Kā būtu, ja samazinātu Google datu peļņu?

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 9 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 25 Jūnijs 2024
Anonim
Следки спицами БЕЗ ШВА. Узор СОВА. Подробный мастер класс. МК ДЛЯ НАЧИНАЮЩИХ.
Video: Следки спицами БЕЗ ШВА. Узор СОВА. Подробный мастер класс. МК ДЛЯ НАЧИНАЮЩИХ.

Saturs


Jūsu hipotētiskajā scenārijā par koplietojamu Google datu peļņu būtu neatņemama informācija par to, cik vērts ir jūsu konkrētie dati. Diemžēl uzņēmumam Google un citiem uzņēmumiem ar šo biznesa modeli, piemēram, Facebook, nav pienākuma šo informāciju izpaust.

Tas nākotnē varētu mainīties, pateicoties likumprojektam ar divpusēju atbalstu, kas liktu uzņēmumiem, piemēram, Google, sniegt informāciju par to, ko katrs Google ekosistēmas cilvēks nopelna uzņēmumam. Likumprojekts cita starpā uzliktu uzņēmuma pienākumu individuāli informēt savus lietotājus par to, cik daudz naudas viņi nopelnīja šim uzņēmumam.

Facebook gadījumā tiek lēsts, ka vidusmēra lietotājs uzņēmumam nopelna apmēram 7 USD mēnesī. Smagāki lietotāji Facebook var nopelnīt no USD 11 līdz USD 14 mēnesī. Tās ir tikai aplēses - reālie skaitļi varētu būt daudz lielāki.

Google nav pienākuma informēt lietotājus par to, cik daudz viņi nopelna, taču tas drīz varētu mainīties.


Hipotētiski, pieņemsim, ka Facebook vidējam lietotājam mēnesī izmaksā 10 USD. Ja Facebook dalītu 5 procentus no šiem ieņēmumiem ar katru lietotāju (numuru, kuru es vienkārši izvēlējos pēc nejaušības principa), tas nozīmētu, ka katrs no Facebook nopelnīs USD 0,50 mēnesī. Diez vai tā ir vērā ņemama summa.

Tomēr tas ir tikai Facebook. Ko darīt, ja jūs arī nopelnījāt samazinājumu no saviem Google datiem, kā arī no jebkura cita “bezmaksas” pakalpojuma, kurā tiek izmantoti jūsu dati, kas ietver YouTube, Twitter, Reddit, Instagram, iepazīšanās lietotnes, piemēram, Tinder, un pat pašu Android operētājsistēmu? Apvienojot visus kopā, jūs izveidojat regulāru ienākumu sistēmu no vairākiem avotiem, nemainot pašreizējo dzīvesveidu.

Protams, ja Facebook ir kādas norādes, ieņēmumi varētu būt nelieli, taču pastāv jēdziens: jūs nopelnāt naudu pasīvi, palīdzot citiem uzņēmumiem nopelnīt naudu.

Ja jūs iegūtu daļu no saviem Google datu ieņēmumiem, tas būtu līdzīgs UBI


Lai gan nopelnīsit pāris papildu dolārus katru mēnesi no saviem Google datiem, iespējams, jūsu dzīvi būtiski nemainīsit, tā būs papildu pasīvā ienākuma injekcija. Tā būtu nauda, ​​kas nopelnīta nevis no darba, bet no vienkārši esošās. Būtībā tas būtu līdzīgs universālajam pamata ienākumam (UBI).

UBI ir daudz variāciju, bet vispārējais iznākums ir tāds, ka katrs indivīds noteiktā apgabalā katru mēnesi no valdības saņem pietiekami daudz naudas, lai segtu dzīves pamata izmaksas. Tas ietvertu īri, pārtiku, transportu un pat piekļuvi internetam. Atkarībā no pasaules apgabala, UBI var atrasties no simtiem līdz pat tūkstošiem dolāru mēnesī, vienkārši nododot tos pilsoņiem, kā viņi to vēlas.

Ideja par UBI jau sen ir kļuvusi virsraksts, jo ievērojamie ekonomisti ir paziņojuši, ka tā ir ne tikai lieliska ideja vidusmēra cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanai, bet arī veids, kā palielināt kopējo ekonomiku. Ir bijuši pat veiksmīgi UBI izlaišanas izmēģinājumu braucieni tādās valstīs kā Somija un nesakārtoti testi tādās vietās kā Kanāda.

Universālā pamata ienākuma jēdziens daudziem ir grūts līdzeklis, taču ieņēmumu daļa ar Google to varētu atvieglot.

Tomēr UBI ir tik dramatiska atkāpe no tā, kā sabiedrības uztver cilvēka vērtību, ka būs vajadzīgs ilgs laiks, kamēr to pieņems plašā mērogā, ja tas vispār tiks pieņemts. Īpaši šeit, Amerikas Savienotajās Valstīs, personas “vērts” ir saistīts ar to, cik daudz darba viņš dara un cik daudz naudas nopelna par šo darbu.Izmaiņas būtu būtiska mūsu vērtību maiņa, kas prasītu daudz laika un, iespējams, izraisītu vairāk nekā dažus konfliktus.

Šī koncepcija par to, ka lietotāji iegūst daļu nopelnītās naudas tādiem uzņēmumiem kā Google, varētu būt veids, kā lēnām pāriet no pilsoņiem, lai saprastu, kā UBI faktiski darbotos. Citiem vārdiem sakot, galveno uzņēmumu ieņēmumu sadale varētu būt atspēriena punkts cilvēkiem, kas atsakās no idejas, ka vienīgais veids, kā izdzīvot un gūt jebkādas dzīves ērtības, ir strādāt.

Ko darīt, ja tā ir ienākumu nākotne?

Neatkarīgi no tā, vai Google pieņem ieņēmumu sadali, kas saistīta ar jūsu datiem, vai ja šī ieņēmumu sadale izraisa UBI pieņemšanu sabiedrībā, naudas nopelnīšanas jēdziens, izmantojot bezmaksas produktus, kas savukārt palīdz uzņēmumam nopelnīt naudu, varētu būt nākotne. ienākumi.

Nelielā mērogā mēs to jau esam redzējuši ar Google produktu ar nosaukumu Google Opinion Rewards. Izmantojot šo lietotni, Google laiku pa laikam nosūtīs jums aptaujas vai jautājumus, kas saistīti ar jūsu dzīvi. Atbildot uz šiem jautājumiem, jūs nopelnāt kredītus nelielās summās (jebkur no USD 0,10 līdz USD 1), ko var izmantot lietu iegādei Google Play veikalā.

Mēs, iespējams, nekad neredzēsim ieņēmumu sadali ar Google, taču kaut kas jāmaina attiecībā uz to, kā mēs domājam par naudas nopelnīšanu.

Protams, tas nav liels kredīts, un jūs to nevarat izmantot kā skaidru naudu, taču jēdziens ir ļoti līdzīgs šai idejai par jūsu Google datiem, kas nopelna jums naudu. Atzinuma apbalvošanas gadījumā jūs aktīvi nododat uzņēmumam savus datus. Vienīgā atšķirība no ieņēmumiem, kas saistīti ar jūsu Google datiem, ir tā, ka jūs nopelnāt, izmantojot savus Google produktus kā parastu, nevis veicot aktīvu uzdevumu.

Tas varētu būt ilgtermiņa risinājums, kuru mēs meklējam, runājot par ienākumu nākotni. Tā kā roboti nāk līdzi un atņem darbu no cilvēkiem, un mākslīgais intelekts novērš vajadzību cilvēkiem veikt mentālos uzdevumus, mēs atradīsimies ar lielu iedzīvotāju skaitu un bez darba, kas šiem cilvēkiem faktiski būtu jādara. Ja mūsu bagātības vērtības sistēma joprojām balstās uz ideju, ka cilvēkiem ir jāstrādā darbā, lai vienkārši dzīvotu, mēs saskarsimies ar nopietnām problēmām.

Ko tu domā? Paziņojiet mums savu viedokli par to komentāros.

ākot no šodiena, Google Play veikal Valentīna dienai piedāvā daudzu romantiku filmu, e-grāmatu un audiogrāmatu piedāvājumu. Atlaide ir pieejama līdz 15. februārim....

akaņā ar Google aplāde lietotņu produktu menedžera Zaka Reneau-Vedeena teikto Google podcat lietotne šonedēļ iegū individuālu epizožu meklēšana funkcionalitāti. 9to5Google). Reneau-Wedeen vakar tviter...

Populāras Ziņas