7 foršas Android funkcijas, par kurām jūs, iespējams, nezināt

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 15 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Viedais pulkstenis Maimo pulkstenis - pilns PĀRSKATS + TESTI
Video: Viedais pulkstenis Maimo pulkstenis - pilns PĀRSKATS + TESTI

Saturs


Viena no lieliskajām Android lietām ir tas, cik intuitīva tā ir. Lielākajai daļai svarīgāko funkciju ir viegli pieejama un skaidri identificējama (piemēram, ekrāna spilgtums). Bet ir dažas noderīgas funkcijas, kas ir paslēptas vai nav skaidri izskaidrotas. Šeit mēs esam apkopojuši dažas no labākajām Android funkcijām, kuras jūs, iespējams, esat palaidis garām.

Piezīme. Šie padomi ir balstīti uz Android Pie un, iespējams, nav pieejami citās Android versijās.

1. Ātro iestatījumu īsceļi

Ātro iestatījumu pogas piedāvā ērtu veidu, kā pielāgot noteiktas Android funkcijas. Šīs ikonas tālruņa augšpusē, kad nolaižat paziņojumu paneli, taču tās ir ne tikai pārslēdzamas.

Pieskarieties un turiet noteiktas ikonas, un iestatījumos jūs nonāksit tām paredzētajā lapā. Tas ir ātrs veids, kā piekļūt iestatījumiem, kad vēlaties darīt vairāk, nekā tikai ieslēgt vai izslēgt; Es to izmantoju, lai ātri atvērtu izvēlni Bluetooth manuālai ierīču savienošanai pārī.


Varat apmeklēt Wi-Fi, NFC, mobilo datu un citu iestatījumu lapas, vienkārši pieskaroties un turot to ikonu.

Pieskarieties un turiet NFC ikonu, un jūs nonāksit tieši tās iestatījumu lapā.

2. Kopējiet tekstu saņemšanas izvēlnē

Šī funkcija ir pieejama tikai Android Pie un tikai dažām ierīcēm, taču tai ir potenciāls kļūt par klasiku.

Skatot lietotnes ar tekstu neseno lietotņu izvēlnē, jūs varat izcelt un kopēt tekstu, neatverot pašu lietotni. Tas ir neliels papildinājums, taču tas var būt bieži laika taupīšanas laiks, kopējot vai kopīgojot saturu.

Tikai dažiem no mūsu tālruņiem šobrīd ir šī funkcija, bet man ir aizdomas, ka nākotnē tā tiks izvērsta vēl vairāk. Noskaidrojiet, vai tas darbojas jūsu Android ierīcē, nospiežot neseno lietotņu pogu un pēc tam pieskaroties un turot kādu tekstu.


Dažiem androīdiem tagad ir tiesības kopēt tekstu no izvēlnes Pēdējie.

3. Lietotņu īsceļu saīsnes

Pieskarieties un turiet lietotnes ikonu ierīcē, kurā darbojas operētājsistēma Android Nougat vai jaunāka versija, un, ja lietotne to atbalsta, burbulī parādīsies dažādi saīsnes. Tā ir vieda funkcija, kas lietotājiem ļauj efektīvi teleportēties uz konkrētām lietotnes daļām, nevis pieskarties tām. Bet tam ir sekundārs ieguvums: varat pieskarties un turēt lietotņu saīsnes, lai jebkuru no tām pārvērstu par saīsnes pogu.

Piemēram, pieskarieties un turiet WhatsApp, un parādīsies īsceļu saraksts, ieskaitot nesenos kontaktus. Pieskarieties un turiet vienu no šiem kontaktiem, un jūs to varat nomest sākuma ekrānā, lai vēl ātrāk piekļūtu šim kontaktam.

Tas darbojas arī citās lietās. Vai vēlaties sava mājas ekrāna piestiprināt nesen atskaņoto Spotify atskaņošanas sarakstu? Kā būtu ar pogas pievienošanu, lai ielādētu maršrutu mājās, izmantojot Google Maps? Vienkārši pieskarieties un turiet atbilstošo ikonu, pēc tam pieskarieties un turiet atbilstošo saīsni un novietojiet to visur, kur vēlaties (ņemiet vērā, ka, lai sasniegtu kādu no šiem, pakalpojumā Google Maps būs jābūt iestatītai mājas adresei vai nesen atskaņotam Spotify atskaņošanas sarakstam). .

Šīs pašas saīsnes iespējas atradīsit citur attiecīgajās lietotnēs, ja vēlaties tās izrakt, taču šī metode ir lieliska, lai atklātu saīsnes iespējas, kuras jūs, iespējams, nekad nebūtu domājuši citādi.

Mēģiniet pieskarieties un turiet dažādas ikonas, lai redzētu, kādus saīsnes jūs varētu izveidot.

4. Ātri samainieties starp divām jaunākajām lietotnēm

Šī funkcija pastāv jau kopš Android Nougat, taču tā ir viena no tām, kuras ir viegli aizmirst.

Divreiz pieskaroties neseno lietotņu pogai, jūs atgriezīsities iepriekšējā lietotnē, kas nozīmē, ka varat ātri pārslēgties starp divām jaunākajām lietotnēm, neatverot speciālo izvēlni. Tas ir lielisks laika taupīšanas līdzeklis, pat ja animācijas pāreja var būt nedaudz janky.

5. kāda ir šī dziesma?

Android tālruņiem ir pievienots logrīks ar nosaukumu “Skaņas meklēšana”, kas darbojas kā saīsne uz Google palīga funkciju “kas ir šī dziesma?”. Tas ļauj jūsu viedtālrunim klausīties mūziku - neatkarīgi no tā, vai tā nāk no televizora, radio vai kaut kā cita -, lai uzzinātu, kāda dziesma tiek atskaņota.

Skaņas meklēšana ir lieliski piemērota, ja vēlaties uzzināt, kuras dziesmas dzied aizraujoši, pirms tās pazūd uz visiem laikiem.

Parasti jums vajadzētu pamodināt Google palīgu, nospiest ierakstīšanas pogu un gaidīt, līdz parādīsies poga “kas ir šī dziesma?”. Vai arī jūs varētu pateikt: “Labi, Google, kāda ir šī dziesma?”, Kuru tā var dzirdēt vai nedzirdēt atkarībā no tā, cik skaļa tā ir un cik skaidri jūs runājat.

Logrīks Skaņas meklēšana šīs problēmas atrisina, klausoties mūziku, piespiežot tikai vienu taustiņu - tas ir lieliski piemērots, ja vēlaties uzzināt, kurš dzied to aizraujošo melodiju, pirms tā pazūd uz visiem laikiem. Vienkārši pieskarieties un turiet tukšu vietu sākuma ekrānā, pieskarieties “logrīki”, pēc tam velciet pa izvēlni uz logrīku Skaņas meklēšana. Pieskarieties tam, lai to ievietotu vēlamajā sākuma ekrānā.

Skaņas meklēšana var būt īsta palīdzība mūzikas faniem - un tas nozīmē, ka viņiem nav jālejupielādē papildu lietotnes.

6. Iestatiet bloķēšanas ekrānu

Šī ir funkcija, par kuru daudzi cilvēki zina, bet dažreiz to palaiž garām. Tā vietā, lai izveidotu “Mana ierīce” vai kaut ko līdzīgi bezjēdzīgu, man patīk kā bloķēšanas ekrānu ievietot e-pasta adresi gadījumam, ja kādreiz pazaudēju savu ierīci. Tādā veidā, ja kāds to atrod, viss, kas viņiem jādara, ir nošaut man e-pastu, lai organizētu tā atgriešanu.

Ja mans tālrunis kādreiz tiek nozagts, tas nozīmē, ka mana e-pasta adrese nonāktu nepareizajās rokās; tomēr es uzskatu, ka šo satraukumu pilnībā atsver laba samarieša izredzes atrast manu pazaudēto tālruni un palīdzēt man to atgūt.

Bloķēšanas ekrāna iestatījums ir mana tālruņa izvēlnē “Sākuma ekrāns un fona attēli”, bet jūs to varat atrast jūsu drošības opcijās.

E-pasta adreses atrašana bloķēšanas ekrānā varētu būt liela palīdzība, ja kādreiz pazaudējat tālruni.

7. Slēpt bloķēšanas ekrāna paziņojumu saturu

Bloķēšanas ekrāna paziņojumi ir lieliski, lai sniegtu ieskatu jaunos, taču tie dažreiz satur jutīgu materiālu. Atrodoties apkārt citiem cilvēkiem, iespējams, vēlēsities šos paziņojumus saglabāt privātus.

Tālruņa iestatījumu izvēlnē “Paziņojumi” (vai “bloķēšanas ekrāns un drošība” vai līdzīgā) jūs atradīsit iespēju atspējot šos paziņojumus pavisam, taču ir arī veids, kā iegūt labāko no abām pasaulēm. Opcija “parādīt, bet slēpt saturu” ļaus paziņojumam, saglabājot tā saturu privātu, līdz tālrunis tiks atbloķēts.

Vai nevēlaties, lai kāds šņukstu par jums? Slēpiet to, ko viņi saka bloķēšanas ekrānā.

Bonuss: saglabājiet modinātāju ieslēgtu, kamēr tālrunis ir izslēgts

Gandrīz visi mūsdienu Android tālruņi atbalsta šo funkciju, kaut arī jūs to varbūt nezināt. Ja vēlaties ietaupīt ierīces akumulatoru naktī, varat droši izslēgt tālruni, neietekmējot rīta modinātāju.

Vienkārši iestatiet modinātāju tā, kā parasti, izslēdziet tālruni, un tas ieslēdzas apmēram pēc minūtes, pirms modinātājs izskan, lai jūs pamodinātu. Daži tālruņi pat atgādina, ka tālrunis pamodīsies, kad sākas modinātājs; ka vienmēr nozīmīgā atlikšanas poga būs tur arī jums.

Kamēr tas ir nedaudz uzlādēts, modinātājs skanēs pat tad, ja viedtālrunis ir izslēgts.

Kādi ir jūsu iecienītie mazpazīstamie Android triki? Kliedz viņus komentāros.

Netflix, iepējam, ir vien no lielākajiem un pazītamākajiem video traumēšana pakalpojumiem paaulē, taču ta, protam, nav vienīgai. Ir ļoti daudz Netflix alternatīvu, ka katru vakaru ļau izklaidētie, daž...

Netflix katru gadu rīko darbinieku hakatonu, pie galda atneot dažu diezgan foršu hakatonu. Uzņēmum ir tikko nolēdzi avu 2019. gada notikumu, un tandout hack varētu būt tā auktai Project Rumble Pak....

Interesants