Vai Gmail nedarbojas? Tālāk ir norādīts, kā novērst visizplatītākās Gmail problēmas

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 7 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
ZEITGEIST: MOVING FORWARD | OFFICIAL RELEASE | 2011
Video: ZEITGEIST: MOVING FORWARD | OFFICIAL RELEASE | 2011

Saturs


Vai Gmail nedarbojas? Pārbaudiet Google statusa informācijas paneli

Vai Gmail jums nedarbojas? Vispirms noklikšķiniet uz šīs saites, pēc tam pievienojiet grāmatzīmēm un pēc tam tetovējiet to pa kreisi bicepam, tikai gadījumā. Šī ir saite uz Google lietotņu statusa informācijas paneli. Ja kādreiz notiek kāda Google pakalpojuma darbības pārtraukums, aizdomas par darbības pārtraukšanu vai ticams ziņojums par jebkura Google pakalpojuma pārtraukšanu - tātad, kad Gmail nedarbojas, šī vietne jums paziņos. Lapā redzēsit visu Google Suite lietotņu sarakstu un datumu sarakstu, kas aizved līdz pašreizējam datumam. Oranžie punkti norāda, ka ir vai ir bijušas nepatikšanas. Ja nepieciešams, varat atgriezties apmēram divus mēnešus. Pretējā gadījumā, ja rodas problēmas ar kādu Google lietotni, šī ir pirmā pietura - pēc šī raksta, tas ir.

Kodolieroču iespēja


Tas ir nedaudz mēles vaigos, taču bieži vien, ja rodas problēmas ar savu Google kontu, konta noņemšana no mobilās ierīces un tā atkārtota dublēšana atrisinās daudz problēmu. Google konta skaistums ir tas, ka viss tiek glabāts Google serveros - jūsu pasts, dokumenti, filmas un video utt. Visi šie elementi atgriezīsies, kad būsit atiestatījis kontu. Tā ir dažāda veida kodolieroču iespēja, taču tas ir arī vienkāršākais veids, kā visu noslaucīt un visu atgūt. Tas ir kodolīgs, bet vienkāršs.

Lai to izdarītu, dodieties uz iestatījumu apgabalu -> Konti -> Google -> (pieskarieties kontam, kuru vēlaties noņemt) -> pieskarieties elipsi augšējā labajā stūrī -> Noņemt kontu. Atcerieties, ka process var nedaudz atšķirties atkarībā no jūsu ierīces un Android versijas.

Aizmirsi paroli

Viens no biežākajiem iemesliem, kāpēc kāds zaudē piekļuvi savam Gmail kontam, ir tāpēc, ka viņš ir aizmirsis paroli. Ne visi var izmantot ieejas frāzi “MargaretThatcheris100% sexy”, tāpēc mēs to iegūstam. Par laimi, Google ir vairāki rīki, kurus varat izmantot šīs paroles atkopšanai. Taisnīgs brīdinājums - tas nav daudz prieka. Vai esat kādreiz pamanījis, ka ikreiz, kad aizmirstat paroli citā pakalpojumā, piemēram, Netflix, atkopšanas iespēja gandrīz vienmēr ir tā, lai tā jums tiktu nosūtīta pa e-pastu? Tas nedarbosies, ja mēģināt pieteikties e-pasta kontā.


Pirmkārt, ir svarīgi iestatīt alternatīvas saziņas metodes, kas pievienotas jūsu Google kontam. Piesakieties savā Gmail kontā, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz sava profila attēla un pēc tam atlasiet “Pārvaldīt savu Google kontu”. Pieskarieties cilnei “Drošība” un atrodiet opciju “Veidi, kā varam pārbaudīt, vai tas esat jūs”. Pēc tam pārliecinieties, vai ir izpildītas divas iespējas - atkopšanas e-pasts un atkopšanas tālrunis. Šīs ir atkopšanas metodes, kuras varat izmantot, lai piekļūtu savam kontam.

Divpakāpju verifikācijas problēmas

Divpakāpju verifikācija ir viena no labākajām metodēm, ko varat izmantot sava konta drošībai. Īsāk sakot, divpakāpju verifikācija jūsu drošībai pievieno otro slāni, pieprasot otro pieteikšanās mēģinājuma apstiprinājumu. Piemēram, piesakoties savā Gmail kontā, jūs saņemsit tekstu ar kodu, kas jāievada, lai turpinātu. Bet lietas ne vienmēr notiek vienmērīgi. Dažreiz kods tur neiekļūst. Ko tad?

Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka atrodaties apgabalā ar labu signālu. Google sūta divpakāpju autentifikācijas kodus, izmantojot īsziņu, tāpēc, ja atrodaties apgabalā ar spēcīgu Wi-Fi, bet nav laba mobilā signāla - es skatos uz jums, Čikāgas centrā - tā varētu būt daļa no problēmas.

Ja tā, varat izmantot lietotni Google Authenticator. Vienkārši lejupielādējiet lietotni savā tālrunī. Pēc instalēšanas jums tiks jautāts, kā verificēt kontu. Vienkāršākais ir ar QR kodu.Datorā dodieties uz divpakāpju autentifikācijas lapu un ritiniet uz leju līdz Authenticator App. Noklikšķiniet uz tā un veiciet darbības, lai skenētu QR kodu. Pēc skenēšanas jūs saņemsit kodu lietotnē. Ievadiet šo kodu datora lodziņā “Verificēt”, un tas saistīs tālruni ar jūsu kontu. Kopš tā laika, lai pieteiktos, jūs izmantojat lietotni Authenticator, nevis SMS kodus.

Ja tas nedarbosies, varat arī izvēlēties saņemt zvanu uz rezerves tālruni. Protams, tas joprojām nedarbosies, ja atrodaties apgabalā ar sliktu signālu. Tomēr jūs varat izvēlēties, lai tas būtu fiksētais tālrunis. Šīs izvēles negatīvie ir tas, ka jums jāatrodas vietā, kur atrodas fiksētais tālrunis, taču tā ir iespēja.

Visbeidzot, ja viss pārējais neizdodas, varat izmantot arī rezerves kodus. Rezerves kodus parasti izmanto gadījumiem, kad pazaudējat tālruni vai nevarat saņemt autentifikācijas kodus ar citiem līdzekļiem.

Tie ir jāveido iepriekš. Rezerves kodi ir kodu kopas, kuras varat izmantot, lai pieteiktos savā kontā divpakāpju verifikācijas vietā. Rezerves kodi tiek komplekti pa 10. Tie ir vienreizēji lietošanas kodi - tie kļūst neaktīvi, tiklīdz jūs tos lietojat. Ja ģenerējat kodu kopu, visi pēdējās partijas neizmantotie kodi tiek deaktivizēti. Brīdinājums par spoileri: pēc šī ekrānuzņēmuma ģenerēšanas es izveidoju jaunu kodu kopu.

Lai ģenerētu kodu kopu, apmeklējiet divpakāpju verifikācijas lapu un ritiniet uz leju līdz rezerves kodu zonai. Noklikšķiniet uz “Iegūt jaunus kodus”. Tādējādi tiks izveidots lejupielādējams teksta fails ar nosaukumu “Rezerves kodi-.txt.

Ja vēlaties pierakstīšanos izmantot rezerves kodu, dodieties uz Gmail pierakstīšanās lapu un ievadiet savu lietotājvārdu / paroli. Kad jums tiek lūgts divpakāpju autentifikācija, noklikšķiniet uz “Citas iespējas” un pēc tam noklikšķiniet uz “Ievadiet vienu no 8 ciparu rezerves kodiem”. Ievadiet savu kodu, un jums ir vērts doties!

Sinhronizācijas problēmas

Gmail sinhronizācija var neizdoties daudz dažādu iemeslu dēļ, un sinhronizācija var izpausties daudzos veidos. Iespējams, ka jums nav visu savu, iespējams, neizdodas nosūtīt e-pastu, iespējams, tiek parādīta kļūda “konts netiek sinhronizēts” vai arī pati lietotne var būt lēna. Jebkurā no šiem gadījumiem varat izmēģināt vairākas darbības, lai lietas atjaunotu un darbotos.

  1. Atjauniniet lietotni Gmail. Dažreiz vecākai, novecojušai lietotnes versijai var būt grūtības saņemt e-pastu no Google. Pārliecinoties, ka jums ir jaunākā un labākā lietotnes Gmail versija, tiks atrisinātas daudzas sinhronizācijas problēmas.
  2. Restartējiet ierīci. Vai esat mēģinājis to izslēgt un atkal ieslēgt? Jā, tā ir klišeja, taču tā darbojas pārsteidzoši vairākas reizes.
  3. Pārbaudiet savu savienojamību. Jā, tas ir muļķīgs jautājums, bet mums tas ir jāuzdod. Varat izvairīties no nevajadzīgas problēmu novēršanas, ja pārliecinieties, ka signāls ir labs, neatrodaties lidmašīnas režīmā utt.
  4. Pārbaudiet savus Gmail iestatījumus. Vai jums jāpārliecinās, vai ir ieslēgta sinhronizācija? Nē. Bet jūs to darāt. Notiek nejauši pieskārieni, un, ja tiek izslēgta sinhronizācija Gmail, nekas netiek sinhronizēts. Atveriet lietotni Gmail un augšējā kreisajā stūrī pieskarieties izvēlnes pogai -> Iestatījumi. Pieskarieties savam kontam un pārliecinieties, vai esat atzīmējis “Sinhronizēt Gmail”.
  5. Notīriet savus Gmail lietotnes datus. Atveriet ierīces lietotni Iestatījumi -> Lietotnes un paziņojumi -> Informācija par lietotni -> Gmail -> Krātuve -> Notīrīt datus -> Labi. Kad esat to izdarījis, restartējiet ierīci un noskaidrojiet, vai tas to nedarīja. Lielāko daļu laika tas darbosies.

Trūkst s

Ja jūsu Gmail trūkst e-pasta ziņojumu, par kuriem jūs zināt, ka tie atrodas tur, visticamākais iemesls ir tas, ka tos nejauši izdzēsāt vai arhivē. To var pietiekami viegli pārbaudīt, Gmail noklikšķinot uz mapi Miskaste. Atkritņu mapi visbiežāk var atrast, mapju apgabalā noklikšķinot uz “Vairāk”, pēc tam uz “Miskaste”. Ja e-pasts atrodas tur, tā var tikt arhivēta. Vietā, kurā noklikšķinājāt uz “Vairāk”, meklējiet “Viss pasts”. Tas parādīs visu e-pastu neatkarīgi no tā, vai tas ir arhivēts vai ne.

Varat arī meklēt pastu, ierakstot meklēšanas lodziņā. Mapē “Viss pasts” meklējiet arhivētos e-pastus, taču atcerieties, ka tas nemeklēs mapē Miskaste. Lielākoties jūsu e-pasts būs miskastē vai arhivēts - es pats tam neesmu svešs. Ja atrodat e-pastu abās vietās, noklikšķiniet uz tā, lai to atvērtu, pēc tam noklikšķiniet uz mapes ikonas augšpusē un pēc tam izvēlieties “Pārvietot uz iesūtni”. Tas atjaunos e-pastu iesūtnē un jūs to varēsit redzēt. parasti.

Bonuss! Gmail netiks ielādēts (tikai pārlūkprogrammā)

Ja piesakāties pakalpojumā Gmail, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, un vietne netiks ielādēta jums, ir dažas lietas, kas jums jācenšas, lai lietu atkal izveidotu un darbotos. Vispirms pārliecinieties, vai izmantojat atbalstītu tīmekļa pārlūku. Atbalstīto tīmekļa pārlūkprogrammu sarakstu varat atrast Google palīdzības vietnē. Ir godīgi teikt, ka darbosies lielākā daļa mūsdienu pārlūkprogrammu, bet es baidos, ka Opera lietotājiem veiksme nebūs veiksmīga.

Bieži vien pārlūka paplašinājumi vai lietojumprogrammas var traucēt arī Gmail darbību. Ātrs veids, kā to pārbaudīt, ir izmēģināt Gmail tīmekļa pārlūka privātajā vai inkognito režīmā. Ja Gmail darbojas tur, mēģiniet atspējot pārlūka paplašinājumus pa vienam, līdz atrodat vainīgo.

Dažreiz sīkfaili vai pagaidu faili var sabojāt arī Gmail. Tas pats tests - izmantojot inkognito režīmu - ir ātrs veids, kā pārbaudīt arī šo izturēšanos. Ja Gmail darbojas inkognito režīmā, bet paplašinājumu atspējošana nepalīdzēja, kešatmiņas notīrot kešatmiņu un sīkfailus.

Visbeidzot, jūs varētu vēlēties mēģināt atspējot jebkuru jūsu palaisto Google laboratoriju. Vienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir apmeklēt šo vietni. Tas automātiski atspēkos visas jūsu palaistās laboratorijas, lai jūs varētu pārbaudīt Gmail klientu bez tām. Ja tas darbojas, atkal mēģiniet atspējot visas laboratorijas un atkārtoti tās iespējot vienā reizē. Ja Gmail atkal neizdodas, vainīgais ir jums.

Jebkas cits?

Gmail ir viens no tiem pakalpojumiem, kas parasti vienkārši darbojas, un tas ir brīnišķīgi. Tas ir šausmīgi, kad tas nokrīt. Cerams, ka daži no šiem padomiem ir palīdzējuši atgriezties uz pareizā ceļa. Ja ir kaut kas, ar ko jūs esat saskāries, ko nevarat izdomāt, paziņojiet mums. Protams, ja ir kaut kas tāds, ko mēs neesam aptvēruši un ko jūs vēlētos redzēt, uzklikšķiniet mums uz komentāriem. Ja jums ir kādi citi padomi, nekautrējieties komentāros mums ierakstīt piezīmi, un mēs noteikti atjaunināsim rakstu nākotnē.

Cits ar Gmail saistīts saturs:

  • Izskaidrots jauns Gmail meklētājs Android un personālajam datoram
  • Jaunais Gmail ir pieejams, atjauniniet to tūlīt
  • Gmail jauno viedo komponēšanu ir viegli lietot: Lūk, kā to izdarīt

Laipni lūdzam mūu Android 8.0 Oreo atjauninājumu izekotājā. Pēc publikā izlaišana 2017. gada augutā Oreo tabili atrod ceļu uz arvien vairāk Android viedtālruņiem....

Viena no daudzajām Android lietām ir tā, ka jū varat viegli kopēt un ielīmēt failu uz galddatoru vai klēpjdatoru, vienkārši avienojot tālruni ar UB. Diemžēl vi nav tik vienkārši, ja jum ir Android tāl...

Nesenie Raksti