Google aparatūras programmas stāvoklis: 2019. gada sākuma izdevums

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 9 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
The Vietnam War: Reasons for Failure - Why the U.S. Lost
Video: The Vietnam War: Reasons for Failure - Why the U.S. Lost

Saturs


Iespējams, ka Google joprojām ir vislabāk pazīstams ar savu meklētājprogrammu un Android operētājsistēmu, taču uzņēmums kļūst arvien nozīmīgāks spēlētājs arī tehnoloģiju aparatūras biznesā. Starp viedtālruņiem, viedajām mājām un IoT uzņēmējdarbību Google veido aparatūru lielākajos un visstraujāk augošajos tirgus segmentos, un, lai arī tas, iespējams, neparādīs apjomu, lai satrauktu dažus no lielākajiem tehnoloģiju zīmoliem, Google skaidri virza attīstību vēlamajā virzienā.

Pagājušajā gadā ir parādījušies tā vadošie viedtālruņi Pixel 3 un Pixel 3 XL, kas papildina uzņēmuma lēto Chromecast ierīci, kas tagad tiek izmantota trešajā paaudzē, Google Home Mini, un jaudīgāko Max skaļruni. Uzņēmums ir liels arī ar viedie displeji, kas ietver tā iekšējo Google Home Hub, un trešo pušu centienus, piemēram, Lenovo Smart Display, kas tika atklāts CES 2018. Turklāt Google ir savas austiņas ar Pixel Buds, un tur joprojām uzmanība tiek koncentrēta uz citiem projektiem, piemēram, Android Things, automobiļu un virtuālās realitātes lietojumprogrammām. Nomierināsimies ar Google arvien paplašinātās aparatūras platformas stāvokli.


Google Pixel viedtālruņi

2018. gada Pixel 3 un 3 XL nav īsti Google otrais lielais viedtālruņu izlaidums - uzņēmums ir guvis lielu pieredzi no savas iepriekšējās Nexus programmas. Tomēr šie divi viedtālruņi ir uzņēmuma trešais solis uz izcilo pieeju viedtālruņu aparatūrai, lepojoties ar vismodernākajām aparatūras specifikācijām, Google redzējumu par programmatūru un viedajiem asistentiem, kā arī nozares vadošo fotogrāfiju veiklību. Pēdējais punkts patiešām ir palīdzējis Google iegūt vārdu viedtālruņu klausules tirgū, parādot, ka uzņēmums var konkurēt ar Apple un Samsung līdzīgajiem.

Tēma ar lielu daļu no Google aparatūras stumj Google palīgu, un Pixel 3 diapazons nav izņēmums. Uzņēmums arī savlaicīgi izvēlas rūpīgāku pieeju lietotāja ekrānam, ieviešot digitālo labsajūtu. Pixel 3 XL novērsa arī P-OLED displeja problēmas, kas sabojāja Pixel 2 reputāciju.

Iespējams, ka vissvarīgākais ir tas, ka Pixel 3 turpina demonstrēt Google mašīnmācīšanās un attēlveidošanas tehnikas jaudu, sportojot tikai ar vienu kameru, kas ir viena no labākajām izpildītājiem tirgū. Īsumā Pixel sērija turpina demonstrēt to, ko Google var darīt ne tikai ar aparatūru, bet vēl svarīgāk - ar savu programmatūru.


Klausule tomēr nav bez strīdiem. Ne visi tiek pārdoti, izmantojot dažas lietotāja saskarnes izmaiņas, kas veiktas operētājsistēmā Android 9 Pie, un austiņu ligzdas trūkums daudziem joprojām ir kļūdains. Tikai 4 GB operatīvā atmiņa daudziem ir likusi aizdomāties par klausules ilgtermiņa veiktspējas iespējām, un sliktais akumulatora darbības laiks joprojām ir klausules Ahileja papēdis.

Tikpat konkurētspējīgs kā Pixel 3 klāsts, šķiet, ka Google stratēģija joprojām neattiecas uz lielu viedtālruņu zīmolu pārdošanu. Tā vietā šķiet, ka uzņēmuma viedtālruņi eksistē, lai parādītu Google vēlamo Android redzējumu un saglabātu ekosistēmu uz pirkstgaliem. To pašu varētu teikt arī par iepriekšējiem Pixel modeļiem. Google aparatūras pieejamība joprojām ievērojami atpaliek no tādiem pasaules zīmoliem kā Apple un Samsung, tā vietā uzņēmums izmanto savas Android One un Android Go iniciatīvas, lai savu Android redzējumu virzītu citos tirgos.

Google nav publiskojis sava Pixel 3 klāsta pārdošanas rādītājus, taču nozares pārskati liecina, ka Pixel zīmols beidzot aug. Saskaņā ar Strategy Analytics ziņojumu, tagad Pixel klāsts ir visstraujāk augošais zīmols Amerikas Savienotajās Valstīs, par 43 procentiem pārsniedzot Apple un Samsung. Lai arī šeit ir vajadzīga zināma perspektīva, Pixel viedtālruņi joprojām tiek pārdoti tikai nelielu daļu no tā galvenajiem konkurentiem. Kā piezīme - no 2019. gada aprīļa Pixel 2 un Pixel 2 XL vairs nav pieejami Google veikalā.

Pirms atstāt tālruņu tēmu aiz muguras, jāpiemin arī - tagad jau sen pamestais modulārā viedtālruņa projekts. Pēc aptuveni trīs gadu attīstības, kavēšanās un virziena maiņas Ara tika atgriezts 2016. gada septembrī. Modulārais viedtālrunis vienmēr bija vērienīgs projekts, un šķiet, ka Google nevarēja atrast veidu, kā apvienot šo ideju ar citām produktu līnijām.

Gudrās mājas un Android lietas

Arī Google ir plaši pazīstams ar viedo mājas ierīču klāstu. Uzņēmums ienāca tirgū 2016. gadā ar Google Home viedo skaļruni, kas 2017. gadā tika pagarināts ar Mini un Max modeļiem, lai labāk konkurētu ar Amazon produktu portfeli. 2018. gads iezīmēja viedā displeja ieviešanu ar Google Home Hub un programmatūras atbalstu trešo pušu ierīcēm.

Saskaņā ar jaunākajiem Canalys datiem, Amazon tikai izceļ Google viedo skaļruņu tirgus daļu. Kamēr Amazon akciju laikā no 2017. gada 3. ceturkšņa līdz 2018. gada 3. ceturksnim pieauga tikai par 1,3 procentiem, Google akcijām tika uzlikts milzīgs 187 procentu pieaugums. Rezultātā Amazon aizņem 31,9 procentus tirgus, Google - 29,8, bet trešo vietu aizņem Alibaba par 11,1 procentiem. Iepriekš Google divos iepriekšējos ceturkšņos bija apsteidzis Amazon, taču 6,3 miljoni Amazon runātāju, kuri tika piegādāti ar Prime Day darījumu palīdzību, redzēja, ka Google sāncensis atgūst labāko vietu.

Google ir bijis tikpat veiksmīgs arī citās jomās. Pagājušajā gadā Chromecast ierīce pirmo reizi pārspēja Amazon Fire TV Stick. Redakcija Chromecast Ultra nodrošina 4K un HDR satura straumēšanu, nodrošinot, ka tehnoloģija tiek atjaunināta ar jaunākajiem augošajiem formātiem. Trešās paaudzes parastais Chromecast arī ievieš 1080p 60 kadri sekundē straumēšanu kā jauno bāzes standartu. Diemžēl šī gada sākumā Google pārtrauca lietotni Chromecast Audio.

Bet viedās mājas mezgli un liešanas piederumi ir tikai daļa no ekosistēmas, arī viedierīču un lietu interneta tirgi ātri aug. Android lietas ir Google platforma Android operētājsistēmas darbināšanai ierīcēs ar mazu enerģijas patēriņu. Tieši 2015. gada maijā Google paziņoja Project Brillo par savu IoT operētājsistēmu, taču tas ir kļuvis par lielāku projektu. Google neattīsta pati ar Android lietām saderīgu aparatūru, bet tā vietā sadarbojas ar mikroshēmu ražotājiem, piemēram, Intel, Mediatek un Qualcomm, lai atbalstītu attīstības dēļus.

Android lietas nav īpaši izveidotas ap Google palīgu, ir iespējams palaist atsevišķas ierīces vai ierīces, kas sazinās ar lietotnēm, taču tas ātri kļūst par stratēģijas daļu. Ierīču kontrole ar darbībām caur palīgu ir kļuvusi par arvien spēcīgāku rīku arī izstrādātājiem. Android Things 1.0, kas tika izlaists 2018. gada martā, pēc tam ir pārorientējies uz viedo skaļruņu un displeju ekskluzīvo attīstību.

Chromebook datori un izglītība

Chromebook datori pēdējos gados ir bijis vēl viens Google veiksmes stāsts, šis ierīču klāsts palīdz aizņemt aizvien ievērojamāko klēpjdatoru tirgus daļu. Kaut arī trešo pušu ražotāji joprojām ir dominējošais spēks Chromebook datoru telpā, Google gadu gaitā ir arī ķērusies pie vairākiem saviem aparatūras labojumiem.

Uzņēmuma pamatiniciatīvs ir Google Pixelbook, augstas klases Chromebook dators, kurā ir gaumīgs Intel procesors, skārienekrāns un 999 USD cena. Klēpjdators ir tikpat dārgas Chromebook Pixel līnijas pēctecis, un Chrome OS programmatūras ierobežojumi joprojām padara to par apšaubāmu naudas tērēšanas veidu, salīdzinot ar klēpjdatoru, kurā darbojas elastīgāka operētājsistēma.

Google nesen piedāvātais Chromebook datoru piedāvājums ir Pixel Slate. Atkal, Google šeit ir vērsts uz premium klases segmentu, piedāvājot augstākās klases aparatūru ar tikpat uzkrītošu cenu zīmi: 799 USD par Intel Core m3 modeli un līdz 1599 USD par Core i7. Vēl ļaunāk, ja jums ir jāmaksā 199 USD par Pixel Slate tastatūru un 99 USD, ja vēlaties Pixelbook Pen.

Lai padarītu Chromebook datorus elastīgākus, Chrome OS tagad darbojas vietējās Android lietotnes. Šī funkcija lēnām sāk parādīties arī vairākiem vecākiem trešo pušu modeļiem. Kaut arī tā nav nevainojama ieviešana, tā ir ieviesusi daudz jaunu lietojuma gadījumu un tik ļoti nepieciešamo elastību Chromebook lietotņu ekosistēmā. Pēdējo pāris gadu laikā ir bijušas arī atsauces uz Fuksijas un AltOS (pazīstams arī kā Dual Boot) operētājsistēmām, kā rezultātā tika spekulēts, ka tās varētu būt jaunas operētājsistēmas, kas izstrādātas, lai apvienotu Google aparatūras ekosistēmas pieredzi.

Raugoties ārpus Google aparatūras, Chromebook datori joprojām ir vēl viens uzņēmuma veiksmes stāsts, it īpaši izglītības nozarē. Chromebook datoru lētās īpašības noteikti palīdz, ja runa ir par masveida pirkumiem ar ierobežotu izglītības budžetu. Apvienojumā ar biroja komplekta mākoņdatošanu un īpašu izglītības rīku izvēli mēs redzam, kāpēc šīs ierīces ir izrādījušās tik populāras.

2018. gada martā Google un Acer uzsāka specializētu Chrome OS planšetdatoru skolām, kas izveidots, lai konkurētu ar Apple iPad popularitāti, apliecinot savu apņemšanos izglītības tirgū. Acer ir kļuvis par vienu no lielākajiem spēlētājiem Chromebook datoru tirgū, piegādājot 13 miljonus Chromebook datoru un kļūstot par lielāko Chrome sīkrīku piegādātāju, saskaņā ar 2018. gada Q4 datiem. 2018. gadā Chromebook datori veidoja 60 procentus no visiem klēpjdatoriem un planšetdatoriem, kas iegādāti ASV K-12 klasēm. Šis skaitlis 2012. gadā bija tikai 5 procenti. Tikmēr saskaņā ar Futuresource Consulting datiem Microsoft atrodas otrajā vietā ar 22 procentiem un Apple trešajā vietā ar 18 procentiem.

Lēti Chromebook datori ir kļuvuši par lielu Google ieguvēju gan patērētāju, gan izglītības tirgū, un viņi, protams, nekur neiet. Tagad, kad Android lietotnes tiek oficiāli piegādātas masveidā, Chromebook datori budžeta PC tirgiem piedāvā unikālu vērtības piedāvājumu.

Valkājiet OS

2018. gada sākumā Google pārdēvēja Android Wear to Wear OS - atjaunošanu, kas ir vienkārši kosmētiska, nevis iezīmē jebkuras būtiskas izmaiņas valkājamajā platformā. Mēs joprojām gaidām kādu Google izstrādātu aparatūru, lai atdzīvinātu šo konkrēto iniciatīvu. Ir viens vai divi izcili Wear OS produkti, taču kopumā ekosistēma cenšas piedāvāt novatoriskus produktus, lai uzvarētu jaunus klientus. Satraucoši, ka iekšējās aparatūras trūkums liek domāt, ka Google šobrīd nav pārāk pārliecināta par platformu, ņemot vērā, ka tajā pašā laika posmā mēs esam redzējuši uzņēmuma viedtālruņus, Chromebook datorus un viedtālruņu produktus.

Jaunākās Wear OS versijas ir piedāvājušas dažus galvenos uzlabojumus. Tagad ir jauna tumša lietotāja saskarnes tēma, kas tagad ir iestatīta kā noklusējums, un fona lietotnes tiks ievērojami ierobežotas, kam vajadzētu uzlabot akumulatora darbības laiku. Citas akumulatora optimizācijas iespējas ir Wi-Fi izslēgšana, ja tas nav savienots ar citām ierīcēm, un visu radioaparātu izslēgšana, ja nevalkājat pulksteni. Šie ir jauki papildinājumi, taču tālu no pārskata, kas Wear OS vajadzīgs, lai padarītu to par pievilcīgu platformu patērētājiem un ražotājiem.

Google patīk izmantot plašu tīklu, un ir skaidrs, ka dažas no tā aparatūras iniciatīvām ir strādājušas labāk nekā citas. Izskatās, ka uzņēmuma pamatproduktu klāsts - viedtālruņi, mājas izstrādājumi un Chromebook datori - darbojas diezgan spēcīgi. Protams, Google ir arī daudz citu aparatūras un programmatūras iniciatīvu, dažas no tām arī ir bijušas veiksmīgākas nekā citas. Lai nosauktu tikai dažus, skatiet Google Allo, Duo un Google Glass. Dažas no šīm idejām tuvākajā laikā var tikt pārskatītas un atdzīvinātas, taču, tā kā uzņēmums turpina pāreju uz “AI-first” fokusu, mēs, iespējams, dzirdēsim daudz vairāk par mašīnmācīšanos, viedajiem asistentiem un AI .

Šajā nolūkā sekojiet līdzi mūsu gaidāmā uzņēmuma Google I / O 2019 pasākuma atspoguļojumam, kas veidos ceļu, ko visas iepriekš minētās produktu līnijas pārņems nākamajā gadā un pēc tam.

Atjauninājum: 2019. gada 10. oktobrī (plkt. 01:00 ET): OnePlu 7T Pro tagad ir oficiāla! ākot no 17. oktobra to var iegādātie tieši vietnē OnePlu.com. Ierīce McLaren izdevum bū pieejam no 5. novembra....

Palaižot OnePlu 7T uz papēžiem, OnePlu 7T Pro ir daudz pieticīgāk jauninājum. Ta nozīmē, ka OnePlu 7T Pro ir fantatika ierīce, ka pārniedz aparatūra bortu, vienlaiku nodrošinot vienu no labākajām Andr...

Noteikti Izskatās