Kustības sajūta vietnē Google Pixel 4: ko tā var (un ko nevar) darīt

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 12 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
8 Google Pixel Settings You Need To Turn Off Now
Video: 8 Google Pixel Settings You Need To Turn Off Now

Saturs


4. pikselis

saturu jums piedāvā MNML lieta, pasaules visiecienītāko tālruņu lietu veidotāji. Ietaupiet 25% no Pixel 4 vai Pixel 4 XL korpusa, izmantojot atlaides kodu AAPixel4

Šodien Google atņēma iesaiņojumu savam jaunākajam viedtālruņu pārim: Google Pixel 4 un Pixel 4 XL. Jauna funkcija, kas nāk ar šīm jaunajām ierīcēm, tiek saukta par Motion Sense, kas ir Google mārketinga valoda Pixel 4 radaru funkcijām.

Jūs varētu domāt: “Radars? Tāpat kā tajā, ko viņi izmanto, lai izsekotu lidmašīnām un zemūdenēm? ”Jā, tā ir pati tehnoloģija, kas atrodas Pixel 4 priekšējā virzienā vērstajā sensoru sistēmā. Radar ļauj lietotājiem kontrolēt sava tālruņa aspektus, nepieskaroties ierīcei fiziski. .

Lai arī bezkontakta viedtālruņa vadība noteikti ir Motion Sense izceltā īpašība, tā nav vienīgā iespējamā lieta.

Projekts Soli: Motion Sense sākums


Motion Sense pirmsākumi meklējami pirms gadiem Google Google Soli ietvaros. Google slepenā un eksperimentālā projekta “X” atvase Soli nolēma atklāt, vai radaram ir kādas praktiskas lietojumprogrammas mobilajās ierīcēs, ieskaitot viedtālruņus, viedpulksteņus, klēpjdatorus utt.

Projekta Soli lielākais šķērslis bija lielums: tradicionālā radaru sistēma ir pārāk liela, lai to varētu izmantot jebkurā mobilajā ierīcē. Pagāja gadi, līdz komanda samazināja ierīci līdz tā, lai tā būtu vieglāk pārvaldāma.

Pat tad, kad izdevās dramatiski sarukt Soli (skat. Attēlu augstāk), komandai vajadzēja pēc tam izdomāt veidu, kā radara signālus pārveidot kaut kas viedtālrunim saprotams. Tas varētu likties vienkārši, taču patiesībā ir diezgan sarežģīts.

Ja Motion Sense šobrīd šķiet diezgan vienkārša, neturiet to pret to. Šī ir ļoti, ļoti sarežģīta tehnoloģija.

Piemēram, ja kāds jums teiktu, ka velciet roku priekšā radara sensoram, kā jūs to darītu? Vai jūs dotos no kreisās uz labo pusi? No labās uz kreiso? Augšā un lejā? Vai jūsu plauksta būtu atvērta vai aizvērta? Vai jūs dotos lēni vai ātri? Tie ir visi mainīgie, kas komandai bija jāņem vērā, lai interpretētu kaut ko tik vienkāršu kā rokas vilkšana.


Paturot to prātā, izņemot Google Pixel 4 no tā, ar Motion Sense saistīto funkciju skaits būs diezgan ierobežots. Tomēr tas nenozīmē sistēmu: tas ir vienkārši pašreizējs ierobežojums, jo tehnoloģija joprojām ir sākuma stadijā. Tā kā lietas virzās uz priekšu, arvien vairāk funkciju būs iespējams.

Motion Sense funkcijas: Ko jūs varat darīt tūlīt

Pašlaik ir trīs galvenie mainīgie, kurus Motion Sense izmanto, lai izveidotu viedtālruņu atbildes: klātbūtne, sasniedzamība un žesti. Tie būtībā ir kārtībā no vienkāršākajiem līdz sarežģītākajiem.

Sāksim ar klātbūtni. Radara sistēma Pixel 4 iekšpusē rada sensoru lauku ar aptuveni vienas pēdas rādiusu ap ierīci (ja vien tā nav vērsta uz leju). Vienkāršāk sakot, šis lauks nosaka, vai atrodaties blakus tālrunim. Ja atrodaties blakus tālrunim, notiks dažas lietas. Piemēram, vienmēr ieslēgts displejs izgaismojas, ja esat tuvumā, un izslēdzas, ja neesat.

Motion Sense šobrīd izseko trīs dažādus mainīgos: klātbūtni, sasniedzamību un žestus.

Nākamā sistēma ir sasniedzamība. Šī sistēma izseko, vai jūs meklējat savu tālruni. Ja esat, tas reaģēs vienkāršā veidā, piemēram, ieslēdzot uz priekšu vērstus sensorus, kas kontrolē sejas atbloķēšanu. Tas arī liks modinātājam vai tālruņa zvanam mazliet apklust, ja jūs meklējat tālruni.

Visbeidzot, ir arī žesti. Zibspuldzei ar roku, kas atrodas Pixel 4 priekšā, būs daudz efektu atkarībā no tā, kas šobrīd notiek jūsu ierīcē. Piemēram, pārvelkot ienākošo zvanu, tas tiks noraidīts, un, pārvelkot virs trauksmes signāla, tas tiks izslēgts. Izmantojot šo žestu, varat arī izlaist ierakstus, ja klausāties mūziku.

Jāatzīmē, ka valdības regulētu radaru sensoru ieviešanas dēļ Pixel 4 tiks pārdots tikai noteiktās vietās visā pasaulē. No šī brīža tajā ietilpst Amerikas Savienotās Valstis, Austrālija, Kanāda, Francija, Vācija, Īrija, Itālija, Japāna, Singapūra, Spānija, Taivāna un Apvienotā Karaliste. Iespējams, ka citas valstis nākotnē varētu redzēt Pixel 4, ja Google varētu izpildīt viņu individuālos radaru noteikumus.

Ko jūs varētu darīt nākotnē

Vissmagākā Motion Sense darba sastāvdaļa bija aparatūras ieviešana. Ņemot to vērā, Google vienkārši izdod programmatūras atjauninājumus, lai pievienotu sarežģītākus žestus.

Debesis diezgan lielā mērā ierobežo to, cik tālu Google varētu to novest. Piemēram, tas varētu ieviest žestu, kas ļauj viegli ieslēgt režīmu Netraucēt. Tas varētu būt lieliski, ja atrodaties sapulcē un aizmirsāt iestatīt tālruni klusuma režīmā - jūs to varētu izdarīt, pat to nepieskaroties.

Saistīts: Google Pixel 4 un Pixel 4 XL: cena, izdošanas datums, pieejamība un piedāvājumi

Vēl viena ideja ir ieviest žestu, kas uzņem fotoattēlu. Jūs varētu atbalstīt savu kameru un sapulcināt savu draugu grupu un pēc tam izdalīt žestu no diezgan liela attāluma un veikt tūlītēju pieskārienu: tālrunis uzņem attēlu, nav nepieciešams Bluetooth kontrolieris vai Pašbildes nūja.

Pilnīgi iespējams, ka Google domā šīs un citas idejas jau tagad.

Patiesais Motion Sense pārbaudījums būs tas, vai Google var padarīt to par kaut ko vairāk par triku. Mēs esam redzējuši, ka citas viedtālruņu žestu sistēmas nāk un iet, kas piedāvā līdzīgu funkcionalitāti (tomēr nav balstīta uz radaru, kas ir daudz precīzāka un energoefektīvāka nekā jebkura iepriekšēja sistēma). Vai Motion Sense var sasniegt jaunus augstumus un pacelties augstāk par šīm citām sistēmām? Mums būs jāgaida, lai redzētu, cik nopietni Google uztver Motion Sense.

Apple ir paredzēji ienākumu zvanu aprīļa beigā, taču Morganam tenlijam jau ir daži numuri, ko atklāt, ka aitīti ar Apple App tore (kā Twitter ziņo Kif Leving)....

Viu lielumu uzņēmumi paļauja uz projektu vadītājiem, lai nodrošinātu punktualitāti un nepārniegtu budžetu. Tāpēc mēdz būt daudzo projektu vadība amato makāt par ešiem cipariem....

Jaunas Publikācijas