Google steidz izskaidrot, ko tā dara ar visiem šiem medicīniskajiem datiem

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 14 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Non-Contact Long Range MLX90614-DCI Temperature Sensor with Arduino
Video: Non-Contact Long Range MLX90614-DCI Temperature Sensor with Arduino

Saturs


Vakar ziņojums bumbas sprādzienā no plkst The Wall Street Journal atklāja informāciju par partnerattiecībām starp Google un Ascension, kas ir viens no lielākajiem Amerikas veselības aprūpes sniedzējiem.

Projekts Nightingale, dublēts, sadarbība nodrošina Google Cloud mākoņa piekļuvi miljoniem ierakstu, ieskaitot pacientu vārdus, dzimšanas datumus, slimības vēsturi un testu rezultātus.

Privātuma aizstāvjiem šī atklāsme saprotami satraucoša. Google jau tagad savāc milzīgus datu apjomus par saviem lietotājiem, un perspektīva dziļi personisku medicīnisko ierakstu pievienošanai baseinam ir saudzīga.

Pēc stāsta publicēšanas, kuru plaši uztvēra citi noieta tirgi, gan Google, gan Ascension izlika paziņojumus, kuru mērķis ir destruktēt Project Nightingale.

Google: biznesa vienošanās, tāpat kā daudzas citas

Emuāra ierakstā Google Cloud pārstāvis Tariq Shaukat apstiprināja Google darbu ar Ascension, taču sacīja, ka tajā nav nekā neparasta vai ēnaina. Šaukāts attiecības definēja kā “biznesa vienošanos, lai palīdzētu pakalpojumu sniedzējam ar jaunākajām tehnoloģijām” un norādīja, ka Google atklāti sadarbojas ar desmitiem citu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju.


Pēc Šaukata teiktā, Google sadarbojas ar Ascension, lai pārvietotu savu infrastruktūru uz mākoni, ieviestu produktivitātes rīku G Suite (domājiet par Gmail un Google Drive biznesam) un “nodrošinātu rīkus, kurus Ascension varētu izmantot, lai atbalstītu uzlabojumus klīniskajā kvalitātē un pacienta drošība. ”

Google atklāti sadarbojas ar desmitiem citu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju

Kas par datiem?

Google paziņoja, ka tas tikai nodrošina Ascension ar dažiem pakalpojumiem, savukārt veselības aprūpes pakalpojumu sniedzējs joprojām ir datu “pārvaldnieks”, un tos nevar izmantot citiem mērķiem, izņemot sniegto pakalpojumu saskaņošanai.

Google arī precizē, ka “datus par pacientu nevar un nevarēs apvienot ar citiem Google patērētāja datiem”.

Šaukāts arī izskaidroja diezgan noslēpumainā “Project Nightingale” koda nosaukuma izmantošanu Ascension saitē. Pēc izpildvaras pārstāvja teiktā, tas notika tāpēc, ka daži no risinājumiem, ko Google rada Debesbraukšanai, joprojām ir “agrīnā pārbaudē”. Šaukāts nepaskaidroja, kādi šie risinājumi patiesībā ir. Tomēr Ascension savā paziņojumā presei sniedza nedaudz sīkāku informāciju:


Izpētīt mākslīgā intelekta / mašīnmācīšanās lietojumprogrammas, kas potenciāli atbalstīs klīniskās kvalitātes un efektivitātes uzlabojumus, pacientu drošību un aizstāvību neaizsargātu iedzīvotāju grupu interesēs, kā arī palielinās patērētāju un pakalpojumu sniedzēju apmierinātību.

Ascension arī uzsvēra, ka tā sadarbība ar Google pilnībā atbilst normatīvajiem aktiem un tiek aizsargāta ar “spēcīgiem datu drošības un aizsardzības centieniem”.

Nekas ēnains, bet slikti izskatās Google

Nekas neliecina, ka Google šeit darītu kaut ko nožēlojamu, un nav maz iemeslu šaubīties par tās apgalvojumiem. Faktiski, ja jūs aizstātu “veselības aprūpi” ar daudzām citām nozarēm, sakot “autobūve” vai “aktīvu pārvaldīšana”, neviens neuzbāzītu aci. Galu galā, piemēram, Google, piemēram, Amazon, Microsoft, Oracle un daudzi citi uzņēmumi, nodrošina mākoņa risinājumus uzņēmumiem, kuru mērķis ir modernizēt savu infrastruktūru. Tas ir tieši tas, ko dara Debesbraukšana.

Nekas neliecina, ka Google šeit darītu kaut ko nožēlojamu

Tomēr fakts, ka Google steidzās publicēt emuāra ziņojumu, lai “lepni paziņotu” Project Nightingale, runā daudz. Arvien vairāk cilvēku Google kļūst par sinonīmu privātuma neievērošanai, iespējams, ne gluži negodīgi. Un Google to zina, kā arī zina, ka veselības aprūpe ir visjutīgākā iespējamā nozare - tāpēc arī sasteigtais mēģinājums apturēt šī stāsta sniegšanu.

Savam atzinumam Google ir diezgan caurspīdīga par savu darbu medicīnas nozarē. Faktiski uzņēmums pats atklāja Ascension darījumu savā 2019. gada jūlija ienākumu pieprasījuma laikā. Tās Google Cloud prezentācijas lapā kā klienti minēti desmitiem veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju no visām ASV. Un Google, tāpat kā Apple, lepni reklamē veidu, kā tās tehnoloģijas var izmantot, lai uzlabotu medicīnisko aprūpi.

Neatkarīgi no tā, vidusmēra patērētājam nebūs vienalga un nevar gaidīt, ka viņš zinās, ka Google Cloud ir saderīgs ar HIPAA vai ka slimnīcas vairākus gadu desmitus regulāri apmainās ar datiem ar pakalpojumu sniedzējiem. Vidusmēra patērētājs tikai neskaidri zinās, ka Google apkopo jūsu atrašanās vietas datus (pat tad, kad domājāt, ka to izslēdzāt), ka zina visu, ko esat kādreiz meklējis, vai arī, ka tikko nopirka Fitbit, kas zina, kad jūs nevarat gulēt un kad jūs izlaižat sporta zāles dienu.Un ko Google dara ar visu šo informāciju? Šis sakāmvārds lietotājs tikai zinās, ka “tas ir pārdot reklāmas”.

Cīņa pret šo neuzticamības uztveri ir milzīgs izaicinājums uzņēmumam Google, un turpmākajos gados tas būs tikai grūtāk.

Mičigana univeritāte un Tokija Elektrokomunikāciju univeritāte pētnieku veiktā avāda ekperimenta ērijā Google, Amazon, Facebook un Apple viedie kaļruņi tika uzlauzti, izmantojot lāzera taru....

Viedo kaļruņu ektor ir trauji augoš, taču izkatā, ka lojalitāte lojalitātei jau ir būtik faktor. Faktiki jaunie pētījumi liecina, ka lielai vairum AV viedo kaļruņu īpašnieku pietura pie viena zīmola....

Nesenie Raksti