Kā kļūt par digitālo mākslinieku

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 2 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Lūznavas muižā atklāta digitālās mākslas izstāde Telpa Atbalsīm (Echo Chamber)
Video: Lūznavas muižā atklāta digitālās mākslas izstāde Telpa Atbalsīm (Echo Chamber)

Saturs


Digitālais mākslinieks ir kāds, kurš digitālo mākslu rada iztikai. Tas nozīmē mākslu, kas izmanto programmatūru un aparatūras rīkus un ir piemērota daudzām komerciālām vajadzībām.

Ja jums ir radoša švīka un jums patīk zīmēt un gleznot, tā var būt ļoti atalgojoša un zema stresa metode, lai nopelnītu naudu pēc nepieciešamības. Turklāt tas, ka zināt, kā radīt digitālo mākslu, ir tikai viens no noderīgajiem rīkiem, kas var jums palīdzēt, izmantojot daudzus citus uzņēmējdarbības modeļus un sarežģījumus.

Lasīt arī: Kā nopelnīt naudu Fiverr kā radošam profesionālim

Tātad, kā jūs sākat digitālo mākslu? Kādi rīki jums nepieciešami? Un kur jūs atrodat darbu? Noskaidrosim.

Kā sākt digitālo mākslu: pareiza aparatūra

Lai sāktu darbu ar digitālo mākslu, jums būs nepieciešama noteikta aparatūra un programmatūra. Daudzi digitālie mākslinieki izvēlas izmantot grafikas planšetdatoru no Wacom. Šis ir mazs šīferis, kas nāk ar irbuli un ir iespraužams galda datorā. Ideja ir tāda, ka tagad jūs varat zīmēt tieši planšetdatorā un redzēt, ka jūsu darbi tiek parādīti ekrānā. Tas piedāvā daudz lielāku kontroli, nekā tas būtu iespējams ar peli.


Vēl viena iespēja ir izmantot planšetdatoru, piemēram, iPad Pro vai Surface Pro. Tam ir daudz priekšrocību, piemēram, spēja zīmēt tieši uz jūsu mākslas darbu un ņemt līdzi savus darbus. iPads un Virsmas profesionāļus īpaši labi uztver digitālie mākslinieki, pateicoties jutīgumam un minimālai nobīdei, un tie arvien vairāk kļūst par de facto iespēju. Tas, kuru no šiem rīkiem jūs galu galā izvēlaties, var būt atkarīgs no programmatūras, kuru vēlaties izmantot (vairāk par to vienā mirklī).

Protams, ka jūs varētu izmantojiet Samsung Galaxy Tab vai Note, taču programmatūras atbalsts ir nedaudz ierobežotāks. Un pēdējais ekrāns ir diezgan ierobežots.

Zinot, kura programma jums ir piemērota, būs atkarīgs no mākslas veida, kuru vēlaties izveidot.

Ir iespējams izmantot vairākus rīkus ar peli un tastatūru, un faktiski kādu programmatūru būs vieglāk izmantot šādā veidā - tāpēc jums vajadzētu arī ieguldīt labā datorā.


Rastra vs vektora māksla

Kad aparatūra ir sakārtota, nākamais solis ir programmatūra. Zinot, kura programma jums ir piemērota, būs atkarīgs no mākslas veida, kuru vēlaties izveidot. Tas nozīmē, ka jums ir jāsaprot atšķirība starp rastra failu un vektora failu.

Rastra fails ir bitu kartes attēls, kura pikseļi ir iezīmēti kā karte. Tas ietver daudzus failu tipus, kurus jūs, iespējams, pazīstat: JPG, GIF un PNG, piemēram. Katrs pikselis ir punkts režģī, kas nozīmē, ka to ir ļoti vienkārši pievērst tieši attēlam. Tomēr tas arī nozīmē, ka attēlu ir grūti rediģēt, neizdzēšot veselas sadaļas. Tāpat, ja tuvinat attēlu, šie punkti kļūst lielāki, izraisot piksilatāciju.

Rastra attēli ir izplatīti visā tīmeklī, jo tos atbalsta lielākā daļa pārlūkprogrammu un operētājsistēmu. Tomēr tie nav ļoti daudzpusīgi.

No otras puses, vektora fails darbojas vairāk kā instrukciju komplekts. Vektoru māksla sastāv no daudzām līnijām un izliekumiem, un attēlā tiek saglabāta informācija par visām šīm instrukcijām (pārvietojiet 30% pāri attēlam 20 grādu leņķī, pēc tam izlieciet… leņķī), lai attēlu varētu reproducēt pēc nepieciešamības.

Lasīt arī: Kāda ir žigu ekonomika? Kāpēc darba nākotne ir tiešsaistē

Tas nozīmē, ka jūs varat tuvināt attēlu, un tā kvalitāte tiks saglabāta. Instrukcijas tiek vienkārši samazinātas, lai tās atbilstu palielinātajam audeklam. Tāpat jebkurā vietā varat noņemt atsevišķus gājienus vai mainīt leņķi, neietekmējot pārējo attēlu. Dizaineriem, kas nodrošina logotipus, līdzās pabeigtajiem rastra attēliem būs jāpiedāvā vektoru faili. Uzņēmumam jāspēj reproducēt savu logotipu jebkura izmēra, un tam jāspēj to rediģēt, saglabājot tās pašas relatīvās dimensijas. Tas pats attiecas uz daudziem digitālo mākslinieku koncertiem: neatkarīgi no tā, vai veidojat drēbju priekšmeta druku vai lietotāja interfeisa ikonu. Ņemiet vērā, ka vektoru programmatūra parasti ir mazāk intuitīva un elastīga.

Tas nozīmē, ka jūs varat tuvināt attēlu, un tā kvalitāte tiks saglabāta.

Ir arī citi faili, ar kuriem jūs varētu strādāt. Piemēram, jūs varat dot sev priekšrocības, iemācoties radīt 3D modeļus. Tas ļaus jums attēliem pievienot 3D elementu, izveidot dažādus mākslas veidus un pat izveidot attēlus, kurus izmantot kā atsauci. 3D apgūšana nav stingri nepieciešama daudzu veidu koncertiem, taču tā patiešām var dot jums priekšrocības salīdzinājumā ar konkursu, tāpēc tā ir ļoti ieteicama.

Labākā programmatūra digitālajiem māksliniekiem

Neskatoties uz to, šeit ir dažas lietotnes, ar kurām digitālie mākslinieki var sākt strādāt:

Procreate: Ja jums pieder iPad Pro un vēlaties rīku, kas palīdzēs ātri un ērti sākt darbu ar digitālo mākslu, lejupielādējiet Procreate. Tas nemaksā daudz (apmēram 15 USD), bet tas ir viens no intuitīvākajiem un jaudīgākajiem rīkiem, lai radītu pārsteidzošu digitālo mākslu.

Šeit ir Optimus Prime attēls, ko es uzzīmēju Procreate. Es joprojām mācos!

Procreate ir paredzēts rastra failiem. Tas piedāvā milzīgu masīvu interesantu otu, daudz pielāgošanas iespēju un iespēju strādāt ar masīvām audekliem un tonnām slāņu. Šis pēdējais punkts ir īpaši svarīgs, jo tas nozīmē, ka varat eksperimentēt, nesabojājot savu līdz šim paveikto. Tas arī nozīmē, ka varat izsekot darbu, ko esat zīmējis ar papīru un pildspalvu, pēc tam ieskenējot. Parocīgi īsceļi (piemēram, ar dubultklikšķi pieskarieties, lai atsauktu) darbu padarīs vēl ātrāku, un lietotne automātiski saglabās katru darbību, ļaujot eksportēt. video no jūsu mākslas darba beigām. Tas ir patiešām izcils rīks.

Adobe Photoshop: Photoshop ir galvenā opcija daudziem digitālajiem māksliniekiem. Tas ne tikai nodrošina milzīgu suku daudzveidību, jaudīgu slāņu pārvaldību un atbalstu virknei ierīču un planšetdatoru; bet tas nāk arī ar visiem filtriem, darbībām un citām funkcijām, kuras jūs, iespējams, saista ar fotoattēlu retušēšanu. Tie, kuriem ir prasmes, var izveidot neticami elpu aizraujošus mākslas darbus no sākuma līdz beigām, viss Photoshop iekšpusē. Ja jūs meklējat bezmaksas alternatīvu, tad arī Gimp ir labs, taču tajā trūkst daudz uz digitālo mākslinieku orientētu funkciju.

ArtRage: ArtRage ir vēl viens bitkartes grafikas redaktors, kas darbojas līdzīgi kā Procreate. Lai gan atšķirībā no Procreate šis ir vairāku platformu vidē, tas nozīmē, ka Windows lietotāji tiek uzaicināti pievienoties. Tas darbojas pat ar Android un Samsung S Pen. Tā ir ļoti populāra opcija digitālo mākslinieku vidū, un tā ir universāla, lai atbalstītu plašu mākslas stilu klāstu, jo īpaši gleznas ar akvareļu krāsu. ArtRage Lite ir lētāka iespēja tiem, kas sāk.

Krita: Krita ir vēl viens rastra grafikas redaktors, kas izmanto slāņus un sukas. Tas atbalsta Windows, Linux un macOS, bet tas, kas padara šo vienu patiesi atšķirīgu, ir tas, ka tas ir pilnīgi bezmaksas un atvērts avots.

Adobe Illustrator: Ja jūs interesē vektorveidu izveidošana, tad tiešām ir viens rīks, kas izceļas galvenokārt pārējais: Adobe Illustrator. Lielā mērā nozares standartam Illustrator ir visas funkcijas, kas jums varētu būt vajadzīgas, un vairums apmācību tiks vērsta uz šo programmu. Tomēr jūs joprojām varat izveidot vektoru mākslu, izmantojot vairākus citus rīkus, piemēram, Inkscape.

Blenderis: Blenderis ir tikai viena no daudzajām 3D modelēšanas programmām, kuras varat izmantot 3D mākslas veidošanai. Blenderis ir laba izvēle, jo tas ir atvērts avots un bezmaksas, un jūs to varat lejupielādēt no Steam!

Lasīt arī: Kā izveidot 3D modeļus Android spēļu izstrādei, izmantojot Blender

Dizaina lelle: Dizaina lelle ir maza programma, kuru varat izmantot, lai izveidotu atsauces pozas digitālajai mākslai. Es to pēdējā laikā izmantoju, un tas tiešām var jums palīdzēt izdomāt neērtās perspektīvas un rakursus. Šis rīks ļauj arī eksportēt 3D modeļus un plakanie PNG attēli, un bezmaksas versijā ir iekļauta lielākā daļa funkciju. Tomēr tas ir tikai Windows.

Es arī izmantoju šos karkasa attēlus savās apmācības apmācībās. Šis ir puisis, kurš nodarbojas ar planšetēm!

Kā labāk apgūt digitālo mākslu?

Lai sāktu digitālo mākslu, mans ieteikums ir paķert iPad ar Procreate kopiju vai Surface Pro un Krita / Art Rage. Turpmāk tas galvenokārt ir prakses un neatlaidības jautājums: pat ja jūsu attēli iesākumā izskatās šķībi, paturiet pie tā un viņi kļūs labāki! Kad esat sajutis, ka esat saņēmis rastra rīkus, pārejiet pie vektoru mākslas un 3D modelēšanas.

Jūs varat paātrināt mācīšanos, apmeklējot kursu vai apskatot dažas bezmaksas konsultācijas par īpašām programmatūras paketēm vietnē SkillShare.

Šeit ir daži kursi, kurus mēs iesakām digitālajiem māksliniekiem no Udemy:

  • Pilnīga rokasgrāmata iesācējiem par digitālo mākslu
  • Iesācēju ceļvedis digitālajai mākslai ar Procreate iPad
  • Digitālā glezniecība Photoshop: izveidojiet pārsteidzošu koncepcijas mākslu
  • Illustrator CC 2019 MasterClass

Arī vietnē YouTube varat atrast daudz mācību materiālu, kā arī “ātrās gleznas”, kas iepazīstina jūs ar visu digitālās mākslas darba tapšanas procesu (ir arī daudz reāllaika video). Tie ir lieliski piemēroti padomu iegūšanai un profesionāļu redzēšanai. Šeit jūs pat varat atrast dažus lielus vārdus, piemēram, viens no maniem iecienītākajiem komiksu grāmatu māksliniekiem Džims Lī.

Kā digitālie mākslinieki pelna naudu?

Bet varbūt jūs jau varat zīmēt, un tagad jūs vēlaties uzzināt, kā kļūt par digitālo mākslinieku, kurš saņem atlīdzību par viņu darbu?

Man tik ļoti patika šis EH Makmillanas darbs, es viņam pa e-pastu nosūtīju zilo krāsu un samaksāju par tiesībām to izmantot manos projektos! Šādi jūs darāt digitālo mākslu

Cik vienalga nopelna digitālie mākslinieki?

Atbildēt uz pēdējo jautājumu ir sarežģīti, jo tas ir ļoti atkarīgs no mākslas kvalitātes un klienta veida. Lielbritānijas vietne Glassdoor iesaka digitālajiem māksliniekiem nopelnīt aptuveni £ 23 030 gadā. Tas ir apmēram 29 691 USD. Tas nav viss daudz, bet, ja jūs esat mākslinieks pēc pieprasījuma ar apjomīgu sekošanu, kurš spēj atrast lielus klientus un vadīt augstu likmi, tad tas viss var mainīties.

Lasīt arī: Populārākās ārštata vietnes apmaksāta darba atrašanai tiešsaistē

Tā kā digitālā māksla ir pielāgojama, rediģējama un tai var būt gandrīz pilnība, tā ir ļoti pieprasīta izmantošanai visur: sākot ar komiksiem, grāmatu vākiem, video spēlēm, mārketinga materiāliem, tehniskiem brošūriem, vietnēm un vairāk.

Jūs varat atrast darbu kā digitālais mākslinieks, izmantojot parastos tiešsaistes ārštata rīkus, vai arī varat vērsties aģentūrā vai firmā.

Tomēr svarīgāk ir pavadīt laiku, lai izveidotu savu darba portfeli. Attīstiet savas prasmes, atrodiet mākslas stilu un sāciet dalīties ar savu darbu vietnēs Deviant Art, Tumblr, Instagram un Pinterest. Izveidojiet savu emuāru, piedalieties forumos un aktīvi iesaistieties sabiedrībā. Pārliecinieties, ka cilvēki var izsekot jūsu darbam pie jums.

Ja jūs to visu veiksmīgi darāt, iespējams, pamanīsit, ka potenciālie klienti sāk tuvināties tu. Tas ir, kad jūs varat sākt iekasēt lielos dolārus.

Lasīt arī: Kā izveidot WordPress vietni biznesa vai sānu kņadai

Visbeidzot, jūs varat arī nopelnīt naudu no savas digitālās mākslas, izmantojot to kopā ar citām prasmēm. Interneta tirgotāji un citi, kas vēlas nopelnīt naudu tiešsaistē, bieži vien neatzīst šāda veida prasmju potenciālo vērtību. Ja varat izveidot pārliecinošu mākslu, lai reklamētu e-grāmatu, palīdzētu jūsu vietnei izcelties vai pat izmantotu kā sīktēlus videoklipos, tad varat labāk pārdot savu “vērtības ierosinājumu” un nodrošināt, ka jūsu produkti izsauc emocionālu reakciju.

Aptuvena koncepcijas skice, ko izveidoju e-grāmatas vākam, pie kura strādāju!

Noteikti padalieties ar saviem padomiem, kā kļūt par digitālo mākslinieku.

Atkarībā no tā, kuru Galaxy 10 jū izvēlējātie, jū varat izvēlētie tikai no 6 GB RAM vai līdz 12 GB. Lai gan pēdējā iepēja šobrīd ir pieejama tikai vidārgākajam Galaxy 10 Plu modelim, šī lieljauda mikr...

akaņā ar jauno ziņojumu no The Wall treet Journal, Iepējam, amung avā AV mārketinga komandā ir atradi daža ēna biznea prake. Tomēr acīmredzami ir diva lieta: uzņēmum pēkšņi atlaida daudzu avu mārketin...

Populārs Vietnē