Četras lietas, ko nevarat darīt ar Google fotoattēliem

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 11 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
24 часа на Кладбище с Владом А4
Video: 24 часа на Кладбище с Владом А4

Saturs


Nav šaubu, ka Google fotoattēli ir viena no labākajām un jaudīgākajām lietotnēm Google arsenālā. Tas ne tikai izmanto AI smaržas, lai organizētu un kataloģizētu jūsu fotoattēlus, bet arī nodrošina neierobežotu mākoņu krātuvi šiem fotoattēliem (saspiestā versijā), kā arī lielu iebūvētu rediģēšanas rīku komplektu - tas viss bez maksas.

Tomēr, tā kā mēs mīlam Google fotoattēlus, tas nav viss, ko mēs vēlamies, - ir četras ievērojamas lietas, ko nevarat darīt ar lietotni. Arī šie nav sapņi debesīs. Šīs četras lietas ir vienkāršas funkcijas un rīki, ko Google varētu viegli ieviest, bet kaut kāda dīvaina iemesla dēļ tas nav izdarīts.

Saglabājiet vairākus failus tālruņa iekšējā atmiņā

Lielāko daļu laika, kad sūtāt attēlus Instagram vai citā sociālā medija platformā, jūs izvēlaties no pavisam nesen uzņemtiem attēliem. Šie attēli jau atrodas jūsu tālruņa iekšējā atmiņā, un vienu vai vairākus tos ir viegli augšupielādēt sociālajos saziņas līdzekļos.


Tomēr, kad vēlaties izlikt vecākus attēlus - attēlus, kas šobrīd nav tālrunī, bet atrodas mākonī, - lietas kļūst sarežģītākas. Mobilā lietotne Google fotoattēli ļauj ļoti viegli lejupielādēt fotoattēlus, kas atrodas mākoņa krātuvē, bet tikai pa vienam. Ja vienā lejupielādē vēlaties lejupielādēt vairāk nekā vienu, jums jāizmanto darbvirsmas lietotne.

Īsumā, lai, izmantojot Google fotoattēlus, tālrunī lejupielādētu vairākus fotoattēlus, jums jāveic viens no šiem darbiem:

  • Dodieties uz datoru un lejupielādējiet visus nepieciešamos fotoattēlus kā ZIP failu. Pārsūtiet šo failu uz tālruni un izslēdziet.
  • Izmantojiet mobilo lietotni un lejupielādējiet katru fotoattēlu pa vienam.

Abi risinājumi nav ideāli. Cik grūti būtu mums vienā sesijā lejupielādēt vairākus fotoattēlus no lietotnes Google fotoattēli?

Mainiet fotoattēlam pievienoto informāciju mobilajā telefonā


Google fotoattēli veic labu darbu, organizējot jūsu attēlus. Tas ne tikai organizēs lietas pēc datuma, atrašanās vietas, kameras Exif datiem un daudz ko citu, bet arī izmantos mašīnmācīšanos, lai klasificētu fotoattēlus pēc tā, kas tajā atrodas, kādi objekti ir attēloti vai pat kurš no jūsu mājdzīvniekiem ir nošauts.

Izmantojot mobilo lietotni, šo informāciju tomēr nevar mainīt - pat tādas vienkāršas lietas kā datums.

Fotoattēlu darbvirsmas versijā varat diezgan ērti ievadīt un mainīt fotoattēla datumu un atrašanās vietu, taču ne mobilajā ierīcē. Lai arī varbūt nav pārāk daudz gadījumu, kad vēlaties mainīt datumu / vietu, kas pievienota fotoattēlam, noteikti būtu jauki, ja būtu šāda iespēja.

Piemēram, jūs varētu vēlēties mainīt fotoattēla atrašanās vietu no konkrētās Falmutas (MA) uz vispārīgāku Cape Cod. Vai arī jūs varētu vēlēties mainīt dzimšanas dienas ballītē uzņemtā fotoattēla datumu, lai tas fotoattēlos parādītos jūsu faktiskajā dzimšanas dienā, nevis pulksten 2:00 nākamajā dienā pēc jūsu dzimšanas dienas.

Ir ļoti dīvaini, ka Google ļauj jums to izdarīt galddatoros, bet ne mobilajās ierīcēs, jo šo izmaiņu veikšana noteikti būs noderīga, it īpaši profesionālajiem fotogrāfiem un ceļojumu emuāru autoriem.

Personas noņemšana no kopīgotā foto albuma

Mēs visi esam piedzīvojuši dažas attiecību problēmas. Varētu šķirties no kāda cita nozīmīga vai dažādu problēmu dēļ nāksies padzīt bijušo draugu no dzīves. Nekad nav jautri, bet tā notiek.

Ko tad jūs darāt, kad ar šo personu esat koplietojis fotoalbumu? Jūs domājat, ka jūs varētu vienkārši ieiet un noņemt viņus no albuma, un tas būtu tas. Diemžēl jūs domājat nepareizi.

Kad kopīgojat albumu ar kādu personu, jūs principā vienkārši dodat šai personai saiti uz pašu albumu. Pašlaik patlaban nav vienkārša veida, kā noņemt kādu personu no kopīgota albuma, kā jūs gaidījāt, t.i., viņš vairs neredz tur esošos fotoattēlus, bet viss pārējais par albumu paliek tāds pats.

Šīs ir divas jūsu iespējas, kā pašlaik:

  • Bloķējiet personu no albuma. Tas darbojas gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs, taču, ja viņiem ir saite uz albumu, viņi joprojām var redzēt visu, pārlūkojot inkognito režīmā pārlūkā Chrome.
  • Izmantot kodolieroču variantu. Ja pirmā opcija jums nav pietiekami laba, nākamais, ko varat darīt, ir pārtraukt visa albuma kopīgošanu. Tas neļaus visiem redzēt tā saturu. Ja albumam bija saistīti citi cilvēki, jums tas atkal būs manuāli jādalās ar viņiem. Sliktākais ir tas, ka visi fotoattēli, kurus citi lietotāji kopīgoja, vairs netiks rādīti, ieskaitot visus komentārus.

Neviena no šīm iespējām nav ideāla. Par laimi Google apzinās šīs neērtības un gatavo labojumu. Kāds gan ir labojums un kad tas nokristos, mēs tomēr neesam pārliecināti.

Atrodiet visus fotoattēlus, kas attiecas uz jūsu krātuves kvotu

Google dod ikvienam iespēju bez maksas augšupielādēt tik daudz fotoattēlu un videoklipu, cik viņi vēlas. Jāpiebilst, ka šie fotoattēli un videoklipi tiek saspiesti, lai samazinātu faila lielumu. Tā rezultātā Google to dēvē par “augstas kvalitātes” multividi, nevis “oriģinālo kvalitāti”, kas attiecas uz oriģinālo, pilnās izšķirtspējas failu jūsu tālrunī.

Par laimi, ja jūs uzskatāt par nepieciešamu, jūs varat izvēlēties augšupielādēt dažus fotoattēlus un videoklipus pakalpojumā Google fotoattēli ar oriģinālo kvalitāti. Tomēr šie faili attiecas uz jūsu Google diska krātuves kvotu. Ja esat pārsniedzis šo kvotu, jums būs jāmaksā par lielāku krātuvi vai jādzēš faili, lai atbrīvotu vietu.

Ja atrodaties šādā situācijā, jums nav iespējas iziet cauri un fotoattēlu bibliotēkā atrast šo “oriģinālās kvalitātes” failu sarakstu. Fotoattēlu darbvirsmas versijā varat doties uz iestatījumu paneli un atlasīt “Atgūt krātuvi”, kurā tiks atrasti visi oriģinālās kvalitātes multivides materiāli un saspiests, tādējādi atbrīvojot vietu.

Tomēr tas jums neteiks, kādi ir šie faili.Ko darīt, ja ir kāds fotoattēls vai video, kuru jūs patiešām vēlaties saglabāt oriģinālajā kvalitātē? Jums nav ne jausmas. Varat tos visus izlīdzināt saspiestajās versijās vai arī atstāt tos visus.

Tas, visticamāk, ir Google ieguldījums, jūs, visticamāk, ieguldīsit vēl vairāk vietas krātuvē. Bet tas mums neliek justies labāk par šīs funkcijas trūkumu.

Tās ir mūsu izvēles ar ierobežojumiem pakalpojumā Google fotoattēli. Dodieties pie komentāriem un dariet mums zināmu, kādas drūmas mēs nokavējām!

LG kopumā ir izbaudīji diezgan veikmīgu gadu, akaņā ar tā 2018. gada finanšu rezultātiem. Koreja kompānija ziņoja, ka gada ieņēmumi ir 61,3 triljoni vonu (~ 54,4 miljardi dolāru), bet peļņa gadā bija ...

Likā, ka LG bija diezgan anonīm 2018. gad, jo mobilo akaru paaulē dominēja tādi uzņēmumi kā Huawei, amung un Xiaomi. Tomēr uzņēmumam šogad noteikti bija tainīga virraktu daļa....

Skaties