Cilvēku operatori klausās jūsu Google palīga ierakstus

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 8 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
The Great Gildersleeve: Gildy’s New Car / Leroy Has the Flu / Gildy Needs a Hobby
Video: The Great Gildersleeve: Gildy’s New Car / Leroy Has the Flu / Gildy Needs a Hobby

Saturs


Atjaunināšana, 2019. gada 12. jūlijs (plkst. 7:15 pēc ET laika): Šīs nedēļas sākumā Beļģijas raidorganizācija VRT NWS pacēla vāku audio transkripcijas praksei Google, uzsverot privātuma problēmas, kas saistītas ar cilvēku darbuzņēmēju iesaistīšanos. Vakar publicētajā emuāra ziņojumā Google ir atbildējusi uz kritiku.

Google ir aizstāvējis savu pieeju audio transkripcijai, norādot, ka izmantotie valodas eksperti ir kritiski svarīgi produkta izstrādē. Google atkārtoja, ka darbuzņēmēji strādā tikai ar nelielu skaitu anonīmu audio klipu, un sacīja, ka procesa laikā tas izmanto “plašu drošības klāstu, lai aizsargātu lietotāju privātumu”.

Attiecībā uz sarunām, kuras Google var tikt nosūtītas nejauši, Google teica: “Recenzenti ir aicināti neekskriptēt fona sarunas vai citus trokšņus, kā arī tikai pārrakstīt fragmentus, kas ir novirzīti Google.”

Uzņēmums atzina, ka ir “viltus akcepta” gadījumi, kad ierīce nepareizi interpretē labo Google frāzi un sāks ierakstīšanu. Tomēr Google paziņoja, ka tam ir “ieviesta virkne aizsardzības”, lai tas nenotiktu, un ka tas notiek tikai “reti”.


Diemžēl Google sīkāk neapraksta šīs aizsardzības. Turklāt šie viltus akcepti notika aptuveni 135 ierakstos no 1000 VRT NWS pārskatīts, kas nozīmē, ka tas var notikt apmēram 10 procentus laika.

Visbeidzot, Google paziņoja, ka pēta neseno datu noplūdi uz VRT NWS, kas pārkāpa savu politiku, un rīkosies, lai turpmāk apturētu šāda veida noplūdes.

Savā emuāra ierakstā Google neapsprieda informācijas trūkumu savās privātuma politikās par cilvēku iesaistīšanos audio transkripcijas procesā.

Pats par sevi saprotams, ka valodu ekspertiem būs jāstrādā ar izstrādājumiem, kas saistīti ar valodu, tāpēc man ir aizdomas, ka operatori cilvēkiem šeit ir palikuši pagaidām. Ja jums tas nav kārtībā, iespējams, ir pienācis laiks novadīt pievienotās ierīces.

Oriģinālais atspoguļojums, 2019. gada 11. jūlijs, 11:05 ET: Beļģijas raidorganizācija ir atklājusi, kas notiek aiz slēgtām durvīm, izmantojot Google palīga balss pārrakstīšanas darbu (izmantojot The Verge). Raidorganizācija, VRT NWS, runāja ar trim anonīmiem avotiem un noklausījās vairāk nekā 1000 ierakstus, izmeklējot transkripcijas procesu.


VRT NWS uzzināja, ka Google nodarbina darbuzņēmējus, kas pārraksta noteiktu audio, lai uzlabotu pakalpojumu. Tomēr tie bieži ietver personiski identificējamu, privātu informāciju. VRT NWS saka, ka spēja sazināties ar dažiem cilvēkiem, pamatojoties uz slepenu informāciju, piemēram, adresēm, kas iekļauta ierakstos.

Turklāt raidorganizācija atrada 153 paraugus, kurus tā klausījās, šķiet, ka tie ir ierakstīti, lietotājam nepārprotami norādot karsto frāzi “Labi, Google”.

Šajos ierakstos dažreiz ir jutīgas diskusijas, kurās ierakstīta mīlestība, bērni, veselība, nauda utt. Viens no VRT NWS avoti sacīja, ka dzirdējuši ierakstu, kurā iekļauta acīmredzamas briesmās nonākušas sievietes balss.

Varat skatīties video ziņojumu par zemāk redzamo, bet jums būs jāatspējo subtitri tulkojumam angļu valodā.

Vai mēs to jau nezinājām?

Šķiet, ka Google ir pietiekami caurspīdīga attiecībā uz datiem, ko tā vāc no lietotājiem, un mēs jau zinām, ka tas saglabā mūsu balss ierakstus.Šeit varat doties jautrā ceļojumā, lai dzirdētu visus personiskos ierakstus, ja kādreiz esat izmantojis Google palīgu (tas ir Balss un audio aktivitātes).

Turklāt nesen parādījās, ka Amazon darbinieki klausās Alexa ierakstus gandrīz tāpat kā Google.

Tomēr uzņēmumam Google nav skaidrības par cilvēku darbuzņēmējiem, kuri klausās ierakstus, vai par to, kas notiek, kad kāds Google produkts domā, ka tas ir dzirdējis aktivizācijas frāzi “OK Google” vai “Hey Google”, kad tas nekad nebija skaidri izmantots.

Iepriekš minētajā Google datu vākšanas lapā neviens no šiem faktoriem nav minēts.

Kāpēc cilvēki klausās?

Tādas kompānijas kā Google un Amazon paļaujas uz cilvēku klausītājiem teksta transkripcijā, lai uzlabotu tādas lietas kā balss atpazīšanas algoritmi vai klientu pieredze.

Uzņēmumi apgalvo, ka šim procesam tiek izmantots tikai neliels skaits paraugu, un šie paraugi netiek piegādāti darbuzņēmējiem ar identificējošu informāciju. Failiem nav pievienoti vārdi vai atrašanās vietas dati, tikai audio.

Bet tas neizslēdz iespēju, ka runājošais ieraksta laikā atklāj slepenu informāciju - tas ir īpaši satraucoši gadījumos, kad ieraksts notika nejauši.

Paziņojumā Wired Google pārstāvis sacīja, ka uzņēmums izmanto valodu ekspertus visā pasaulē, lai transkribētu “aptuveni 0,2 procentus” ierakstu. Uzņēmums vēlāk ievietoja emuāra ierakstu, kas vēl vairāk ilustrē šo politiku.

Pārstāvis arī sacīja, ka Google pārskatīs, kā tas varētu izskaidrot savas politikas attiecībā uz to, kā lietotāju dati tiek izmantoti, lai uzlabotu runas tehnoloģiju. Iepriekš minētajā video pārskatā tiek citēts arī Google, ka šāda veida darbs ir būtisks, lai nodrošinātu tādus produktus kā Google palīgs.

Neatkarīgi no tā, Google ir pārdevis miljoniem mājas produktu un miljardiem Android tālruņu; ka norādītais 0,2 procentu skaitlis joprojām nozīmē potenciāli miljonus mūsu ierakstu - iespējams, ka tie ir ierakstīti nejauši, iespējams, ieskaitot mūsu privāto informāciju -, kurus noklausās operatori.

Es to paturētu prātā, ja jums pieder vai ir iecerēts iegādāties šādu ierīci ar palīgu. Varbūt laiku pa laikam izmantojiet arī “mikrofona izslēgšanas” slēdzi.

Lasīt tālāk: Google Home Hub vs Amazon Echo Show 2: viedo displeju cīņa

Cik daudz puldzīšu nepieciešam, lai āktu ballīti? Kad tā ir engled Pule mart Bulb, tikai viena.Būim godīgi, jū nekad nedomājāt, ka a kaļruņu un puldzīšu kombināt būtu kaut ka jum nepieciešam. engled P...

Jūu viedajā mājā tikai mazliet gudrāk. engled Pule LED viedpulkteni un JBL Bluetooth kaļruni piepilda jebkuru itabu jūu mājā nomierinoša gaima un kritāldzidru audio....

Mūsu Izvēle