Ko Google austiņu ligzdas atgriešana nozīmē nozarei kopumā

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 15 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Things You Will See for the First Time in Your Life - Part 9
Video: Things You Will See for the First Time in Your Life - Part 9

Saturs


OnePlus noņēma 6T austiņu ligzdu, tā vietā klausītājiem nodrošinot bezvadu un USB-C austiņas.

Google aizkavēja austiņu porta izlaidumu, iekļaujot to Pixel 3a un Pixel 3a XL.

Papildus tam, lai viedtālruņu audio padarītu par karstu tēmu (nevis tas, kurā vietējā striptīza tirdzniecības centrā jūs redzat nenodarbinātus pusaudžus), austiņu ligzdas noņemšana ietekmēja nozari kopumā. Pirmkārt, tas ļāva vadu klausīšanos padarīt par nedomājošu sīko darbu.

Dongles bija un ir apgrūtinoša alternatīva atsevišķam TRRS spraudnim. Dongle adapteriem ir tendence filtrēt augstas izšķirtspējas signālus, kas pasliktina audio kvalitāti, tādējādi zaudējot vadu austiņu galveno ieguvumu. Neatkarīgi no funkcionalitātes, tas ir tikai vēl viens piederums, kura patērētāji bija stingri bruņoti, lai iegādātos USB-C audio dienas laikā.


Jaunais AirPods 2 nāk pēc lieliem Apple panākumiem, pateicoties sava pirmā gen patiesajam bezvadu piedāvājumam.

Viens no ironiskākajiem austiņu ligzdas izlaišanas rezultātiem ir tas, kā tas visvairāk devis Apple uz pārējās nozares rēķina. Šī Simon Says spēle pastiprināja Apple valkājamo izstrādājumu, īpaši AirPods, pārdošanu. Ņemiet vērā Apple fiskālo 2019. gada 2. ceturkšņa pārskatu: valkājamo izstrādājumu, mājas un piederumu kategorija no 2018. gada marta līdz 2019. gada martam pieauga no aptuveni USD 3,9 miljardiem līdz USD 5,1 miljardiem. Šī rentablā trajektorija turpināsies, palielinoties AirPods 2 pārdošanas apjomam. Ja nākamā gada laikā tiek paziņoti par pārveidotiem AirPod, tas arī nodrošinās AirPod stiprinājumu.

Piespiedu kārtā pērkot bezvadu austiņas, lielākais vairums no mums izvēlas sev pazīstamo: AirPods.

Kad vispārējie patērētāji ir spiesti pirkt bezvadu austiņas, vairākums novirza uz Apple AirPods. Pētījumā, ko veica Counterpoint Research, atklājās, ka AirPods pieder spēcīgi 60 procenti patiesā bezvadu tirgus. Jabra takas otrajā un Samsung trešajā. Huawei FreeBuds ir astotais populārākais pāris. Huawei ir vienīgais sarakstā iekļautais uzņēmums, izņemot Apple, kurš noņēma austiņu ligzdu. Tas ir pareizi, nav redzama neviena Google Pixel Buds vai OnePlus Bullets Wireless. Pietiek teikt, ka sacensības notika tieši Apple rokās.


Skatīt arī: Vai AirPods 2 ir tā vērts?

Vai domkrats ilgstoši izdzīvos?

Optimists manī uzskata, ka austiņu ligzda ir laba, taču reālistiskais pesimists piedāvā derīgus pretpunktus.

Kāpēc tas varētu pieturēties

Huawei atdeva 3,5 mm ieeju savu P30 un P30 Pro modeļu apakšā.

3,5 mm ieeja ļauj lietotājiem izvēlēties, kā baudīt mūziku, un tās noņemšanas efekti tikai pastiprina priekšstatu, ka tai vajadzētu palikt standarta iekļaušanai. Kā parādīja pēdējie pāris gadi, tas nav devis labumu uzņēmumiem, kuri to noņēma. Tā vietā tas uzliesmoja Apple ienesīgo valkājamo nodaļu liesmām.

Turklāt vadu austiņām un austiņām ir nepieciešams mazāks R&D un kapitāls nekā to bezvadu kolēģiem. Tā rezultātā patērētājiem tiek lētāks produkts, kas var radīt lielāku pārdoto vienību daudzumu. Protams, vadu austiņu mazumtirdzniecības vērtība, salīdzinot ar bezvadu, ir mazāka, taču peļņas normas var nebūt tik atšķirīgas. No biznesa viedokļa tā šķiet veiksmīga kombinācija: pārdotas daudzas lētākas vienības un laimīgāki klienti.

Kāpēc tas var atkal pazust

Jācer, ka austiņu ligzda atkal būs standarta viedtālruņa funkcija.

Pavisam atklāti, jo atspoguļot inovatīvu uzņēmumu ir daudz vieglāk nekā būt inovatīvam uzņēmumam. Ja Apple turpinās mobilā audio panākumus, uzņēmumi varētu kļūt izmisīgi. Izpilddirektori var justies vienīgais veids, kā panākt Apple atbilstību, ir būt Apple. Tomēr, kā mēs zinām, tas nedarbojas šādā veidā. Ja tas tā notiktu, Counterpoint Research pētījums pastāstītu citu stāstu.

Un atkal mēs redzējām, ka Android darbojas kopā, pieņemot audiopiederumu režīmu - būtībā digitālu rokasspiedienu starp austiņām un viedtālruni - kā universālu standartu. Standartizācijas trūkums audio aksesuāru režīmā ir atbildīgs par saderības problēmām, kas skar USB-C audio. Kad austiņu ligzda ir novērsta, tās noņemšana klausītājiem varētu šķist patīkamāka.

Ja USB-C audio kādreiz tiek augšāmcelts, austiņu ligzdas nixēšanu var būt vieglāk pamatot.

Tikai laiks rādīs, vai austiņu ligzda ir šeit, lai paliktu. Pagaidām ir vērts izbaudīt savu klātbūtni, kamēr mēs to varam. Pa to laiku labākais, ko mēs varam darīt, ir balsošana ar mūsu maciņiem.

Atjauninājum, 2019. gada 2. maij (plkt. 04:18 ET):akaņā arBiznea Koreja, LG V50 ThinQ izlaišana Dienvidkorejā, domājam, ir paredzēta 10. maijā. Ši jaunai datum ir pirmai atjauninājum, ko eam dzirdējuš...

LG šā gada ākumā atbaltīja MWC aliekamo ierīču tendenci, jo tā vietā izvēlējā ākt LG V50 ThinQ ar otrā ekrāna pielikumu.Perifērija ierīce tomēr varētu nebūt vienreizēja, jo Koreja uzņēmum tikko ir izd...

Nesenie Raksti