Google palīgu ceļvedis: kas tas ir, kā to izmantot, padomi un viltības, kā arī daudz ko citu

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 7 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Top 20 Google Maps Tips & Tricks: All the best features you should know!
Video: Top 20 Google Maps Tips & Tricks: All the best features you should know!

Saturs

2018. gada 14. marts


2018. gada 14. marts

Google palīga ceļvedis: izmantojiet visas savas virtuālās asistenta iespējas

Visas mijiedarbības ar Google palīgu sākas ar Ok, Google vai Hey, Google atslēgvārdu noteikšanu.

Google palīgu var izmantot ne tikai atbildēšanai uz jautājumiem, bet arī daudz vairāk. Tajā pašā izvēlnē Iestatījumi atradīsit arī opcijas mūzikas un video kontu iestatīšanai, citu viedās mājas ierīču pārvaldībai, iecienītāko ziņu avotu atlasīšanai, palīga piesaistīšanai Google kalendāram un daudzām citām iespējām. Visi šie konfigurē palīga mijiedarbību ar dažādām komandām. Piemēram, sava Spotify konta saistīšana nozīmē, ka pakalpojums tiks izmantots, ja palūgsit palīgam atskaņot jums dziesmas no noteikta izpildītāja vai atskaņošanas saraksta.


Kurās ierīcēs ir pieejams Google palīgs?

Viedtālruņi, planšetdatori un viedpulksteņi

Google palīgs ir pieejams daudzās ierīcēs, tostarp viedtālrunī un planšetdatorā. Palīgs neaprobežojas tikai ar kādu īpaši viedtālruņu zīmolu, bet ir arī dažas prasības.

Viedtālrunī vai planšetdatorā būs jādarbojas ar Android 6.0 Marshmallow vai jaunāku, Google lietotnes versiju 6.13 vai jaunāku, jābūt instalētiem Google Play pakalpojumiem un tālrunim ar vismaz 1,4 GB atmiņu un 720p displeju. Visiem salīdzinoši jaunajiem viedtālruņiem vajadzētu būt kvalificētiem, un, lai lietas darbotos, nav nepieciešama manuāla instalēšana vai atjaunināšana.

Google Assistant optimizētā versija ir pieejama Android Go ierīcēs, piemēram, Alcatel 1X un Nokia 1.

Google palīgs nav ekskluzīvs viedtālruņiem: Kai operētājsistēmas darbināmais tālrunis JioPhone piedāvā Google palīga versiju, un nākotnē to varēs iegūt vairāk funkciju tālruņu.

Lasīt: Kā izslēgt Google palīgu


Google palīgs ir pieejams arī jaunākajās Android Wear ierīcēs, kā arī Chromebook datoros.

Android tālruņos pašlaik atbalstītās valodas ir angļu, franču, vācu, itāļu, japāņu, korejiešu, spāņu un portugāļu (Brazīlija) valodas. Google paziņoja, ka līdz gada beigām paplašinās palīgu līdz 30 valodām. Planšetdatoru atbalsts pašlaik ir pieejams tikai angļu valodā.

Viedie skaļruņi un austiņas

Varbūt tikpat plaši izmantots viedtālruņu atbalsts Google viedo skaļruņu klāsts. Google vietne Home, Home Mini un Home Max ir balstīti uz palīgu balss komandām, kā arī mūzikas atskaņošanu, un tie ir lielisks sākums gudrās mājas veidošanai (vairāk par to vēlāk).

Papildus Google mājas klāstam balss aktivizēti skaļruņi no vairākiem ražotājiem ir pieejami tagad vai drīzumā:

  • Altecs Lansings
  • Anker jauninājumi
  • Bang & Olufsen
  • Braven
  • iHome
  • JBL
  • Jensen
  • LG
  • Klipsch
  • Adīt audio
  • Memorex
  • RIVA Audio
  • SōLIS

Bezvadu austiņas arvien vairāk piedāvā arī balss vadības atbalstu, ko nodrošina Google palīgs. Līdz šim Google Pixel Buds, JBL Everest klāsts, Bose QuietComfort 35 II un Sony produktu klāsts ir jūsu labākās likmes viedajām austiņām.

Viedie displeji

Jaunākais Google palīga formas faktors ir viedais displejs. Tas būtībā ir tāds pats jēdziens kā viedais skaļrunis, bet ar displeju, kas var atskaņot videoklipus, parādīt laika prognozes un tamlīdzīgi.

Lenovo bija pirmais uz klāja, kas bija paziņojis par savu viedo displeju CES 2018. JBL, LG un Sony plāno arī līdzīgus produktus laist klajā gada laikā.

Jūsu viesistabā

Android TV atbalsta Google palīgu saderīgos modeļos, ieskaitot gan televizora pierīces, gan televizorus ar iebūvētu Android TV. Pagaidām Google palīgu var izmantot Nvidia Shield, Sony 2016 un vēlāk Bravia televizoros un Xiaomi Mi TV.

Google arī paziņoja, ka TV, kas darbojas vietnē LGOS, arī darbosies palīgā.

Jūsu automašīnā

Asistents ir arī nokļuvis automobiļu telpā ASV kā Google Android Auto programmatūras sastāvdaļa. Ja jūsu automašīnā darbojas operētājsistēma Android Auto kā informācijas un izklaides sistēma (līdz šim to atbalsta vairāk nekā 400 modeļi), varat savienot tālruni un izmantot balss komandas navigācijai, ziņojumapmaiņai un tamlīdzīgi. Google arī sadarbojas ar ražotājiem, lai Assistant tieši iekļautu automašīnās, un nākotnē vairs nebūs nepieciešams pārī savienots tālrunis.

Google palīgs un Android Auto ietver dažas īpašas komandas, kas saistītas ar transportlīdzekli. Izmantojot noteiktus modeļus, pievienotajās ar palīgu darbināmajās ierīcēs ir iespējams pārbaudīt degvielas līmeni, aizslēgt durvis un daudz ko citu.

Izmantojiet palīgu savā viedajā mājā

Viena no Google Assistant visspēcīgākajām funkcijām ir tā spēja darboties kā jūsu savienotās viedās mājas centrs. Palīgu var izmantot, lai vadītu plašu ierīču klāstu, sākot ar Chromecast vai TV un beidzot ar kaut ko tik šķietami drūmu kā spuldzi. Visas šīs ierīces var konfigurēt un kontrolēt, izmantojot lietotni Google sākumlapa.

Rakstīšanas laikā Google palīgs ir saderīgs ar vairāk nekā 1500 viedās mājas izstrādājumiem no vairāk nekā 200 zīmoliem. Šeit ir pieejams direktorijs, kurā uzskaitītas visas atbalstītās ierīces. Produktu kategorijās ietilpst:

  • apgaismojums, kontaktdakšas, kontaktligzdas un citi elektriskie piederumi
  • mazgātāji, žāvētāji, ledusskapji, plītis, putekļsūcēji, gaisa kondicionieri un cita sadzīves tehnika
  • kameras, slēdzenes un drošības sistēmas
  • skaļruņi, interneta radio un cits audio aprīkojums

Sākumā vēlaties savienot ierīces. Katra ierīce palīdzēs jums veikt nepieciešamo iestatīšanu, kas parasti prasa nedaudz vairāk, nekā stāvēt pie ierīces ar ieslēgtu WiFi un atrašanās vietu, nospiest pogu un nosaukt ierīces nosaukumu. Lai viedajām mājām pievienotu jaunas ierīces, vienkārši dodieties uz lietotni Google mājas lapa, noklikšķiniet uz ierīces ikonas augšējā labajā stūrī un pēc tam ekrāna Ierīces pievienojiet jaunu ierīci. Pēc tam vienkārši izpildiet iestatīšanas instrukcijas.

Ja iestatīšanas laikā to neveicāt, iegūstat lielāku elastību pār savu viedo māju, izmantojot Google palīga segvārdu un numuru piešķiršanu. Tas ļaus atsaukties uz konkrētām ierīcēm vai telpām, izsniedzot balss komandas, lai labāk virzītu pieprasījumus. Lai pievienotu, rediģētu un izdzēstu vārdus un istabas, dodieties uz izvēlni Iestatījumi un noklikšķiniet uz lietotnes Google sākums kontrole Sākums.

Piemēram, jūs varat pateikt, ka gaismas iedalīšana kaut kur saucamā guļamistaba “Sveiks, Google, izslēdziet guļamistabas apgaismojumu”. Tāpat jūs varat iestatīt savas mājas tā, lai “Labi, Google, spēlē mūziku manas viesistabas skaļrunī” darbojas pat tad, ja virtuvē runājat ar citu viedo skaļruni vai tālruni.

Labākās Google palīga komandas pa kategorijām

Tagad, kad ierīces ir iestatītas, ir pienācis laiks izdot dažas noderīgas balss komandas. Lielākā daļa komandu tiek izmantotas neatkarīgi no aparatūras, par kuru runājat, taču ir arī daži izņēmumi, piemēram, mēģinājums skatīties Netflix video uz skaļruņa!

Kur atrast Google palīga komandas

Pilnīgi augošā komandu saraksta pilnīgu sadalījumu varat atrast Google oficiālajā direktorijā, taču tālāk mēs apskatījām dažus no visnoderīgākajiem.

Atjaunināts Google palīga ikdienas režīms

Vispārīgi jautājumi

  • "Labrīt" - Šī komanda ir viss, kas nepieciešams jūsu rīta rutīnai, palīgs var sniegt jums laika apstākļu ziņojumu, sīkāku informāciju par jūsu maršrutu uz darbu un deklamēt jaunāko ziņojumu biļetenus.
  • “Pamodini mani…” - Palīgu var aizpildīt kā personīgo modinātāju.
  • “Atvērt…” - atveriet jebkuru tālruņa lietotni, vienkārši sakot tās nosaukumu.
  • “Iestatīt atgādinājumu…” - pievienojiet atgādinājumus savam kalendāram, norādot laiku un vietu, lai jūs vairs nepalaistu garām datumu.
  • “Iestatīt taimeri…” - lēna vistas vārīšana vai dažu smalkmaizīšu cepšana? Asistenta taimera iestatījums ir neticami noderīgs, lai naglotu šos receptes laikus.
  • “Ieslēgt Bluetooth” - Pārslēdziet Bluetooth, WiFi, tālruņa lukturīti un gandrīz visas citas aparatūras opcijas, neveicot iestatījumu izvēlni.
  • “Pievienot… manam iepirkumu sarakstam” - Google var jums saglabāt tiešsaistes iepirkšanās sarakstus, un, izveidojot pārī ar palīgu, jūs varat ātri pievienot un noņemt vienumus ar balsi.

Mūzika

  • “Spēlēt klasisko mūziku” - Tā vietā, lai atskaņotu mūziku pēc dziesmas, izpildītāja vai albuma, žanra izvēle var būt lielisks veids, kā atklāt jaunu mūziku.
  • “Atskaņot… radio”- Jums nav jāraida straume no tāda pakalpojuma kā Spotify, palīgs var atskaņot arī tiešsaistes radio stacijas.
  • “Izlaist dziesmu” - Līdztekus spēlei, pauzei un apstāšanās vari arī izlaist.
  • “Ko spēlē?” - Asistents var sniegt informāciju par mākslinieku un skaņu par visu, kas pašlaik straumē.
  • “Pagriez” - Skaļumu var regulēt uz augšu un uz leju ar 10% soli vai iestatīt uz noteiktu līmeni.

Attēli un video

  • “Rādīt manas bildes no…” - Ja jūs izmantojat Google fotoattēlus, palīgs pēc pieprasījuma var atlasīt cilvēku, vietu un datumu attēlus.
  • “Spēlēt… televizorā” - Pievienojiet straumēšanas kontus savam viedajam televizoram vai Chromecast ierīcei un palīgs, lai rādītu šovus tieši jūsu televizorā.
  • “Straume… no Youtube” - Pievienojieties iecienītākajām YouTube izrādēm.
  • “Ieslēgt subtitrus” - Ātri ieslēdziet vai izslēdziet subtitrus un pat izvēlieties vēlamo valodu, neveicot tālvadības pulti. Tas pats attiecas arī uz dublēšanu.

Gudra māja

  • “Ieslēdziet.”, “Izslēdziet”. - ieslēdziet vai izslēdziet apgaismojumu.
  • “Dim the.”, “Spilgt the.” - Blāva vai iegaismot gaismu.
  • “Iestatīts līdz 50%.” - Iestatiet gaismas spilgtumu līdz noteiktai procentuālajai daļai.
  • “Blāvi / izgaismo par 50%.” - Tuvumā vai nedaudz izgaismojiet gaismu par noteiktu procentuālo daļu.
  • “Turn green”. ” - mainiet gaismas krāsu.
  • “Ieslēdziet gaismas.”, “Izslēdziet gaismas.” - Ieslēdziet vai izslēdziet visas istabas gaismas.
  • “Ieslēdziet visas gaismas.”, “Izslēdziet visas gaismas.” - ieslēdziet vai izslēdziet visas gaismas.
  • “Padariet siltāku / vēsāku.”, “Paaugstiniet / pazeminiet temperatūru.”, “Paceliet / pazeminiet temperatūru par diviem grādiem.”, “Iestatiet temperatūru līdz 72 grādiem.” - Noregulējiet temperatūru.
  • “Ieslēdziet sildīšanu / dzesēšanu.”, “Iestatiet termostatu uz dzesēšanu / sildīšanu.”, “Pagrieziet termostatu termo-dzesēšanas režīmā.” - Pārslēdzieties uz sildīšanas vai dzesēšanas režīmu.
  • “Iestatiet siltumu līdz 68.”, “Iestatiet gaisa kondicionētāju uz 70.”, “Iestatiet termostatu uz 72.” - iestatiet režīmu un temperatūru.
  • “Izslēdziet termostatu.” - Izslēdziet termostatu.
    “Ieslēdziet dzesēšanu / sildīšanu.”, “Ieslēdziet siltumu / dzesēšanu.”, “Iestatiet siltumu uz 68.”, “Iestatiet gaisa kondicionētāju uz 70.” utt. - Atkal ieslēdziet termostatu.
  • "Kāda ir temperatūra iekšā?" - Pārbaudiet termostata apkārtējās vides temperatūru.
  • “Hei Google, kādam ir termostata iestatījums?” - Pārbaudiet, kāds ir termostata iestatījums.

Padomi, viltības un jautri

  • “Atrodi manu tālruni” - Mēs visi esam nepareizi izvietojuši tālruni, bet, ja viedo skaļruni esat savienojis ar savu Google kontu, vienkārši palūdziet tam atrast jūsu tālruni, un, ja jūsu tālrunim ir datu savienojums, tas zvana.
  • Pārbaudiet filmu laikus - Asistents diezgan labi atrod lokalizētus rezultātus, tāpēc jautā “Ko rāda laiks” parādīs vietējā kino rezultātus. Faktiski jūs varat pārbaudīt atvērto laiku un informāciju par daudziem vietējiem uzņēmumiem, kas uzskaitīti Google.
  • Uzdod papildu jautājumus - Tas ir nedaudz vairāk pietrūcis un garām, bet palīgs bieži var saprast papildu jautājumus. Pieturoties pie iepriekšējā piemēra, jūs varētu jautāt “Kas spēlē” kam seko “Pa kuru laiku viņi rāda”, un palīgs atcerēsies, ka jūs runājat par to pašu kino.
  • “Beatbox!” - dara to, ko saka. Izbaudi.
  • Noskaņojiet instrumentu - lūgt īpašu piezīmi, ko var sniegt palīgs. Ērts ģitāras un citu instrumentu noregulēšanai.
  • “Pasaki man joku” - īgņu bibliotēka, kas noteikti atvieglo ikviena garastāvokli.
  • “Deklamēt dzejoli” - Asistentam ir klasisku dzejoļu izlase, kas ir gatava jums palīdzēt.
  • "Vai jums patīk Star Trek vai Star Wars?" - Esiet gatavs daudzām mulsinošām krosoveru atbildēm, kas vienādā mērā priecē un uzmācina fanus.

Mēs ļausim jums pašiem atklāt pārējo:

  • "Uztaisi kūleni."
  • "Kāds ir visilgākais numurs?"
  • "Pagatavo man sviestmaizi."
  • "Kad es esmu?"
  • "Beam mani, Scotty."
  • "Kā entropiju var mainīt?"
  • "Pasakiet man joku."
  • "Augšup uz leju pa kreisi pa labi pa kreisi pa labi B A sākt."
  • “Kurš ir pirmais?”
  • "ES esmu tavs tēvs."
  • "Iestatiet fāzes nogalināšanai."
  • "Vai tu fart?"
  • "Ir mana dzimšanas diena."
  • “Tā nav mana dzimšanas diena.”
  • "Kurš izlaida suņus?"
  • "Vai tu gribi uzcelt sniegavīru?"
  • "Cik ceļu jānoiet cilvēkam?"
  • "Kurš ir īstais mazais Shady?"
  • "Kam tu zvanīsi?"
  • "Kur pasaulē ir Karmena Sandiego?"
  • “Kur ir Waldo?”
  • "Ballēties, Wayne."

Google palīga darbības / trešo pušu lietotnes

Google palīgu darbina darbības, kas ir mazas sarunas ar asistentu, lai kaut ko paveiktu. Kaut arī Google nodrošina daudzas darbības, kas nav iespējamas, palīgam, izmantojot palīga lietotnes, var pievienot papildu komandas mijiedarbībai ar trešo personu aparatūru un programmatūru.

Kur atrast Google palīga darbības / trešo pušu lietotnes

Lietotāji var atklāt palīgus trešo pušu lietotnēs, izmantojot tīmekļa direktoriju un mobilās ierīces.

Katalogs ir paredzēts, lai lietotāji varētu atrast jaunas lietotnes un pielāgot palīgu ekosistēmu, un tajā ir produkti, sākot no niekiem, līdz fitnesa un TV rīkiem, kas izstrādāti darbam ar ārējo aparatūru.

Šeit ir daži trešo personu darbību piemēri, izmantojot Google palīgu:

  • “Jautājiet CNN par jaunākajām ziņām”
  • “Pajautājiet manam kriptovalūtas makam, cik daudz ir bitcoin?”
  • “Pajautājiet virtuālajai medmāsai, kā palīdzēt kādam no panikas lēkmes”
  • “Jautājiet vilciena sliežu ceļam, ja L vilciens kavējas”
  • “Runā ar Harija Potera jokiem”
  • “Nosūtīt Whatsapp”

Trešo personu rīku un lietojumprogrammu ekosistēma ir jauna, un tagad ir pieejams vairāk nekā 1 miljons darbību.Izstrādātāji var izveidot savas palīgu lietotnes un darbības, izmantojot vai nu Dialogflow, vai darbību SDK. Dialogflow ir “sarunvalodas platforma”, kas piedāvā ērti lietojamu IDE, mašīnmācīšanos un citus rīkus, vienlaikus iesaiņojot darbību SDK funkcionalitāti.

Saistīts:Google darbības ļauj ērti izveidot Google mājas lietotnes

Google palīgs vs Amazon Alexa

Google tuvākais konkurents palīgu un viedās mājas ekosistēmā ir Amazon Alexa un Echo skaļruņu sistēmas.

Īsumā Google palīgs un Amazon Alexa ir ļoti līdzīgi. Abas ļauj lietotājiem mijiedarboties ar vienkāršām balss komandām, un ir daudz pārrobežu starp tipisko darbību veidiem vai prasmēm, kuras Amazon tos sauc, kuras var izdot, sākot no laikapstākļu prognozēm un beidzot ar mūzikas straumēšanu. Pat pirmās puses aparatūra ir ļoti līdzīga, sākot no mazajiem naktsskapīšiem Echo Dot un Home Mini skaļruņiem līdz lielākām jaudīgākām viesistabas iespējām.

Tāpat kā Google, arī Amazon pozicionē Alexa kā iespēju trešo personu skaļruņu un viedo displeju ražotājiem. Alexa jau ir liela aparatūras ekosistēma, kas ietver skaļruņus, televizorus, transportlīdzekļu informācijas un izklaides sistēmas un pat viedos spoguļus un vannas. Tas ir Google, kas faktiski spēlē panākumus attiecībā uz produktu portfeļa lielumu un partneru atbalstu, taču uzņēmums šo plaisu mazina.

Tomēr pastāv dažas būtiskas atšķirības starp to, kā darbojas divas ekosistēmas, un funkcionalitātes veidu, ko tās cenšas piedāvāt. Īpaši svarīgi ir tas, ka Google var darboties viedtālruņos un mājās, savukārt Alexa galvenokārt ir saistīta ar viedajiem mājas produktiem. Palīgs galvenokārt ir paredzēts lietošanai uz klausules, sekojot jūsu kalendāram, maršrutam uz darbu un citai mazai informācijas daļai.

Lasīt: Google palīgs vs Siri vs Bixby vs Amazon Alexa vs Cortana - labākais virtuālā palīga kāršu atklāšana!

Varbūt labākais veids, kā domāt par atšķirībām starp abiem, ir tas, ka Alexa ir pamanāms viedās mājas centrs un veids, kā sadarboties ar citiem pakalpojumiem, piemēram, pasūtīt picu. Savukārt Google palīgs ir daudz tuvāk PA, sekojot sīkumiem, kas jums varētu būt nepieciešami visas dienas garumā. Lai arī līnijas sāk aizmiglot, tiklīdz sākat lietot palīgu viedās mājas izstrādājumos, joprojām ir vairāk līdzību nekā atšķirību starp to, ko abi var izdarīt.

Šajā palīgā ir Google palīgs.

Satīt

Google palīgs ir jaudīgs rīks gan viedtālrunim, gan viedajām mājām. Tas ir īpaši ērts rīks, lai ar balsi veiktu pamata meklēšanu un sekotu ikdienas gaitām, un tas ir tikpat spēcīgs rīks arī viedo mājas izstrādājumu konfigurēšanai un kontrolei. Google palīga ekosistēma

Nākamais: pārbaudiet visus atbalstītos Google mājas pakalpojumus

Ko darīt, ja rodas problēmas ar Google palīgu?Iepazīstieties ar mūsu Google sākumlapu problēmu novēršanas rokasgrāmatu.

Android ierīcē ir tik daudz filmu un TV traumēšana lietotņu, ka ir grūti zināt, kura no tām ir jūu katīšana laika cienīga. Lai arī ta nav tik konkurētpējīg kā traumējošo lietotņu tirgu AV, arī Lielbri...

Laika aptākļi Apvienotajā Karalitē var būt neparedzami. Ar nejaušiem rekordlieliem kartuma viļņiem, kam tūlīt eko pēcīga pērkona lietugāze šovaar, ir labi zināt, ko agaidīt, dodotie ārpu māja. Tāpēc m...

Asv Ieteicams