FaceApp: Viss, kas jums jāzina

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 4 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 26 Jūnijs 2024
Anonim
Meteor: a better way to build apps by Roger Zurawicki
Video: Meteor: a better way to build apps by Roger Zurawicki

Saturs


Ja vien jūs nesen neesat izvairījies no interneta, jūs droši vien zināt par lietotni FaceApp. Lietotne darbojas jau kādu laiku, taču, pateicoties sociālajiem medijiem, tās lejupielāžu skaits ir palielinājies. Daudzi cilvēki ir izmantojuši to, lai mainītu savus attēlus, lai tie izskatās vecāki, jaunāki vai pat mainītu dzimumu.

Pēkšņa vīrusu interese par FaceApp sākās šī mēneša sākumā, kad slavenības ar lielu sociālo mediju auditoriju sāka lietotni, lai ievietotu vecāka gadagājuma cilvēku attēlus. Tagad, kad FaceApp ir sasniegusi galveno popularitāti, daudziem cilvēkiem ir jautājumi par to, vai lietotne ir droša un ko izstrādātājs dara ar jūsu datiem.

Šeit ir viss, kas jums jāzina par FaceApp.

Kas ir FaceApp?

FaceApp izstrādāja Krievijā bāzēts uzņēmums Wireless Lab. Bezmaksas lietotne pirmo reizi tika palaista operētājsistēmai iOS 2017. gada janvārī, un tā bija tūlītēja veiksme, un pirmo divu nedēļu laikā tika uzkrāts vairāk nekā miljons lejupielāžu. FaceApp Android ierīcēm tika palaists 2017. gada februārī.


Lietotne izmanto AI filtrus, kurus var izmantot, lai mainītu attēlus, lai lietotāji izskatās vecāki, jaunāki vai pat mainītu dzimumu. Tas var arī apstrādāt smalkākas attēla izmaiņas, piemēram, mainīt cilvēka frizūru, pievienot smaidu vai uz sejas uzklāt grimu vai tetovējumus.

Lai gan lietotni var brīvi izmantot, tajā tiek rādītas reklāmkarogu reklāmas. Tas arī ievieto ūdenszīmi visiem attēliem, kurus maināt ar FaceApp. Ja vēlaties atbrīvoties no ūdenszīmes, atcelt reklāmkarogu reklāmas vai piekļūt vairākām funkcijām, varat abonēt FaceApp Pro, kas gadā maksā 19,99 USD.

Kāpēc FaceApp pēkšņi ir kļuvis ļoti populārs?

Dodoties ceļojumā uz 3000 gadu. Pic.twitter.com/O9Dxpwj6ex

- Jonas Brothers (@jonasbrothers) 2019. gada 16. jūlijs


Kopš izlaišanas FaceApp jau bija lejupielādēts desmitiem miljonu reižu, taču pēdējās nedēļās tas ir bijis ļoti populārs. Lietotnes popularitātes pieaugumam, iespējams, ir daudz sakara ar slavenībām, kuras izmanto FaceApp. Popmākslinieki, piemēram, Drake un Jonas Brothers, sportisti, piemēram, LeBron James, un tādi aktieri kā Zachary Levi, visi ir pievienojušies FaceApp tendencei.


Rezultāts ir ievērojami palielinājies FaceApp lejupielāžu skaits. Pētniecības firma Sensor Tower (izmantojot Biznesa iekšējā informācija) secina, ka jūnija vidū FaceApp dienā pievienoja apmēram 65 000 jaunu lietotāju. Tas ir diezgan daudz jebkurai lietotnei. Tomēr kopš FaceApp lietošanas vīrusu izraisīja 1,8 miljoni lietotāju dienā. Faktiski kopš 10. jūlija lietotne ir lejupielādēta vairāk nekā 12,7 miljonus reižu.

Vai FaceApp pārkāpj manu privātumu un datus?

Tā kā FaceApp ir kļuvis tik populārs, daudzi cilvēki ir nolēmuši iepazīties ar tā pakalpojumu sniegšanas noteikumiem. Oficiāli noteikumi nosaka, ka uzņēmumam, kas darbojas aiz FaceApp, ir tiesības komerciālos nolūkos izmantot visus fotoattēlus, ko mainījusi lietotne. Arī visus lietotāja apkopotos lietotāja datus joprojām var uzglabāt uzņēmuma serveros, pat ja jūs nolemjat izdzēst lietotni no sava tālruņa. Ja vēlaties pilnībā izdzēst savus datus, varat iedziļināties lietotnē un lūgt to izdarīt uzņēmumam, taču tas nav tieši vienkāršs process.

Pastāv arī bažas par to, ka uzņēmums, kas atrodas lietotnes darbības vietā, atrodas Krievijā, un lietotāja datus varētu pārdot Krievijas valdībai. Šī iespēja lika Senāta mazākumtautību vadītājam Čakam Šumeram (D-NY) nosūtīt vēstuli FBI un Federālajai tirdzniecības komisijai (FTC). Senators Šumers lūdza aģentūras izpētīt FaceApp, norādot, ka viņam ir bažas par to, "kā un kad uzņēmums trešajām personām, tostarp ārvalstu valdībām, nodrošina piekļuvi ASV pilsoņu datiem".

Demokrātiskā nacionālā komiteja (DNC) 2015. un 2016. gadā piedzīvoja uzbrukumu savam datortīklam, un ASV valdība uzskata, ka šos uzbrukumus sniedza Krievijas izlūkdienesti. Šī dēļ, CNN ziņoja, ka DNC ir pieprasījis visās 2020. gada vēlēšanu kampaņās nelietot FaceApp.

No savas puses pastāstīja FaceApp pārstāvis TechCrunch ka tā nepārdod un neizplata lietotāja datus ar trešajām personām un nepārsūta lietotāja datus uz Krieviju. Tajā arī tika paziņots, ka uzņēmums 48 stundu laikā pēc to augšupielādes izdzēš attēlus no saviem serveriem, un tas nepārsūta tikai tos attēlus, kurus atlasījāt rediģēšanai. Visbeidzot, FaceApp mākoņu glabāšanai un apstrādei izmanto ASV bāzētus uzņēmumus AWS un Google Cloud.

Vai jums to vajadzētu lejupielādēt?

Pirms lejupielādējat lietotni viedtālrunī, jums jāizlasa pakalpojumu sniegšanas noteikumi. Oficiāli FaceApp saka, ka tā nepārdod datus vai fotoattēlu informāciju, kuru lietotne apkopo, nevienam, ieskaitot Krievijas valdību. Tomēr tas noteikti ir saprotams, ka ASV Demokrātiskajai partijai varētu būt iemesli šaubīties, ņemot vērā to, kas notika dažu pēdējo gadu laikā. Ņemiet vērā, ka lietotne ir bijusi pieejama arī vairāk nekā divus gadus pirms tās pēkšņas popularitātes uzplaukuma, un nekas neliecina par drošības riskiem.

Galu galā jums ir jāpieņem lēmums lejupielādēt vai lejupielādēt FaceApp. Lai gan ir bijušas dažas bažas par privātumu, šķiet, ka FaceApp nepiedāvā paaugstinātu risku salīdzinājumā ar līdzīgu fotoattēlu rediģēšanas lietotni, kas balstīta uz AI. No otras puses, izmantojot jebkāda veida lietotnes, kas piesakās attālajā serverī un piekļūst un saglabā jūsu datus, iespējams, šo informāciju var iegūt ārējie spēki, piemēram, kibernoziedznieki. Izvēle ir tava.

amung ziņoja par peļņa kritumu, ka alīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbiltošo periodu ir 28,7%.Vivairāk ietekmē dipleja, atmiņa un mobilitāte bizne.amung paļauja uz nākotne tehnoloģijām, piemēram, 5G ...

Ar amung Galaxy A70 izlaišanu Indijā tiek turpināt amung āktai budžetam draudzīgā viedtālruņa uzplaukum. Jaunākai papildinājum arvien paplašinošajai Galaxy A aimei ir paredzēt pievienotie ārkārtīgi ko...

Interesanti Šodien