Google Pixel 3 un Google Pixel 3 XL pārskats: Android iPhone

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 11 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Sleek Android Design, by Jordan Jozwiak
Video: Sleek Android Design, by Jordan Jozwiak

Saturs


Atjaunināšana: 2019. gada 28. maijā plkst. 17:29. ET: Ja jūs gaidījāt savu roku uz Pixel 3 vai Pixel 3 XL, līdz tie nonāks pārdošanā, tagad ir jūsu iespēja! Šobrīd no Google Store jūs varat paņemt Google Pixel 3 par 599 USD vai Pixel 3 XL par 699 USD. Lai iegūtu sīkāku informāciju, nospiediet zemāk esošās pogas:

Vēsturiski Android sēdēja diametrāli pretēji iOS. Kur Google Nexus tālruņi piedāvāja lētākus cenu punktus un bezgalīgu pielāgošanu, iPhone bija dārgs un bloķēts. Apple bija lieliska kamera, Android - ne. Viens tika izveidots izstrādātājiem un entuziastiem, bet otrs - masu tirgum.

Izmantojot Pixel līniju, Google pamatā padara Android līdzvērtīgu iPhone.

Nekur tas nav acīmredzamāk nekā Android Pie jaunajā Pixel 3. Kā es jau nedaudz atpakaļ teicu sava Android 9 pārskatā, jaunajam Android šķiet, ka tas zaudē saikni ar tinkerer saknēm, virzoties tālāk un tālāk pilnībā automatizētajā ceļā, kas ir izrādījies tik veiksmīgs Apple. Mantra “tas vienkārši darbojas” attiecas uz Pixel 3 tikpat viegli kā uz iPhone.


Aparatūras un programmatūras kaudzes kontrole beidzot ļauj Google izveidot kaut ko tādu, ko neviens no saviem Android partneriem nevar: īstu iPhone izaicinātāju.

Pikselu sērijas visvairāk iPhone līdzīgā daļa, bez šaubām, ir Google pieeja kamerai. Vietās, kur citi Android tālruņi piedāvā visdažādākās uzlabotās funkcijas, iestatītos režīmus un pievienotās papildiespējas, Pixel kamera “vienkārši darbojas”. Pixel līnija ir Pixel kamera. Telefons ir tikai līdzeklis, lai šo kameru tur izietu.

Izmantojot Pixel līniju, Google pamatā padara Android līdzvērtīgu iPhone.

Pikseļa 3 cenu zīme dažiem šķitīs briesmīga, ņemot vērā tā pozīciju augstākās klases aparatūras spektrā. Izmantojot līniju Pixel, jūs nepērkat specifikāciju lapu. Jūs pērkat pirmo kameru un otro programmatūru. Pikselis 3 uz pīrāga ir vismazāk Android līdzīgais Android tālrunis, ko jebkad esmu redzējis, taču tas parāda ļoti pārliecinošu gadījumu, kāpēc tas ir tāls ceļš. Šis ir Pixel 3 un Pixel 3 XL pārskats.


Par šo Google Pixel 3 pārskatu: Es, Kriss Karlons, astoņas dienas izmantoju Pixel 3 vietnē Project Fi NYC. Lanh Nguyen tikpat ilgu laiku ir izmantojis Pixel 3 XL T-Mobile tīklā Kanzassitijā. Abās ierīcēs darbojas operētājsistēma Android 9 Pie ar versijas numuru PD1A.180720.030 un 5. septembra drošības ielāpu. Abas ierīces īslaicīgi tika piegādātas nodrošina Google. Kad pārskatīsim abas ierīces, izmantojot pilnu laboratorijas testu komplektu ar galīgo programmatūru, mēs to pievienosim.

Dizains

Pixel 3 un Pixel 3 XL, iespējams, ir visizcilākie viedtālruņi, ko Google jebkad ir ražojis. Ja sākotnējā Pixel aparatūra bija atkritumi un Pixel 2 aparatūra izskatījās datēta pat izlaišanas laikā, Pixel 3 izskatās daudz vairāk kā mūsdienu produkts.

Telefons joprojām ir ļoti uzpūsts ar Pixel DNA, ar divu toņu aizmuguri, vienas fotokameras objektīvu un atpazīstamu, bet nenozīmīgu dizainu. Pāreja uz pilnstikla aizmuguri ir lieliska, izmantojot Gorilla Glass 5 apakšējo daļu ar matētu mīkstu pieskārienu. Tagad ir iespējama bezvadu uzlāde, un pirkstu nospiedumi rada daudz mazāk problēmu. Arī Gorilla Glass 5 pārklāj displeju.

Izmaiņas ir smalkas, taču jaunie tālruņi jūtas daudz augstākas nekā iepriekšējie pikseļi.

Nelielas malas tālruņiem Pixel 2 vairs nav, tās aizvieto ar noapaļotām alumīnija sliedēm. Mazāks Pixel 3 ir piecus gramus smagāks nekā Pixel 2, un šī gada XL modelis sver par deviņiem gramiem vairāk nekā pagājušā gada versija. Pat ignorējot nelielu svara sasitumu, jauno tālruņu dizains jūtas augstāks nekā iepriekšējie pikseļi.

Viena SIM paplāte tagad atrodas tālruņa apakšdaļā, tieši blakus C tipa USB uzlādes portam ar USB 3.1 un Power Delivery 2.0 atbalstu. Labajā pusē ir skaļuma un barošanas pogas, no kurām pēdējā iegūst krāsainu akcentu uz visiem, izņemot melno pikseļu. Nekur citur malās nav šķēršļu, kas atrodas mikrofona augšpusē. Aktīvā mala atkal ir iekļauta, lai jūs varētu saspiest Pixel 3, lai izsauktu Google palīgu. Piektdienas uz Pixel 3 ir arī visaugstākās pakāpes, turpat augšā ar iPhone. Runājot par krāsu iespējām, jums ir skaidri balta, tikai melna un ne rozā krāsa.

Displejs

Displejs ir iespējams, visjaunākais jauno Pixel tālruņu dizaina aspekts, jo lielāks Pixel 3 XL ir sportiski šausmīgi lielais iecirtums, kāds jebkad veikts. Tas ir milzīgs, neglīts un uzmācīgs. Ja jums, tāpat kā lielākajai daļai no mums, ir izdevies tikt garām citu tālruņu iegriezumam, jūs to varēsit izdarīt šeit, taču tas prasīs zināmu laiku.

Ja iecirtums nozīmē, ka periodiski neiegādāsities tālruni, jums būs prieks uzzināt, ka mazākajam Pixel 3 tāda nav. Papildus mazākam ekrānam un akumulatoram mazāks Pixel 3 citādi ir identisks lielākajam 3 XL.

Par laimi Google ir apsolījis nodrošināt oficiālu iespēju paslēpt iecirtumu gaidāmajā programmatūras ielāpā. Tikmēr izstrādātāja opcijās varat izmantot iestatījumu, lai to maskētu (tomēr paziņojumi parādīsies zem aizpildītajām vietām).

Neatkarīgi no tā, kā jūs to sagriežat, risinājums ir neērts:

  1. Pieņemiet iecirtumu. Jums būs tik tikko vietas paziņojumiem vai statusa joslas ikonām.
  2. Izmantojiet izstrādātāja opcijas, lai to paslēptu, un jūsu ikonas tiks nospiestas uz leju, tas nozīmē, ka telpa tiek izšķiesta.
  3. Gaidiet Google labojumu, kas sniegs to pašu problēmu kā iepriekš, tikai uz melna fona.

Pixel 3 ir 5,5 collu Full HD + P-OLED displejs ar 18: 9 malu attiecību un 443 ppi. Tas ir ievērojami lielāks ekrāns nekā ļoti līdzīga izmēra Pixel 2, kam bija 5 collu Full HD AMOLED ekrāns ar tradicionālo 16: 9 malu attiecību. Navigācija ar žestiem ir iespējota pēc noklusējuma.

Pixel 3 XL ir 6,3 collu iegriezts QHD + P-OLED displejs ar 18,5: 9 malu attiecību un 523 ppi. Uzziņai par to, ka Pixel 2 XL jau bija P-OLED panelis ar QHD + izšķirtspēju un jaunāku 18: 9 malu attiecību, taču tas izmērīja tikai sešas collas pa diagonāli un tam nebija iecirtuma.

P-OLED displeji abos ir lieliski. Mēs neesam redzējuši pierādījumus par zilo nobīdi, kas būtu sabojājusi Pixel 2 XL, un viņi savā kvalitātē jūtas ļoti tuvu. Mēs pamanījām ļoti nelielu krāsu temperatūras atšķirību, taču atšķirība ir minimāla.

Jaunie P-OLED displeji ir lieliski. Mēs neesam redzējuši pierādījumus par problēmām, kas sabojāja Pixel 2 XL.

Iestatījumos varat pielāgot krāsu piesātinājuma līmeni, taču visi jaunie pikseļi tiek piegādāti ar to, ko Google izsauc Adaptīvs displejs pēc noklusējuma. Adaptīvais displejs ir vispiesātinātākais no trim variantiem, taču tas dara visu iespējamo, lai nepiesātinātu ādas toņus.

Jaunajiem pikseļiem ir HDR atbalsts ar UHDA sertifikātu. Viņiem ir 100 000: 1 kontrasta attiecība, kas aptver 100 procentus no DCI-P3 krāsu telpas (kas atbalsta plašāku krāsu gammu nekā sRGB) pilnā 24 bitu dziļumā.

Displeja spilgtums ir nedaudz saistīts, nedaudz vairāk kā 400 niti. Āra dienasgaismā gandrīz vienmēr ekrānam jābūt iestatītam uz 100 procentiem, lai garantētu salasāmību. Slīdnis Pixel 3 vienkārši nešķiet ļoti spilgts, kamēr nepārsniedzat 50 procentus, un 80 procenti ir minimālais minimums, ko mēs ieteiktu lietot ārpus telpām. Protams, tas nozīmē, ka akumulatora uzlādes laiks būs nepieciešams, ja daudz pavadīsit ārpus telpām. Vairāk par to vēlāk.

Aparatūra

Abos tālruņos atradīsit stereo skaļruņus, kas vērsti uz priekšu. Pixel 3 XL izmēri ir atšķirīgi, bet Pixel 3 tie ir vienādi. Skaļrunis zem displeja ir jaudīgāks, kas padara stereo audio pieredzi nedaudz vienpusīgu. Skaļruņi kļūst diezgan skaļi, bet audio ir nedaudz līdzens, trūkst zemās daļas un joprojām tiek kropļots, ja tiek atskaņoti lielāki skaļumi. Tāpat kā vairumā viedtālruņu, es neieteiktu tos maksimāli izmantot, ja jums patiešām patīk mūzika.

Tā kā viedtālruņu skaļruņi aiziet, tie ir lieliski apkalpojami, taču ir tālu no labākajiem apkārtējiem. Tālruņa aizmugure ievērojami vibrē, arī atskaņojot mūziku, un, kaut arī klusā telpā tie ir salīdzinoši skaļi, negaidiet, ka viņi tos dzirdēs pārpildītā telpā. Tie ir mazāk smalki nekā vismaz Pixel 2 skaļruņi.

USB-C vadu pikseļu pumpuri nodrošina daudz labāku audio pieredzi. Google nav ieraduma komplektēt austiņas ar saviem tālruņiem, tāpēc tas ir liels darījums tikai šī iemesla dēļ. Būtībā tās ir mēms bezvadu Pixel Buds versija ar austiņu vadības pultīm, kas aizstātas ar tiešsaistes tālvadības pulti, taču tās joprojām ir jaukas austiņas un pārsniedz vidējo komplektētajām austiņām. Piemērotā metode ar paplašināmajām cilpām ir uzticama, taču tie kļūst nedaudz neērti, ja jūs tos ilgstoši nēsājat.

Vadu pikseļu pumpuri ir aprīkoti ar vairākiem lieliskiem Google trikiem.

Pikseļu pumpuri atbalsta Google palīgu, tāpēc jūs varat mijiedarboties, izmantojot austiņas, nepaskatoties uz tālruni. Protams, ar balsi aktivizēta meklēšana tālrunī pilda to pašu vajadzību, taču ir ērti ievadīt atbildes ausī, nevis visiem jūsu tuvumā.

Tiešsaistes tālvadības pults ir diezgan vienkārša, ar skaļuma regulēšanu uz augšu un uz leju un vienu daudzfunkcionālu pogu pa vidu. Turiet nospiestu to, lai izsauktu palīgu, nospiediet to vienu reizi, lai atskaņotu vai apturētu mūziku, divas reizes, lai pārietu uz nākamo dziesmu, un trīs reizes, lai atgrieztos pie iepriekšējās dziesmas.

Vadu pikseļu pumpuri ir pārsteidzoši labi komplektā iekļautajām austiņām, un viņiem ir vairākas viltības, kas palielina piedurkni.

Ja vēlaties, lai palīgs lasīs jūsu paziņojumus, izmantojot Pixel Buds, jums būs jāpiešķir Google lietotnei piekļuve visu jūsu ienākošo paziņojumu lasīšanai. Dažiem tas varētu būt pārāk tālu tilts, taču, ja visu savu dzīvi esat jau nodevis Google, šī funkcija ir ļoti ērta, it īpaši, ja vienmēr valkājat austiņas. Pixel Buds arī ļauj jums ar balsi atbildēt uz ienākošajiem tekstiem, dzirdēt kalendāra atgādinājumus, klausīties e-pastus un saņemt balss navigāciju mazāk pamanāmā veidā.

Abiem Pixel 3 ir uzlabota ūdens izturības pakāpe pēc IP68, tādējādi palielinot to līmeni līdzvērtīgi pārējiem flagmaņa ražiem. Starp citiem ievērojamiem papildinājumiem šogad ir bezvadu uzlāde un ātra vadu uzlāde. Tāpat kā iepriekšējos Pixel tālruņos, arī šiem ir NFC, uzticams un ātrs aizmugurē vērsts kapacitīvā pirkstu nospiedumu skeneris, e-SIM, Bluetooth 5, un tie atbalsta vairākus uzlabotus audio kodekus, ieskaitot aptX HD un LDAC.

Kastītē ietilpst arī USB tipa C-3,5 mm vads vadu austiņām un USB tipa A-C tips.

Performance

4 GB operatīvā atmiņa daudziem būs saistošs punkts, taču manā pamatīgajā nedēļā ar Pixel 3 es neesmu pamanījis nekādas problēmas. Tieši pretēji, Pixel 3 ir, iespējams, vienmērīgākais, sviestīgākais Android tālrunis, ko jebkad esmu izmantojis.

Google nav vajadzīgs daudz RAM, lai Android vienmērīgi darbotos Pixel tālrunī. Divu gadu laikā varētu būt problēma ar 4 GB operatīvo atmiņu, taču pieredze ārpus tām ir vienmērīga, plūstoša un uzticama. Es teiktu, ka Pixel 3 pieskāriena reakcija ir līdzīga iPhone un labāka nekā Samsung vai LG tālrunim.

Google nav vajadzīgas daudz RAM, lai Android vienmērīgi darbotos Pixel tālrunī.

Pixel līnija nekad nav bijusi saistīta ar augstākās klases specifikācijām, tāpēc, ja jūs esat tādu tālruņu cienītājs kā OnePlus 6 vai Razer Phone 2, jūs, iespējams, neuztversit. Neskatoties uz to, ka ir pietiekoši daudz operatīvās atmiņas, Google ir veikusi pāreju uz 10nm Snapdragon 845 mobilo platformu, izmantojot Adreno 630 GPU, prasīgākiem uzdevumiem un spēlei. Pilnveidots arī Pixel Visual Core.

Veiktspēju vienmēr ir grūti novērtēt tieši no komplekta, jo tā laika gaitā parasti pasliktinās, taču pirmās nedēļas laikā es esmu ļoti pārsteigts par Pixel 3. Iespējams, ka tas nav visspēcīgākais Android tālrunis tirgū bet tas noteikti ir gludākais.

Šeit ir abu ierīču salīdzinošie rezultāti.

Pixel 3 XL:


3. pikselis:


Akumulators

Kā parasti, akumulatora darbības laiks ir Pixel 3 kritums. Mazākā Pixel 3 ir lielāks akumulators - no 2700mAh 2 Pixel līdz 2 915mAh Pixel 3 un nedaudz mazāks Pixel 3 XL - no 3 520 mAh Pixel 2 XL līdz 3,430 mAh. Neatkarīgi no tā, kāds no jūsu zeķēm tiks nokauts.

Kā parasti, akumulatora darbības laiks ir Pixel 3s kritums.

Izmantojot Pixel 3, vidējais ekrāna laika rādītājs bija apmēram 4-5 stundas, un spilgtums bija iestatīts starp 50 procentiem un pilnu sprādzienu. Tas bija tas, ko mēs uzskatīsim par parastajām dienām. Kad es devos fotografēt tonnu fotoattēlu, kad ekrāna spilgtums tika iestatīts uz 100 procentiem un kameras lietotne bija bieži atvērta, es tik tikko notriecu to ar trīsarpus stundām. Pixel 3 XL panāca līdzīgus rezultātus parastās dienās, ekrāna ieslēgšanas laiks vidēji bija aptuveni 3,5–4,5 stundas ar spilgtumu, kas iestatīts ap 75 procentiem, vai automātiskā režīmā.

Pixel 3 akumulatora pārvaldība ir laba, kad akumulators sāk izlādēt. Es ticami ieguvu vēl vienu ekrāna demonstrēšanas laiku, kad man bija palikuši 25 procenti. Šķiet, ka pirmie 15 procenti akumulatora darbības laika pazūd ļoti ātri, lai gan pārējie patērē daudz konsekventāk.

3. pikselis:


Pixel 3 XL:


Jaunais akumulatora jaudas taupīšanas režīms ne tikai ierobežo fona lietotņu darbību un serveru piesaisti, bet arī tumšo režīmu, lai atlasītu lietotnes un UI elementus. Tas nav pilns sistēmas mēroga tumšais režīms, ko daudzi no mums gaidīja gadiem ilgi, bet tas ir kaut kas. Ja nekas cits, tas ir jauks bonuss, ja akumulatora uzlādes līmenis ir zems.

Uzlāde notiek ātri, izmantojot komplektācijā iekļauto 9V / 2A 18W sienas lādētāju, un papildaprīkojumā esošais Pixel statīvs - kura cena ir USD 79 - var nodrošināt bezvadu 10W uzlādi. Pikseļu statīvs būtībā arī pārveido jūsu Pixel 3 par Google sākumlapu, mainot tā darbību, kad tas ir novietots dokā. Varat to izmantot kā saullēkta trauksmi, automātiski pārslēgties netraucēt režīmā vai izmantot digitālo fotoattēlu parādīšanai, kad to neizmantojat, kamēr jums ir Google palīgs un zvaniet, kad vien tas nepieciešams. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet Dāvida pilnu Google Pixel Stand pārskatu.

Programmatūra


Dīkstāves kļūst par arvien nozīmīgāku viedtālruņu pieredzes daļu, gan Apple, gan Google cenšoties panākt labāku tālruņa un dzīves līdzsvaru. Android Pie to sauc par digitālo labklājību, un tas ir pietiekami nozīmīgs, lai iestatījumu izvēlnē iegūtu sev atvēlēto vietu.

Tas ir paredzēts, lai palīdzētu jums izsekot un ierobežot lietotnes darbības, izmantojot taimerus un atgādinājumus par pārāk lielu izmantošanu. Dažos veidos šķiet, ka tas gandrīz vai palielina lietotnes lietojumu, un jums patiešām būs jāievēro savas robežas, lai gūtu patiesu labumu. Tiem, kas ir apņēmušies veikt izmaiņas, tas ir apsveicams papildinājums. Kad jūsu lietotnes termiņš būs beidzies, ikona kļūs pelēka, un jūs tai vairs nevarēsit piekļūt līdz nākamajai dienai. Ja vien jūs vienkārši neiesitīsit iestatījumos un nemainīsit laika limitu, tas ir.

Dīkstāves kļūst par arvien nozīmīgāku viedtālruņu pieredzes daļu.

Digitālā labklājība arī ļauj iestatīt vēja samazināšanas grafiku, lai jūs varētu vieglāk atslēgties, nakts iestājoties. Nakts gaisma samazinās ekrāna zilās gaismas izstarojumu pēc saulrieta (vai jebkurā laikā, kad vēlaties to ieslēgt), un, tiklīdz sāksies Wind Down, ekrāns pārvērtīsies pelēktoņos, lai atgādinātu, ka gandrīz ir laiks gulēt. Ātriem iestatījumiem varat arī pievienot pelēktoņu pārslēgu un apvērst to jebkurā laikā.

Digitālā labklājība ir jaunā mājvieta režīmam Netraucēt. Gan tas, gan Wind Down ierobežos jūsu vizuālos un audio paziņojumus, lai palīdzētu jums pienācīgi gulēt vai koncentrēties uz to, kas jums nepieciešams. No rīta tālrunis atgriezīsies normālā stāvoklī. Jūs pat varat pamodīties digitālā saullēkta laikā, pateicoties Pixel 3 ekrānam, kurā parādīti silti toņi, kas pakāpeniski palielinās spilgtumā.

Pikseļu statīvs arī mudina iestatīt Pixel 3 režīmā Netraucēt, kad tas ir novietots dokā. Kārtības var iestatīt, lai automatizētu jūsu dienas daļas, atkal prasa mazāku mijiedarbību ar tālruni. Google patiešām vēlas, lai jūs pēc iespējas vairāk sazinātos ar palīgu ar savu balsi, tāpēc Google pakalpojumi balss komandu aizkavē tikai tad, ja tālrunis nav jūsu rokās.

Nepalaid garām: Šeit lejupielādējiet Google Pixel 3 fona attēlus

Es domāju, ka mans akcents iemeta palīgu cilpai, jo es vienkārši nespēju to saprast, vai ir “laiks nobeigties” vai “sākt nojaukšanas režīmu”. Man šķita, ka ir daudz vieglāk vai nu vienkārši ieplānot Wind Down vai pārslēgties uz pelēktoņu. un tā vietā iespējot Shhh režīmu. Ja Shhh ir iespējots, ikreiz, kad tālruni novietojat ar virspusi uz leju, tas automātiski nonāk netraucēt, līdz to paņemat, bez redzamiem, dzirdamiem vai haptiskiem paziņojumiem, kas jūs traucē.


Otrs lielais darījums ar programmatūru Pixel 3 ir jaunā zvanu pārbaudes funkcija, kurā Google Duplex var atbildēt uz iespējamiem surogātpasta zvaniem. Jūs saņemsit tiešu zvana atšifrējumu, lai jūs varētu atbildēt, ja jums tas ir nepieciešams, un jūs varētu ļaut Duplex zināt, kāda veida jums nosūtīt. Lai gan tas ir nenoliedzami forši, šķiet neveiksmīgs, ja jūs sēdējat tur, skatoties surogātpasta zvana tiešo atšifrējumu un joprojām piespiestu pievērst uzmanību. Šeit ideāls ir ļaut, lai dupleksais aparāts patstāvīgi apstrādātu lietas.

Pateicoties Googles Duplex, Pixel 3 var atbildēt uz surogātpasta zvaniem jūsu vārdā.

Pakalpojumā Gmail mobilajām ierīcēm tagad ir vieda atbildes funkcija, kas ir ērta, ja tā ir mazliet robotizēta. Ja jutīgajā tastatūrā parasti izmantojat nākamos ieteiktos vārdus, tas, iespējams, jums patiks. Ja parasti jūs vienkārši rakstāt, jūs to droši vien ignorējat. Viedā atbilde operētājsistēmai Android ir pieejama arī lietotnē un paziņojumu apgabalā. Duo ir ielikts zvanītājprogrammā, bet es to iepriekš neizmantoju, tāpēc es to neizmantoju tagad.

Pārējā Pixel 3 programmatūras pieredze ir turpinājums no Android 9 Pie, un par to lielāko daļu varat lasīt mūsu Android 9 Pie pārskatā. Dažas funkcijas ir atgriezušās, piemēram, Active Edge Google Assistant palaišanai, un dažas drīzumā parādīsies, piemēram, Smart Pair 2.0, kas padarīs Bluetooth perifērijas ierīču savienošanu pārī par vienkāršāku un drošāku lietu. Braukšanas režīms tiks automātiski aktivizēts, kad jūs iekāpsit automašīnā, bet tas nebūs pieejams, kamēr Pixel 3 netiks sasniegts plauktos.

Kamera

“Pixel 3” kamera aizmugurē paliek solo šāvēja, taču šogad priekšpusē ir divas kameras. Uz priekšu vērstās kameras ir 8MP sensori ar regulāru un platleņķa objektīvu. Parastajam objektīvam ir f / 1,8 apertūra, 75 grādu redzes lauks un fāzes noteikšanas autofokuss, savukārt platleņķa objektīvam ir f / 2,2 apertūra, 97 grādu redzes lauks un fiksēts fokusa attālums.

Lai gan platleņķa kamera priekšā ir apsveicams papildinājums, tā ir neparasta padošanās.

Lai gan platleņķa kamera priekšā ir apsveicams papildinājums, tā ir neparasta padošanās papildu aparatūrai. Google ir slavens ar to, ka pateicoties augstākai programmatūrai ir veiksmīgi novērsis nepieciešamību pēc otrās aizmugurējās kameras. Ir mazliet satraucoši redzēt, ka uzņēmums, kas slavens ar programmatūras risinājumu atrašanu, nonāk otrajā objektīvā. Esmu mazliet pārsteigts, ka Google ne tikai pievienoja platleņķa objektīvu lielākam sensoram, kuru pēc tam varētu izmantot “parastiem” selfijiem.

Labās ziņas ir diezgan labas fotogrāfijas no abām priekšpusē esošajām kamerām. Šeit ir daudz detaļu, bez neviena no šausmīgajiem izlīdzināšanas vai skaistumkopšanas režīmiem, kurus izmantojat gandrīz visās uz priekšu vērstajās kamerās, bieži pēc noklusējuma. Ir sejas retušēšanas iestatījumi, ja jūs tos iedziļināties, taču es dodu priekšroku realitātes plaisām un grumbām. Es pamanīju izmaiņas krāsu balansā starp abiem objektīviem, taču tas bieži notiek divkāršo kameru sistēmās. Ņemot vērā visas priekšrocības, ko piedāvā divas kameras, kas vērstas uz priekšu, es joprojām uzskatu, ka vienam platleņķa objektīvam būtu lielāka jēga.

Viens no maniem iecienītākajiem kameru režīmiem Pixel 3 ir Top Shot, kas darbojas gan ar priekšējo, gan uz aizmuguri vērsto kameru. Top Shot ieraksta sekundes ar pusi šāvienu sēriju pirms un pēc slēģa nospiešanas. Tas nozīmē, ka jūs varat izvēlēties kadru no tā, kas būtībā ir jūsu Motion Photos klips, ja gadās palaist garām izšķirošo brīdi.

Kad tas tiek aktivizēts, ekrānā Top Shot tiks parādīts paziņojums, lai jūs informētu, ka ir pieejamas labākas iespējas, un varat velciet uz augšu, lai redzētu, ko tas iesaka, vai arī izvēlieties kādu no rāmjiem no klipa. Alternatīvajiem attēliem nebūs tik augsta izšķirtspēja kā oriģinālajiem kadriem, bet, ja tas saglabā fotoattēlu ar aizvērtām acīm vai izplūdušu objektu, tā nav lēta cena.

Izmantojot Top Shot, darbosies Motion Photos, tāpēc jums tas būs jāiestata uz Auto vai On. Es ieteiktu to iestatīt uz Ieslēgts. Ieslēdzot Auto, šķiet, ka tā ticami aktivizējas tikai tad, ja saskaras ar kustīgu objektu. Bet tas nozīmē, ka jūs vienmēr nevarat paļauties, ka tas darbosies, ja objekts mirgo, tāpēc labāk ir vienkārši atstāt to ieslēgtu.

Galvenās kameras aparatūra lielākoties ir vienāda, lai gan Google stāsta, ka Pixel 3 galvenais sensors ir jaunināts. Primārā kamera ir 12,2 MP divu pikseļu sensors ar 1,4 mikronu pikseļiem un divu pikseļu fāzes noteikšanas autofokusu. Augšpusē ir optiski stabilizēts f / 1,8 diafragmas atvēruma objektīvs ar 76 grādu redzes lauku, kam pievienots mirgošanas sensors, lai ierobežotu joslu noteiktos apgaismojuma apstākļos.

Google lieliskā elektroniskā attēlu stabilizācija dublē OIS, lai attēli un materiāli būtu vienmērīgāki. Salīdzinot ar Pixel 2, Pixel 3 video ir mazāk “bobby”, ejot, un šis pievienotais gludums arī atmaksājas, panoramējot sānu, ar mazāku janky pieredzi. Kopumā video uz Pixel 3 ir labāks.

Gan priekšējā, gan aizmugurē vērstā kamera var uzņemt 1080p video ar ātrumu 30 kadri sekundē, bet tikai galvenā kamera var uzņemt ātrumu 60 kadri sekundē un 120 kadri sekundē. Ja vēlaties samazināt video izšķirtspēju līdz 720p, varat fotografēt pat ar 240 kadriem sekundē.

Google priekšmetu izsekošanas funkcija ir noderīga arī video vai tikai fotoattēlu uzņemšanai. Objekta izsekošana gandrīz nav jauna, taču tā darbojas kā kārums, fotografējot kustīga objekta video vai vairākus fotoattēlus. Vienkārši pieskarieties ekrānam, lai koncentrētos uz objektu, un pat tad, ja viņš vai jūs pārvietojaties, viņi joprojām paliek fokusēti. Šī funkcija man ļoti patīk, un tā darbojas tāpat kā reklamēta.

Kā jūs droši vien gaidījāt, Pixel 3 fotoattēli ir lieliski. Viņiem ir lielisks dinamiskais diapazons, skaistas krāsu reprodukcijas, dabiskas detaļas, un tie iznāk tikpat droši kā jebkura kamera jebkurā vietā. Pixel 3 atbalsta RAW uztveršanu arī tagad.

Par to ir domāta Google Pixel kamera: katru reizi iegūstiet izcilus, uzticamus fotoattēlus tikai ar vienu pogu un neuztraucieties. Ar Pixel kameru burtiski nav mācīšanās līknes, vienkārši palaidiet to un fotografējiet.

Populārie režīmi, piemēram, panorāmas un portreta režīms, no hamburgera izvēlnes ir pārvietoti uz kameras režīmu izvēlni, ko var pagriezt tieši virs slēģa. Tas ir daudz labāks iestatījums iepriekšējiem Google kameras lietotņu izkārtojumiem un mudina izmantot ne tikai standarta kameras un video režīmu.

Izvēlne “Vairāk” atrodas kameras lietotnes labajā pusē tagad, nodrošinot piekļuvi mazāk svarīgiem režīmiem, piemēram, Photo Sphere, palēninātai kustībai, fotokabīnam, rotaļu laukumam, iestatījumiem un Google objektīvam (ko var aktivizēt arī, ilgi nospiežot objektu. skatu meklētājā).

Pixel kameras mērķis ir radīt lieliskus, uzticamus fotoattēlus katru reizi, izmantojot tikai vienu pogu.

Photobooth pamatā ir tikai fotoattēlu automātiska uzņemšana, ņemot vērā kameras redzamo smaidu un smieklu intensitāti. Skatu meklētāja pusē parādās metrs, lai jūs varētu redzēt, cik tuvu jūs esat “pietiekami laimīgs”. Manuprāt, šāda veida jutos piespiests un regulāri nokavēju dabiskas smaidas. Ja vien jūs pastāvīgi neuzkrītat savas pašbildes, Photobooth ne vienmēr uzņems fotografēšanu.

Spēļu laukums būtībā ir tikai AR režīms, kurā varat ievietot attēlus no Marvel un Stranger Things. Tas ir jautri un diezgan labi izpildīts, taču diezgan viltīgs un nav kaut kas tāds, ko jūs, visticamāk, lietosit daudz.

Dienas laikā Pixel 3 uzņem nevainojamas fotogrāfijas, kā vienmēr ir pikseļos. Apskatiet zemāk esošo paraugu galeriju, ja vēlaties pārbaudīt nesaspiestus oriģinālus, vienkārši noklikšķiniet šeit.

Pērkot Pixel 3, jūs joprojām saņemat bezmaksas neierobežotas oriģinālās kvalitātes attēlu glabāšanu, taču šī bezmaksas augšupielāde ilgst tikai trīs gadus. Fotoattēli, kurus augšupielādējāt ar pilnu izšķirtspēju, tiks saglabāti ar pilnu izšķirtspēju, taču pēc šī datuma jums būs jāpārslēdzas uz fotoattēlu augšupielādi “augstas kvalitātes”. Cik vērts, Google ir atjauninājis arī savus iepriekšējos Pixel ierobežojumus: neierobežotas oriģinālās kvalitātes augšupielādes no jūsu sākotnējā Pixel līdz 2020. gadam un līdz 2021. gadam Pixel 2.

Google Lens ir atgriezies, ļaujot veikt vizuālus meklējumus no kameras lietotnes Pixel 3. Es nekad neesmu cienījis Google piekļuvi visiem saviem skatu meklētāja meklējumiem (īpaši ņemot vērā, ka visu laiku nejauši aktivizēju objektīvu), tāpēc es to neizmantoju.

Viena lieta, kas man ļoti patika, bija objektīva ieteikumi, kas nodrošina īsceļus ierīcē, kad skatu meklētājā ievietojat QR kodu, vizītkarti vai URL. Ja ir redzams tālruņa numurs, Pixel Visual Core ieteiks numuru sastādītāju vai VoIP lietotni. Parādiet tai e-pasta adresi, un tā jums parādīs uzaicinājumu, izmantojot Gmail vai Paypal utt. Jums nav jādara nekas īpašs vai pat jānospiež slēdža poga. Lai to izmantotu, jums pat nav nepieciešama piekļuve internetam.

Tā vietā, lai paslēptu funkcijas pārpildes izvēlnēs, Google vēlas, lai tās automātiski darbotos, kad tas ir nepieciešams. Iespējams, ka HDR + bija pirmais lieliskais piemērs tam. Uz Pixel 3 šāda attieksme turpinās. Objektu izsekošana notiek, tiklīdz jūs pieskaraties kaut kam, lai pievērstos. Top Shot darbojas tik ilgi, kamēr ir ieslēgts Motion Photos. Portreta režīmā tagad tiek izmantots mācību algoritms, nevis vienkārša divu pikseļu dziļuma kartēšana (tas ir labāk, bet joprojām nevar tikt galā ar maniem nepaklausīgajiem matiem). Saraksts turpinās.

Sintētiskā uzpildes zibspuldze automātiski nosaka cilvēka seju un to izceļ, nodrošinot efektu, kas līdzīgs fotogrāfa metāliskajam atstarotājam. Tā vietā, lai fiziski pielietotu gaismu objekta sejai, Pixel 3 paļaujas uz to pašu aprēķina algoritma portreta režīmu, ko izmanto sejas identificēšanai un dabiska mirdzuma pievienošanai. Tāda pati segmentēšanas sistēma tiek izmantota arī objekta stabilizēšanai video priekšā.

Lai iegūtu detalizētāku pietuvinātu fotoattēlu, superrezultāts izmanto jūsu rokas mikro kustības. Google apgalvo, ka tas ir līdzvērtīgs 2x optiski tuvinātam kadram uz citiem tālruņiem, bet man tas nepiekrīt. Rezultāti nav tik labi (sekojiet līdzi mūsu fotokameras fotografēšanai), lai arī tie joprojām ir labāki par vidējo digitālo tuvinājumu.

Kamera Pixel 3 nedaudz asina nekā Pixel 2, tai ir vairāk kontrastu un detaļu, kā arī nedaudz labākas krāsas.

Kopumā Pixel 3 kamera ir ļoti iespaidīga. Tas nav par gaismas gadiem labāks par Pixel 2 kameru, taču šajā līmenī jārēķinās ar pakāpeniskiem uzlabojumiem. Neskatoties uz to, Pixel 3 kamera joprojām izceļ detaļas ievērojami labāk nekā Pixel 2. Apskatiet zemāk redzamās zīmes tuvplānu, lai redzētu, ko es domāju. Notiek nedaudz lielāks asināšana nekā Pixel 2, bet Pixel 3 rada ievērojami mazāk trokšņu, kā arī nedaudz labāk apstrādā krāsu un baltā balansu.



Interesanti, ka Pixel 3 vājā apgaismojumā es neatradu daudz labāk nekā Pixel 2. Tomēr tas rada nedaudz detalizētāku informāciju, nedaudz sakrāso krāsas un nedaudz palielina skaidrību. Pixel 2 jau bija lielisks vājā apgaismojuma šāvējs, taču troksnis un attēla pasliktināšanās man vienmēr bija neliela problēma, tāpēc es novērtēju smalkās izmaiņas, kuras Google ir veikusi šogad.

Night Sight, kurai mums nebija piekļuves šim pārskatam, vajadzētu dramatiski uzlabot šo sniegumu sliktā apgaismojumā. Night Sight uzņem ilgāku ekspozīciju, vairākiem kadriem sakraujot kā HDR, lai iegūtu daudz spilgtāku attēlu ekstremāla apgaismojuma apstākļos. Google demonstrācija izskatījās lieliski, taču mums būs jāgaida un jāredz, cik tas labs.

HDR darbojas diezgan līdzīgi visā šajā un pagājušā gada pikseļos, taču Pixel 3 dinamiskais diapazons ir nedaudz labāks, un attēli mēdz būt nedaudz pretrunīgāki. Attēlā, kas redzams zemāk no Pixel 2 un Pixel 3, glāzes uz galda šķiet diezgan līdzīgas tuvu, bet, aplūkojot loga tuvplānu, jūs varat redzēt, kur Pixel 3 virzās uz priekšu, pat apstrādājot atstarpi uz auto durvis labi.



Visticamāk, ka Pixel 3 kamera visu gadu atradīsies viedtālruņa kameru diagrammu augšdaļā, turklāt laba iemesla dēļ. Drīzumā tiks veikts pilns kameru salīdzinājums ar galvenajiem flagmaņiem, taču šeit tas pat nenozīmē atsevišķus rezultātus. Vissvarīgākais ir konsekvence, un Pixel 3 ir visuzticamākā kamera, kāda man ir. Citiem tālruņiem dažreiz varētu būt labāki kadri, taču lielisks kadrs katru reizi tiek veikts tikai ar Pixel 3.

Cenas un pieejamība

Abiem tālruņiem ir 64 GB un 128 GB versija, attiecīgi Pixel 3 cena attiecīgi ir 799 USD un 899 USD, bet Pixel 3 XL cena ir 899 USD un 999 USD. Pixel 3 un 3 XL tiks pārdoti, izmantojot Google Play, Verizon, Best Buy un Target. Verizon atkal ir Google ekskluzīvais partneris ASV.

Priekšpasūtījumi šobrīd notiek tiešsaistē, vai arī jūs varat gaidīt līdz 18. oktobrim, līdz oficiāli sāksies pārdošana (1. novembris ārpus ASV). Google Play veikalā ir atbloķēti Pixel 3 un 3 XL, kā arī Project Fi vai Verizon. Jūs varat samaksāt avansā vai pēc 24 mēnešu iemaksas plāna ar nulles procentu procentiem apstiprinātiem klientiem. Jūs varat arī saņemt atpakaļ līdz USD 400, ja tirgojaties ar piemērotu tālruni.

Pērkot Pixel 3 XL tieši no Verizon, jums būs jāmaksā vairāk par 30 USD, nekā izmantojot Google vai Best Buy. Gan Verizon, gan Best Buy noslēdz vienošanos par pirkšanu-saņem vienu, ja tas palīdz saldināt darījumu. Izmantojot Project Fi, jūs varat arī saņemt 799 USD rēķina kredītu, ja pērkat divus Pixel 3 vai 3 XL. Mērķī pašlaik nav norādītas cenas.

Specifikācijas

Galerija

Secinājums

Pixel 3 ir lielisks tālrunis. Tas nav Android tālrunis, kas paredzēts visiem. Tas ir Android tālrunis, kas paredzēts visiem citiem. Tam ir lieliska kamera, labāka būvēšanas kvalitāte, uzlabots ekrāns, atjaunināts ūdensizturības vērtējums, ātra uzlāde un bezvadu uzlāde, jauna mikroshēmojums un jaunākā Android versija.

Pixel 3 nav tas Android tālrunis, kas paredzēts visiem. Tas ir Android tālrunis, kas paredzēts visiem citiem.

Negatīvā puse ir tāda, ka Pixel 3 akumulatora darbības laiks joprojām nav liels, un lielākā daļa no tā galvenās programmatūras funkcijām nonāks esošajos Pixels. Ja jums jau ir Pixel 2, es gribētu pateikt, ka jums vajadzētu beigt pirkt Pixel 3. Tā kā tā nav plaši pieejama, tas nedos nekādu labumu, un tā cenu zīme daudzus atturēs.

Tomēr, tāpat kā iPhone, uztvertā vērtība ir kaut kas vairāk nekā tikai papīra specifikācija.

Es atkal atsaukšos uz Apple: ja jums patīk fotokamera, neņemiet vērā cenu un ielieciet programmatūras plūstamību un atjauninājumus virs vairāk operatīvās atmiņas un lielas akumulatora, Pixel 3 būs ērta pārdošana. Nav noliedzams, ka tai ir viena no labākajām pieejamajām kamerām, ja ne pati labākā. Tas ir arī vienmērīgākais Android tālrunis, kādu jūs, iespējams, atradīsit.

Tas jūtas atšķirībā no jebkura cita Android tālruņa, kuru jebkad esmu lietojis, - labā veidā. Man ir mazāk bažu par Pixel 3 nekā jebkuram iepriekšējam Pixel, un es tos visus esmu izbaudījis. Vai tas ir tālrunis jums? Es nevaru teikt, ka tas ir atkarīgs no tā, cik ļoti jums patīk vecais Android, taču es noteikti to varu ieteikt. Varu arī pateikt, ka tas ir viens no labākajiem šodien pieejamajiem Android tālruņiem.

Pavisam vienkārši, izmantojot Google Pixel 3, tiek ņemts vērā tas, kas der iPhone, un tas tiek piemērots Android. Neatkarīgi no tā, vai uzskatāt, ka tā ir laba vai slikta, tas ir Google ceļš tagad. To ir viegli iegūt, pamatojoties uz specifikācijām, preses konferencēm, renderēšanu un cenu, taču jums ir jāizmēģina Pixel 3, lai to pareizi saprastu. Iespējams, ka ilgtermiņā tas jums patiks, bet tā būtiskā atšķirība no pārējiem, ko piedāvā Android, ir pietiekami svarīga, lai jūs vismaz ar to būtu pazīstams. Es ceru, ka tad, kad jūs savā dzīvē ienāksit pikseļu, jūs sāksit redzēt arī Google ceļu.

Ko jūs domājat par Pixel 3 un Pixel 3 XL? Vai jūs to nopirksit?

799,99 USD. Pērciet no vietnes Best Buy

2. E-veikal nav draudzīg lietotnēm. Jum ta bū jādara veikt meklēšanu.3. Ieraktiet Hulu meklēšana laukā, izmantojot avu Joy-Con vai Pro kontrolieri....

1. Ritiniet pa kreii uz lente, lai piekļūtu Playtation tore.2. Ritiniet uz leju līdz Lietotne kotēšana Veikalu izvēlne. 3. Ritiniet pa labi, lai izvērtu izvēlni laīšanai Izpētīt....

Populārs