Fossil Gen 5 Smartwatch apskats: labākā Wear OS ierīce, ko varat iegādāties

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 6 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Fossil Gen 5 Smartwatch Review | Best Wear OS Smartwatch 2019?
Video: Fossil Gen 5 Smartwatch Review | Best Wear OS Smartwatch 2019?

Saturs


Wear OS atrodas neērtā vietā - lielākie modes uzņēmumi un tehnoloģiju zīmoli izlaiž Wear OS viedpulksteņus pa kreisi un pa labi, taču Google, šķiet, nav pārāk apņēmusies platformai. Ja neticat man, vienkārši atskatieties uz nulles Wear OS pieminētajām vietnēm Google I / O 2019.

Tomēr Fossil un tā ilgais zīmolu saraksts joprojām ir uzticams Wear OS. Gen 5 viedpulkstenis ir viens no nedaudzajiem Wear OS pulksteņiem, kas darbojas ar jaunāko Snapdragon 3100 mikroshēmojumu, un tam ir dažas funkcijas, kuras neatradīsit citās ierīcēs: pielāgoti akumulatora režīmi, daudz operatīvās atmiņas, lai palīdzētu veikt veiktspēju, un pat iebūvēts skaļrunis.

Iespējams, ka tas darbojas, jo šobrīd ir viens no labākajiem Wear OS pulksteņiem, taču tam ir lielāka konkurence ārpus salīdzinoši mazā Wear OS burbuļa. Vai tas patiešām var konkurēt ar Apple Watch, Fitbit Versa un Galaxy Watch?

Fossil Gen 5 Smartwatch apskats: dizains un displejs


  • Displejs: 1,28 collu AMOLED
    • 416 x 416 izšķirtspēja
    • 328ppi
  • Korpusa izmērs: 44 x 12mm
  • Siksnas izmērs: 22mm
  • Svars: 99,79g

Ja jūs vispār esat pazīstams ar Fossil viedpulksteņiem, jums būs tieši mājās ar 5. paaudzes viedpulksteni. Tam ir līdzīgs kopējais dizains kā iepriekšējiem Fossil pulksteņiem, ar lielu, spilgtu 1,28 collu AMOLED displeju, asu pikseļu blīvumu 328ppi un trīs programmējamus stūmējus labajā pusē - kuru vidū ir pagriežams kronis. Pogas ir viegli nospiežamas, un vērpjošais kronis ir jauka alternatīva, lai ar pirkstu pārvelk uz šo niecīgo ekrānu. Tā nav tāda rotējoša slīpā mala, kādu atradīsit Samsung Galaxy Watch, bet tā būs.

Šoreiz ir divi Gen 5 modeļi: Carlyle (mūsu pārskata vienība) un Julianna. Abas ir vienādas cenas, un tām ir dažādas dažādas siksnu iespējas. Mūsu apskates blokam ir melna silikona siksna, taču jūs varat iegādāties arī variantus ar metāla un ādas siksnām. Protams, siksnas ir savstarpēji aizvietojamas, tāpēc jūs varat tās nomainīt pret visām 22 mm siksnām, kuras jums atrodas.



Starp diviem modeļiem nav funkcionālu atšķirību. Viņiem abiem ir vienāds korpusa izmērs - 44 x 12 mm - lai gan ir skaidrs, ka Fossil reklamē Džuliannu sievišķīgākam pūlim. Džuliannas modeļiem ir mīksts rožu zelta un rozā krāsas toņi, savukārt Carlyle modeļi ir melnā un kūpošā nerūsējošā tērauda.

Fossil Gen 5 viedpulkstenis ir elegants, universāls un ir solis pareizajā virzienā, salīdzinot ar 4. paaudzes pulksteņiem. Tā joprojām nav mana pirmā treniņa biedra izvēle, taču, par laimi, tai ir nepieciešama aparatūra, ja tas ir tas, kas jums vajadzīgs.

Aparatūra un veiktspēja

  • Qualcomm Snapdragon Wear 3100 SoC
  • 1 GB RAM
  • 8 GB borta krātuve
  • Trīs pielāgoti akumulatora režīmi
  • GPS
  • Sirdsdarbības sensors
  • NFC
  • 3ATM
  • Bluetooth / Wi-Fi
    • Nav savienojuma ar LTE

Neatkarīgi no $ 1 000 Montblanc samita 2, Fossil Gen 5, iespējams, ir visiecienītākais Wear OS pulkstenis, ko jūs varat iegādāties. Tas nāk ar Snapdragon Wear 3100 mikroshēmu, kas nebūt nav tik jauna, taču vismaz tā nav vecā, kā Mobvoi mikroshēma, kuru joprojām izmanto. Par laimi, lēciens līdz 3100 atmaksājas par Fossil pulksteni - sniegums ir lielisks.

Es patiešām pamanīju pulksteņa stostīšanos tikai tad, kad Google Play veikalā pavilku klaviatūru. Izņemot to, šeit nav sūdzību.

Katram Wear OS pulkstenim ir nepieciešams Snapdragon 3100 un 1 GB RAM.

Sviesta vienmērīgumu palīdz papildināt ar 1 GB RAM, gandrīz divreiz vairāk nekā citi Wear OS pulksteņi. Fosilā bija arī pilna 8 GB iebūvētā krātuve - daudz lietotņu un mūzikas glabāšanai. Šis ROM apjoms ir labas ziņas cilvēkiem, kuriem patīk trenēties, atstājot tālruni mājās.


Turklāt Fossil pulkstenim ir NFC ar Google Pay bezkontakta maksājumiem, kā arī iebūvēts GPS un optiskais sirdsdarbības sensors.Kad ražotāji cenšas samazināt izmaksas, parasti tās ir pirmās lietas, tāpēc ir patīkami redzēt, ka tās tiek iekļautas šeit. Acīmredzot Fosilijs nemēģina samazināt stūrus.

Fosilijs apgalvo, ka sirdsdarbības sensors ir modernizēts šogad. Es to pārbaudīju pret manu Wahoo Tickr X krūšu siksnu un Garmin Forerunner 245 Music skriešanas pulksteni 2,75 jūdžu āra skrējiena laikā. Pārbaudiet rezultātus zemāk:


Garmin Forerunner 245 Music pulsa rādījumi

Par sirds ritma siksnas Tickr X vidējo sirdsdarbības rādījumu nolasīja 117 apgr./min, bet ne vairāk kā 148bpm. Tas ir nedaudz zemāk par to, ko ziņoja Forerunner un Fossil. Abas valkājamās lietas atgriezās ar vienādiem precīziem maksimālās un vidējās sirdsdarbības rādījumiem: maksimums 164 apgr./min, vidēji 148. Viedpulkstenis Fossil faktiski sasniedzis maksimālo sirdsdarbības ātrumu 164 aptuveni 6 minūšu atzīmē, bet Forerunner 245 nespēja sasniegt 164 apgriezienus minūtē līdz 16 minūšu atzīmei.

Katrā ziņā gan Garmin, gan Fossil pulksteņi vismaz treniņa laikā varēja uztvert galvenās sirdsdarbības tendences, kaut arī viņi abi pārsniedza savus rādījumus. Es skrēju ar visām trim šīm ierīcēm vēl divas reizes, un gan Garmin, gan Fossil pulksteņi pārsniedza max un vidējos sirdsdarbības rādījumus, salīdzinot ar krūškurvja siksnu.

Skatīt arī: Labākie sirdsdarbības monitori un pulksteņi, kurus varat iegādāties

Fitnesa pūlis arī priecāsies dzirdēt, ka viedajam pulkstenim ir 3ATM ūdens izturības koeficients, kā arī iebūvēts altimetrs, akselerometrs un žiroskops.

Fitnesa izsekošanai Fossil Gen 5 tiek savienots ar Google Fit. Es neesmu milzīgs platformas ventilators tās pašreizējā formā, taču atzīšos, ka tā man arvien pieaug. Par laimi, tā kā šī ir Wear OS ierīce, ja pulksteņa laikā nevēlaties izmantot Google Fit, pulkstenim varat lejupielādēt trešās puses fitnesa lietotni.

Tā ir cīņa, lai atrastu sūdzības, izmantojot Fossil Gen 5s aparatūru.

Varbūt mana iecienītākā šīs aparatūras daļa ir skaļruņu moduļa pievienošana. Tam noteikti jābūt standartam visos Wear OS pulksteņos. Ja runājat ar pulksteni, izmantojot Google palīgu, jūs to varat dzirdi lietas tiek pateiktas jums atpakaļ. Tas ir lieliski.

Varat arī atskaņot mūziku caur pulksteņa skaļruni, bet es nezinu nevienu, kurš to vēlētos (iespējams, tos pašus cilvēkus, kuriem patīk skatīties fotoattēlus pulkstenī).

Akumulatora darbības laiks ir pienācīgs. Tas noteikti ir labāks nekā vidējais Wear OS pulkstenis - kurš, pēc manas pieredzes, ilgst mazāk nekā pilnu dienu -, bet tas noteikti nav Fitbit vai Galaxy Watch. Parasti ar vienu uzlādi es izlaižu visu dienu, bez jebkādām problēmām, bet man parasti tvertnē nav pietiekami daudz sulas, lai to nakti nēsātu miega izsekošanai. Man vienmēr bija ieslēgts displejs, tāpēc gaidiet vēl sliktāku ilgmūžību, ja jūs to ieslēdzat.

Trīs jūdžu skrējiena laikā viedpulkstenis zaudēja aptuveni 10% akumulatora ar ieslēgtu GPS un sirdsdarbības monitoru.

Liekas, ka vienīgajai operētājsistēmas OS lietošanai nav vislabākās akumulatora taupīšanas metodes, tāpēc Fossil ieviesa trīs pielāgotus akumulatora režīmus (kopumā četrus), lai palīdzētu ierīcei darboties mazliet ilgāk. Pirmkārt, ir ikdienas režīms, kas vienlaikus ieslēdz visas funkcijas - atrašanās vietu, vienmēr displejā redzamo, NFC, skaļruni un visu pārējo. Tas acīmredzami ātrāk izlādēs akumulatoru.

Pagarināts akumulatora režīms ir viens solis no ikdienas režīma. Šajā režīmā varat iestatīt Bluetooth ieslēgšanos un izslēgšanu pēc dienas grafika, ļaujot pulkstenim pirms gulētiešanas atvienoties no tālruņa, lai jūs netērētu akumulatoru miega laikā. Šis režīms izslēdz arī visu, izņemot modināšanu, paziņošanu un vibrāciju.

Pielāgotais režīms ir mans iecienītākais - jūs varat ieslēgt vai izslēgt visu, ko vēlaties. Es visu ieslēdzu, izņemot vienmēr ieslēdzamo displeju un NFC. Šī iestatīšana ļāva Fossil pulkstenim maksāt vairāk nekā dienu, bet ne vairāk.

Visbeidzot, ir tikai laika režīms, kas dod melnu ekrānu (ne vienmēr ieslēgtu) ar laiku, datumu un Fossil logotipu. Tas ļauj skatīties pēdējās dienās vai pat nedēļās ar vienu uzlādi atkarībā no akumulatora sākuma.

Es vēlos, lai šīs akumulatora funkcijas būtu pieejamas katrā Wear OS pulkstenī. Ne visi viedtālruņus izmanto vienādi, tāpēc ir jēga ļaut cilvēkiem pielāgot savu pieredzi.

Nēsājiet OS problēmas un fosilijas risinājumus

Wear OS saņem sliktu repu tehnoloģiju aprindās. Es nevaru teikt, ka reputācija ir nepelnīta, bet es domāju, ka tā ir pārpūsta. Katru reizi, kad pielieku pie rokas Wear OS ierīci, es atceros, cik patīkami ir ātri piekļūt Google palīgam, Kalendāram un daudzām citām Google lietotnēm, kuras es ikdienā izmantoju. Arī jaunā funkcija Flīzes ir diezgan jauka. Tomēr jāpiemin viena kļūda: visu mūžu es nevaru panākt, lai Google ziņas parādītu virsrakstus jaunajā funkcijā Flīzes. Tā patiešām ir vienīgā dīvainība, ko pamanīju visā pārskata periodā.

Wear OS ļoti labi darbojas arī ar Android tālruņiem - tas nav tik bēdīgs haoss, kāds tas bija agrāk.

Tomēr es saprotu cilvēku bažas par Wear OS ierīces iegādi. Google pavada savu laiku, lai izdotu atjauninājumus (uzturēšana un lielākie atjauninājumi), tāpēc, ja kaut kas neizdodas ar jūsu ierīci, iespējams, jūs kādu laiku gaidīsit, lai šī kļūda sabojātos. Skaidrs, ka tas neliek gandrīz tikpat lielu uzmanību Wear OS, kā Apple to dara ar watchOS. Lieli funkciju atjauninājumi vienkārši netiek parādīti pārāk bieži.

Tā vietā Google paļaujas uz trešo pušu pulksteņu izgatavotājiem, lai kompensētu Wear OS trūkumus. Fosilija gadījumā tas darbojas diezgan labi.

Liekas, ka Google nekoncentrējas uz Wear OS, tāpat kā Fossil.

Tradicionāli Wear OS ierīces cenšas izturēt visu dienu ar uzlādi, bet Gen 5 pielāgotie akumulatora režīmi palīdz to sasniegt. OS var būt arī diezgan lēna un kļūdaina bez pietiekamas operatīvās atmiņas, taču Fossil ir ievietots vairāk RAM, nekā mēs esam pieraduši redzēt Wear OS ierīcēs. Tas nodrošina vienmērīgu pieredzi.

Es nedomāju, ka Wear OS vajadzētu liegt kādam pirkt Fossil Gen 5, taču jums jāzina, par ko jūs pats pierakstāties.

Vērtība

  • Fossil Gen 5 viedpulkstenis: 295 USD

Abi Fossil Gen 5 Smartwatch modeļi - Carlyle un Julianna - maksā 295 USD, neatkarīgi no tā, kuru siksnas veidu izvēlaties.

300 USD ir daudz naudas, kas jāpavada viedpulkstenim, taču tas ļauj jums kļūt par vienu no labākajiem Wear OS pieredzes veidiem, kāds šobrīd pieejams. Ņemot vērā Wear OS ainavu, šķiet, ka Fossil Gen 5 ir jūsu labākais risinājums labi strādājošai ierīcei.

Ja jūs kaut kādu iemeslu dēļ patiešām neesat Gen 5 ventilatoru, bet tomēr vēlaties Wear OS, pievērsiet uzmanību TicWatch Pro 4G / LTE, kas nāk ar LTE savienojumu (duh) un maksā tikpat, cik Gen 5. Fossil Sport ir arī laba izvēle, ja vēlaties ietaupīt nedaudz naudas, taču ņemiet vērā, ka veiktspēja un akumulatora darbības laiks nav tie lielākie.

Runājot par OS, kas nav Wear, jums, iespējams, nevajadzētu aizmirst par Fitbit Versa 2. Pirmais Versa bija viens no mūsu iecienītākajiem viedpulksteņiem pagājušajā gadā, un Versa 2 izskatās arī daudzsološs. Samsung Galaxy Watch (300 USD) un Watch Active (~ 200 USD) ir labas Wear OS alternatīvas, lai gan mēs patiešām ceram, ka Samsung novērsīs aktivitātes izsekošanas problēmas, kuras mēs atradām oriģinālajā Watch Active.

Ja esat iPhone lietotājs, jums šeit nav veiksmes. Apple Watch Series 4 (USD 379) ir līdz šim labākais viedpulkstenis, ko varat iegādāties savam iPhone, taču Fossil mēģina uzvarēt arī jūs. Uzņēmums izstrādā patentētu lietotni iPhone, kas ļauj iOS lietotājiem veikt zvanus uz viņu Fossil Gen 5 viedpulksteņiem. Šis jaunais Fossil pulkstenis patiesībā ir labs risinājums jums pēc tam, kad lietotne tiks palaista vēlāk šoruden.

Fossil Gen 5 Smartwatch apskats: spriedums

Fossil Gen 5 viedpulkstenis ir labākais Wear OS pulkstenis, ko varat iegādāties. Tas nodrošina gandrīz ikvienu jomu - veiktspēju, estētiku un pielāgojamību. Es tikai novēlu, lai pulkstenis ilgāk uzlādētos, neieslēdzot un izslēdzot sensorus, lai gan tas vairāk šķiet Wear OS, nevis Fossil problēma.

Fosils to pavirza ar šo viedpulksteni.

Ja atrodaties uz kuģa ar Wear OS, jums patiks Fossil Gen 5. elle, pat ja jūs pilnībā neatrodaties uz Wear OS, Fossil pulkstenis, iespējams, liks jums divreiz padomāt par to.

Fosils ar šo pulksteni piestiprināja aparatūru. Tagad cerēsim, ka Google pieliek tik daudz pūļu Wear OS.

295,00 USD. Pērciet to no Amazon

PozitīviLielika krāa Ekpozīcija uz vieta Augta detaļa Portreta režīm pārniedz vidējo Ļoti vienkārša kamera lietotne (tā vienkārši darboja)NegatīviLackluter HDR un kopējai dinamikai diapazon Var uzlabo...

Vipirm jum bū jāizveido kont un jāmakā par pakalpojumu. Diemžēl izmēģinājuma period nav pieejam, taču, ja neeat apmierināt, IPVanih pirmajā 7 dienā niedz uzdotajiem jautājumiem par nauda atdošana gara...

Skatīt Vairāk