Pārskats par godu 10: pamatiniciatīva pārdomas

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 16 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Honor 10 Review
Video: Honor 10 Review

Saturs


Pozitīvi

Žilbinošs stikla dizains
Cietā 19: 9 displeja pieredze
Kirin 970 garantē neticamu veiktspēju
Lieliskas cenas specifikācijas
AI kamera patiesi uzlabo kadrus
EMUI 8.1 ir ļoti pielāgojama
Pienācīgs akumulatora darbības laiks
Notch pārslēgšana

Negatīvi

Nav microSD kartes slota
Slidens stikls
Aizmugurējā kamerā nav OIS
Nav IP reitinga
EMUI joprojām nav ideāls
Vizuālais iepirkšanās režīms nedarbojas

ReitingsBattery8.0Display8.0Camera8.2Performance9.3Software7.9Design8.9Bottom Line

Honor 10 ir vēl viens ķīniešu zīmola "pieejamais flagmanis", kas piedāvā augstākās klases veiktspēju un funkcijas vidējā cenu līmenī.

8.48.4Honor 10by Honor

Honor 10 ir vēl viens ķīniešu zīmola "pieejamais flagmanis", kas piedāvā augstākās klases veiktspēju un funkcijas vidējā cenu līmenī.

Nesen uzsāktā 2018. gada elitārā piedāvājuma, Honor View 10, Honor atgriežas ar Honor 9 pēcteci. Eiropā cena ir 399 mārciņas / eiro, vai Honor 10 var dzīvot atbilstoši savam mantojumam - un pieaugošā konkurence - sniegt augstākās klases pieredzi vidējas cenas cenā? Uzziniet zemāk mūsu Honor 10 pārskatā.


Nepalaid garām: Honor 10 izlaišanas datums, cena un pieejamība Goda 10 specs

Tā kā augstākās klases tālruņi katru gadu palielinās, šķiet gandrīz neizbēgami, ka mēs redzēsim daudz vairāk oriģinālo iekārtu ražotāju, kas mēģina sagraut burbuļojošo apakšpakalpojumu tirgu.

Samsung, Motorola un nesen arī Nokia visi ir mēģinājuši kārdināt patērētājus ar ierīcēm, kas piedāvā gandrīz flagmaņa līmeņa specifikācijas par nelielu budžetu, taču tas ir Honor - uz Huawei jauniešiem vērstu apakšzīmolu - vairākkārt padarījis “pieejamu pamatiniciatīvu”. ”Pati arēna.

Dizains

Honor 10 spēlē to pašu divkāršā stikla paneli ar metāla rāmja dizainu, kuru mēs esam redzējuši no Ķīnas firmas N sērijas ierīcēm kopš Honor 8. Tas ir milzīgs plus, jo jaunākais tālrunis atkal ir pretrunā ar tā faktisko cenu zīmi ar izskats un izjūta, kas diezgan laimīgi varētu pāriet no vienas puses līdz pēdējam, ar nozares lielākajiem panākumiem.


Tomēr šogad ir daži dizaina uzlabojumi, tostarp viena potenciāli pretrunīgi vērtēta izmaiņa, kuru mēs apskatīsim tālāk redzamajā sadaļā (ne-ch, lai izdarītu pieņēmumus, bet jūs droši vien jau zināt, par ko es runāju).

Visspilgtākās izmaiņas ir jaunās krāsas Phantom Blue un Phantom Green un 3D stikla dizains. Ja jūs domājāt, ka Honor iepriekšējie eksperimenti ar gaismas atstarojošo stiklu deva iespaidīgus rezultātus, jūs noteikti izdursīs Honor 10 mirdzošais aizmugures panelis.

Izgatavots no 15 dažādiem stikla slāņiem ar nanomēra optisko pārklājumu, iegūtais vizuālais efekts var būt absolūti mesmerizējošs. Šajā pārskatā attēlotajā Phantom Blue versijā no dažādiem leņķiem tiek pārsūtīti dažādi zilās un purpursarkanās nokrāsas, savukārt Phantom Green ir paredzēts, lai izsauktu aurora borealis zilās un zaļās nokrāsas. Ja džaklīgākie kolorīti neatbilst jūsu vēlmēm, atsevišķos tirgos ir pieejami arī Midnight Black un Glacier Grey varianti.

Honor 10 mirdzošais aizmugures panelis jūs absolūti izpūtīs.

Diemžēl šim īpaši gludajam aizmugures panelim ir pāris negatīvie punkti. Iesācējiem Honor 10, iespējams, ir slidenākais tālrunis, ko jebkad esmu lietojis. Tas ir ne tikai dīvains klients rokā, kad jūs neveicat stingru rāmi, bet arī esmu pieķēris ierīci ļoti pakāpeniski, nobīdot visu veidu šķietami līdzenās virsmas. Uz glāzes ir arī nosliece uz pirkstu nospiedumiem un citiem nevēlamiem aizsmērējumiem, kaut arī šajā ziņā tas nebūt nav vissliktākais likumpārkāpējs.

Pieturoties pie tālruņa aizmugures, dažus var nedaudz izbīdīt izvirzītais divkameru modulis, kaut arī horizontālā orientācija ir apsveicamas izmaiņas salīdzinājumā ar pašreizējo man līdzīgo iPhone X copycats, kas šūpo vertikālos šāvējus. Tikmēr blakus esošais AI Camera zīmols ir pietiekami smalks, lai to ignorētu, taču tas joprojām ir nedaudz lieks.

Labajā pusē mums ir fiziska skaļuma pārslēgs un ieslēgšanas taustiņš, bijušais dubultots kā slēdža poga, bet kreisajā pusē atrodas vientuļš divējāda SIM paplāte. Atšķirībā no iepriekšējiem modeļiem, nav iespējas izmantot microSD karti vienā no laika nišām, tāpēc jūs esat iestrēdzis tikai ar iebūvēto krātuvi.

Papildus C tipa USB portam, augšpusē uzstādītam infrasarkano staru sprādzienam un Honorram kopumā es atklāju, ka, kaut arī AI kamera atņem daudz kontroles gala lietotājam, tā parasti rada labākus attēlus ar daudz bagātīgākām krāsām un lielāks dinamiskais diapazons. Tas jo īpaši attiecas uz kadriem ar vairākiem objektiem, jo ​​kamera vienlaikus var analizēt vairākus sižetus - piemēram, upes, kokus un horizontus.


Ja vēlaties nedaudz vairāk kontrolēt kameru (un mazliet jautri), arī Honor 10 ir piemērots jums. Papildus detalizētam Pro režīmam un speciālam vienkrāsas režīmam ir arī 3D panorāmas, dokumentu skeneru, laika nobīdes un gaismas gleznošanas režīmu uzņemšanas iespējas, kā arī Mākslinieka režīms, kas ļauj lietot virkni quirky Prisma veida filtru. uz jūsu snaps.

Bokeh fani arī priecāsies dzirdēt, ka Honor 10 kamerai ir īpašs Wide Aperture režīms, kurā jūs varat mainīt diafragmas atvēruma līmeni, izmantojot slīdni. Varat arī saņemt tālruni, lai darbu varētu paveikt jūsu labā, izmantojot portreta režīmu. Tas darbojas gan ar aizmugures šāvēju, gan ar priekšu vērstu pašbildes kameru, kas ieslēdzas ar pēriens 24MP.

Uz priekšu vērsta pašbildes fotokamera ieejas ar milzīgu 24MP.

Portreta attēli var izskatīties nedaudz mākslīgi, it īpaši, ja aizmiglojums nokļūst no fona un priekšplānā, taču rezultāti ir pienācīgi, ņemot vērā kameras aparatūras ierobežojumus. Nav svarīgi arī agresīvie izdaiļošanas iestatījumi. Es esmu pārliecināts, ka tur ir daudz cilvēku, kuri vēlas pārvērst savas sejas rāpojošās un bezspēcīgās miziņās ar anime acīm, bet es neesmu no viņiem.


Viens no galvenajiem izlaidumiem ir optiskās attēla stabilizācijas trūkums. Neuzmanīsit, fotografējot dienas laikā, bet mēģiniet uzņemt mirkli vājā apgaismojumā, un jūs sākat uzzināt, kāpēc tā joprojām ir tik pieprasīta funkcija flagmaņu kameru tālruņiem. Rezultāti nekādā ziņā nav šausmīgi, bet, fotografējot naktī, troksnis un izplūšana sāk rimties. Tas ietekmē arī video uzņemšanu - īpaši ar 4K kvalitāti - lai arī šķiet, ka fonā notiek zināma AI palīdzība, lai samazinātu ekrāna satricinājumu.

Papildus daudzām jaunām viedās galerijas funkcijām, Honor 10 ir viens pēdējais triks: AI Shopping. Pieskarieties acu ikonai, un kameras lietotne pārveidosies par vizuāla iepirkšanās lietotni, kas teorētiski var analizēt jebkuru produktu skatu meklētājā un aizvest jūs tieši uz saiti, kur to var iegādāties tiešsaistē.

Es saku teorētiski, jo režīms man gandrīz nekad nederēja. Pirmais jautājums ir tāds, ka funkcijas pamatā ir Amazon Assistant, tāpēc, ja vien vēlamā prece netiek pārdota vietnē Amazon, jūs esat svaigs no veiksmes. Otra galvenā problēma ir tā, ka es nekad to nevarēju iegūt, lai faktiski atrastu kādu no skenētajiem produktiem, ieskaitot tos, par kuriem es zinu, ka tie ir viegli pieejami Amazon šeit, Lielbritānijā.

Lai gan esmu pārliecināts, ka šī funkcija laika gaitā uzlabosies, pārskatīšanas laikā Google objektīvam līdzīgais režīms ir tikpat funkcionāls, ka tikai svītrkodu un QR kodu skenēšanas iespējas nodrošina precīzus rezultātus. Dažreiz.




Specifikācijas

Galerija

Iesaiņošana

Šajā “Honor 10” pārskatā esmu uzdevis dažas bažas un komentārus.Tā kā fotoaparātā nav OIS, tas ir satriecošs, EMUI joprojām nebūs ikviena gaumei, ir apšaubāms lēmums nolaist microSD kartes slotu, un pati ierīce ir tikpat slidena kā čūska, kas olīveļļā slīdēja apkārt vairākas stundas.

Tomēr galu galā šos negatīvos aspektus pārspēj tas, cik iespaidīga ir kopējā pieredze, ko sniedz tālrunis, kura mazumtirdzniecības cena ir mazāka par 400 eiro (Apvienotajā Karalistē - 399 eiro un 399 mārciņas).

Dažreiz es zemapziņā salīdzināju Honor 10 ar tālruņiem, kuru pārdošanas cena vismaz par 200–300 eiro pārsniedz Honor 10 cenu, un dažās jomās tas joprojām jutās kā īsts sāncensis - it īpaši kopējais aparatūras sniegums, kopumā iespaidīgais dubultā kamera un satriecošs dizains.

Ja jums ir nedaudz papildu naudas, ko tērēt, jūs varētu izvēlēties Honor View 10, kas piedāvā daudzas no tām pašām funkcijām, kuras jūs iegūsit ar Honor 10, bet ar lielāku ekrānu, paplašināmu krātuvi un nedaudz lielāku akumulatoru. Ir arī OnePlus 6 vai pat OnePlus 5T, lai apsvērtu, vai vēl vairāk palielināt budžetu.

Neatkarīgi no jūsu izvēles, nav šaubu, ka Huawei apakšzīmols atkal ir nodrošinājis izcilu kvalitātes līmeni par vilinoši zemu cenu ar Honor 10.

Labākie Huawei Honor tālruņi

  • Populārākās Huawei Honor 10 funkcijas
  • Honor View 10 apskats: parādās OnePlus 5T izaicinātājs
  • Honor 10 vs OnePlus 6: Spēle, komplekts, mačs

Atjauninājum, 2019. gada 29. augut (plkt. 7:28 ET): Lieka, ka Huawei Mate 30 ērija izlaišana Rietumo varētu būt aizkavējuie, jo trūkt piekļuve Google pakalpojumiem....

Ričard Ju, Huawei patērētāju biznea grupa izpilddirektor, cīnījā, lai apturētu avu neapmierinātību, kamēr žurnāliti viņu aptaujāja par lietotnēm šodien Mahen 30 ērija atklāšanā Minhenē. Izpildot jautā...

Interesanti Šodien