Vai ir droši lietot Honey kā kupona paplašinājumu pārlūkā Chrome?

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 16 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Does Honey Save You Money? Honey Browser Extension Review
Video: Does Honey Save You Money? Honey Browser Extension Review

Saturs


Daudzi lietpratīgi lietotāji izmanto šo iespēju, lai ātri veiktu meklēšanu Google tīklā, lai ērti ietaupītu naudu - miljoniem kodu ir publicēti un bez maksas pieejami daudzās vietnēs.

Izveicīgāki tiešsaistes pircēji vairs pat nemeklē kuponus, bet izmanto viņu pārlūkprogrammā ielādētu kupona spraudni, kas automātiski skenē tīmekļa lapu, nomāc un, ja paveicas, kasēs piemēro labāko kupona kodu. Dodoties soli tālāk, tiek piedāvāta naudas atmaksa pircējiem pie noteiktiem mazumtirgotājiem, izmantojot atlīdzības programmas.

Būtībā tā ir bezmaksas nauda. Vai tas ir?

Spraudņi ir ātri pievienojami, ērti reģistrējami, un ir daudz iespēju - Honey, InvisibleHand, PriceScout, Wikibuy, CouponFollow un vēl daudzas citas, lai tikai nosauktu dažus. Pats labākais - viņi ir bez maksas. Kā Mesi savā vietnē priecīgi paziņo: “Tā būtībā ir bezmaksas nauda.” Protams, virkne lietotņu veic arī līdzīgas lietas arī jūsu viedtālrunim, tikai gadījumā, ja jūs iepērkaties mobilajā ierīcē.


Kam tāda nebūtu?

Spraudņi vāc jūsu datus

Pēc uzstādīšanas šiem kupona spraudņiem ir jāuzrauga katra jūsu apmeklētā vietne, tikai gadījumā, ja tiem ir parocīgs kupons. Tas šiem uzņēmumiem paver jūsu datus - to kopumu. Tā nav tīri nožēlojama rīcība, kad viņi izseko jūsu darbības tiešsaistē, jo tam jābūt gatavam veikt pirkumu, bet kas notiek ar šiem datiem pēc?

Ne vienmēr ir nepieciešams automātiski pieņemt, ka katrs no šiem spraudņa un kupona Chrome paplašinājumiem gatavojas pārdot jūsu datus visaugstākajām cenām. Tomēr privātuma politikas ir dažādas, un lielākais vairums šo uzņēmumu to nepārskata.

Lielākā daļa piebilst, ka viņu kupona Chrome paplašinājums “nevāc nekādu personiski identificējamu informāciju” - šī konkrētā līnija tiek pacelta vārdos gan no InvisibleHand FAQ, gan no PriceScout konfidencialitātes paziņojuma. Medus konfidencialitātes paziņojumā ir pazīstams variants.


Katrā apmeklētajā vietnē jūsu metadati tiek noņemti vakuumā

Šīs vietnes saka, ka tās apkopo meklētās preces vietnes URL un raksturlielumus, spraudņa ieteikuma rezultātā apmeklētās vietnes URL un “anonīmu tehnisko un maršrutēšanas informāciju, kas attiecas uz jūsu produktu meklēšanu”, kurā var iekļaut jūsu IP adrese - tas atkal ir gan no InvisibleHand, gan PriceScout privātuma politikām. Tas nozīmē, ka jūsu metadati tiek turēti vakuumā.

Lasīt tālāk: 10 labākās Android privātuma lietotnes

Būtībā kuponu Chrome paplašinājumu uzņēmumi, iespējams, neuzglabā jūsu kredītkartes numuru vai e-pasta adresi, taču viņiem ir daudz vispārīgas informācijas, kas padara jūs vismaz identificējamu kā daļu no mērķauditorijas. Viņi var pārdot tādu informāciju kā par lieliem dolāriem.

Lietotnes ir vēl sliktākas

Play veikalā ir daudz lietotņu, kas veltītas tam, kā iegūt nelielu naudas atmaksu par pirkumiem vai atrast kuponus, lai ietaupītu naudu. Daži no tiem ir tieši savvaļas rietumos.

Mirgojoša sarkanā gaisma ir licence citu mērķu veikšanai, kuriem jūs piekrītat

Ņemiet Ibotta, kas ir diezgan klajš (tik daudz, ka mēs negrasāmies izveidot saiti uz viņu lietotni). Brīdinājuma zvani sāk skanēt ar šo līniju:

"Mēs sadarbojamies ar dažādiem partneriem, lai viņi jums varētu sniegt pakalpojumus, kas saistīti ar iepirkšanos, reklamēšanu un mārketingu."

Labi, ka tas neatšķiras no citām vietām, bet šeit nāk tieši slikti. Ibotta piešķir sev smieklīgi atklātu privātuma politiku, kurā tā var darīt tikai jebko, ko vēlas:

"Jūs izmantojat Ibotta kā savu iepirkšanās biedru, un mēs daudzos veidos izmantosim informāciju, ko mēs savācam no jums un par jums."

Tas var “sniegt jums reklāmas” un “veikt citus mērķus, kuriem jūs piekrītat”. Turklāt Ibotta var “anonimizēt vai apkopot informāciju un izmantot un atklāt to jebkuram mērķim”.

Tas aptver jebko un visu, un ir daudz sliktāks par jebkuru no spraudņiem. Šīs līnijas ir lieli sarkani karodziņi, kuriem daži cilvēki piekristu, ja viņi to saprastu jau pašā sākumā. Lietotnes patiešām ir praktiski bez likuma un, iespējams, iemesls, kāpēc Ibotta neatrodas Eiropā (lietotne man Vācijā nav pieejama), kas ir daudz stingrāki datu likumi.

Vai viņi visi tikai pārdod manus datus?

Kuponu un naudas atmaksas vietnēs tiek iekasēta komisijas maksa par pirkumiem, kas veikti ar viņiem, kas nozīmē, ka jūsu datu pārdošana gandrīz nav nepieciešama, lai paliktu virs ūdens.

Kad uzcēlās Reddit ziņojums, kas uzbruka Honey, apgalvojot, ka spraudnis “nosūta datus par jūsu apmeklētajām vietnēm uz viņu serveriem, kas pievienoti sesijas ID, kas var identificēt visus šos datus, jums atpakaļ”, uzņēmuma līdzdibinātājs Džordžs Ruans, uzlēca, lai apstrīdētu prasību. Ruans norādīja, ka process ir vienīgais veids, kā vienlaikus saņemt kuponu.

“Medus nopelna naudu, iegūstot komisiju no tirgotājiem un pēc tam atdodot daļu no tā mūsu lietotājam kā naudu atpakaļ. Mēs nekādā veidā nepārdodam un nedalāmies tavos datos, ”viņš rakstīja.

Uzņēmums diezgan spēcīgi mēģina pierādīt, ka jūsu dati netiek pārdoti tā noteikumos un nosacījumos:

“Mēs apsolām nepārdot JEBKĀDA jūsu personiski identificējamo informāciju. Kādreiz. Mēs arī apsolām, ka mēs nevācam datus, kas nav nepieciešami, lai ietaupītu jūsu laiku un naudu. Tas ir tik vienkārši. ”

Citi spraudņi, piemēram, InvisibleHand, izsaka līdzīgas pretenzijas par to, kā viņu pakalpojums vienkārši palielina pārdošanas iespējamību pārdevējam un tādējādi viņi nopelna naudu atpakaļ.

Gan Honey, gan InvisibleHand precizē, ka viņi faktiski var koplietot jūsu datus ar trešo pušu vietnēm “tādā veidā, ka netiek izpausta personiski identificējoša informācija vai to nevar atšifrēt”.

Nav skaidrs, ko šīs lietotnes varētu darīt ar jūsu anonimizētajiem datiem. Jūsu vārds, e-pasta adrese un dzimšanas datums nav paredzēts trešo personu sagrābšanai, bet tukšs patērētājs, šķiet, ir pieejams plašākas demogrāfijas ietvaros.

Liekas, ka Wikibuy iet tālāk, savā privātuma politikā atzīmējot, ka, ja jūs neatsakāties, tas tirgotājiem un trešajām personām var sniegt “apkopotu un anonīmu informāciju”, kā arī apkopoto informāciju izmantot “jaunu produktu, pakalpojumu, funkciju un funkcionalitāte. ”

Tas ir kļuvis par kaut kādu klišeju, ka dati ir aizstājuši naftu kā pasaules vērtīgāko preci.

Kaut arī jūsu datu pārdošana nav vienīgā spēle, uzkrājot to, lai saprastu, kas darbojas un kas nedara šos uzņēmumus varenus.

Tas ir kļuvis par kaut kādu klišeju, ka dati ir aizstājuši naftu kā pasaules vērtīgāko preci, tāpēc jo bagātāks ir jūsu uzņēmums, jo vairāk jūs zināt par esošajiem lietotājiem, jo ​​vairāk zināt par potenciālajiem lietotājiem un jo vairāk datu varētu būt vērts.

Tas kļuva acīmredzams 2016. gada tiesas prāvā pret Kanye West un Tidal par repera albumu The Life of Pablo.

Rietumi apgalvoja, ka albums būs pieejams tikai vietnē Tidal, kas straumēšanas pakalpojumam pieteica apmēram divus miljonus jaunu dalībnieku. Dienas vēlāk albums tika izdots praktiski visiem citiem pakalpojumiem.

Galu galā tika iesniegta tiesas prāva par kolektīvu prasību, kurā prasītājs apgalvoja, ka personīgās informācijas, kas Paisuma dēļ iegūta no 2 miljoniem jaunu klientu, vērtība ir 84 miljoni USD.

Saskaņā ar LA Times, Medum bija aptuveni 5 miljoni lietotāju 2017. gada oktobrī. Kamēr kupona spraudnis un straumēšanas pakalpojums nav īsti līdzīgs, tas sniedz zināmu ideju par to, kādu vērtīgu informāciju sniedz lietotājs.

Jūsu dati ir daļa no jebkura darījuma

Kāds tam sakars ar kupona spraudņiem?

Lielākā daļa no viņiem var solīt nekad nepārdot jūsu datus trešajām personām. Viņi arī patur tiesības dažās situācijās atteikties no šī solījuma.

Mesi var atklāt “personiski identificējamu” informāciju “pircējam, filiālei vai citam pēctecim, ja Mesi ir iesaistīts visu tā aktīvu vai daļu apvienošanā, iegādē, atsavināšanā, restrukturizācijā, likvidācijā vai pārdošanā, kā arī lietotāja sniegtā informācija un automātiski savāktā informācija. ir starp nodotajiem aktīviem. ”

Tas zināmā mērā ir pretrunā ar tās prasību - kas izteikta daudz pamanāmākā vietā tajā pašā privātuma politikas lapā - nepārdot “JEBKĀDUS jūsu personīgi identificējamos datus. Kādreiz. ”

Jūsu personīgā informācija netiek pārdota katru dienu - tikai tad, kad viņiem ir pienācis laiks veikt skaidru naudu.

Vai tas ir tā vērts?

Galu galā tas ir jautājums, kas jums jāuzdod sev.

Diezgan labi katra jūsu apmeklētā vietne - noteikti katra e-komercijas vietne - izseko jūsu informāciju. Balstoties uz klientu datu apmaiņu, ir izveidotas daudzas partnerības starp uzņēmumiem. Nepatīk, ka šie kupona spraudņi izgudroja datu meklēšanu.

Turklāt tie var būt piemērots veids, kā ietaupīt naudu. Saskaņā arLA Times, “Lietotāji mēnesī ietaupa vidēji 32 USD.” Tas ir gandrīz USD 400 gadā - nav ko šķaudīt.

Tā ir mūžīgā interneta laikmeta cīņa: cik lielu nozīmi jūs piešķirat privātumam?

Saistīts:

  • 10 labākās kuponu lietotnes Android ierīcēm
  • 15 labākās iepirkšanās lietotnes Android ierīcēm
  • Trīs populārākie pārlūka paplašinājumi, lai ietaupītu naudu, iepērkoties tiešsaistē
  • 10 labākās Android budžeta lietotnes naudas pārvaldīšanai

Ja pavadāt daudz laika uz ceļa, jum vajadzētu apvērt iepēju izvēlētie kādu no daudzajiem pieejamajiem auto lādētājiem. Šī lieta ir pieejama un noderīga ikreiz, kad viedtālrunī izbeidza ula - ka notiek...

Daudzi cilvēki daudz laika pavada automašīnā.Tagad ir pienāci brīdi, kad arī Google, Apple, automašīnu ražotāji un citi mēģina tur iegūt tehnoloģija. Ekoitēma vēl nav tik pārteidzoša. Tomēr autobrauc...

Noteikti Izskatās