7 reizes Google Pixel tālruņiem trūka galveno funkciju

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 13 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
What is a Google Phone?! Reviewing Every Pixel/Nexus Ever!
Video: What is a Google Phone?! Reviewing Every Pixel/Nexus Ever!

Saturs


Google Pixel tālruņi bija nozīmīgas izmaiņas Google tīklā 2016. gadā, jo Mountain View uzņēmums centās uzņemties lielāku lomu savu tālruņu dizainā. Rezultāti ir bijuši diezgan glīti, maigi sakot, jo tālruņu sērija nodrošina visaugstākās kvalitātes kameru un vienkāršu, tīru programmatūru.

Tomēr Google Pixel tālruņi ne vienmēr ir bijuši līknes priekšā, jo uzņēmums bieži ir nopietni kavējies uz ballīti ar vairākām visuresošām funkcijām. Apskatīsim dažas reizes, ka tālruņiem Google Pixel bija apšaubāmas trūkstošās funkcijas.

1. Ūdens izturība

Sākotnējā Google Pixel sērija bija ievērojams tālruņu duets firmai. Gone bija iecienītais Nexus zīmols par labu pilnīgi jaunam sākumam. Google pirmajam Pixel bija lielisks pamats, kas atvairīja konkurentus ar tā kameru karbonādēm un ātrajiem atjauninājumiem, tomēr tas nebija bez dažām kļūdām.


Niršana dziļāk: Viss, kas jums jāzina par IP un ATM reitingiem

Viens no Google lielākajiem izlaidumiem pirmajos pikseļos bija ūdensizturība. Tas nebūt nebija darījuma pārrāvējs (tālruņiem bija izturība pret šļakatām), taču patērētāju acīs šī funkcija ātri kļuva par obligātu īpašību. Galu galā gan Samsung visu laiku iekarojošās Galaxy S7 sērijas, gan Sony Xperia flagmaņi tolaik piedāvāja stabilus vērtējumus. Google turpinās ieviest IP67 ūdens / putekļu izturību Pixel 2 sērijā un IP68 Pixel 3.

2. Optiskā attēla stabilizācija

Vēl viena OG Pixel sērijas izlaista funkcija bija optiskā attēla stabilizācija, jo oriģinālie tālruņi piedāvāja tikai elektronisku attēla stabilizāciju. Uz programmatūru balstīta pieeja stabilizēšanai nebūt nav slikta lieta (jo Google risinājums bija diezgan stabils), taču OIS parasti ir pārāka un 2016. gadā to piedāvāja daudzi flagmaņi.


Google vēlāk pievienos funkciju Pixel 2 sērijai, apvienojot to ar elektronisko stabilizāciju, lai nodrošinātu labāku video stabilitāti un samazinātu izplūšanu vājā apgaismojumā.

3. Bezvadu uzlāde

Bezvadu uzlāde šodien ir pieejama daudzos vadošajos tālruņos, un mēs pat esam redzējuši, ka ātra bezvadu uzlāde parādās kā iespēja. Bet šī ir vēl viena joma, kurā Google atpalika, trūkst oriģinālo Pixel un Pixel 2 funkciju.

Mountain View uzņēmums beidzot ieviesīs bezvadu uzlādi Pixel 3 sērijai, papildinot ar stabilu 10W jaudu, izmantojot Pixel Stand. Tomēr viens no galvenajiem negatīvajiem punktiem ir tas, ka 10W uzlādei būs jāizmanto Pixel Stand, jo ir maz (ja tādi ir) trešo pušu uzlādes spilventiņi, kas ir saderīgi ar Google ātrāku ātrumu. Pretējā gadījumā jūs uzlādējaties ar diezgan lēnu 5W jaudu, ja izmantojat trešās puses spilventiņu.

Arī Google ir atpalicis, runājot par ātru vadu uzlādi, jo Pixel 3 sasniedz maksimālo ātrumu 18 W. Tas nav slikti, bet mēs redzam ātrumu 27 W un lielāku no Huawei, Oppo un Xiaomi.

4. 6 GB operatīvā atmiņa

Viena no ievērojamākajām nesenajām sūdzībām par Pixel sēriju ir bijusi Google spītība, pieturoties pie tikai 4 GB RAM. Tas nav tikai gadījums, kad tā dēļ ir nepieciešams vairāk RAM, jo Pixel 3 sērija cieta no agresīvas RAM pārvaldības. Tas nozīmēja, ka jūs jebkurā laikā varētu atvērt tikai dažas lietotnes, jo tālrunis iznīcināja visas citas nevajadzīgās lietotnes.

Nākotnē noteikti tiks gaidīts vairāk RAM. Galu galā ir daudz ražotāju, kas piedāvā vairāk operatīvās atmiņas tālruņos ar daudz lētākām cenu zīmēm. Par laimi, pēdējās Pixel 4 baumas liecina, ka opcija būs 6 GB RAM.

5. Divkāršās kameras

Google savus Pixel tālruņus izmanto kā skaitlisku fotografēšanas vitrīnu, nodrošinot tādas funkcijas kā Night Sight, HDR +, programmatūras balstītu portreta režīmu un Super Res Zoom. Tomēr nav noliedzams, ka meklēšanas gigants smieklīgi kavējas daudzkameru ballītē.

Vai drīzāk - Google kavējas ar vairākiem aizmugurē kameru ballīte, jo Pixel 3 sērija piedāvā divas priekšējās kameras (standarta un platleņķa). Bet meklēšanas gigants ir iestrēdzis ar vientuļo 12MP aizmugurējo kameru kopš pirmā Pixel tālruņa, kaut arī divkameru tālruņi, piemēram, LG G5, Huawei P9 un iPhone 7 Plus, jau bija pieejami 2016. gadā. Heck, trīskāršu kameru viedtālruņi tagad ir nozīmīgākie faktors mūsdienu viedtālruņu ainavā.

Par laimi, Pixel 4 izskatās, ka tajā būs vismaz divas aizmugures kameras, kas liek domāt, ka Google beidzot ir gatavs pāriet ārpus vieninieku aizmugures šāvēja.

6. Budžeta iespēja

Bija īss laiks, kad Google Nexus tālruņi ienāca par budžeta cenu, Nexus 4 sākot no USD 299 un ļoti mīlētā Nexus 5 sākot no USD 349. Tomēr uzņēmums ar savu Pixel sēriju ieguva pilnīgu piemaksu - tas ir galvenais faktors, kas rada mazo Pixel 3 pārdošanas apjomu, kas ir sarūgtināts par paša Google atzīšanu.

Par laimi, Google beidzot sakārtoja savu rīcību un šogad uzsāka uz budžetu vērstu Pixel, kas nodēvēts par Pixel 3a sēriju. Sākot ar tikai 399 ASV dolāriem, tālruņi, domājams, veido dažus kompromisus, taču mums joprojām ir galvenās Pixel funkcijas, tostarp šī cildenā Pixel programmatūras pieredze, straujie atjauninājumi, lieliska fotoattēlu kvalitāte un Active Edge, lai ātri piekļūtu Google palīgam. Pixel 3a un Pixel 3a XL ir pat austiņu ligzdas!

7. Sejas atbloķēšana

Google ir paziņojis, ka Pixel 4 piedāvās 3D sejas atbloķēšanu, kas ir pirmā reize, kad uzņēmums savā Pixel sērijā ir piedāvājis jebkura veida sejas atbloķēšanu. Līdz šim tas bija sarūgtināts, jo šī funkcija jau pāris gadus ir pieejama konkurējošajās ierīcēs kā ātra un ērta autentifikācijas metode.

Jāsaka, ka sejas atbloķēšana, izmantojot pašbildes kameru, ir viena no vismazāk drošajām autentifikācijas metodēm, jo ​​tehnoloģiju varat apiet ar fotoattēlu. Mēs priecājamies redzēt, ka Google tagad izvēlas modernāku 3D opciju, kad tas beidzot ir uzlecis uz šī furgona.

Vai ir kādas citas funkcijas, kuras gadu gaitā Google ir palaidusi garām savu Pixel sērijai?

Mašīnmācība un AI šodien ir pēlētāj daudzā tehnoloģiju jomā. Lai izmantotu šo augošo tehnoloģiko tendenci, šodiena darījumo redzamai komplekt var virzīt jū pareizajā virzienā....

Tika atklāt jaun krāpniek, ka manipulē ar Android ierīcēm, lai nopelnītu ieņēmumu no reklāmām bez lietotāja ziņa. Izkrāpšana, kuru atklāja krāpšana atklāšana firma, piezvanīja Aizargājamie materiāli (...

Nesenie Raksti