Google mājas lapas privātums - ko uzņēmums un jūs varat darīt, lai nodrošinātu savu informāciju

Autors: Laura McKinney
Radīšanas Datums: 10 Aprīlis 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Vienkāršākais veids, kā nopelnīt naudu Pinterest, izmantojot CLICKBANK un GOOGLE = 500 USD dien...
Video: Vienkāršākais veids, kā nopelnīt naudu Pinterest, izmantojot CLICKBANK un GOOGLE = 500 USD dien...

Saturs


Viedie skaļruņi ar digitālajiem palīgiem, kas virzīti uz AI, tikai pirms dažiem gadiem sāka ienākt vairākās mājās. Starp populārākajiem no šiem produktiem ir tie, kas iekļauti Google Home produktu klāstā. Tomēr daudzi cilvēki ir pauduši bažas par Google Home privātuma jautājumiem.

Galu galā, iegādājoties Google mājas skaļruni, jūs principā ievedat ierīci ar vienmēr ieslēgtu mikrofonu. Daudzi cilvēki ir vilcinājušies iegādāties Google mājas ierīci, jo viņi uzskata, ka runātājs varētu uzņemt viņu privātās sarunas un pēc tam nosūtīt uz Google serveriem.

Labās ziņas ir tas, ka uzņēmums jau ir publicējis Google mājas lapas privātuma politikas, kurās būtībā teikts, ka viņi neuzklausa jūsu privātās tērzēšanas sarunas. Turklāt ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai sarunas būtu vēl privātākas. Tajā pašā laikā mēs apskatīsim pamatotās bažas par Google, izmantojot jūsu balss komandas mājas skaļrunim pašiem.

Google mājas privātums - tas, ko uzņēmums saka, lai nodrošinātu jūsu informācijas drošību

Vispirms dodieties uz pašu Google atbalsta lapām, lai redzētu, ko tai saka par Google Home privātumu. Vai mikrofons, kas atrodas Google mājas skaļrunī, klausās visu, ko sakāt? Google atbalsta lapā par šo tēmu (galvenokārt) ir rakstīts “nē”. Būtībā, kamēr mikrofons vienmēr ir ieslēgts, Google sākums patiešām klausās, kā jūs sakāt karstā vārda frāzi “Ok Google”. Ja tas nedzird šo frāzi, viss, ko jūs sakāt, pēc dažām sekundēm tiek izdzēsts no runātāja un nekad netiek pārsūtīts uz Google serveriem.


Tomēr, kad jūs sakāt “Ok Google”, kad vēlaties sākt lietot Google Home, uzņēmums saka, ka ierīce sāk ierakstīšanu un nosūta šo ierakstu uz saviem serveriem. Citiem vārdiem sakot, ja sakāt: “Ok Google, dodiet man laika prognozi”, tiek sākta ierakstīšana, un jūsu ierakstītā komanda tiek nosūtīta uzņēmumam, lai tas jums varētu sniegt šo laika prognozi.

Google atzīst, ka tas saglabā šīs Google mājas sarunas un ierakstus, norādot, ka tas “padarīs mūsu pakalpojumus ātrākus, viedākus un noderīgākus jums”. Tomēr tā piebilst, ka tā nedalās šajās ierakstītajās sarunās ar trešajām personām, ja vien jūs nesniedzat savu piekrišanu. Piemēram, ja vakariņu rezervēšanu veicat, izmantojot Google mājas sarunu, jums tiks vaicāts, vai vēlaties dalīties ar jūsu vārdu un numuru restorānā.

Google arī saka, ka visas saglabātās sarunas “tiek šifrētas pēc noklusējuma” un arī “tiek aizsargātas ar vienu no vismodernākajām drošības infrastruktūrām”. Tātad teorētiski nevienam citam nevajadzētu ļaut ielauzties Google serveros un tiem piekļūt, un pat ja viņi to varētu, sarunas tiek šifrētas.


Google mājas lapas privātums - ko jūs varat darīt, lai jūsu informācija būtu droša

Tagad, kad mēs zinām, ko Google dara, lai jūsu Google mājas tērzēšana būtu droša un droša, vai jūs varat kaut ko darīt personīgi? Faktiski atbilde ir “jā”. Viena lieta, ko varat darīt, liek Google - dzēst šīs sarunas. To var izdarīt šādi.

Dodieties uz vietni Mana darbība, kamēr esat pierakstījies savā Google kontā. Pēc tam piesitiet vai noklikšķiniet uz Dzēst darbību līdz atlase izvēlnē, kas atrodama lapas labajā pusē. Pēc tam jums vajadzētu redzēt iepriekšējo lapu, kurā ir vairākas iespējas, kā izdzēst saglabāto informāciju, pamatojoties uz produktiem, piemēram, palīgu (kuru izmantojat, lai mijiedarbotos ar Google sākumlapu). Ir arī iespējas izdzēst sarunas pēc datuma vai pēc tēmas. Varat arī vienkārši izdzēst visas Google saglabātās sarunas neatkarīgi no datuma.

Varat arī izslēgt mikrofonu savā Google mājas skaļrunī, līdz vēlaties to izmantot. Izslēgšanas poga atrodas uz paša skaļruņa. Ņemiet vērā, ka mikrofona izslēgšana, līdz vēlaties izmantot skaļruni, var ietekmēt vietnes Google Home noderīgumu. Galu galā viss ierīces mērķis ir tas, ka jūs varat jebkurā laikā sākt tērzēt ar to, un, nospiežot skaņas izslēgšanas pogu, līdz esat gatavs dot komandas, ir tendence samazināt spontanitāti, kurai runātājs bija paredzēts.

Protams, veids, kā jūs varat būt pārliecināti, ka Google mājas lapa neklausās un neieraksta jūsu balsi, ir tikai to atvienot, līdz esat gatavs to izmantot, taču atkal šāda veida taktika arī sabojā šāda runātāja mērķi. Tomēr, ja jums patiešām ir paranojas attiecībā uz privātumu, tas ir kaut kas, kas jāņem vērā.

Pēdējā lieta, ko mēs pieminēsim, ir projekta aizstājvārds. Šis produkts ir divu dizaineru darbs, un to var novietot uz Google mājas un tā mikrofoniem. Pēc tam tas rada nemainīgu zemas skaņas līmeni, lai tas nevarētu ierakstīt nevienu sarunu, kamēr nesakāt “Ok Google”. Faktiski šī ierīce ļauj jums izveidot savu pielāgoto karsto vārdu, kuru pēc tam dzird Project Alias. Pēc tam tiek nosūtīta ierakstīta balss, kurā sakāt “Ok Google”. Šī metode ļauj lietotājiem izveidot savus pielāgotos hotwords, apejoties ar Google Home un Assistant ierobežojumiem. Jūs varat lejupielādēt 3D failus, lai GitHub izveidotu projekta alias aparatūru un tās programmatūru.

Tātad tagad jūs zināt, kādas Google mājas konfidencialitātes procedūras pārvalda uzņēmums, kā arī to, ko jūs pats varat darīt, lai jūsu balss netiktu ierakstīta un saglabāta. Vai tas liek jums iegūt Google mājas runātāju?

Elektrikie tranportlīdzekļi neapšaubāmi iegūt tvaiku kā daudzu autobraucēju izvēlēt tranportlīdzekli, taču vien no galvenajiem negatīvajiem punktiem ir uzlāde laik. Ta nozīmē, ka ceļojuma laikā jū var...

Atjauninājum, 2019. gada 1. novembri (plkt. 2:00 ET): Google kluu āka eptembrī pārbaudīt inkognito režīmu pakalpojumā Google Map. Par laimi gaidīšana ir beiguie, jo meklēšana gigant ir paziņoji, ka ta...

Aizraujošas Ziņas