Epic Games Store - viss, kas jums jāzina

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 4 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Sea of Thieves Storming a Stronghold on XBOX ONE
Video: Sea of Thieves Storming a Stronghold on XBOX ONE

Saturs


2018. gada decembrī izstrādātājs Epic Games pārsteidza daudzus azartspēļu nozares cilvēkus, paziņojot un ātri atklājot Epic Games Store. Šis jaunais digitālais tirgus piedāvā ne tikai spēles, kuras ir izveidojis pats Epic, bet arī no trešo pušu izstrādātājiem. Tas jau tiek atzīts par galveno Valve's Steam spēļu veikala konkurentu personālajā datorā un Mac, un tas varētu pat piesaistīt Android spēļu izstrādātājus prom no Google Play veikala, kad tas kaut kad 2019. gadā tiks atvērts šai operētājsistēmai.

Kāpēc gan uzņēmums, kas atrodas aiz Unreal Engine, un tādas spēles kā Unreal, Unreal Tournament, Gears of War un tagad Fortnite vēlas ienākt citā biznesā? Vai tas izdodas? Šeit ir viss, ko mēs zinām par Epic Games Store, kā arī dažas spekulācijas par Epic jaunākā riska nākotni.

Kas ir episkās spēles?

Epic Games 1991. gadā nodibināja tās pašreizējais izpilddirektors Tims Šveicejs ar nosaukumu Potomac Computer Systems. Vēlāk tajā pašā gadā Svenejs izlaida savu pirmo spēli ZZT. Tas bija pārdošanas panākums, un Šveice 1992. gadā nolēma savam uzņēmumam piešķirt jaunu vārdu Epic MegaGames (nosaukums tika saīsināts līdz tikai Epic Games 1999. gadā). Uzņēmums pieauga, kad izlaida spēles, kuras pats izstrādāja, un publicēja citu studiju veidotas spēles. 1998. gadā Epic Games izlaida sci-fi pirmās personas šāvēju Unreal, kas bija pirmā spēle, kurā tika izmantots uzņēmuma iekšējais Unreal Engine.


Unreal pārdošanas apjomi bija lieliski, un Epic arī guva ieņēmumus, pārdodot tiesības izmantot Unreal Engine citiem spēļu izstrādātājiem un izdevējiem. Tā turpināja izlaist spēles, ieskaitot Unreal Tournament, kā arī pirmās četras spēles populārajā Xbox 360 Gears of War šāvēja sērijās. 2017. gadā Epic izlaida Fortnite - izdzīvošanas-šaušanas spēli, kas kļuva par pasaules mēroga parādību pēc tam, kad dažus mēnešus vēlāk tā uzsāka Battle Royale multiplayer režīmu.

Vai Fortnite palīdzēja atvērt episko spēļu veikalu?

Iespējams, ka Epic 2017. gada izlaidums Fortnite bija pārbaudījums uzņēmuma plāniem atvērt savu digitālo spēļu veikalu. Tomēr šķiet, ka Epic, iespējams, plānoja šādu veikalu pat pirms Fortnite izlaišanas. 2015. gadā tas, izmantojot savu veikalu, izlaida Shadow Complex Remastered, pārskatīto 2009. gada platformas darbības spēles versiju. Tas arī caur savu veikalu izlaida (tagad pamesto) pārstrādāto FPS Unreal turnīra versiju.


Fortnite palaišana Epic personālo datoru spēļu veikalā un vēlāk spēles izlaišana operētājsistēmā Android ārpus Google Play Store, šķiet, vairāk kā izmēģinājuma braucieni, lai noskaidrotu, vai izstrādātājs varētu veikt šādu biznesu pēc iespējas ātrāk. Tagad Epic Games Store ir vairāk nekā tikai vieta, kur iegūt Epic pašreizējās spēles; tas ir pieejams arī trešo pušu izstrādātājiem.

Ar ko Epic Games Store izceļas?

Pašlaik trīs lieli faktori Epic Games Store izceļas no konkurences, piemēram, Steam un Google Play. Viens no tiem tieši ietekmē spēļu fanus, bet pārējie divi būs svarīgi izstrādātājiem un izdevējiem.

Spēlētājiem Epic ir apsolījis, ka tā katru nedēļu līdz 2019. gada beigām atdos vienu bezmaksas spēli. Atšķirībā no Steam bezmaksas spēļu nedēļas nogalēm, visas Epic Games Store piedāvātās bezmaksas spēles ir paredzētas spēlētājiem, kuras paturēs pēc to lejupielādes. Dāvanas sākas 14. decembrī ar Subnautica, zemūdens izdzīvošanas spēli no izstrādātāja Nezināmās pasaules.

Epic ir arī paziņojis, ka tas aizņems tikai 12 procentus no ieņēmumiem, kas iegūti no trešo pušu spēlēm Epic Games Store, salīdzinot ar parasto 30 procentu ieņēmumu sadali, ko Valve saņem no spēlēm, kas publicētas Steam. Google ņem tādu pašu procentuālo daļu no spēlēm un lietotnēm, kas publicētas Google Play veikalā. Intervijā ar Spēles informators, Epic izpilddirektors Tims Šveicejs sacīja, ka pat ar zemāku ieņēmumu procentuālo daļu Epic Game Store joprojām var būt rentabls.

Turklāt, ja jūs izstrādājat savu spēli, izmantojot Epic’s Unreal Engine 4, un publicējat to Epic Games Store, Epic par papildu samaksu ņems parasto 5 procentu motora honorāru no standarta 12 procentiem, ko ņem no veikala.

Lai izlaistu spēli Epic Games Store, jums nav jāizmanto Unreal Engine 4. Epiks saka, ka pat veikalā publicēs spēles, kurās tiek izmantots arī konkurējošais Unity dzinējs.

Spēļu izstrādātāji var pat dot satura veidotājiem, piemēram, “Twitch” straumētājiem, emuāru autoriem un YouTube video veidotājiem, daļu no visiem ieņēmumiem no pārdošanas, izmantojot “Epic Games Store”. Izstrādātāji var izmantot programmu Epic Games Support-A-Creator, lai sazinātos ar šiem satura veidotājiem, un, ja viņi novirza spēlētājus uz spēles iegādi, šie veidotāji saņems procentuālo daļu no spēles pārdošanas apjoma. Epic ir apsolījis segt pirmos 5 procentus no satura veidotāju ieņēmumiem, ko pirmajos 24 mēnešos rada spēles no veikalā esošajām spēlēm.

Pašlaik tas ir pieejams Windows un Mac spēlētājiem, izmantojot vietni Epic Games, vai arī vietnē varat lejupielādēt un izmantot HTML palaidēju.

Kādas spēles šobrīd ir pieejamas Epic Games Store?

Papildus pašām Epic spēlēm (tādas bezmaksas spēles kā Fortnite un Unreal Tournament un USD 14,99 ēnu komplekss Remastered), Epic Games Store šobrīd ir vairākas trešo pušu spēles. Viens no tiem ir Hades, kurš debitē Epic Games Store un šobrīd ir ekskluzīvs veikala priekšā. To ir izstrādājusi Supergiant Games, tādu atzītu spēļu kā Bastions, Transistor un Pyre veidotāji. Šī ir fantāziju tematiska Dungeon kāpurķēžu spēle, kuras pamatā ir rakstzīmes un iestatījums, kas atrodams sengrieķu mītos. Vēl viena ekskluzīva trešās puses spēle veikalā ir Ashen, action-RPG no izstrādātāja Aurora 44. Vēl viena ekskluzīva spēle tiek dēvēta par Sveiks Kaimiņš: Paslēpies un meklē; priekšvēsture atzītajai piedzīvojumu šausmu spēlei.

Epic Games veikals būs vienīgā vieta, kur varēsit iegūt vairākas pašreizējās un gaidāmās spēles uz PC platformas, ieskaitot Super Meat Boy Forever, Telltale Games “The Walking Dead- the Final Season”, Rebel Galaxy Outlaw, Satisfactory, un World War Z. Janvārī Ubisoft paziņoja, ka Epic Games Store būs vienīgā trešās puses platforma, kas pārdos sava gaidāmā šāvēja Toma Klancija datora versiju The Division 2. Janvāra beigās Deep Silver paziņoja, ka PC versija ir FPS Metro Exodus vairs netiks pārdots Valve's Steam pakalpojumā un tiks pārslēgts uz Epic Games Store (cilvēki, kuri iepriekš pasūtīja spēli Steam pirms pārslēgšanas, joprojām tiks atbalstīti šajā veikala laukumā).

Šeit ir pašreizējais un gaidāmais Epic Games Store nosaukumu nosaukums; šis saraksts tiks atjaunināts, kad tiks atklāts vairāk spēļu:

  • Pelni (Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Aksioma vergs
  • Darksiders 3
  • Donut valsts
  • Fortnite (Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Hades(Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Sveiks, kaimiņš: paslēpies un meklē (Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Genesis Alpha One(Drīzumā; Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Gorogoa
  • Džekboka ballīšu komplekts
  • Ceļojums(Drīzumā; Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Manieris(Drīzumā)
  • Metro izceļošana (Drīzumā; Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Mana laika portija
  • Ārējie vītoli (Drīzumā)
  • Bez ceļa(Drīzumā)
  • Nemiernieku galaktikas izstumtais (Drīzumā; Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Apmierinošs(Drīzumā; Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Ēnu komplekss (Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Subnautika
  • Subnautica zem nulles
  • Super gaļas zēns
  • Super gaļas zēns Mūžīgi (drīzumā; Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Toma Klancija nodaļa 2 (Drīzumā, episko spēļu veikals)
  • Nereāls turnīrs (Epic Games Store ekskluzīvs)
  • Kas paliek Editai Finčai
  • Pasaules karš Z(Drīzumā; Epic Games Store ekskluzīvs)

Vai Epic Game Store tiešām var konkurēt ar Steam un Google Play?

Iegūstot lielāku ieņēmumu procentu nekā Steam un Google Play Store, Epic Games Store būtu jāpadara pievilcīgs spēļu izstrādātājiem un izdevējiem. Tas būs milzīgs ieguvums īpaši mazākām spēļu studijām. Piedāvājot jaunu bezmaksas spēli, kas tiek glabāta ik pēc divām nedēļām, Epic arī palīdzēs piesaistīt veikalam vairāk spēlētāju.

Protams, spēļu izstrādātājiem būs arī daudz mazāka auditorija, kurai pārdot. Viens no veidiem, kā tas varētu mainīties, ir, ja Epic varētu piesaistīt spēļu tālruņu veidotājus licencēšanas līgumiem, kuros iekļauts alternatīvais veikals, kas ir iepriekš komplektēts. Tas, vai tas notiks vai notiks, paliek neredzēts, lai gan tas ir kaut kas tāds, ko Google, iespējams, darītu, vislabāk to novērst.

Tā nav vienīgā problēma, ar kuru saskaras Epic mēģinājums izveidot “spēļu lietotņu veikalu”. Epic Games Store, izņemot draugu sarakstu, sociālajai mijiedarbībai starp spēļu veidotājiem un faniem nav daudz citu. Veikalā nav nevienas lietotāju atsauksmes, kā arī nav ziņu plūsmas spēļu atjauninājumu paziņojumiem. Nav arī spēļu sasniegumu, ko atbloķēt, vai uzvarētāju sarakstus, kuriem sekot. Epiks ir paziņojis, ka nākotnē plāno pievienot dažas no šīm funkcijām. Tas 2019. gada vidū atvērs veikalu arī vairāk spēlēm un izstrādātājiem.

Lielākais, kas Epic Games Store pietrūkst, ir milzīgais spēļu nosaukumu daudzums. Tas ir kaut kas Steam, un Google Play Store būs priekšrocība turpmākajos gados. Tomēr, ja Epic Games Store var veiksmīgi piesaistīt vairāk izstrādātāju kvalitatīvas spēles, šī priekšrocība nebūs tik būtiska.

Tas ir viss, ko līdz šim zinām par episko spēļu veikalu, taču mēs atjaunināsim šo ziņu, kad tiks atklāta vairāk informācijas, it īpaši, kad tiks izlaista Android versija. Ko jūs domājat par Epic Games Store? Paziņojiet mums savas domas komentāros!

Kādreiz fantazējat par kāpšanu kalna galā, izmantojot tikai atverošu āķi, vienlaiku glābjot ieprototo filma apkalpe locekļu un princee? Nu, tagad jū varat intenīva darbība kāpšana pēlē Hang Line: Moun...

Iepriekš mē uzzinājām, ka Google plāno atcelt Google Hangout, kā mē to šobrīd zinām, adalot tā funkcija divā citā lietotnē, ka pazītama kā Hangout Meet un Hangout Chat. Pagaidām jūu tālrunī joprojām i...

Portāla Izstrādājumi