Google Pixel 4 praktiskie video rāda tālruni visā krāšņumā (atjaunināts)

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 12 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Google Pixel 4 Review: Inside the Hype Machine!
Video: Google Pixel 4 Review: Inside the Hype Machine!


Atjauninājums, 2019. gada 12. septembris (plkst. 4:35 ET):Kad tas noplūst, tas ielej. Vēl viens video, kas parāda Pixel 4 XL visā krāšņumā, ir parādīts ar vjetnamiešu YouTubers atbalstu. Dodieties tālāk, lai vēlreiz apskatītu Pixel 4 aparatūru un Soli žestus.

Tā kā Google Pixel 4 noplūdes, šķiet, nebeidzas, šodien rada vairāk noplūžu Google gaidāmajā pamatiniciatīvā. Atšķirība ir tā, ka noplūdes nodrošina skaidrāku ieskatu Pixel 4, kas mums jau bija.

Sākot ar YouTube kanālu AnhEm TV, praktiskajā video tiek parādīts Pixel 4 dizains. Tālrunim ir matēta melna apmale ar baltu apdari ap aizmuguri, kas atbilst lielākajai daļai līdz šim redzētā.

Videoklips parāda arī nedaudz Pixel 4 programmatūras, un Google šķietami veic dažas izmaiņas kameru lietotnē. Kameras opcijas atrodas zem kameras slēģa, kameras slēdža un attēla pogām, bez apmalēm, lai atdalītu pogas no skatu meklētāja.

Lasīt arī: Jaunā noplūde parāda Google Pixel 4 kustības žestus darbībā


Turpinot programmatūru, Pixel 4, kā tiek ziņots, ir pārslēgts “Ambient EQ”. Līdzīgi kā Apple True Tone, arī Ambient EQ dinamiski pielāgo displeju, ņemot vērā jūsu vides apgaismojuma apstākļus.

Visbeidzot, videoklips šķietami apstiprina Pixel 4 90Hz atsvaidzes intensitāti displejā. Interesanti, ka ir iestatījums “Gluds displejs”, kas ļauj pārslēgties no 60Hz līdz 90Hz. Lai arī 90 Hz nodrošina vienmērīgāku pieredzi, augstākam atsvaidzināšanas ātrumam ir tendence akumulatoru iztukšot ātrāk. Iespēja izvēlēties 60 Hz palīdz saglabāt akumulatora darbības laiku, lai gan navigācija nebūs tik vienmērīga.

Nākamais praktiskais video ir no YouTube kanāla Rabbit TV. Videoklipā Pixel 4 ir parādīts trīs krāsās: baltā, melnā un koraļļu krāsā. Baltā un koraļļu opcijām ir matētas melnas robežas.

Videoklipā tiek parādīta arī kāda no Pixel 4 programmatūrām, piemēram, iepriekšminētais vienmērīgā displeja pārslēgs. Viņi runā arī par tālruņa priekšējiem sensoriem, kas ietver radaru Soli, sejas atpazīšanas sensorus un daudz ko citu.


Visbeidzot, video ir minēts Sony IMX481 telefoto sensors, Sony IMX363 standarta sensors un Sony IMX520 uz priekšu vērsts sensors. Tiek runāts arī par OVM7251 IR sensoru, ko izmanto Pixel 4 sejas atbloķēšanas funkcijai.

Vēl viens YouTuber Duy Thẩm praktiskais video parāda vēl dažus leņķus Google Pixel 4. Videoklips nesniedz daudz vairāk informācijas, bet, ja jūs niez, lai tuvāk apskatītu kameras moduli un vispārējo aparatūru , šo, iespējams, vajadzētu apskatīt. Video īsi parāda uz Soli balstītus žestus, lai arī kameru pārvērstu portreta režīmā.

Izmantojot Google I / O 2019 tieši ap tūri,9to5Google pamanīja jaunu Chromium koda maiņu, ka norāda, ka Google palīg tiek izmantot Google Chrome operētājitēmā Android....

Google palīgs vietnē CES 2019

Laura McKinney

Jūlijs 2024

Uzņēmumam Google bija milzīga iztāžu zāle CE 2019 Lavegaā (komplektā ar avu kalniņu) un ta daudz izplatīja paziņojumu par Google palīgu. Apkatīim galveno, kuru šonedēļ CE piedāvā gan Google, gan trešo...

Interesanti Ziņojumi