Fossil Sport apskats: labākais Wear OS pulkstenis, nevis labākais fitnesa pulkstenis

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 6 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Fossil Sport apskats: labākais Wear OS pulkstenis, nevis labākais fitnesa pulkstenis - Atsauksmes
Fossil Sport apskats: labākais Wear OS pulkstenis, nevis labākais fitnesa pulkstenis - Atsauksmes

Saturs


Fosilija turpina savu tendenci iekļaut trīs fiziskas sānu pogas: pagriežamu mājas pogu, kurai blakus ir divas pielāgojamas pogas. Varat iestatīt augšējo un apakšējo pogu, lai atvērtu visas lietotnes, kuras vēlaties. Atklāti sakot, es esmu tik pieradis pie šīs iestatīšanas, ka ir grūti iedomāties, ka izmantojat pulksteni, kas neļauj jums pielāgot pogas. Visas trīs pogas ir klikšķinošas, un pagriežamā mājas poga piedāvā jauku pārvietošanās veidu pa Wear OS. Salīdzinājumam to ir daudz vieglāk izmantot nekā Misfit Vapor 2 sānu pogu.

Noliktavā gumijas siksna ir tikai pareiza. Tas ir mīksts un ērti valkājams visu dienu, bet tas uzņem daudz brīvu matiņu un savārstījumu. Ja izvēlaties gaišāku siksnas krāsu, jums to vajadzēs ik pa laikam noslaucīt. Par laimi pulkstenis gandrīz atbalsta jebkuru trešo pušu 18 vai 22 mm pulksteņa siksnu, tāpēc tas ir pietiekami viegli, lai nomainītu izvēlēto siksnu.


Ja jums nepatīk sudrabaini baltais korpuss šajā pārskatā, jums ir veiksme - Fossil pārdod Fossil Sport sešās dažādās krāsās, ar dažādām korpusa un siksnu krāsām. Turklāt ir pieejami divi dažādi korpusa izmēri. Es izmantoju mazāku 41 mm apvalku, bet ir pieejams arī lielāks 43 mm korpuss.

Visbeidzot - displejs. Fossil viedpulksteņu displeji vienmēr ir bijuši lieliski, un Sport's nav izņēmums. Neatkarīgi no tā, kuru izmēru jūs izvēlaties, jūs iegūsit 1,19 collu OLED displeju ar izšķirtspēju 390 x 390. Tas ir izteiksmīgs, skata leņķi ir lieliski (lai arī manā modelī redzams neliels sarkans tonis), un melnādainie ir jauki un dziļi. Neskatoties uz varbūt Apple Watch Series 4, es neesmu redzējis viedtālruņu displeju, kas būtu labāks par šo.

Fossil Sport apskats: veiktspēja, programmatūra un aparatūra

Fossil Sport akumulatora enerģijas taupīšanas režīmā



Ja esat lasījis kādu noS Valkājiet operētājsistēmu OS pārskatus dažu pēdējo mēnešu laikā, jūs droši vien esat slims, ka runāju par visiem pulksteņiem, kurus joprojām darbina Qualcomm gadu vecais Snapdragon Wear 2100 mikroshēmojums. Tas nav slikts mikroshēmojums, taču Wear OS var nedaudz atpalikt no vecās aparatūras.

Fossil Sport ir viens no pirmajiem pulksteņiem, kuru tirgū darbina jaunais Snapdragon Wear 3100 SoC. Ar jauno mikroshēmu Qualcomm sola akumulatora darbības laiku un veiktspējas uzlabojumus, un Fossil Sport veids šos solījumus pilda.

Akumulatora darbības laiks pagātnē ir bijis liels Wear OS faktors. 3100 mikroshēma piedāvā dažus dažādus akumulatora režīmus, lai palīdzētu lietotājiem pēc iespējas ātrāk izlādēt pēc iespējas vairāk akumulatora, ja viņi nedomā atteikties no kādas funkcionalitātes.

Jaunais un uzlabotais akumulatora taupīšanas režīms ir paredzēts tikai vissmagākajiem apstākļiem. Tas izslēdz gandrīz visu Wear OS saskarni, Wi-Fi un gandrīz katru otro sensoru, atstājot jums tikai laiku un Fossil logotipu. Ieguvums šeit ir tas, ka jūsu pulkstenis tiešām būs noderīgs, tā vietā, lai pārvērstos par papīra svaru, kas piestiprināts pie jūsu rokas. Šajā režīmā pulkstenim vajadzētu ilgt veselu mēnesi ar vienu uzlādi. Es tik ilgi neesmu izmantojis pulksteni, bet varu teikt, ka manai ierīcei pēc četrām dienām zema enerģijas patēriņa režīmā bija tikai viens akumulatora procents.

Mulsinoši, bet pulkstenī dažreiz tiek parādīta zema akumulatora līmeņa ikona, izejot no akumulatora taupīšanas režīma, pat ja tajā joprojām ir daudz sulas.

Kad Sport nav mazjaudas režīmā, 3100 mikroshēmai vajadzētu būt daudz energoefektīvākai. Lietojot reālajā pasaulē, es pamanīju atšķirību no iepriekšējā paaudzes Wear OS pulksteņiem, bet ne tik daudz. Fossil Sport joprojām ir ļoti vieds pulkstenis, kas ilgst vienu vai divas dienas. Bieži vien es esmu devusies gulēt ar apmēram 40 procentu lielu uzlādi pēc tam, kad esmu to visu dienu nēsājusi un stundu ilga treniņa izsekojusi. Nekļūdieties man, tas ir labi, bet tas nerada man pārliecību, ka tas ilgs visu nākamo dienu bez maksas. Wear OS joprojām akumulatora darbības laikā ievērojami atpaliek no tā, ko piedāvā Fitbit, Garmin un Samsung.

Jums joprojām būs jāziedojas, ja vēlaties, lai jūsu Wear OS pulkstenis ilgst vairākas dienas.

Jāatzīmē arī tas, ka Qualcomm paziņoja par “sporta režīmu” līdzās 3100, kas, domājams, ir spējīgs radīt pulksteni ar 450mAh akumulatoru, kas ilgs līdz 15 stundām ar GPS un aktivizētu sirdsdarbības monitoru. Diemžēl šis režīms vēl nav pieejams ar 3100 mikroshēmojumu, tāpēc tas nav atrodams Fossil Sport vai citos 3100 darbināmos pulksteņos.

Apmēram 85 procentus laika Fossil Sport darbojas labi. Pārvietojoties pa Wear OS, problēmas ir maz vai nav nekādas - lietotnes darbojas lieliski, un aparatūras pogas reaģē daudz. Pārējie 15 procenti laika sniegums var būt patiešām slikts. Google palīga balss komandu palaišana var aizņemt pat astoņas vai deviņas sekundes, un dažreiz visa operētājsistēma to izprot. Man bieži ir problēma, kad pulkstenis ir iestrēdzis ekrānā “nav paziņojumu”, un es dažas minūtes nevaru atgriezties pie pulksteņa sejas.Citreiz pulkstenis apgalvos, ka “šobrīd nevar sasniegt Google”, pat ja citas pulksteņa Bluetooth vai interneta funkcijas ir lieliski piemērotas.

Tās ir ļoti lielas Google problēmas, taču tās joprojām ir problēmas.


Kad programmatūra nolemj spēlēt jauki, jaunais Wear OS interfeiss nodrošina jauku, vienkāršu pieredzi. Ātra piekļuve Google Discover un Google Fit ir patiešām parocīga, un noteikti kaut kas man pietrūkst, valkājot Fitbit Versa vai Garmin Fenix ​​5.

Runājot par citām fitnesa ierīcēm (hei, laba segue!), Nedaudz treniņu laikā es testēju Fossil Sport pret Fenix ​​5 un Polar H10 krūškurvja siksnu. Zemāk redzēsit ~ 50 minūšu ilgu Insanity treniņu, kuru ierakstīju ar visām trim ierīcēm.


Kā parasti ar plaukstas sirds ritma sensoriem, Fenix ​​5 un Fossil Sport bija grūtības ātri atpazīt krasās sirdsdarbības tendences, salīdzinot ar krūšu monitoru. Fossil Sport visgrūtāk bija sekot līdzi manām sirdsdarbības tendencēm šajā treniņa laikā un visu pārējo treniņu laikā pēdējo divu nedēļu laikā. Kopumā Fenix ​​5 bija daudz precīzāks nekā Sport.

Pozitīvi, ka Fossil Sport sadedzinātās kalorijas bija precīzi saskaņā ar Fenix ​​5 un Fitbit Versa aprēķiniem.

Ir vērts norādīt, ka Google Fit ir ļoti virszemes līmeņa fitnesa lietotne. Tas ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas vispārīgu pārskatu par ikdienas aktivitātēm, ne tik detalizētu fitnesa statistiku. Labajā ekrāna Google Fit ekrānuzņēmumā varat redzēt ierobežotu pulsa statistiku, ko lietotne parāda pēc treniņa. Tas ir viss, ko jūs saņemat - bez tuvināšanas, bez papildu detaļām. Tīmekļa saskarne Google Fit arī šajā nozīmē ir bezjēdzīga.

Ja vēlaties iegūt sīkāku fitnesa statistiku, jums būs jālejupielādē trešās puses lietotne, kas ir saderīga ar Google Fit. Ir patīkami, ka šāda iespēja ir, taču tas ir apgrūtinošs risinājums kaut kam, kam vajadzētu būt standarta. Ja jūs tērējat USD 2550 uz sportu orientētam pulkstenim, lai iegūtu fitnesa datus, jums nevajadzēs lejupielādēt vairākas lietotnes.

Jaunais Google Fit ir solis uz priekšu, taču tas ne tuvu nav tik labs kā citas fitnesa lietotnes. Patiesībā tā trūkst diezgan daudz.

Būtu bijis jauki redzēt līdz detalizētāk orientētai fitnesa lietotnei paralēli Sport, bet ko jūs darīsit? Fosilija šeit izmanto Google programmatūru, tāpēc tai nav jākompensē Google nepilnības.

Aplūkosim aparatūras sadaļu uz dažām pozitīvām piezīmēm. Fossil Sport ir NFC, tāpēc varat izmantot Google Pay, atrodoties ceļā. Tam ir arī 5ATM izturība pret ūdens izturību, padarot to arī par pieklājīgu peldēšanas izsekotāju. Visas papildu aparatūras specifikācijas ir atrodamas tabulā:

Fossil Sport apskats: cenas un pēdējās domas

Par $ 255 Fossil Sport nav lēts, bet arī fitnesa pulkstenim tas nav dārgs. Šis līdz šim ir jūsu labākais Wear OS variants. Cena ir pareiza, specifikācijas ir labas, un ir vērts atkārtot, cik jauka ir aparatūra. Dizaina ziņā tas ir patiešām lielisks viedpulkstenis.

Tomēr Fossil paļaušanās uz Wear OS un Google Fit samazina dažus piespraudņus. Wear OS var būt diezgan kļūdains, un Google Fit, iespējams, apmierinās tikai gadījuma lietotājus. Neizskatās arī, ka Qualcomm jaunais viedais pulkstenis SoC nodrošina pietiekami daudz akumulatora uzlabojumu, lai pat pietuvotos konkurencei.

Google nepilnības ir fosilijas nepilnības, un tas diemžēl sabojā citādi lielisko Wear OS pulksteni.

Ja vēlaties labāko Wear OS pulksteni, iegādājieties Fossil Sport. Ja vēlaties fitnesa pulksteni, kurā nav tik daudz trūkumu, pārbaudiet Fitbit Ionic vai Versa (ja jums nav nepieciešams iebūvēts GPS), Garmin Vivoactive 3 Music vai kādu no Samsung viedpulksteņiem.

Nākamais: Fitbit vs Garmin: kura ekosistēma ir piemērota jums?

255 USD. Pērciet tūlīt no fosilijas

Vii gaida, kad amung Galaxy Note 10 nokritī 7. augutā, bet amung ir pāri ierīce, ka palaiž priekšā avu flagmani. Uzņēmum ķircināja divu jaunu aparatūra gabalu, ka ieradīie 31. jūlijā un 5. augutā jaun...

Ja jū meklējat jaunu viedtālruni un jum jau ir vecāka amung, Apple, LG, Google vai Motorola ierīce, jum vajadzētu padomāt par tirdzniecība ākšanu! Šobrīd ir pieejam amung tirdzniecība piedāvājum, ka v...

Mūsu Padoms