Google 2019. gadā: viss pieejams AI

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 7 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 4 Maijs 2024
Anonim
Google — Year in Search 2019
Video: Google — Year in Search 2019

Saturs


Oktobrī izlaižot Google Pixel 3, Google atkārtoti apstiprināja savu kā cienīga pretendenta pozīciju viedtālruņu nozares asiņainajā karā. Tomēr, neraugoties uz klausules kvēlojošajiem pārskatiem, Pixel līnijai joprojām ir ļoti maza tirgus daļa, īpaši salīdzinājumā ar populārām Samsung vai Huawei līnijām.

Kaut arī Google vēlmēm attiecībā uz viedtālruņu dominēšanu varētu būt tāls ceļš ejams, 2018. gadā tas veica milzīgus panākumus ar Google Home aparatūras produktiem, piemēram, Google Home Mini. Tas arī nostiprināja savu reputāciju kā AI un virtuālā palīga pasaules valdnieks.

Apskatīsim, kā Google noslēdzās 2018. gads, un kas, domājams, nāks 2019. gadā.

Pikseļi tiek pārdoti, bet tirgus daļa joprojām ir maza

Pixel 3 XL, iespējams, bija veiksmīgākais 2018. gada viedtālrunis vienā metrikā: organiskā publicitāte. Kaut arī Google, iespējams, iztērēja miljonus tālruņa, bet melnā tirgus prototipu ierīču noplūde Pixel 3 veicināja vairāk, nekā Google varēja iegādāties.


Mēnesi pirms oficiālas Pixel 3 izlaišanas tika pat atklāts, sabiedrība jau bija redzējusi Pixel 3 XL no katra leņķa. Mēs redzējām videoklipus bez kastēm, pilnīgas atsauksmes un fotogrāfiju paraugus, pirms Google parādīja šai ierīcei pat vienu oficiālu reklāmu.

Tomēr pat visā šajā reklāmā pakalpojums Google Pixel 3 nebija pārdošanas darījums. Saskaņā ar ieņēmumu aprēķiniem, Pixel līnija - kurā ietilpst Pixel viedtālruņi, Google Pixelbook un Google Pixel Slate - 2018. gadā nopelnīja apmēram 1,78 miljardus ASV dolāru ar kopējo bruto peļņu. Tas varētu šķist daudz, bet Samsung mobilo sakaru nodaļa sasniedza 2 miljardus USD bruto peļņa no viedtālruņu pārdošanas tikai 2018. gada trešajā ceturksnī. Arī tas bija slikts ceturksnis.

Pixel līnija darbojas labi - ja jūs to nesalīdzināsit ar jebkuru citu lielāko viedtālruni tirgū.

Jāatzīst, ka Samsung piedāvā daudz dažādu viedtālruņu, kamēr Google ir tikai viena līnija, taču tas nenozīmē, ka Pixel viedtālruņi Google negūst gandrīz tikpat lielus ieņēmumus kā konkurentu ierīces.


Vēl viena metrika, kas atspoguļo Google tirgus daļas trūkumu, ir tās izstrādātais Android izplatīšanas pārskats. Jaunākajā 2018. gada 26. oktobra ziņojumā ir parādīts, ka ierīces, kurās darbojas operētājsistēma Android 9 Pie - kas teorētiski ietvertu katru Pixel viedtālruni tajā brīdī - veido mazāk nekā desmito daļu no visām aktīvajām Android ierīcēm.

Viena desmitā daļa no 2 miljardiem aktīvo Android ierīču ir 20 miljoni ierīču. Tas nozīmē, ka mēs varam novērtēt, ka kopš sākotnējā Google Pixel izlaišanas 2016. gadā ir pārdoti mazāk nekā 20 miljoni Pixel viedtālruņu.

Atkal 20 miljoni varētu šķist daudz viedtālruņu divu gadu pārdošanas laikā, bet tikai 2017. fiskālajā gadā Apple pārdeva vairāk nekā 216 miljonus iPhone.

Visi šie dati norāda uz vienu lietu: Google ambīcijām viedtālruņu tirgū ir ļoti tāls ceļš ejams.

Vienīgais, kas uzņēmumam Google ir pār konkurenci, ir programmatūra. Kopā ar pastāvīgu Android atjauninājumu plūsmu, Pixel viedtālruņu līnijai ir neapšaubāmi labākā kameru programmatūra jebkuram viedtālrunim viedtālruņu vēsturē. Tam ir arī unikālas funkcijas, kas balstītas uz AI un kuras konkurentiem vēl nav sakrīt.

Mums vienkārši būs jāgaida un jānoskaidro, vai Google var pārvērst šos augstākos produktus vairāk pārdošanas apjomos.

Google Chrome OS aparatūra neuzņemas vilci

Google Chrome OS darbojas pārsteidzoši labi, it īpaši izglītības nozarē. Līdz 2017. gada beigām Amerikas Savienotajās Valstīs gandrīz 60 procenti mobilo datoru sūtījumu uz skolām no bērnudārza līdz 12. klasei bija Chromebook datori.

Skolu sistēmas mīl Chrome OS. Bērniem ir viegli iemācīties un lietot operētājsistēmu, un aparatūra maksā nelielu daļu no tā, ko maksā Windows klēpjdatori.

Tad kāpēc Google Pixelbook vai nesen izlaistais Google Pixel Slate nav vislabāk pārdotais dators tirgū?

Arī šī atbilde ir vienkārša: cena.

Google nekad neiegūs nekādu vilkmi klēpjdatoru tirgū, ja tas neizdos aparatūru par pieejamu cenu.

Konkurences uzņēmumi, piemēram, Samsung, Asus un Acer, pārdod Chromebook datorus kā karstās kūkas, saglabājot ierīces pēc iespējas lētākas. Google izmanto pretēju pieeju un izveido augstākā līmeņa aparatūru ar augstākā līmeņa cenu zīmi. Sākuma līmeņa Pixel Slate variants ir milzīgs 800 ASV dolāru, ja jūs to iegādājaties ar (varētu teikt, ka nepieciešams) tastatūras apvalku. Maksimālais šīfera modelis ar tā tastatūras apvalku jums izmaksās ne mazāk kā 2000 USD.

Ja Google vēlas padarīt klantu klēpjdatoru tirgū, tai vismaz tagad ir jāatsakās no idejas pārdot Chromebook datorus par Apple cenām. Pikseļu šīferis ir jaudīgs, skaists un pilnīgi satriecošs, taču cilvēki, kas ir gatavi tērēt tik daudz naudas klēpjdatoram vai planšetdatoram, tā vietā vienkārši nopirks Microsoft Surface Pro vai Apple MacBook. Liekas, ka Pixel Slate tika vienkārši izgatavots Google faniem.

Varbūt Google varēs norādīt 2000 USD par Chromebook gadiem. Pagaidām tas ir muļķa darījums.

Viedie skaļruņi ir Google gada veiksmes stāsts

Neskatoties uz Pixel viedtālruņu un klēpjdatoru progresu, Google viedais skaļruņu aparatūra ir spēks, ar kuru jārēķinās. Tiek lēsts, ka 2016. gadā Google nopelnīja bruto peļņu 49 miljonu dolāru apjomā no visas mājas ierīču līnijas. 2018. gadā Mājas produkti nopelnīs uzņēmumam Google aptuveno bruto peļņu 847 miljonu ASV dolāru apmērā, kas ir vairāk nekā par 1,728 procentiem divu gadu laikā.

Ja aplūko ieņēmumus, nevis peļņu, lietas kļūst vēl iespaidīgākas. Tiek lēsts, ka 2018. gadā uzņēmums Google no savas mājas aparatūras nopelnīja 3,4 miljardus ASV dolāru ieņēmumus, kas ir aptuveni tikpat daudz, cik ieņēmumi tika iegūti no Pixel aparatūras.

Pixel viedtālrunis maksā daudz vairāk nekā vairums Google Home aparatūras. Par 50 ASV dolāriem populārāks uzņēmums Google 2018. gadā varētu būt pārdevis vairāk nekā 50 miljonus Google Home Minis.

Google pārvieto milzīgu daudzumu Google Home aparatūras - un to skaits tikai palielināsies.

Diemžēl divi lielie viedo skaļruņu tirgus uzņēmumi - Google un Amazon - neziņo, cik daudz produktu viņi piegādā. Izmantojot tirgus izpētes firmu aprēķinus un dažādus ar to saistītus datus, var droši uzskatīt, ka Google palielina Amazon tirgus daļu.

Turklāt daudzas pētījumu firmas ziņo, ka labākais palīgs, kas šobrīd pieejams, ir Google palīgs - kas nodrošina Google Home aparatūru. Arī lielākajā daļā viedo skaļruņu pārskatu tiek secināts, ka Google mājas aparatūra ir labākā, ko varat iegādāties.

Šīs ir fantastiskas ziņas Google, jo AI un virtuālie palīgi ir nākotne. Lai gan Google naudas govs šobrīd joprojām ir Google meklēšana, tas tā nebūs mūžīgi. Google zina gadus pēc šī laika, tā virtuālais palīgs būs tā naudas govs, un uzņēmums jau ir izvirzījies vadībā.

Interesanta lieta, kas jāatzīmē par Google Home aparatūru, ir cena. Google Home Mini cena ir 50 USD, bet Google Home Hub viedais displejs - 150 USD. Vai tā var būt sakritība, ka šīs vienības, kuras pārvietojas pēc cenas, ir labākais, kas pašlaik tiek izmantots Google aparatūras nodaļai?

Joprojām ir daudz konkurences

Google meklēšanai visā pasaulē ir maza konkurence. Arī Gmail, Google Maps un Google Chrome to tirgos ir praktiski neskarts.

Tas neattiecas uz Google aparatūras ierīcēm, piemēram, viedtālruni Google Pixel vai Google Pixel Slate. Pat bēdīgie Google Home panākumi saskaras ar spēcīgu konkurenci no Amazon un citiem.

Viedtālruņu arēnā Google saskaras ar konkurentiem, kuri piegādā ierīces ar salīdzināmu aparatūru un zemākām cenām. Tāds tālrunis kā OnePlus 6T par simtiem dolāru samazina Google Pixel 3, nodrošinot vairāk operatīvās atmiņas, vairāk iekšējās atmiņas, to pašu procesoru un to pašu visu stikla konstrukciju. Jā, Pixel 3 ir daudz labāka kamera, taču OnePlus saprot, ka patērētāji nopirks ierīci droides, ja tā sagriezīs pareizos stūrus, lai tā būtu lēta.

SAISTĪTI: OnePlus 6T vs Google Pixel 3 XL

Klēpjdatoru un datoru gadījumā Google sevi izstumj no tirgus. Microsoft Surface Pro planšetdators ir jau sestajā paaudzē, kas nozīmē, ka patērētāji var atrast Virsmas plusus par pusi no zemākās klases Pixel Slate cenas. Vēl sliktāk, ka Surface Pro varēs palaist Windows lietojumprogrammas, kuras vairums cilvēku joprojām meklē, izmantojot klēpjdatoru.

Neatkarīgi no tā, cik izdomāts klēpjdators ir Google, tikai daži to nopirks, ja tas darbosies ar Chrome OS un maksās tikpat, cik MacOS vai Windows ierīce. Patērētāji pieturēsies pie viņiem zināmās operētājsistēmas, ja vien Google nevar viņiem pamudināt pārslēgties, kas nozīmē cenas pazemināšanos.

Visbeidzot, Google Home aparatūrai klājas neticami labi, taču arī Google galvenajam konkurentam Amazon darbojas neticami labi. Turklāt Amazon lielāko daļu lietu dara ātrāk nekā Google. Pirmais viedais skaļrunis bija pārdošanā jau labu laiku pirms Google. Amazon arī pārspēja Google līdz perforatoram viedo displeju tirgū un bieži izlaiž jaunas funkcijas pirms Google.

Tā ir laba likme, ka Amazon 2019. gadā laidīs klajā jaunu viedo skaļruņu produktu, un mēnešus pēc mēneša Google sāks savu atbildi uz šo produktu.

Ja Google vēlas patiesi dominēt viedo skaļruņu nozarē, tam jābūt ātrākam nekā Amazon.

Google 2019. gadā

Google ir gatavs 2019. gadā pamest dažus nopietni interesantus produktus. Interesantākais, iespējams, ir gaidītais Google Pixel 3 Lite (kas var būt vai nebūt tā īstais nosaukums).

Līdz šim katru gadu tika izlaisti divi Pixel tālruņi: parastais Pixel un tā XL līdzinieks. Tomēr 2019. gadā mēs paredzam, ka Google izlaidīs vidējas klases Pixel un Pixel XL, iespējams, nodrošinot tādu pašu programmatūras pieredzi kā “īstais” Pixel 3, taču ar pazeminātu aparatūru un specifikācijām, lai padarītu to pieejamāku.

Tas varētu dot Pixel pieredzi attīstīto valstu cilvēkiem ar pieticīgāku budžetu, kā arī potenciāli ļaut jaunattīstības valstu, piemēram, Indijas, cilvēkiem iegādāties Pixel. Tas varētu būt milzīgs Pixel līnijas pateicība.

Pirmoreiz, visticamāk, vidējas klases Pixel viedtālruni redzēs 2019. gadā.

Par Pixel 3 Lite, arī tā cenu, mēs zinām maz ko. Google to varētu pārspīlēt un būt pretrunā ar visu ideju. Droši vien drīz dzirdēsim vairāk par Pixel 3 Lite.

Lai gan mums ir zināma informācija par Pixel 3 Lite, mēs neko neesam dzirdējuši par to, ka Google izlaiž vidēja līmeņa klēpjdatoru vai planšetdatoru. Ja uzņēmumam Google neplāno 2019. gadā izlaist Pixel Slate Lite, tas tā patiešām būtu. Kā jau tika minēts iepriekš, cilvēki, kuri var atļauties pikseļu slānekli, to, iespējams, nenopirks par Windows vai MacOS balstītu mašīnu par salīdzināmu cenu. Ja Google varētu piedāvāt augstas klases aparatūras pieredzi 500 ASV dolāru diapazonā (iekļaujot tastatūru), tā varētu radīt iespēju iekarot kādu nopietnu tirgus daļu.

Google Project Stream - kas ļauj jums spēlēt AAA videospēles, izmantojot pārlūkprogrammu - arī varētu palīdzēt pārdot vidējas klases Chrome OS planšetdatoru. Ja Google varētu likt Chromebook datoram vai planšetdatoram gandrīz visu palaist virtuālajā serverī, Chrome OS tiešām būtu iespēja pret Windows un macOS. Projekta straume tomēr ir tikai sākumstadijā, tāpēc maz ticams, ka tas šogad radīs milzīgas pārmaiņas.

Visbeidzot, mēs neredzējām 2018. gadā valkājamu Google. Tomēr, Google spiežot uz Wear OS un Google Fit, šķiet, ka ir tikai laika jautājums, pirms mēs redzēsim viedpulksteni “Made by Google”.

SAISTĪTS: 2019. gads būs lielisks gads viedpulksteņiem un fitnesa izsekotājiem

Valkājamajā tirgū ir kāds patiesi neizmantots potenciāls, it īpaši Google. Tas varētu pārdot valkājamu nevis kā vispārēju viedpulksteni, bet gan vairāk kā Google mājas viedo skaļruni, kuru jūs visu laiku nesat uz plaukstas locītavas. Lai tas darbotos, Google būtu jāpieņem tā pati stratēģija, ko tā darīja ar savu mājas aparatūru: padariet to lielisku un padariet lētu.

Google galvenā priekšrocība: neierobežota nauda

Atšķirībā no gandrīz visiem citiem aparatūras ražotājiem mobilajā nozarē, Google praktiski izdrukā naudu no sava Google meklēšanas biznesa. Skaidras naudas daudzums, ko uzņēmums iekasē tikai no Search, palīdz finansēt visa veida riskantus centienus (Wi-Fi balonus, kāds?), Kā arī vienkāršākas lietas, piemēram, Pixel viedtālruni.

Paturot to prātā, Google patiešām nav attaisnojums, lai nebūtu viens no labākajiem aparatūras ražotājiem biznesā. Tam ir talants, nauda, ​​mārketinga spēks un infrastruktūra, lai izdarītu diezgan daudz, ko vien vēlas. Tāpēc uzņēmuma viedtālruņu un planšetdatoru zemais pieņemšanas līmenis ir tik mulsinošs.

Ja Google patiešām vēlas dominēt mobilo sakaru tirgos, tam jāsāk no paša sākuma, tāpat kā jebkuram citam uzņēmumam. Tai ir jāizlaiž produkti par saprātīgu cenu, lai cilvēki būtu pieķērušies, un pēc tam, kad bizness kļūst izsmalcinātāks, jāizlaiž labāki, dārgāki produkti.

Šī visa stratēģija, kā steidzīgi iziet no vārtiem, iekasējot Apple cenas par aparatūru, kurai ir problēmas un kuru tālruņi pārsniedz pusi no cenas, vienkārši nekur neradīs uzņēmumu. Tas to saprot ar Google Home aparatūru, bet ne ar citām nodaļām.

Google ir viss nepieciešamais, lai 2019. gads būtu gads. Apskatīsim, vai tas to var izdarīt.

Nākamais: HTC 2019. gadā: pēdējās iespējas sedans

Notiek aptauja Mum ir vii labākie droni šeit vai arī pārbaudiet mūu meitaru Drone Ruh dronu arakt!Dronu pilotu apmācība | Drona tarta rokagrāmata | Dronu ražotāji...

21. aprīli apritēja 30 gadi kopš pelēkā, bukētā, vienkrāainā roka pēļu ierīce ieviešana: the pēle zēn.Nintendo Game Boy izlaišana brīdī bija apmēram 94 UD, 1989. gada nauda vai aptuveni 190 UD šodiena...

Aizraujošas Ziņas