Google Pixel 2 un Pixel 2 XL pārskats (atjaunināts: dažu problēmu risināšana)

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 11 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Supersection Week 1
Video: Supersection Week 1

Saturs


Šis r

Pārskatu jums piedāvā MNML Case - īpaši plāns apvalks, kas parāda jūsu jaunā tālruņa skaistumu un der kā cimds! gūt 15% OFF jūsu Google Pixel 2 vai Google Pixel 2 XL korpuss līdz oktobra beigām ar reklāmas kodu: PIX15

Daudzos aspektos Google pirmās paaudzes Pixel tālruņi bija a tiešām labs vispirms mēģiniet pievilināt masas. Viņi bija vienkārši, ātri un ar lieliskām kamerām. Ja jūs varētu paiet garām nedaudz iedvesmotajam dizainam, tie bija vieni no labākajiem Android tālruņiem, kas tika izlaisti 2016. gadā.

Lasīt tālāk: Samsung Galaxy S9 Plus vs Google Pixel 2 XL: Kameras salīdzinājums

Tagad Google atkal ir izveidojis papildu tālruņu pāri, un tas noteikti tiem veltīja vairāk laika. Viņi ir ātrāki, izskatās unikāli, un viņiem ir iebūvēta Google AI, lai palīdzētu pārliecināties, ka jūsu tālrunis vienmēr atrodas vienu soli priekšā no jums. Šādi Google domā, ka tālruņiem vajadzētu darboties.


Šis ir mūsu pārskats par Google Pixel 2 un Pixel 2 XL.

Par šo pārskatu: Džošua Vergara 13 dienas ir testējis gan Google Pixel 2, gan Pixel 2 XL, savukārt septiņas dienas es izmantoju Pixel 2. Abas ierīces darbojas ar operētājsistēmu Android 8.0 Oreo ar versijas numuru OPD1.170816.010 ar 2017. gada 5. septembra drošības ielāpu.

Abas šajā pārskatā izmantotās ierīces piegādāja vietne Google.Show More

Pixel 2 un 2 XL problēmas, garantija un atjaunināšana (pievienots 2017. gada novembrī)

Mēnesi pēc mūsu Google Pixel 2 pārskata sākotnējās izlaišanas (2017. gada oktobris) parādījās arvien vairāk problēmu saistībā ar Google Pixel 2 un Google Pixel 2 XL. Pirms lasīt pārējo pārskatu, iespējams, vēlēsities izlasīt šo sadaļu. Šeit apskatītas dažas no lielākajām problēmām, kuras, kā tiek ziņots, skar Pixel 2 saimi, kā arī nesenās izmaiņas, kuras Google ir veikusi, lai palīdzētu risināt dažas no šīm problēmām.


Kopš Google Pixel 2 un Pixel 2 XL sāka piegādāt saviem pirmajiem klientiem oktobra beigās, daudzi no viņiem ir ziņojuši par tālruņu problēmām. Dažas no lielākajām sūdzībām ir saistītas ar lielāku Pixel 2 XL displeju, un daudzi īpašnieki tiešsaistē apgalvo, ka ir saskārušies ar problēmām ar izslēgtām vai nepietiekami piesātinātām krāsām. Citi ir ziņojuši, ka Pixel 2 XL ekrānā ir redzams zils tonis.

Atbildot uz klusinātajām / nepietiekami izteiktajām sūdzībām par krāsām, Google paziņoja, ka tā “ir pievienojusi iespēju palielināt krāsas par 10%, lai displejs būtu piesātinātāks.” Atjauninājumā tālrunim, kas tika laists klajā novembra sākumā, Google paziņoja, ka tas pievienojis jaunu gan Pixel 2, gan Pixel 2 XL opcijas, kas displeja iestatījumos pievienoja “piesātinātu” krāsu režīmu, kuru lietotāji var pārslēgt, lai ekrāns būtu spilgtāks. Google saka, ka zilās krāsas “problēma” tālruņiem faktiski ir normāla parādība.

Varbūt daudz nopietnāka problēma, par kuru ziņots, izmantojot Pixel 2 XL, ir tā, ka tā POLED ekrāns cieš no iedegšanas problēmām; proti, tālruņa navigācijas josla pāri ekrāna apakšdaļai var iedegties displejā, izmantojot tikai vienu nedēļu. Kopš tā laika Google ir ieviesis atjauninājumu, kas ļaus ekrānā esošajām navigācijas pogām izbalināt, vienlaikus “atjauninot” maksimālo ekrāna spilgtumu. Tomēr vismaz viens advokātu birojs apsver iespēju uzsākt klases prasību tiesā pret Google Pixel 2 XL ekrāna jautājumos.

Daži “Pixel 2” īpašnieki arī ziņoja, ka no tālruņa, kas atrodas blakus cilvēka ausij, tiek dzirdami izteikti trokšņi un dzirdami trokšņi. Tālruņa NFC funkciju izslēgšana vismaz dažiem īpašniekiem bija risinājums šai problēmai, un Google novembra sākuma programmatūras atjauninājums acīmredzot šo problēmu novērsa citiem. Citi Pixel 2 īpašnieki ir ziņojuši, ka tālruņa mikrofons sarunu laikā pārstāj darboties. Tomēr šīs problēmas novēršana ir diezgan vienkārša; vienkārši trieciens pa mikrofonu.

Visbeidzot, visjaunākā (kopš šī raksta) problēma atkal ir saistīta ar Pixel 2 XL, jo daži lietotāji ir ziņojuši, ka ekrāns laiku pa laikam mirgos, kad displejs tiek ieslēgts vai izslēgts vai tas automātiski ieslēgsies. Pagaidām nav neviena vārda par to, vai tiks izdots atjauninājums šai problēmai, lai gan daži cilvēki domā, ka šī “kļūda” patiesībā ir ļoti laba.

Visu šo jauno tālruņu Pixel 2 problēmu dēļ Google ir atklājusi, ka abām ierīcēm visā pasaulē piedāvās bezmaksas divu gadu garantiju. Tas nozīmē, ka cilvēki, kuri saņem Pixel 2 modeļus ASV, saņems vienu papildu gadu ar parasto garantiju; Citos tirgos, kur tālrunis tiek pārdots, jau ir divu gadu garantija. Premium Preferred Care plāns ar Pixel 2 vai 2 XL šobrīd nav mainīts. Ieteicamās aprūpes pakalpojumu abonenti maksā 129 USD, lai tālruni nomainītu nejauša sabojājuma vai ierīces sabojāšanās gadījumā; šis plāns ilgst arī divus gadus.

Dizains

Google ir izvēlējies vispārīgo 2016. gada pikseļu dizainu un to uzlabojis.

Google ir izvēlējies vispārīgo 2016. gada pikseļu dizainu un to uzlabojis.

Abiem pikseļiem ir alumīnija vienkorpusa dizains, bet Google saka, ka tas tos pārklājis ar “hibrīda pārklājumu”. Daži sūdzēsies, ka tas liek tālruņiem justies plastiskākiem, taču es uzskatu, ka tas ir īsts kārums. Tas tālruņiem liek justies plastiskāk nekā citiem alumīnija tālruņiem, taču noteikti ne sliktā veidā.

Tas ir pārsteidzoši, cik ilgi šiem tekstiem ir mazliet tekstūras. Salīdzinot Pixel XL un Pixel 2 XL, izmēri nav pārāk atšķirīgi, taču jaunākā tālruņa aizmugurē esošais materiāls padara to ļoti atšķirīgu apstrādes ziņā.

No aizmugures tie ir gandrīz identiski. Kameras sensori atrodas dažādās vietās, taču, kaut arī tie tik reti izceļas, tas nebūt nav tik pamanāms.

Nepalaid garām: Google Pixel 2 XL atbloķēšana un pirmie iespaidi

Apkārt kameras sensoram ir stikla vizieris - šajā brīdī pamatā ir “Pixel” preču zīme. Neesmu pārliecināts, kāpēc, bet Pixel 2 ekrāns man patīk daudz vairāk nekā oriģinālajos pikseļos. Varbūt es neatradu, ka pirkstu nospiedumu sensors, kas ieskauj stiklu, izskatās tik pievilcīgi.

Runājot par pirkstu nospiedumu sensoriem, Google ir iekļāvis a tiešām ātrs viens pikseļa 2 aizmugurē, un tas atrodas tieši tur, kur atrodas rādītājpirksts, kad to turat. Tas ir mans un gandrīz 50% mūsu lasītāju iecienītais pirkstu nospiedumu sensora izvietojums, un tas ir pamatota iemesla dēļ. Tas ļauj atbloķēt tālruni, nesmērējot kameru, un tas tālruņa priekšpusi padara tīrāku.

Man patīk Pixel 2 dizains aizmugurē, bet priekšpuse ir atšķirīgs stāsts.

Kopumā man patīk Pixel 2 dizains aizmugurē, bet priekšpuse ir atšķirīgs stāsts. Mazāks Pixel 2 no priekšpuses neizskatās kaut kas līdzīgs 2017. gada flagmanim. Tam ir lielas malas ekrāna augšpusē un apakšā. Google katrā ierīcē iekļāva pāris ļoti skaļus priekšā vērstus stereo skaļruņus, kas aizpilda visu šo telpu. Abos tālruņos tie ir vienādi, kas izskaidro, kāpēc Pixel 2 XL rāmji ir tik mazāki.

Rāmji kalpo arī citam mērķim. Spēlējot spēles, varat ķerties pie šiem mazuļiem un nekad neuztraucieties par to, ka to nomest.

Neskatoties uz iemesliem, Google pieņem lēmumu padarīt Pixel 2 un Pixel 2 XL izskatu tātad dažādi priekšpusē joprojām ir mulsinoši. Pixel 2 izskatās kā mazs Nexus 6P, un 2 XL (sava ​​veida) atgādina LG V30.

Tāpat kā 6P, arī Pixel 2 principā ir simetrisks, bet Pixel 2 XL nav. Pieres ir mazliet vairāk nekā zods, kas, iespējams, neapgrūtinās lielāko daļu cilvēku. Tomēr tas bija kaut kas tāds, ko mēs nevarējām neredzēt.

Abām ierīcēm (visbeidzot) ir arī IP67 izturības pakāpe pret putekļiem un ūdeni, kas nozīmē, ka tās var izturēt iegremdēšanu 1,5 metros ūdens līdz 30 minūtēm. Pagājušā gada Pixels izcēlās no vadošo sacensību spēka ūdens pretestības trūkuma dēļ. Mēs priecājamies redzēt, ka šoreiz Google veiks papildu jūdzi.

Ak, un, ja jūs vēlaties aizsargāt savu jauno ieguldījumu, Google ir veicis dažus pasākumus karsts šo pikseļu gadījumi. Auduma korpusi maksā 40 USD, taču Džošs un es domāju, ka viņi ir to pilnīgi vērti. Viņi pievieno vairumu, bet tie padara jau grumbuļojošu tālruni pat grippier, un izskatās labi, to darot. Google ir paveicis lielu darbu, padarot audumu par vienu no labākajiem materiāliem, ko esam redzējuši un glabājuši ierīcē vai šajā gadījumā - lietā.

Displejs

Kā minēts, šiem tālruņiem ir ļoti dažādi displeji. Pixel 2 piedāvā 5,0 collu 1080p OLED displeju ar respektablu pikseļu blīvumu 441 ppi. Tam ir tradicionāla 16: 9 malu attiecība - Google to sauc par “kinematogrāfisku” -, kas nav tik uzkrītošs kā Pixel 2 XL 18: 9 displejs. Pat ja jūs atrodaties maza tālruņa tirgū, tas ir vairāk nekā pārvaldāms ar vienu roku. Pixel 2 XL ir LG izgatavots 6,0 collu Quad HD + pOLED displejs ar pikseļu blīvumu 538 ppi. Tam ir arī 18: 9 malu attiecība ar noapaļotiem stūriem, padarot ierīci daudz vieglāk pārvaldāmu rokā nekā pagājušā gada Pixel XL.

Runājot par kvalitāti, Pixel 2 displejs, lai arī “tikai” 1080p, ir neticami spilgts, izteiksmīgs un priecīgs skatīties dienu no dienas. To ir viegli redzēt arī tiešos saules staros.

Pixel 2 displejs ir prieks skatīties dienu no dienas.

Kā jūs, iespējams, uzminējāt, Pixel 2 XL displejs ir pavisam cits stāsts. Pārskati no visas pasaules ir apgalvojuši, ka Pixel 2 XL displejs cieš no izslēgtām un nepietiekami piesātinātām krāsām, graudainiem attēliem, ritinot tīmekļa lapas lejup, un zilā nokrāsa, kas parādās, tālruni sasverot pat mērenā leņķī. Ikdienas lietošanā šīs displeja problēmas ir tik tikko pamanāmas, un pat tad, kad mēs tās redzējām, tas nemaz nebija tik satraucošs.

Lasīt arī: Kāpēc mani atstumj Pixel 2 XL displejs, bet jūs varētu nebūt

Google apzinās, ka daži lietotāji par to nav tieši priecīgi, un sacīja, ka, ja saņems pietiekamu atgriezenisko saiti, tas var displeja iestatījumiem pievienot vēl dažas krāsu opcijas. Diemžēl tas, iespējams, nedara daudz. Lai gan piesātinājumu var mainīt renderēšanas ziņā, šķiet, ka dīvainās skata leņķa problēmas drīzāk ir saistītas ar aparatūru, nevis programmatūru, padarot to grūtāk novēršamu ar vienkāršu atjauninājumu.

Mūsu pašu displeja testos Pixel 2 OLED displeja krāsu temperatūra bija 6969 Kelvins, bet Pixel 2 XL sasniedz vēl aukstāku rezultātu - 7035 Kelvins. Tas nozīmē, ka abiem displejiem ir nedaudz zils nokrāsa, lai arī tie ir siltāki nekā pagājušā gada Pixel XL.

Displeja krāsu temperatūra (adaptīvais displeja režīms)

Pēc tam mēs abus displejus pārbaudījām standarta režīmā (pretstatā adaptīvajam režīmam), un ekrāni samazinājās attiecīgi līdz 6841 un 6891 Kelvinam, kas krāsu precizitātei ir daudz tuvāk ieteiktajai 6500 Kelvina temperatūrai. Īpaši salīdzinājumā ar Pixel XL, Google pielāgo Pixel 2 un 2 XL displejus, lai iegūtu precīzākas krāsas.

Displeja krāsu temperatūra (standarta displeja režīms)

Pixel 2 displejs var sasniegt arī 440 nitu spilgtumu, savukārt Pixel 2 XL displejs var sasniegt 483 nitus. Abi displeji ir gaišāki nekā Pixel XL. Tomēr pagājušā gada flagmanis spēja sasniegt mazu spilgtumu - tikai 2 nites, savukārt Pixel 2 un 2 XL var samazināties attiecīgi līdz attiecīgi 7 un 5 nitrām.

Displeja maksimālais spilgtums

Displeja minimālais spilgtums

Tātad jums nebūs tik jauki lasīt savu 2 pikseļu gultā, piemēram, ar, piemēram, Galaxy Note 8. Ko tas nozīmē reālajā pasaulē? Man nav bijis problēmu ar minimālo displeja spilgtumu Pixel 2, un es nedomāju, ka arī jūs to darīsit.

Performance

Pixel tālruņi izceļas ar dažām galvenajām jomām, un veiktspēja ir viena no tām. Abas ierīces darbina Qualcomm mobilā platforma Snapdragon 835 ar Adreno 540 GPU un 4 GB LPDDR4x operatīvo atmiņu. Nē, tās nav pirmās ierīces, kas darbina Snapdragon 836, kā mēs kādreiz uzskatījām, taču 835 un 4 GB operatīvā atmiņa ir vairāk nekā pietiekama, lai šie tālruņi varētu lidot.

Ritināšana caur lietotāja interfeisu, daudzuzdevumu veikšana, pārslēgšanās starp lietotnēm un spēļu spēlēšana abās ierīcēs notiek neticami vienmērīgi. Visu laiku, izmantojot Pixel 2, es piedzīvoju nulles stostīšanos. Bija pārsteidzoši, cik atdzist tālrunis palika, pat spēlējot grafiski intensīvas spēles.

Abu tālruņu veiktspēja ir visaugstākā.

Daudzuzdevumu veikšana ir tās pašas prieks, pateicoties atjauninājumiem, kas atrodami Android Oreo. Režīms “attēls attēlā” ir daudz jautrības, un tas nepadara sistēmu mazāku. Piemēram, YouTube noklusējuma vērtība ir PiP, kad tiek nospiesta sākuma poga, līdz minimumam samazinot nelielu video versiju labajā apakšējā stūrī vai vietā, kur jūs to varētu vilkt. Tas pats attiecas arī uz Google Maps. Abos gadījumos kopējais sniegums nemazinājās.



Aparatūra

Pagājušo gadu Pixel un Nexus tālruņi nekad nav iekļāvuši paplašināmu krātuvi, un tie joprojām nav. Tomēr Google palielināja bāzes krātuves daudzumu no 32 līdz 64 GB, un ir arī 128 GB modelis, ja ar to nepietiek.

Glabāšanai nevajadzētu būt satraucošai daudziem lietotājiem, jo ​​gan Pixel 2, gan Pixel 2 XL līdz 2020. gadam var augšupielādēt neierobežotas “oriģinālās kvalitātes” fotogrāfijas un video. Tas nozīmē, ka fotoattēlu un video glabāšanas telpa gandrīz nav nepieciešama. - šo tālruņu izsniegšana, kas ir milzīgs bonuss.


Kas nav milzīgs bonuss, šajās ierīcēs nav 3,5 mm austiņu ligzdas. Google beidzot ir uzkrājis pietiekami daudz drosmes, lai noņemtu šo nejauko ostu, kuru tik un tā neviens nekad neizmantoja. Vienlaicīgi tas notiek vienlaikus ar viedo Bluetooth austiņu pāra palaišanu. Mēs šeit esam runājuši par diskusijām par austiņu un nevienu austiņu ligzdu līdz pilnīgai izsmelšanai, tāpēc es to paturēšu īsu brīdi. Austiņu ligzdas noņemšana lietotājiem šobrīd ir neērta (ieskaitot sevi). Es nevaru palīdzēt, bet domāju, ka tas nav nekas vairāk kā naudas paķeršana, lai pārdotu vairāk Bluetooth austiņu.

Vēl sliktāk ir tas, ka Google kastē neiekļauj pāris austiņas, kaut arī to šodien dara gandrīz katrs cits OEM.

Austiņu ligzdas adapteris ir iekļauts kastē. Droši vien vislabāk to vienkārši turēt piestiprinātu pie iecienītākajām kārbām vai austiņām, lai tās vienmēr būtu gatavībā. Vai Džoša gadījumā - ērti un pastāvīgi uzlādējiet pāris patiesi bezvadu Bluetooth austiņas.

Runājot par ārēju audio, abās ierīcēs Google iekļāva priekšpusē dzirkstošos skaļruņus.Hallelujah! Viņi skaļi skaļas, neupurējot audio kvalitāti, un ir diezgan grūti aizsegt, kad spēlējat spēles vai skatāties video. Turpmāk es drīzāk oriģinālo iekārtu ražotājos iekļaušu skaļruņus, kas vērsti uz priekšu, ja tas nozīmē, ka mana tālruņa priekšpusē ir nedaudz ietvars, lai to kompensētu.

Pixel 2 un Pixel 2 XL ir arī pirmie divi tālruņi, kas atbalsta eSIM, vismaz Project Fi. Tas nozīmē, ka abās ierīcēs faktiski ir iegultas SIM, kuras nekad nav fiziski jānoņem. Tā vietā, ja jums ir jāpārslēdzas no viena mobilo sakaru operatora uz citu, eSIM ļaus jums to izdarīt tieši no tālruņa. Nu, tas galu galā to ļaus. ESIM tehnoloģijai vēl ir agri, taču nākotnē pārslēgšanās starp mobilo sakaru operatoriem būs brīze.

Zem pārsega Pixel 2 ir aprīkots ar nenoņemamu 2700 mAh akumulatoru, bet Pixel 2 XL ir daudz lielāks - 3520 mAh. Paziņojuma laikā es biju noraizējies par Pixel 2 akumulatora izmēru, taču, pavadot laiku ar tālruni, tā man nebija sagādājusi milzīgas problēmas. Es konsekventi saņemu četras stundas ar ekrānu, izmantojot ierīci, lai gan smagākās dienās to man ir nedaudz mazāk. Pixel XL nav sešas SoT stundas, bet tas ir pienācīgi.



Pixel 2 XL akumulatora darbības laiks ir bijis nemainīgs un uzticams. Kaut arī mazākam tālrunim četras stundas SoT ir norma, Džošs XL pārvaldīja papildu stundu. Praktiski tālrunis cenšas sasniegt piecas stundas ekrāna, atkarībā no intensīvas izmantošanas 12–15 stundu darba dienu beigās sasniedzot viena cipara procentus. Pateicoties lielākajai ietilpībai, Pixel 2 XL varētu būt tālrunis, kuru vēlaties iegūt ilgmūžībai un pastāvīgai produktivitātei.

Ja akumulators izlādējas, uzlādēšanai nevajadzētu būt daudz problēmu. Lai arī abiem trūkst bezvadu uzlādes, tie ir savietojami ar ātru uzlādi, kamēr jūs izmantojat komplektā iekļauto 18 W lādētāju. Ātro uzlādi 3.0 var izmantot, lai iegūtu ātru palielinājumu, vai arī tie lietotāji, kuri tālāk ir pieņēmuši C-veida USB USB standartu, var izmantot spējīgus barošanas lādētājus.

Kamera

Ja pirmās paaudzes pikseļi mums kaut ko iemācīja, tas nozīmē, ka aizkavēto kameru lietotņu un izplūdušo fotoattēlu dienas ir sen pagājis. Pagājušajā gadā Google vairāk pielāgoja savu kameru muskuļus nekā jebkad agrāk, un ar Pixel 2 un Pixel 2 XL viss ir vēl iespaidīgāk.

Daži no lielākajiem jaunumiem, kas nāca klajā ar Pixel 2 atklāšanu, bija fakts, ka DxOMark ierīcēm piešķīra 98 punktus, kas par četriem punktiem pārspēj iPhone 8 Plus un Galaxy Note 8. Paņemiet tos vērtējumus, kā vēlaties - ir daudz iemeslu, kāpēc neizmantojat DxOMark kā galīgo kameru ranžēšanas sistēmu.

Pierādījums ir attēla kvalitātē un kameras lietotnes uzticamībā, un mēs ar prieku vēlamies teikt, ka fotografēšana ar Pixel 2 ir bijusi milzīga.

Neatkarīgi no tā, kuru izmēra pikseļu jūs izvēlaties, jums ir tāda pati pieredze ar kameru. Abas ierīces ir aprīkotas ar vienu 12,2 MP aizmugurējo sensoru ar 1,4 μm pikseļiem un f / 1,8 apertūru. Kaut arī šķiet, ka 2017. gadā visas kameras ir uzstādītas divkameru iestatījumos, Google pieturās pie saviem ieročiem un iet pa viena sensora ceļu. Varētu domāt, ka tas nozīmē, ka pikseļi izlaiž tādas jautras iespējas kā portreta režīms, taču jūs kļūdāties.



Google izmanto savas Dual Pixel kameras, lai aizstātu vietu fiziskā dubultie kameru sensori. Šie divi pikseļi ņem pēc iespējas vairāk padziļinātu datu, kamēr tālrunis novērš nepilnības programmatūras apstrādē. Un rezultāti ir fantastiski.

Portreta režīma kadri, kas uzņemti ar Pixel 2, ir turpat visaugstākajā līmenī, lai gan tam joprojām ir problēmas glīti izplūst ap matiem. Mēs labprāt pavadīsim laiku ar šo režīmu nākamo pāris nedēļu laikā un redzēsim, kā tas īsti salīdzinās ar Note 8 un iPhone 8 Plus.


Iespējams, ka vēl iespaidīgāks ir fakts, ka Google portreta režīmu atveda arī uz priekšu vērstajā 8 MP sensorā. Protams, ņemot vērā mazāku f / 2.4 diafragmas atvērumu un atkāpšanos no megapikseļu skaita, portreta režīma kadri nebūs tik izskatīgi kā tie, kas uzņemti ar aizmuguri, taču tie noteikti ir pietiekami labi, lai tos kopīgotu sociālajos medijos . Arī pašportreti, kas uzņemti bez portreta režīma, ir lieliski. Pat ja nav ieslēgts portreta režīms, Pixel 2 priekšējā kamera ir viens no labākajiem izpildītājiem, ko līdz šim esam redzējuši.



Fotoattēli, kas uzņemti ar Pixel 2, ir satriecoši.

Ko darīt, ja nevēlaties fotografēt portreta režīmā? Jums veicas; ar Pixel 2 uzņemtie fotoattēli ir satriecoši.

Fotografējot vispārīgākas fotogrāfijas, fotokameras lietotnes milzīgā ātruma dēļ izrādījās šmauka (mērķtiecīga) pieredze. Aizvara uz failu ātrums ir tikpat liels kā jebkad, kas ir iespaidīgi, ņemot vērā to, kā pikseļi būtībā vienmēr uzņem vairākus fotoattēlus, lai lietotu HDR +. Pat slikta apgaismojuma apstākļos kamera ilgstoši netur slēģi vaļā, lai kompensētu ekspozīciju - tā vienkārši aizķer un sāk strādāt. Tikai tumšākajās situācijās ir vērojams neliels palēninājums, taču šādas situācijas jebkurā gadījumā ir nepraktiskas un prasa zibspuldzi.



Pixel 2 ir arī pirmā ierīce, kas nāk ar Google pirmo SoC, Pixel Visual Core. Šis astoņkodolu mikroshēmojums ir paredzēts, lai palīdzētu fotoattēlu apstrādē, un tiek uzskatīts, ka tas darbojas HDR + “5x ātrāk” un patērē “mazāk par 1/10 enerģijas” salīdzinājumā ar tipiskajiem lietojumprogrammu procesoriem.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka mikroshēmu pagaidām neizmanto ne Pixel 2, ne Pixel 2 XL. Google to iespējot, kad Android 8.1 izstrādātāja priekšskatījums būs pieejams pēc dažām nedēļām.

Google Lens ir vērts pieminēt, taču ņemiet vērā, ka tas pagaidām nav pieejams kā fotografēšanas režīms. Pagaidām tā ir daļa no lietotnes Fotoattēli kā veids, kā veikt OCR un atpakaļ meklēt fotoattēlus. Ar šo objektīva versiju mums ir bijuši daži ievērojami panākumi, jo īpaši, ja tā var lasīt fotoattēlu fotoattēlā un ģenerēt Google meklēšanas vaicājumu. Citos gadījumos objektīvs atpazīst tikai to, kāds objekts ir rāmī, dodot man vaicājumu “pudele”, nevis mēģinot izlasīt etiķeti uz vīna pudeles, kuru es nesen izbaudīju. Objektīvs, iespējams, kļūs labāks, jo laiks turpināsies un kad tas beidzot pienāks pie palīga, tāpēc līdz tam mēs rezervēsim lēmumu.

Google Pixel 2 kameru paraugi

Programmatūra

Google izmanto “AI-first” pieeju “Pixel 2”, un tas tiek darīts, izvietojot Google palīgu visur, kur jūs varētu vēlēties. Jūs joprojām varat ilgi nospiest sākuma pogu, lai izsauktu palīgu, taču tagad ir vēl viens veids, kā to nokļūt no katra ekrāna: saspiežot.

Google izvieto palīgu visur, kur jūs varētu vēlēties.

Tas ir pareizi, Pixel 2 un Pixel 2 XL ir izspiežamas malas, līdzīgi kā to izdarīja HTC ar savu jaunāko flagmani U11. Pikseļos šo funkciju sauc par Active Edge, un tā dara vienu un tikai vienu lietu - atveriet palīgu. Es vēlos, lai jūs varētu ieprogrammēt Active Edge, lai atvērtu jebkuru lietotni (lai gan ir neoficiāls veids), taču faktiski palīgs, kam palīgs ir tikai izspiests, ir diezgan ērti. Man patika to izmantot savā U11, un es mīlu to lietot uz Pixel.

Es uzskatu, ka es to izmantoju vairāk nekā U11 modelī. U11 ir noapaļots, slidens tālrunis, tāpēc tā izspiešana prasa nedaudz vairāk pūļu. Pixel 2 ir nedaudz leņķiskāks un grippy.

Tagad, kad Google palīgs ir pieejams katrā Android tālrunī, es nedomāšu aplūkot visas tā funkcijas. Bet es gribu pieskarties faktam, ka tas ir ērtākais un ērti lietojamais balss asistents, kādu jebkad esmu izmantojis.

Tas dara vienkāršas lietas, piemēram, man saka laika ziņas vai kā mandarīnu pateikt “kur ir vannas istaba?”. Varat rakstīt, ja nevēlaties runāt. Tas var atskaņot apkārtējās skaņas. Tas kļūst labāk, kontrolējot lietas tālrunī. Ar katru nedēļu tas kļūst arvien labāk.

Google bloķēšanas ekrānā piedāvā arī vienu no visnoderīgākajām funkcijām. Google lietotne (diemžēl nav Google palīgs) ir spējusi atpazīt dziesmas, kuras kādu laiku tiek atskaņotas tuvumā, taču tas prasīja, vai nu ar balsi, vai ierakstot: “Kāda ir šī dziesma?” Tagad jūs varat piekļūstiet šai informācijai tieši no bloķēšanas ekrāna, neprasot.

Kad displeja iestatījumos būsit ieslēdzis jauno funkciju Tagad atskaņo, Pixel 2 parādīs pašreiz atskaņotā izpildītāja vārdu un dziesmu. Tas darbojas arī bezsaistē. Atruna iestatījumu izvēlnē garantē mums, ka tā nekad nesūta dziesmas vai sarunas Google.

Tas darbojas labi, taču tam ir ierobežotāka dziesmu datu bāze, jo tā darbojas bezsaistē. Tomēr Google dziesmu datu bāze ir atkarīga no reģiona, un tā saņem automātiskus atjauninājumus, kad jūsu tālrunis ir savienots ar Wi-Fi.

Tiklīdz jūs pirmo reizi atbloķēsit tālruni, jūs sagaidīs jauns, skaists, dzīvs fona attēls ar viļņiem, kas pārvietojas uz priekšu un atpakaļ pludmalē Lagosā. Tas ir daļa no Google jaunās “Living universe” tapešu kolekcijas, kas ekskluzīvi tikai Pixel 2. Pavisam ir pieci Zemes skata fona attēli, četri planētas tapetes un seši fona attēli “Jūsu virpulis”, kas ņem vietējos vēja datus un pārveido tos krāsaini kustīgi attēli. Zemes skata fona attēli tomēr ir vislabākie. Iepazīstieties ar diviem mūsu izlasēm zemāk.


Jaunums programmatūras pieredzē ir arī pārveidotais pikseļu palaidējs, kurā tagad Google meklēšanas josla tiek pārvietota uz ekrāna apakšdaļu, padarot to daudz vieglāk sasniedzamu ar īkšķi. Sākuma ekrānā ir arī statisks logrīks At A Glance, kas ļauj ātri piekļūt gaidāmajām kalendāra tikšanās reizēm un laikapstākļiem.

Un visbeidzot (beidzot), Google ir noņēmis šo “pill” logrīku, kas debitēja pirmās paaudzes pikseļos. Es jūtu, ka esmu vienīgā, kurai nepatika tās izskats. Varbūt tas bija atgādinājums, ka Google Feed (iepriekš Google Now) atrodas sākuma ekrāna kreisajā pusē un ir gatavs piekļuvei. Bet šoreiz vienkārši atcerieties, ka tas ir klāt, un izbaudiet to, ka mazā, tabletei līdzīgā cilne vairs nav pieejama. Pixel 2 palaidējs galu galā ir tīrāks, un mēs esam apmierināti ar to, kā tas izskatās un darbojas.

Nav pārsteigums, ka Pixel 2 ir viena no labākajām Android pieredzēm, ja tā nav labākais.

Google vienmēr ir izcēlies ar izcilību programmatūras nodaļā, tāpēc nav pārsteigums, ka Pixel 2 ir viena no labākajām Android pieredzēm, ja ne labākais. Ir tikai tik daudz mazu programmatūras pielāgojumu, kas patiešām padara šo pieredzi izceļas pāri visiem citiem Android tālruņiem. Piemēram, pikseļu palaidējs pārslēgsies uz automātisku tumšo motīvu, ja jums ir tumšs fona attēls. Arī lielākā daļa Android tālruņu ekrānu tiek aktivizēti, kad tos pievienojat vai atvienojat, bet Pixel 2 ekrāns paliek izslēgts. Tas tikai pievieno nelielu uzlādes ikonu vienmēr ieslēgtajam displejam. Tās ir mazās lietas.

Runājot par vienmēr displejā redzamo, ir viens, kaut arī tas nav viss, kas pielāgojams. Tas parāda tikai laiku, datumu, trauksmes ikonu un, ja jums ir kādi nelasīti paziņojumi. Mēs būtu gribējuši redzēt dažus pielāgojumus AoD, piemēram, pievienot grafiku un personiskos attēlus, piemēram, V30 un 8. piezīmē. Varbūt nākotnē tā būs funkcija. Pagaidām mums ir vienkāršs vienmēr displejā izmantojams izdevums.

Kopējo pieredzi, kas ir daudz patīkamāka, padara jaunā Android versija, kas darbojas ar Pixel 2. Android 8.0 Oreo ir klāt un, ja jūs vēl neesat lasījis mūsu pilnīgo pārskatu (spoilera trauksme), tas ir lieliski.

Skatīt arī: Android 8.0 pārskats: Oreo ir paredzēts visiem

Oreo pieredze, ko jūs jau esat redzējis pagājušā gada pikseļos, ir gandrīz tāda pati kā tā, ko jūs saņemat ar Pixel 2, tāpēc atkal es šeit pārāk neiedziļināšos. Tomēr es negribētu pieminēt dažas no manām iecienītākajām Oreo funkcijām Pixel 2.

  • Režīms attēls attēlā darbojas nevainojami ar tādām lietotnēm kā Google Maps un YouTube.
  • Adaptīvās multivides vadības paziņojumi ir diezgan jauki, un neviens man nevar pateikt savādāk.
  • Es jau esmu pieradis pie ātro iestatījumu izvēlnes gaismas tēmas, un es nedomāju, ka varētu atgriezties.

Ak, un vēl viens sīkums, pirms mēs apkopojam lietas: Google ir apsolījis, ka Pixel 2 un Pixel 2 XL saņems trīs pilnu OS OS atjauninājumu gadus - ne tikai drošības ielāpus. Tas nozīmē, ka šīs ierīces redzēs Android P, Android Q un Android R atjauninājumus, ja vien to akumulatori spēs noturēt to tik ilgi. Tas ir milzīgs pārdošanas punkts, it īpaši salīdzinājumā ar citiem tālruņiem tirgū, kuriem OS atjauninājumi ir redzami tikai divus gadus.



Specifikācijas

Galerija

Cenas un pieejamība

Ja domājat par kādas ierīces iegādi, jums nāksies izņemt labu naudas summu. Pixel 2 cena ir 649 ASV dolāri par 64 GB modeli, savukārt 128 GB modelis tiek pārdots par 749 ASV dolāriem Google veikalā. Pixel 2 XL ir par 200 ASV dolāriem dārgāks, attiecīgi 64 un 128 GB variantiem sasniedzot USD 849 un 949 USD.

Ja jūs nevarat iegādāties šos tālruņus tieši, Google Store piedāvā finansēšanas iespējas, kā arī jaunu tirdzniecības programmu, kas varētu ietaupīt gandrīz 400 USD.

Protams, jūs varat arī ieiet vietējā Verizon veikalā un to izvēlēties. Verizon atkal ir ekskluzīvais Pixel 2 operatora partneris, tāpēc iespējams, ka tālruņi tuvākajā laikā neradīs ceļu uz T-Mobile, Sprint vai AT&T.

Secinājums

Ja jūs izlaidīsit pareizo secinājumu, jums ir jāzina. Neviena lieta neatšķir Pixel 2 no Pixel 2 XL, tāpēc jūsu izvēlētais modelis, visticamāk, būs atkarīgs no tā, vai vēlaties lielu vai mazu ekrānu. Vienkārši zināt, ka, izvēloties lielāku Pixel 2 XL, displejā jūs varat būt sarūgtināts. Es domāju, ka tas ir pilnīgi labi, bet jūs to nevarat.

Ar katru gadu kļūst arvien skaidrāks, ka jūs nepērkat Pixel tā revolucionārajai aparatūrai vai nozares vadošajam dizainam. Jūs pērkat zvaigžņu programmatūrai Pixel; uz trīs gadu OS atjauninājumiem; mazajiem pielāgojumiem, kas padara Android tālruņa lietošanu patiesi patīkamu.

Jums tas noteikti jāiegādājas - jūs to nenožēlosit.

Pixel 2 un Pixel 2 XL gadījumā Google lielisko programmatūras pieredzi piešķīra labai aparatūrai, kas nodrošina lielisku Android tālruņu pāri. Jums tas noteikti jāiegādājas - jūs to nenožēlosit.

Daži no labākajiem Google ražotajiem tālruņiem, kurus varat iegādāties

Booted ir uzņēmum, ka vilabāk pazītam ar elektrikajām krituļdēļiem, bet tagad ta vēla piedāvāt maām jaunu pārvietošanā veidu: elektriko kūteru....

Lieka, ka mēnei nepaiet garām, ja kāda augta līmeņa perona nekomentē iepēju māklīgā intelekta mašīnām pārņemt paauli. Elon Muk par rekordu aka, ka AI itēma ir “potenciāli bītamāka par kodoliem”. Bet v...

Vislielākais Lasījums