18 mēnešu plānam (rēķins - 49,95 ASV dolāri) un baudīt jaunu pusgada plānu, kura cena ir 4,99 ASV dolāri mēnesī (rēķins ir USD 29,94 ik pēc 6 mēnešiem).

CyberGhost VPN pieņem American Express, Visa un Mastercard kredītkartes un debetkartes, Paypal un Bitcoin. Šīm iespējām vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamām lielākajai daļai, lai gan daži VPN pakalpojumi, piemēram, NordVPN, ietver arī daudzas reģionālas norēķinu iespējas. Pat pēc tam, kad esat samaksājis, jūs varat atcelt savu abonementu, izmantojot uzņēmuma 30 dienu laikā izmantotos jautājumus, par kuriem nav uzdota naudas atdošanas garantija.


Iestatīšana un iestatījumi

CyberGhost lietotnes ir viegli instalējamas, tās ir pieejamas operētājsistēmai Windows, Mac OS, Android un iOS, kā arī rokasgrāmatas, kā manuāli iestatīt VPN operētājsistēmās Chrome OS, Linux, spēļu konsolēm un citur. Šajā pārskatā mēs tuvāk aplūkosim Windows un Android lietotnes.

Windows

Piesakoties lietotnē, jūs sagaida sešas plāksnes ar dažādām konfidencialitātes, drošības un pieejamības iespējām. Flīzes pilnībā novērš minējumus, izvēloties pareizo serveri pareizajam mērķim - lietotne izvēlas jūs. Šīs ir flīzes:

  • Sērfot anonīmi - Ja vēlaties vienkārši tiešsaistes aktivitātes saglabāt privātas, ir veids, kā sērfot anonīmi. Lietotne izveidos savienojumu ar serveri, kas nodrošina ātrāko ātrumu un zemāko latentumu. Paturiet prātā, ka dažiem no serveriem, kuriem tas savieno, nevar piekļūt straumēšanas vietnēm un straumēt.
  • Atbloķēt straumēšanu - Tas ir diezgan pašsaprotami. Lietotne izvēlas pareizo serveri, kas nepieciešams, lai piekļūtu Netflix, Amazon Prime, BBC iPlayer, Hulu, Sky un daudziem citiem. Vienkārši izvēlieties pakalpojumu, kuru vēlaties izmantot, un pieskarieties atskaņošanas ikonai. Lietotne arī automātiski palaiž jūsu pārlūkprogrammu un atver straumēšanas pakalpojumu, kuram vēlaties piekļūt, kas ir patīkami pieskarties.
  • Aizsargājiet Wi-Fi - Šis režīms palīdz nodrošināt jūsu datu un darbību drošību, kad ir izveidots savienojums ar publisku Wi-Fi tīklu. Šo režīmu var arī automātiski ieslēgt ikreiz, kad ierīce izveido savienojumu ar nezināmu tīklu.
  • Torrent anonīmi - Atšķirībā no dažiem VPN pakalpojumiem, CyberGhost neļauj mocīt no katra servera. Izmantojot šo opciju, lietotne izvēlas labāko serveri, kas ļaus jums droši lejupielādēt torrentus.
  • Atbloķējiet pamata vietnes - Šis režīms ir nepieciešams reģionos, kur tiek bloķētas dažādas tīmekļa vietnes, jo īpaši dažādu sociālo mediju vietnes. Izmantojot šo režīmu, varat bez problēmām piekļūt šīm vietnēm.
  • Izvēlieties manu serveri - Protams, jūs varat manuāli atlasīt serveri, ar kuru izveidot savienojumu, ja zināt, ko darāt. Jūs varat kārtot, izmantojot serveru un valstu sarakstu, izmantojot filtrus, piemēram, slodzi, ātrumu, privātumu, draudzīgām spēlēm un citas papildu funkcijas.

Šī ir ideāla iestatīšana lietotājiem, kas pirmo reizi nezina, kā izmantot VPN. Vienkārši izvēlieties režīmu un pieskarieties savienojumam. Citiem VPN, piemēram, PureVPN, ir līdzīga pieeja. Tomēr lietotnes CyberGhost lietotāja saskarne vienkārši šķiet lietotājam draudzīgāka. Tomēr ne viss ir ideāli.

CyberGhost sniedz jums iespēju piekļūt ne tikai ASV Netflix katalogam, bet arī Francijas, Vācijas, Dānijas un Lielbritānijas katalogam. Lai gan tas darbojās pietiekami labi - īpaši Netflix US -, tas prasīja vairākus mēģinājumus, savienojot ar citiem reģioniem, jo ​​patiešām lēns ātrums. Dažos gadījumos, piemēram, izmantojot BBC iPlayer, straumēšanas pakalpojums identificēja izmantoto starpniekserveri un vajadzēja vēl dažus mēģinājumus atrast pareizo serveri.

Kad ir izveidots savienojums ar serveri, lapa sniedz jums daudz vairāk informācijas, ko dara vairums citu VPN. Papildus paredzamajai servera atrašanās vietai un jaunajai IP adresei varat arī pārslēgties caur ekrāniem, kas parāda kopējo pievienoto laiku, pašreizējo lejupielādes ātrumu, kopējo lejupielādes daudzumu un pat bloķēto ļaunprogrammatūru, reklāmu un izsekotāju skaitu.

Izvēlne Iestatījumi ir diezgan vienkārša. Varat iestatīt startēšanas uzvedību, izvēlēties VPN protokola veidu un iestatīt Wi-Fi kārtulas. Uzlabotās opcijas ietver iespēju iestatīt starpniekservera iestatījumus un pievienot resursdatora un IP izņēmumus. Jauka iezīme ir App Protection, kas ļaus jums automātiski izveidot savienojumu ar VPN (jūs pat varat izvēlēties noteiktu režīmu), kad tiek palaista noteikta lietotne. Piemēram, jūs varat likt lietotnei automātiski izveidot savienojumu ar “torrent anonīmi” serveri, palaižot savu BitTorrent klientu.

Android



No pirmā acu uzmetiena Android lietotne šķiet diezgan atšķirīga no Windows, taču tā var darīt visu to pašu. Galvenā atšķirība ir tā, ka flīžu vietā tiek izmantoti slaidi un labāks fona attēls. Jūs arī nesaņemat visus sešus režīmus, izmantojot Android lietotni, un opcija “atbloķēt pamata vietnes” un “torrent anonīmi” nav pieejama. Jūs joprojām varat darīt abus, ja vien jūs zināt pareizo serveri, ar kuru izveidot savienojumu (torrentam). Režīmā “izvēlēties manu serveri” nav arī daudz šķirošanas iespēju vai filtru. Būtībā Android versija ir daudz vienkāršāka nekā Windows lietotne, taču jums joprojām vajadzētu būt iespējai visu viegli izdarīt.

Drošība un privātums

Šis pakalpojums ir aprīkots ar daudzām drošības un privātuma funkcijām. Lielākā daļa no šīm iespējām ir pieejamas citos konkurējošos pakalpojumos, un parasti tās ir tādas, kādas jūs varētu gaidīt no laba VPN pakalpojuma. Tajos ietilpst IP un DNS aizsardzība pret noplūdi, VPN iznīcināšanas slēdzis, nulles aktivitātes reģistrēšana un labākie šifrēšanas protokoli.

CyberGhost ļauj ļoti viegli izvēlēties pareizo serveri, pamatojoties uz jūsu vajadzībām, ar speciālajiem serveriem P2P un režīmiem, kas ļauj piekļūt dažādiem citiem pakalpojumiem. Ir pieejams tīkla iznīcināšanas slēdzis, un lietotņu aizsardzība ir vēl viena patiešām noderīga drošības funkcija.

Mēs pārbaudījām IP noplūdes, WebRTC noteikšanu un DNS noplūdes, izmantojot ipleak.net, un neatradām nekādas problēmas. CyberGhost atrodas Rumānijā, kur nav obligātu datu saglabāšanas direktīvu. Tomēr, būdama ES dalībvalsts, Rumānija ievēro obligātos datu saglabāšanas likumus, kas ieviesti Eiropas Savienībā. Tomēr tai nevajadzētu būt problēmai, CyberGhost ir nulles reģistrēšanas politika un daudzas drošības un konfidencialitātes funkcijas.

Ātrums



CyberGhost VPN nav ātrākais VPN, ko esmu pārbaudījis, ar ievērojamu kritumu aptuveni par 60 līdz 70 procentiem pat ar vistuvāk esošajiem serveriem. Tomēr ātruma kritums paliek tajā pašā diapazonā neatkarīgi no tā, kurā vietā es biju savienots, kas ir diezgan iespaidīgi. Man līdzīgi ātrumi bija savienoti ar Mumbaju, Austrāliju vai ASV.

Visi režīmi darbojas, kā paredzēts. Atsevišķos gadījumos straumēšanas vietņu atbloķēšanai vajadzēja vairākus mēģinājumus, taču galu galā tie tika savienoti ar straumēšanas pakalpojumu. Vienīgais jautājums, kas man radās, izmantojot dažādus režīmus, bija konsekvences trūkums. Ja vien jūs neizmantojat režīmu “Izvēlēties manu serveri”, jums nav nekādas iespējas kontrolēt, ar kuru konkrēto serveri jūs izveidojat savienojumu.

Lai gan ir paredzēts, ka šī lietotne izvēlas jums vislabāko serveri, dažreiz es uzskatīju, ka ātrums ir pārāk lēns, ar kritumu aptuveni par 90 procentiem pat tad, ja esmu izveidojis savienojumu ar man tuvu esošiem serveriem. Atvienošana un atkārtota savienošana ar VPN un jaunu serveri tomēr palielināja ātrumu līdz atzīmei.

Arī CyberGhost VPN savienojuma izveidei ar serveri nepieciešamas aptuveni 20 sekundes, kas ir salīdzinoši diezgan lēns. Dīvaini ir tas, ka atvienošana prasa gandrīz tikpat ilgu laiku. Lielākajā daļā citu VPN atvienošana no servera parasti notiek gandrīz uzreiz, tāpēc tas mani noteikti pārsteidza.

Galvenās iezīmes

  • Ļauj veikt līdz septiņiem vienlaicīgiem savienojumiem - visvairāk, ko līdz šim esmu redzējis.
  • Vairāk nekā 3000 serveru vairāk nekā 60 valstīs un katru dienu pieaug.
  • Darbība bez nulles vai savienojuma reģistrēšana.
  • Torrenting darbojas lieliski, bet ne visos serveros. Par laimi ir viegli identificēt pareizo serveri, izmantojot “torrent anonīmi” režīmu. Atcerieties ievērot savas valsts autortiesību likumus. Mēs nelūdzam un neveicinām nelikumīgas darbības.
  • Viens no labākajiem VPN pakalpojumiem piekļuvei multivides straumēšanai.
  • Noderīgas drošības funkcijas, piemēram, tīkla iznīcināšanas slēdzis, lietotņu aizsardzība un Wi-Fi aizsardzība.
  • Salīdzinoši dārga mēneša likme, bet ar ilgtermiņa plāniem ir pieejamas ievērojamas atlaides.
  • Viens no nedaudzajiem premium klases VPN pakalpojumiem, kas piedāvā bezmaksas septiņu dienu izmēģinājumu (ar mobilajām lietotnēm), kā arī 30 dienu laikā bez jautājumiem, uz kuriem tiek uzdota naudas atdošanas garantija.

CyberGhost VPN - pēdējās domas

CyberGhost dara visu, ko esam gaidījuši no labākajiem apkārt esošajiem VPN pakalpojumiem. Viegli lietojamā un pašsaprotamā lietotāja saskarne ir pozitīva, tās nulles reģistrēšanas politika ir milzīgs plus, un vismaz ar ilgtermiņa plāniem tā ir īpaši pieņemama. Diemžēl tik labi, kā viss šķiet no pirmā acu uzmetiena, CyberGhost VPN ir nepilnīgs.

Ātrums noteikti varētu būt lielāks, it īpaši, ja ir izveidots savienojums ar tuvumā esošajiem serveriem. Tomēr bija patīkami redzēt, ka ātrums paliek nemainīgs neatkarīgi no tā, kurā vietā esat izveidojis savienojumu. Dažreiz ir vajadzīgi vairāki mēģinājumi, lai kaut kas darbotos (piemēram, atbloķētu konkrētu straumēšanas pakalpojumu) vai lai sasniegtu ātrumu līdz atzīmei. Iebūvētais reklāmu bloķētājs nav īpaši agresīvs. Pavisam nesen esmu pamanījis, ka Windows lietotnei ir tendence iestrēgt 20-30 sekundes, pirms atkal strādāju, kad pirmo reizi mēģinu izveidot savienojumu ar serveri.

CyberGhost VPN nepārtraukti pievieno jaunus serverus un atrašanās vietas visā pasaulē, un tas tikai uzlabosies. Pašlaik tas, iespējams, nav absolūti labākais, taču tas ir tikai dažu galveno jauninājumu attālumā no tā, lai būtu viens.

Īpašais piedāvājums: ierobežotu laiku jūs varat izmantot īpašo 2,75 dolāru likmi 18 mēnešu plānam (rēķins - 49,95 ASV dolāri) un baudīt jaunu pusgada plānu, kura cena ir 4,99 ASV dolāri mēnesī (rēķins ir USD 29,94 ik pēc 6 mēnešiem).

Mēs sniegsim jums vēl ātrāku pārskatu par dažiem labākajiem VPN pakalpojumiem nākamajās nedēļās un mēnešos. Ja ir kāds īpašs VPN, kuru vēlaties, lai mēs pārskata, dariet mums to zināmu komentāru sadaļā zemāk!

Citi VPN, kurus vērts pārbaudīt:

  • ExpressVPN
  • NordVPN
  • DrošāksVPN
  • PureVPN
  • IPVanish
  • SpēcīgsVPN

Mum kā cilvēkiem ir tikai daudza kopīga lieta. Mē vii ēdam, guļam, izmantojam tualeti un parati mē vii motamie pēc gulēšana. Modinātāj ir viureoš aprīkojum guļamitabā, un viedtālruņi šim mērķim kalpo...

Atcerietie, kad Facebook martā paziņoja par avu paroli nafu? Izrādā, ka drošība kļūda bija daudz nozīmīgāka, nekā ākotnēji tika paziņot, jo problēma attiecā arī uz miljoniem Intagram paroļu....

Jaunas Publikācijas