Miljoniem Facebook lietotāju joprojām ir pieejami viņu tālruņu numuri

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 4 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Arhitektūra Kata — uzziniet, kā ir būt arhitektam [#ityoutubersru]
Video: Arhitektūra Kata — uzziniet, kā ir būt arhitektam [#ityoutubersru]

Saturs


Dienu pēc tam, kad Facebook apgalvoja, ka milzīga lietotāju tālruņu numuru datu bāze vairs nav brīvi peldoša internetā, vēl viena dzīva datu bāze, kurā bija līdzīga informācija, parādīja ASV bāzēts kiberdrošības pētnieks.

Kiberdrošības firmas WebProtect izpilddirektors Elliots Murray ziņoja par saviem atklājumiem CNET. Publikācija varēja pārliecināties, ka otrajā datu bāzē ir arī faktiski Facebook lietotāju tālruņu numuri.

Murray sacīja, ka šāda apjoma datu bāzi ir grūti izveidot un ka “gandrīz noteikti ir tie paši dati”, kas tika atrasti arī iepriekš.

Facebook vēl komentē šo jaunatklāto lietotāju tālruņu numuru datu bāzi.

Facebook sākotnējais facepalm brīdis

Sākotnējā datu bāze, kurā bija miljonu Facebook lietotāju tālruņu numuri, trešdien tiešsaistē tika atklāta nedrošā mākoņa serverī. TechCrunch ziņoja, ka masīvajā datu bāzē ir uzskaitīti Facebook lietotāju tālruņu numuri, kuri atrodas ASV, Lielbritānijā un Vjetnamā.


Šī bija publiski pieejama datu kopa, un tālruņu numurus dažos gadījumos varēja pielāgot unikāliem Facebook lietotāja ID vai pat precīziem lietotājvārdiem.

Facebook tajā laikā apstiprināja, ka šie atklātie dati skāra aptuveni 220 miljonus lietotāju. Tomēr paziņojumā TechCrunch, sociālo mediju uzņēmums apgalvoja, ka ir noņēmis informāciju. Facebook piebilda, ka neatrada pierādījumus par kompromitētiem kontiem. Skaidrs, ka informācija tika kopēta vai joprojām bija kaut kā pieejama, ņemot vērā jaunākās ziņas.

Vai Facebook neierobežo piekļuvi tālruņa numuram?

Jā, ir pagājis vairāk nekā gads kopš Facebook atņēma iespēju meklēt cilvēkus platformā, izmantojot viņu tālruņu numurus. Uzņēmums saprata, ka cilvēki var izmantot savus publiskos profilus, izmantojot šo funkciju.

Pārvietošanās notika pēc Cambridge Analytica fiasko, kas skāra vairāk nekā 80 miljonus Facebook lietotāju.

Tagad Facebook apgalvo, ka tālruņu numuru datu bāzi varēja iegūt, pirms uzņēmums 2018. gadā veica izmaiņas savā politikā.


Neveiksmīgu notikumu virkne

Facebook, Instagram un Whatsapp (visi pieder Facebook) nesenā pagātnē ir bijuši privātuma pārkāpumu sērijas dalībnieki. Dati par aptuveni 49 miljoniem Instagram ietekmētāju tika izplatīti tiešsaistē maijā. Tajā pašā mēnesī WhatsApp ziņoja par sava sistēmas ievainojamību, kas ļāva hakeriem piekļūt lietotāju tālruņiem.

Šie vairs nav atsevišķi gadījumi Facebook, un šī lietotāja tālruņu numuru datu bāzes noplūde ir jaunākā lapa uzņēmuma grāmatā par uzmundrinājumiem. Tie, kas vēlas nepareizi izmantot šo datu bāzi, var surogātpastu lietotājiem izsaukt surogātpastu vai, vēl ļaunāk, nomainīt savas SIM kartes.

Iepazīstieties ar mūsu ērto ceļvedi, lai uzzinātu vairāk par jūsu privātuma pārvaldīšanu Facebook.

FAA ļaudi kontrolē gaia telpu Amerika avienotajā Valtī, viņu dronu likumi un noteikumi ir iztrādāti drošībai un daudzā paaule valtī ir atdarināti vai atbalojušie. Cenšotie nodrošināt debei drošu, viņi...

Atjauninājum, 2019. gada 11. oktobri (plkt. 10:10 ET):Pēc Android 10 atjaunināšana plānu atklāšana uz katuve OnePlu 7T Pro izlaišana laikā OnePlu nolēma mazliet pakaidrot ava piezīme. Ievietojot ziņoj...

Populārs