Honor View 20 vs Pocophone F1 salīdzinājums: Budžeta flagship faceoff

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 16 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Honor View 20 vs Pocophone F1 salīdzinājums: Budžeta flagship faceoff - Jaunumi
Honor View 20 vs Pocophone F1 salīdzinājums: Budžeta flagship faceoff - Jaunumi

Saturs


Par pieņemamu cenu līmeņa viedtālruņu cīņa ir karstāka nekā jebkad. Starp OnePlus 6T, Honor View 20 un vairāk, ir ticamas alternatīvas tādiem viedtālruņiem kā augstas cenas, piemēram, Galaxy Note 9 un Huawei Mate 20 Pro. Tomēr vēl vienam tālrunim izdodas samazināt konkurenci par ļoti lielu starpību. Pocophone F1 jeb Poco F1, kā tas ir pazīstams Indijā, ir 300 ASV dolāru viedtālrunis ar specifikācijām, kas konkurē ar ierīcēm, kas ir par divkāršu cenu. Uzzināsim, vai tas iztur sevi pret pilnīgi jauno Honor View 20 mūsu Honor View 20 vs Pocophone F1 salīdzinājumā.

Honor View 20 vs Pocophone F1: dizains

Honor View 20 un Pocophone F1 statīvi ir atšķirīgi no dizaina viedokļa. Skatījuma 20 bezgaumīgā stikla aizmugure un iegravētais “V” dizains ir krāšņs. Goda laiks ir divkāršojies, izmantojot gradientus, lai izveidotu vizuālo identitāti. Man jāsaka, ka tas noteikti darbojas.


Tas nenozīmē, ka Pocophone F1 ir slikta izskata tālrunis. Lētāki varianti rada plastmasas aizmuguri, kas izskatās mazliet lēta. Uzņēmums apgalvo, ka tas palīdzēja sasniegt zemāku cenu, un jūs nevarat par to strīdēties. Ja jūs esat tāds cilvēks, kurš lieto lietu ar savu tālruni, tas jums neko daudz nemainīs.

Tomēr telefona bruņotais izdevums plastmasas aizmuguri aizstāj ar Kevlara aizmuguri. Žūrija izlemj, vai tā pārtrauks lodi, taču Kevlara finišs pārliecinās, ka tālrunis izskatās labi brutālistiski.

Dizains noteikti ir šķībs par labu Honor View 20

Apgrieziet tālruņus, un dizains noteikti šķietami atbalsta Honor View 20. Starp pirmajiem tirgū pieejamajiem tālruņiem ar caurumojošu displeju skatam 20 ir gandrīz visu ekrānu. Lai gan lielākajai daļai jauno tālruņu sānos ir minimāls slīpā mala, LTPS displeja izmantošana ļauj Honor View 20 krasi samazināt zoda izmēru. Apvienojumā ar iecirtuma trūkumu Honor View 20 vienkārši izskatās lieliski.


Lielāks iecirtums un salīdzinoši lielāks zods liek Pocophone F1 izskatīties kā pēdējā paaudzes aparatūra blakus Honor View 20.

Abus tālruņus ir ērti turēt, taču Pocophone F1 arvien ir tik nedaudz biezāks, salīdzinot ar View 20. Skatoties no augšas, View 20 ir tikai nedaudz lielāks, kaut arī ar lielāku displeju. Es domāju, ka tas izlīdzinās, un par ergonomiku ir par ko sūdzēties.

Honor View 20 vs Pocophone F1: displejs

Nospiežot roku, Honor View 20 ekrāns ir labāks nekā Pocophone F1. Kompānijai izdevās nedaudz lielākā rāmī iekodēt daudz lielāku 6,4 collu displeju nekā Pocophone F1. Nav sāp, ka arī displeja kvalitāte ir labāka. Honor View 20 LTPS IPS panelis izskatās dinamisks līdz nelielai pārsātināšanai un tam ir fantastiska kontrasta attiecība. Tas ir arī pietiekami spilgts, lai būtu skatāms ārpus telpām.

Displejs Poco F1 nav slikts, bet tam nav pilnīgi vienāds kontrasts. Melnādaini izskatās pelēki, un krāsas nav tik popsētas kā Honor View 20. Arī redzamība ārpus telpām nav tik laba.

Protams, jūs nevarat atlaist visu lietu ar iecirtumu un caurumu. Pocophone F1 6.18 collu displeju sagrauj plašs, pirmās paaudzes stila iecirtums. Uzņēmums mēģina to pamatot, iekļaujot infrasarkano kameru, lai panāktu ātrāku un precīzāku sejas atpazīšanu, bet es domāju, ka lielākā daļa lietotāju vienkārši dotu priekšroku daudz mazākam izgriezumam.

No otras puses, Honor View 20 ir bezgaumīgs jauns caurumu caurumošanas displejs, kas, kā norāda nosaukums, ir apļveida izgriezums pašā displeja panelī. Tas joprojām nav gluži ideāls, taču caurumu perforators noteikti nav tik vizuāli satraucošs kā izgriezts liels displejs.

Honor View 20 vs Pocophone F1: Performance

Gan Pocophone F1, gan Honor View 20 izmanto līnijas top komponentus. Snapdragon 845 mikroshēmojums Pocophone F1 ir savienots pārī ar līdz pat 8 GB RAM. Pocophone F1 ir arī Adreno 630 GPU. Tikmēr Honor View 20 izmanto pašmāju Kirin 980 mikroshēmojumu, kas ir tāds pats procesors kā Huawei Mate 20 Pro. Tas sporta Mali G72 GPU, kā arī ir līdz 8 GB RAM.

Pocophone F1 ērti seko Honor View 20.

Neskatoties uz cenu, kas ir gandrīz puse no Honor View 20 cenas, Pocophone F1 turpina rīkoties. Kopējā ikdienas veiktspēja neatstāj neko par ko sūdzēties, un daudzuzdevumu un spēļu veiktspēja ir nulle. Pāris etalona testos mēs nolēmām abus tālruņus samērot viens pret otru, lai iegūtu dažus numurus. Lūk, kā tas gāja.

AnTuTu


3DMark


Honor View 20 vs Pocophone F1: kamera

Šajās dienās, iespējams, lielākais atšķirības elements ir viedtālruņu fotografēšana. Kad apstrādes jauda sasniedz punktu, kurā reālās pasaules atšķirības starp flagmaņiem ir minimālas, fotogrāfiju karbonādes atstāj pēdas. Pocophone F1 ir diezgan neievērojama 12MP kamera, kas savienota pārī ar 5MP objektīvu dziļuma noteikšanai.

Skats 20 savu spēli paātrina ar 48MP kameru apvienojumā ar 3D lidojuma laika sensoru, kas palīdz ar dziļuma noteikšanu, 3D modelēšanu un AR lietojumprogrammām.

Kameras skaistums tomēr slēpjas pārāk izlases 12MP režīmā, kurā blakus esošie pikseļi tiek apvienoti, lai iegūtu sīkāku informāciju un uzlabotu uzlabotu dinamisko diapazonu. Tas noteikti palīdz arī vājā apgaismojumā.

Skats 20 iekštelpu Pocophone F1 telpās

Iekštelpu salīdzināšanas kadrā var redzēt, ka skatījums 20 ir nedaudz gaišāks un tajā ir vairāk informācijas par ēnu reģionu.

Skats 20 Āra Pocophone F1

Skatījums 20 parasti izvēlas vēsāku baltā balansu, kas man pārāk nepatīk. Par laimi, ir pilnvērtīgs pro-mode, lai jūs varētu mainīt iestatījumus pēc vēlēšanās. Spilgtā dienasgaismā atšķirības ir minimālas, un Pocophone F1 var turēt savu pret View 20.

Skatījums 20 Pofofons F1 vājā apgaismojumā

Ja ir mazāks ideāls apgaismojums, Pocophone attēlos ir maz informācijas par pikseli, kad tiek skatīts. Skatījums 20 uzņem diezgan labus kadrus vājā apgaismojumā, bet AI režīms prasa, lai jūs pilnīgi stāvat, kas var izraisīt nelielu izplūšanu, jo šeit nav optiskas attēla stabilizācijas.

Honor View 20 vs Pocophone F1:

Gan Honor View 20, gan Pocophone F1 tagad darbojas operētājsistēmā Android Pie ar attiecīgo ražotāju ādām.

Skatījumam 20 ir tas, ko Honor sauc par Magic UI 2.0. IOS stila palaidējs, pēc noklusējuma tajā nav lietotņu atvilktnes, taču ir arī iespējas pielāgot saskarni atbilstoši jūsu vēlmēm.

Savukārt Pocophone F1 palaiž MIUI ar svaigu jaunu palaišanas ierīci, kuru Xiaomi sauc par Poco palaidēju. Nedaudz vairāk optimizēts enerģijas lietotājiem, palaišanas programma ļauj iestatīt lietotņu atvilktni, kuras trūkst standarta MIUI. Ir diezgan maz ielādētu lietojumprogrammu, un lielākajā daļā no tām interfeisā tiek parādīti sludinājumi, kas dažreiz var izrādīties diezgan aizskaroši.

Honor View 20 vs Pocophone F1:

Honor View 20 vs Pocophone F1:

Pocophone F1 sākas ar 19 999 rūpijām (~ 280 USD) bāzes variantam un visu ceļu līdz 27 999 rūpijām (~ 393 USD) par 8 GB RAM un 256 GB atmiņas versiju. Honor View 20 maksā 37 999 rūpijas (~ 533 USD) par 6 GB RAM, 128 GB versiju.

Par gandrīz pusi no Honor View 20 izmaksām nav šaubu, ka Pocophone F1 piedāvā pārsteidzošu vērtību, lai gan kompānija izdarīja dažus acīmredzamus kompromisus, lai sasniegtu šo cenu.

Lasīt tālāk: OnePlus 6T vs Honor View 20: Atbalstīšanās pret viedtālruni 1000 ASV dolāru vērtībā

Vai esat ar mieru maksāt dubultā naudu par parasti izcilu kameru pieredzi, satriecošu dizainu un kameru ar caurumu caurumu? Vai tā vietā jūs apskatītu kaut ko pavisam citu, piemēram, OnePlus 6T? Paziņojiet mums komentāru sadaļā.

Arvien vairāk cilvēku, iekaitot mani, ērfo tīklā ar VPN. Tādi pakalpojumi kā VPNecure padara pārlūkošanu daudz lielāku droša un anonīma.Jū, iepējam, nezināt, cik daudz informācija jū nododat pilnīgi v...

Tam ir unikāl dizain. Tāpat kā daudza 360 kamera, tā paļauja uz pitole tila rokturi, un, turot to, objektīvi atroda vir jūu roka. Objektīvi atroda kamera pretējā puē, lai fotografētu 360 fotoattēlu / ...

Mūsu Ieteikums