Kāpēc Google aizliedz reklāmas bloķētājus, bet ar reklāmas bloķēšanas pārlūkprogrammām tas ir lieliski

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 13 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Why Google Will Never Block AdBlock - The Real Motive
Video: Why Google Will Never Block AdBlock - The Real Motive

Saturs


Reklāmu bloķētāji nav nekas jauns. Tie ir pastāvējuši kā tīmekļa pārlūka paplašinājumi daudzus gadus, un dažas Android lietotnes to pat izmanto visā operētājsistēmā. Tomēr ir kāds interesants mīkla. Play veikalā ir atļauti tīmekļa pārlūkprogrammas ar reklāmu bloķēšanu, bet ne visas sistēmas bloķētāji. Sākumā šķiet liekulīgi - abu veidu lietotnes bloķē reklāmas, taču pastāv atšķirība.

Apskatīsim

Atšķirība ir galvenā

Sāksim ar būtisko atšķirību starp tīmekļa pārlūkprogrammām ar reklāmu bloķēšanu un reklāmu bloķētājiem kopumā. Tīmekļa pārlūks ar reklāmu bloķēšanu bloķē reklāmas tikai savā lietotnē. Pareiza reklāmas bloķēšanas lietotne bloķē reklāmas tikai citās lietotnēs. Tā ir maza, bet ārkārtīgi svarīga atšķirība.

Google Play veikalā ir stingri aizliegtas lietotnes, kas traucē, sabojā vai citādi izjauc citu lietotņu darbību. Jūs varat atrast atbilstošo noteikumu šeit. Ja nolasāt šīs saites aizzīmju sarakstu, pats pirmais noteikums kā piemēru izmanto reklāmas bloķētājus. Šis pats lēmums aizliedz arī tādas lietotnes kā Lucky Patcher un citus hakeru rīkus, kas dod jums iespēju iegādāties Freemium spēles par brīvu:


Mēs neatļaujam lietotnes, kas traucē, traucē, sabojā vai neatļauti piekļūst lietotāja ierīcei, citām ierīcēm vai datoriem, serveriem, tīkliem, lietojumprogrammu saskarnēm (API) vai pakalpojumiem, ieskaitot, bet ne tikai, citām lietotnēm ierīcē, jebkurā Google pakalpojumā vai pilnvarota pārvadātāja tīklā.

Daudzas lietotnes un spēles izmanto reklāmas, lai gūtu lielāko daļu ieņēmumu. Intervijā ar vietnes Alto's Adventure izstrādātāji teorēja, ka vidusmēra cilvēks operētājsistēmā Android drīzāk skatās reklāmu, nevis maksā par jebko. Šie izstrādātāji nopelna 99 procentus no ieņēmumiem no reklāmām un niecīgo procentu no pirkumiem lietotnē. Ja reklāmu bloķēšana, Lucky Patcher un citi līdzīgi rīki pastāvētu mobilajām ierīcēm, tāpat kā tīmeklī, šī attiecība būtu ievērojami atšķirīga, un ieņēmumi būtu ievērojami zemāki. Pat Flappy Bird izstrādātājs nopelnīja USD 50 000 dienā tikai no reklāmām.

Pat ja lietotājs nekad negrasījās pieskarties reklāmai, seansi - kad kāds tikai skata reklāmu - izstrādātājiem joprojām rada daudz naudas (lasiet vairāk par to, kā darbojas reklāmas seansi, šeit).


Ir saprotams, kāpēc šī norma ir ieviesta. Kad izstrādātāji saņem samaksu, arī Google saņem atlīdzību. Reklāmu bloķētāji un lietotnes, piemēram, Lucky Patcher, sajaucas ar abu ieņēmumu plūsmām. Noteikumam pret šādu izturēšanos ir pilnīga jēga. Šis noteikums novērš arī daudz citu sliktu rīcību, piemēram, apiet sistēmas enerģijas pārvaldību, ļaunprātīgu API izmantošanu un lietotnes, kas apiet drošības aizsardzības. Šis noteikums ietekmē arī daudzas root lietotāju lietotnes, kas ir diezgan žēl.

Noteikums, kas aizliedz reklāmas bloķētājus, ir tas pats noteikums, kas aizliedz Lucky Patcher un līdzīgas lietotnes.

Google kontrolē reklāmas pakalpojumā Google Play

Šķiet, ka Google rūpējas par reklāmas pieredzi Android ierīcēs. Izstrādātāju politikas centrā ir visa sadaļa, kas paredzēta tieši reklāmai. Uzņēmums aizliedz šāda veida reklāmas un uzvedību:

  • Maldinošs reklāmas izvietojums: Izstrādātāji nevar izveidot reklāmas, kas darbojas kā lietotnes lietotāja interfeisa daļa. Ja lietotnei ir poga, kas izskatās kā tā, kas kaut ko dara lietotnē, bet tās vietā vienkārši atver reklāmu, Play veikals to aizliegs.
  • Bloķēšanas ekrāna monetizācija: Lietotnes reklāmas izvietošanai nevar izmantot bloķēšanas ekrānu, ja vien tā nav bloķēšanas ekrāna lietotne. Alto's Adventure nevar rādīt reklāmas jūsu bloķēšanas ekrānā, bet kaut kas līdzīgs Hi Locker var.
  • Traucējošas reklāmas: Izstrādātāji nevar izmantot pilnas lapas (pazīstamas arī kā iespiestas reklāmas), ja nav skaidra veida reklāmas noraidīšanai.
  • Traucējumi lietotnēs, ierīces funkcionalitāte un tā tālāk: Sludinājumi nevar ietekmēt ierīces funkcionalitāti, citas lietotnes vai būtībā kaut ko citu. Reklāmām jābūt lietotnē, kas tās nodrošina. Tas būtībā ir tas pats noteikums, kas, pirmkārt, novērš reklāmu bloķētājus, bet attiecas uz reklāmu. Reklāmu bloķētāji nevar ietekmēt citu lietotņu darbību, kā arī reklāmas. Vismaz tas ir godīgi.
  • Neatbilstošas ​​reklāmas: Reklāma, kas neatbilst stingram ētikas kodeksam, ir aizliegta. Piemēram, jūs nevarat ievietot iepazīšanās vietņu reklāmas bērnu spēlē.
  • Android reklāmas ID noteikumi: Izmantojot Android reklamēšanas ID, ir arī virkne noteikumu. Jūs varat izlasīt visus šeit minētos.

Šie noteikumi neatbrīvojas no visām kaitinošajām reklāmām - jūs joprojām saņemat pilnas lapas videoreklāmas ar skaņu -, taču tās ierobežo vissliktākos likumpārkāpējus. Internetā reklāmdevējiem šādu noteikumu nav.

Ja redzat vai zināt, ka lietotne pārkāpj kādu no šiem noteikumiem, aizpildiet šo veidlapu un ziņojiet par to.

Atgriezīsimies tīmekļa pārlūkprogrammās ar ad-block

Google varētu aizliegt vispārēju reklāmas bloķēšanu visās tās formās, taču tam patiešām nav pamata. Google faktiski nav pret reklāmu bloķēšanu, tas ir pret Android lietotnēm, kas ietekmē citu Android lietotņu darbību. Tas ir vairāk drošības jautājums, nevis ētisks. Pat Google Chrome ir reklāmu bloķēšana.

Pastāv virkne citu potenciālu iemeslu, kāpēc tīmekļa pārlūkprogrammas paliek, un vietējiem reklāmu blokatoriem ir jāiet. App Store ļauj arī tīmekļa pārlūkprogrammām ar reklāmu bloķēšanu, un Apple Safari ir bloķējusi reklāmas un izsekotājus, lai nodrošinātu labāku privātumu. Jūs, protams, varat iegūt darbvirsmas līmeņa pārlūka reklāmu bloķēšanu operētājsistēmās Windows, Linux un MacOS. Tādējādi pat Google lielākais konkurents ļauj interneta pārlūkprogrammām izmantot reklāmu bloķētājus. Būtu muļķīgi, ja tā sakot, Google būtu nepāra cilvēks.

Mēs patiešām nedomājam, ka iemesls ir iemesls, kāpēc kaut kas no tā ir. Visi pierādījumi norāda uz reklāmu bloķētājiem, kas ietekmē citu lietotņu darbību. Liekas, ka nekas neliecina, ka Google tādā vai citādā veidā rūpējas par faktisko reklāmu bloķēšanas praksi.

Kamēr Google neļaus lietotnēm sajaukties, reklāmas bloķētāji joprojām tiks aizliegti Play veikalā. Tas ir lieliski, ja dusmojamies. Atkal mēs neaizstāvam un nekritizējam uzvedību. Mēs tikai gribējām zināt, kāpēc.

Skaņu komentāros, ja vēlaties par to runāt tālāk!

Lielākā daļa ociālo mediju lietotņu ir viiem bezmaka, totarp Facebook, Reddit, Intagram, Twitter, napchat utt., Apmaiņā pret platformu bezmaka izmantošanu jū piešķirat tīkliem tieība apkopot jūu datu,...

Vairāk nekā divām trešdaļām AV iedzīvotāju ir profil vimaz vienā ociālie tīkli vietne. Jū, iepējam, pat atradātie šajā lapā, noklikšķinot uz tvīta....

Lasītāju Izvēle