Pārskats par godu 8X: gandrīz ideāla stila un būtības laulība

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 16 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
if you have these features, this is your face type | 7 KITCHENER STYLE ESSENCES
Video: if you have these features, this is your face type | 7 KITCHENER STYLE ESSENCES

Saturs


Pozitīvi

Satriecošs dizains
Snappy sniegums
3,5 mm austiņu ligzda

Negatīvi

Neatbilstoša kameras darbība
Nav IP reitinga
MicroUSB uzlāde
Gargantuan izmērs, ja jūs to izmetīsit

RatingBattery5.0Display7.5Camera7.0Perfor performance5.5Audio8.99

Honor 2018. gadā ir laidis klajā vairākus viedtālruņus - iespējams, pārāk daudz - atkarībā no tā, kam jūs vaicājat -, taču to visu mērķis ir piedāvāt izcilu vērtību un būvēt kvalitāti, kas ir krietni virs viņu cenu zīmes. Honor 8X iekļaujas portfelī kā lielizmēra phablet modelis, kura cena ir 249 eiro.

Nedaudz mulsinoši, ka Honor 8X nav pārāk daudz kopīga ar 2016. gada Honor 8. Ir pilnīgi jauns dizains bez paneļa un pilnīgi atšķirīgs iekšējo komponentu komplekts. Kaut arī izmaiņu summa rada dažus ievērojamus jauninājumus, jaunajā klausulē ir redzama arī virkne pazeminājumu. Mēs esam šeit, lai uzzinātu, vai 8X var veiksmīgi balstīties uz Honor mantojumu pieejamo klausules tirgū.

Honor 8X pārskata piezīmes: Šīs pārskatīšanas laikā Honor 8X darbojās beta programmatūras versijā JSN-L21 8.2.0.120, turklāt EMUI 8.2.0 darbojas operētājsistēmā Android 8.1 Oreo.

Šajā pārskatā izmantotais Honor 8X tika piegādāts autors: Honor.Show More

Dizains

Honor 8X izskatās kā būtiskais Honor viedtālrunis, kam raksturīga spīdīga teksturēta stikla aizmugures apdare ar žilbinošajām gaismu atstarojošajām īpašībām, metāla apdari, iegrieztu displeju un visu uzmanību piesaistošu. 91 procenta ekrāna un ķermeņa attiecība un minimālais zods ir nenoliedzami iespaidīgs, piešķirot tālrunim vēl vairāk ekrāna darbam ar šo Huawei flagmani P20 Pro. Tas ir lielisks tehnikas elements, lai apbrīnotu konkurentus ar izcilu flagmaņu telefonu izskatu un izskatu, kas maksā ievērojami dārgāk.



Tomēr Honor 8X ir īsts behemots. Kaut arī ekrānā ir daudz nekustamo īpašumu, panelis ar vienu roku ir izstiepts. Apvienojumā ar stikla aizmuguri un asākām malām nekā dažiem citiem lieliem tālruņiem tālrunis reizēm var būt neērts. Plānais 7,8 mm profils palīdz, taču nav nekas par to, ka Honor 8X jūtas kā ļoti liels telefons. Aizmugurējā pirkstu nospiedumu skenera izvietojums ir lieliski piemērots šāda izmēra klausulei, taču, iespējams, skaļuma raķete ir nedaudz pacelta tālrunī, lai ērti to sasniegtu.

Galvenais ir tas, ka Honor 8X metāla un gradienta stikla kombinācija izskatās un jūtas lieliski. Kompromiss, kā vienmēr ar stiklu, ir tāds, ka tālrunis ir nedaudz slidens, un tas nepalīdz, ņemot vērā klausules neveikli apjomīgo izmēru.


Honor 8Xs dizains ir vienkārši satriecošs

Displejs

Honor 8X piedāvā 6,5 collu LTPS LCD displeju ar izšķirtspēju 2340 x 1080, kas nodrošina blīvumu 397 pikseļi uz collu. Pat ņemot vērā lielo displeja izmēru, Full HD + izšķirtspēja šķiet pietiekami asa. Paneļa krāsas parādās arī ar atbilstošu degsmi, iegūstot spilgtus un spilgtus attēlus.

Ņemot vērā displeja lielumu, jūs vēlaties pārslēgties uz mazāku teksta vai neliela skata režīmu, lai to patiešām izmantotu. Goda noklusējuma dēļ viss, sākot no teksta līdz attēliem un ikonām, šķiet pārāk liels, un tik liela tālruņa izvēle ir dīvaina. Esmu pieredzējis līdzīgas problēmas ar citiem Honor un Huawei tālruņiem, tāpēc tā varētu būt tikai personīga izvēle. Par laimi, tas ir pietiekami vienkārši, lai displeja iestatījumu izvēlnē pārslēgtos uz mazu opciju.

Ja displejā ir viena tehniska kļūme, tā ir ar zilu reproducēšanu, kas izvada daudz lielāku krāsu kļūdu delta nekā zaļā vai sarkanā krāsā. Tas noved pie nedaudz pārsātināta izskata paneļa, kad tiek izmantots noklusējuma iestatījums “Spilgts”, taču tas ir patiešām pamanāms tikai tad, ja salīdzina, piemēram, kā citu viedtālruni. Maksimālā spilgtuma pulksteņi ir 470 niti, kas ir apmēram vidēji rentablā klausulē. Tālrunim būs labi, ja ēnains skats ir ārpus telpām, bet redzamību apgrūtina atstarošanās tiešā spilgtā saules gaismā.

Aparatūra

Lai gan displeja un dizaina estētika šķiet augstākā līmeņa, Honor 8X aparatūras specifikācijas atrodas kaut kur starp vidējo un zemāko līmeni. Apstrādes pusē ir izteikti vidēja līmeņa Kirin 710 SoC, kas piedāvā jaudīgus Cortex-A73 CPU serdeņus, bet Mali-G51 GPU apakšējo galu. Tas noteikti nav tik aizraujošs kā Pocophone F1 Snapdragon 845 pakete. Klausulē ir arī saprātīga 4 GB vai 6 GB RAM un 64 GB vai 128 GB iekšējā atmiņa, atkarībā no pirkšanas reģiona.

Klausules microUSB savienotājs ar USB 2.0 datu ātrumu ir diezgan novecojis. Tas ir vēl prātīgāks lēmums, ņemot vērā, ka daudz vecāks Honor 8 pirms diviem gadiem atbalstīja USB Type-C. Tas, iespējams, nespēlēs labi globālajos tirgos, kas virzās uz priekšu no vecā savienotāja. Ātrās uzlādes iespējas ir iekļautas, taču mums tiek ierobežota 5 V / 2A, nevis 5 V / 4A SuperCharge opcija, kas piegādājama ar dārgākiem Huawei tālruņiem.

Honor 8X ir tikai viens skaļrunis, kas vērsts uz leju. Augšpusē uzstādītais skaļrunis tiek izmantots tikai zvaniem. Runātājs izklausās diezgan pieklājīgi un izsūknē daudz skaļuma, taču monoizstāde ir ievērojams trūkums.

Plus pusē tālrunis pielīp ar pārbaudīto 3,5 mm audio ligzdu, tāpēc jūsu esošās austiņas darbosies lieliski. Šeit ir arī divkāršs SIM slots, microSD kartes ports, kā arī NFC un Bluetooth 4.2 savienojums. Aizmugurējais pirkstu nospiedumu skeneris ir ļoti atsaucīgs, un sejas atpazīšana ir arī ļoti ātra, kaut arī ne tik ātri kā augstākās klases P20 Pro.

Performance

Honor 8X ir īslaicīga, maza ierīce, kad runa ir par programmu pievienošanu un aizvēršanu. Lielizmēra Cortex-A73 serdeņu iekļaušana Kirin 710 iekšpusē palīdz tālrunim pacelties pār citiem zemo cenu aparātiem, piedāvājot konsekventi spraigas veiktspējas dažādās lietotnēs. Daudzuzdevumu veikšana arī nerada problēmas, es nekad neesmu pamanījis, ka tālrunis visu laiku tiek palaists garām solim.

Tomēr tālrunis vēl nav pietiekami gatavs 3D spēļu veiktspējai. Mali-G51 MP4 GPU nav augstas veiktspējas spēļu klases elements, un tas noteikti ir tālruņa visvājākais apgabals snieguma kategorijā. Honor mēģina to risināt, izmantojot savu GPU Turbo tehnoloģiju, taču ir grūti pateikt, cik liela ietekme tam ir. Kopumā jūs joprojām varat baudīt tādas prasīgas spēles kā PUBG vai Fortnite - vienkārši nolaidiet grafikas iestatījumus un esiet gatavi 30 kadri / s, nevis 60 kadri / sek.

Kirin 970 lido caur lietotnēm, apstrādājot visu, ko tajā var iemest

Programmatūra

Honor 8X darbojas ar operētājsistēmas Android 8.1 Oreo virskārtu ar EMUI 8.2. Papildu programmatūra, kas instalēta ārpus komplektācijas, nav daudz, izņemot tādus goda rīkus kā Game Suite, Spogulis, Kompass un Motīvi. Google lietotnes veido lielāko daļu no iepriekš instalētās programmatūras.

Krāsainās ikonas un balti lietotāja saskarnes elementi nevar atsaukties uz Apple iOS, tāpat kā pēc noklusējuma nav lietotņu atvilktnes. Par laimi, EMUI piedāvā opcijas lietotņu atvilktnei, pakāpiena pārslēgšanai, skata režīma izmēriem un teksta izmēriem displeja iestatījumos, lai izskatu vairāk pielāgotu jūsu gaumei.

EMUI uztver daudz flak, lai novirzītos no krājumam līdzīgās ādas, taču programmatūra ir lieliski funkcionējoša un ļauj izvairīties no lielākas uzpūšanās. Ātri velkot uz leju sākuma ekrānā, jūs nokļūsit ieteiktajās lietotnēs un ļausit meklēt kontaktos un s. Google palīga funkcionalitāte atrodas sākuma ekrāna kreisajā pusē vai, ilgi nospiežot sākuma pogu. Papildus dziļajam iestatījumu labirintam, kas attiecas uz visu, ir arī EMUI sākuma ekrāns.


EMUI 8.2 ietver dažus papildu pielāgojumus. Ja tradicionālie navigācijas taustiņi nav jūsu lieta, Honor nodrošina iespēju pārslēgties uz viena taustiņa navigāciju. Tas nav atšķirībā no Google “pill” operētājsistēmas Android 9.0 Pie versijā, kur jūs velciet joslu, lai veiktu mājas, mājas un nesen veiktās darbības.

HiTouch var izmantot, lai identificētu produktus lapā, izmantojot Amazon Assistant. Vienkārši pieskarieties kaut kam displejā ar diviem pirkstiem uzreiz, lai to aktivizētu. Arī programmatūras kustības vadīklas ir diezgan parocīgas, ļaujot tādām funkcijām kā tālrunis pacelt pie auss, lai automātiski atbildētu uz zvaniem vai apgrieztu tālruni otrādi, lai izslēgtu skaņu. Lietotņu bloķēšana un Filesafe nodrošina arī veidus, kā informācijas bitus turēt aiz pirkstu nospiedumiem.

Akumulatora darbības laiks

Ar 3 750 mAh akumulatoru Honor 8X nav problēmu visu dienu izdzīvot pat visprasīgākajam lietotājam. Otra pilnīgas lietošanas diena lielākajā daļā gadījumu būs uz kartēm, lai gan daudz attēlu un spēļu uzņemšana nokavēs apmēram stundu stundu no laika. Vieglāki lietotāji varētu arī pagarināt lietojumu trešajā dienā, kā tas bija gadījumā, kad tālruni izmantoju tikai tīmekļa pārlūkošanai un mūzikas straumēšanai.

Ja kāda iemesla dēļ jums pietrūkst sulas, Honor 8X ir pieejams divos enerģijas taupīšanas režīmos. Parastais enerģijas taupīšanas režīms ierobežo fona aktivitātes, samazina vizuālos efektus un izslēdz e-pasta sinhronizēšanu, lai taupītu enerģiju. Ekstrēmākais ultra enerģijas taupīšanas režīms ļauj tālrunim izvēlēties tikai dažas lietotnes, lai ievērojami pagarinātu akumulatora darbības laiku līdz vairākām dienām.

Honor 8X ir pirmais Ive tālrunis, kas sasniedzis trešo lietošanas dienu kopš mana Nokia 3310

Kamera

Honor 8X aizmugurē ir pazīstams divkāršās kameras iestatījums. Primārais sensors piedāvā 20 megapikseļu izšķirtspēju ar f / 1,8 apertūru un fāzes noteikšanas automātisko fokusu. Videoieraksts tiek ierobežots ar ātrumu 1080p 60 kadri sekundē, tāpēc šeit nav 4K ierakstu iespēju.

20 megapikseļu kamera piedāvā daudz detaļu labi apgaismotos kadros un nekad nav bijis problēmu atrast pareizo ekspozīciju. Tomēr Honor 8X apstrāde dažreiz var pārsātināt krāsas vai vismaz tā tas izskatās tālruņa spilgtajā displejā. Attēli lielākoties parādās ar spilgtām krāsām, kas lieliski izskatīsies sociālajos plašsaziņas līdzekļos, taču lielākajai daļai attēlu ir trokšņaini raibuma efekts, kas pēc tuvināšanas pievilcību noņem.

Goda lielākais pārdošanas punkts ar visiem nesenajiem tālruņiem ir viņu AI kameru iespējas. Honor 8X atpazīst 22 dažādus scenārijus, kuros tas var piemērot pielāgotas ekspozīcijas un krāsu korekcijas. Tomēr lielākā daļa rezultātu, ko es redzēju, bija iesaistīti krāsu piesātinājuma vēl vairāk pastiprināšanā, kā rezultātā tika izveidoti daži gandrīz karikatūriski attēli. Es beidzu ignorēt režīmu.

Honor 8X pārtika AI OFF Honor 8X pārtika AI ON

Honor 8X saulriets AI OFF Honor 8X saulriets AI ON

Kā tas bieži notiek, Honor 8X vājā vieta ir vāja vieta. Troksnis ātri parādās pat labi eksponētos attēlos, kā rezultātā izplūst ēnas vietas, nevis kraukšķīgi melni. Visu situāciju pasliktina attēla stabilizācijas trūkums, padarot pat ātrus snaps, iespējams, izplūdušus, nerunājot par naktī uzņemtajiem. Kameras nakts režīmā tiek novērota šī problēma, nodrošinot, ka, lai iegūtu nepieciešamo ekspozīciju, jūs varat nekustēties no 4 līdz 20 sekundēm.

Sekundārā kamera tiek pilnībā izmantota dziļuma aprēķināšanai, pēc attēla uzņemšanas ļaujot rediģējamo apertūru un bokeh. Šim otrajam sensoram ir tikai 2 megapikseļu izšķirtspēja. Bokeh pēcapstrāde izskatās diezgan pieņemama, taču, veicot rūpīgu pārbaudi, bieži tiek atklāti nokavēti attēla laukumi, kur malas noteikšanas algoritms nav pareizi nodalījis priekšējo un priekšējo daļu. Tas varētu būt saistīts ar sekundārā dziļuma sensora ierobežoto izšķirtspēju, un katrā ziņā tehnoloģija ir mazliet iespiesta un garām.

Honor 8X kameru vājā apgaismojumā Honor 8X kameru nakts režīmā

Honor 8X kameras diafragmas atvēruma režīms ir tālu. Honor 8X kameras diafragmas atvērums ir tuvu

Uz priekšu vērsta kamera ir 16 megapikseļu lieta ar f / 2.0 atvērumu. Ekspozīcija šeit var būt lielāka problēma, jo foni bieži vien ir pārpūsti pat bez tieša gaismas avota. Sīkāka informācija ir pietiekami pamatota, ja ir labs apgaismojums, taču, zaudējot saules gaismu, kamera ātri pasliktinās trokšņainā izplūšanā. Ja es nebūtu lasījis specifikāciju lapu, es nebūtu domājis, ka šie ir 16 MP attēli.

Kamēr pārējais tālrunis pārspīlē virs tā cenu zīmes, nekonsekventa kameru pieredze, diemžēl, Honor 8X ar skaņu nodod zemē.

Honor 8X specifikācija

Attēlu galerija

Pārskats par godu 8X: vai jums tas būtu jāpērk?

Honor 8X ir stāsts par dažiem diezgan ievērojamiem sasniegumiem, kurus satrauc pāris neveiksmīgi jautājumi. Sākumā es domāju, ka dalāmais faktors ir klausules milzu izmērs, bet tālruņa plānais profils palīdz pietiekami mazināt šo problēmu, lai galu galā es pie tā pierastu.

Dizains nenoliedzami ir premium un unikāls, lai tālrunis noteikti izceltos pūlī. Veiktspēja, akumulatora darbības laiks un glabāšanas iespējas ir jūtamas kā samazinājums virs jūsu vidējā līmeņa viedtālruņa. Goda zīme ir lielākajai daļai rūtiņu, kas pārbaudīta ar 8X.

Tomēr kameras veiktspēja un novecojušās aparatūras izvēles, piemēram, microUSB ports un viens apakšējais skaļruni, mazina citādi izcilo pieredzi. Nekad nav iespējams to visu iegādāties šajā cenu brīdī, un tas, vai Honor 8X ir paredzēts jums, nolems, vai šie jautājumi ietekmē jūsu tālruņu lietošanu. Fotogrāfijas entuziasti, iespējams, vēlēsies nepalaist garām šo AI kameru.

Laba nakt atpūta ir ļoti varīga cilvēka veelībai. Tie, ka neaņem pietiekami daudz, diena laikā var nejutie lieliki. Viedtālruņi nevar veikt viu darbu. Viņi tomēr var būt noderīgi. Tur ir progr, ka va...

Laba nakt gulēšana ir vien no vivarīgākajiem faktoriem, lai būtu veelīgi un laimīgi. Tātad, ja pēdējā laikā jūtatie noguri vai neaņemat pietiekami aizvērtu aci, miega izekotāj varētu būt tieši ta, ka ...

Dalīties