Kā kļūt par lietotņu izstrādātāju - kā es no lietotnēm nopelnīju 50 000 USD

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 16 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
Kā kļūt par lietotņu izstrādātāju - kā es no lietotnēm nopelnīju 50 000 USD - Progr
Kā kļūt par lietotņu izstrādātāju - kā es no lietotnēm nopelnīju 50 000 USD - Progr

Saturs


Daudziem programmētājiem vai uzņēmējiem galvenais sapnis ir kļūt par “lietotņu miljonāru”. Ir jābūt satriecošai sajūtai, ja zināt, ka jums nekad nevajadzēs strādāt no jauna, pateicoties gudrai idejai. Un zināt, ka šī ideja patiesībā palīdz cilvēkiem! Problēma ir tā, ka tik maz cilvēku zina, kā kļūt par lietotņu izstrādātāju.

Tas ir tas, kas man šķiet tik pievilcīgs attiecībā uz programmēšanu un programmatūras izstrādi. Šis ir rīku komplekts, kas ikvienam dod tiesības izdarīt kaut ko tādu, par ko viņi var sapņot, un, to darot, potenciāli mainīt savu dzīvi un pasauli.

Diemžēl es neesmu lietotņu miljonārs, taču pirms kāda laika man bija neliela veiksmes garša, izmantojot Android lietotni, un es domāju, ka dalīšos šeit ar citiem cerīgajiem izstrādātājiem.

Kas notika

Es neesmu pārliecināts, vai tas bija tieši USD 50 000, bet tas ir aptuvens aprēķins. Vienā no manām lietotnēm tika lejupielādētas vairāk nekā 70 000 lejupielāžu, par 1,20 ASV dolāriem - pop, un es arī dažas citas pārdevu labi. Es arī samazināju darījumus ar Indijas oriģinālo iekārtu ražotājiem, lai lietotnes tiktu parādītas kā ielādēta programmatūra, kas man nopelnīja nedaudz papildu.


Es nekādā ziņā neesmu bagāts. Tas varētu izklausīties pēc daudz naudas, bet desmit gadu laikā tā ietekme ir jūtama ievērojami mazāk! Tas gan nenozīmē, ka tas nebija satriecoši. Un tas noteikti palīdzēja man kādu brīdi izbaudīt ērtāku dzīvesveidu. Un tas nebija sekojot nevienam parastajam ieteikumam, kā kļūt par lietotņu izstrādātāju.

Ideja

Lietotne, kas man to visu atņēma, sauca par Multiscreen daudzuzdevumu. Kā ārštata rakstnieks, kurš izbaudīja man piešķirto darba brīvību, es gribēju veidu, kā strādāt ar savu lielo tālruni, neprasot klēpjdatoru. Man bija bluetooth tastatūra, taču es nekādi nevarēju sadalīt ekrānu starp pārlūku un dokumentu, kas paredzēts pētniecībai (tas bija krietni pirms tam, kad operētājsistēmā Android tika cepts vairākos uzdevumos).

Skatīt arī: Ideja Android izstrādātājiem - kā sapņot par nākamo lielo lietotni

Diemžēl šis ierobežojums attiecās uz programmaparatūru, tāpēc no manas puses neviens kodējums to nevarētu apiet bez saknes piekļuves.


Saskrāpējiet pats savu niezi. Es zināju, kādu problēmu es vēlos atrisināt, un es atradu foršu veidu, kā to izdarīt.

Risinājums, uz kuru es galu galā nonācu, bija izveidot lietotni gan ar teksta redaktoru, gan ar WebView, lai es varētu tos redzēt blakus. Es to nosaucu par “Sadalītu ekrāna pārlūku un piezīmjdatoru”, jo esmu oriģināls, un patiesībā tam ir dažas lejupielādes! Es ne vienmēr izvēlējos iemācīties kļūt par lietotņu izstrādātāju, bet gan es zināju, kādu problēmu es vēlos atrisināt, un es atradu foršu veidu, kā to izdarīt. Izstrādātāji un izgudrotāji to mēdz dēvēt par “paša niezes skrāpēšanu”, un tā ir lieliska pieeja “sāpju punktu” atrašanai, kas var kļūt par idejām, kuras var pārdot.

Pēc tam es sapratu, ka nebūs tik grūti pievienot izlasei vairāk mini lietotņu, piemēram, failu pārlūku, zīmēšanas rīku vai filmu atskaņotāju. Pēc tam es izdomāju veidu, kā pārvietot logus un mainīt to izmērus tāpat kā Windows darbvirsmu. Es to izdarīju, iegūstot lietotāju pirkstu no audekla, kas peld virs visiem skatiem, un ļaujot šai presei iziet cauri, ja tas atradās loga iekšpusē.

Es negaidīju, ka lietotne parādīsies tāpat kā tā.

Es to izdevu ļoti ātri kā Multiscreen Multitasking, un laika gaitā to attīstīju, lai iekļautu vairāk ideju un funkciju. Es arī sadalīju lietotni vairākās dažādās versijās, lai atlasītu dažādu veidu lietotājus un dažādu veidu ierīces. Mana kodēšana tajā laikā bija diezgan ierobežota, lai neteiktu vairāk, tāpēc es uzzināju, kā būt darbarīka izstrādātājam.

Biedējošs laiks

Es negaidīju, ka lietotne parādīsies tāpat kā tā. Es atkal neesmu Marks Zuckerbergs, bet pēc dienas vai divām lietotne stundā pārdeva daudz eksemplāru par vienreizēju cenu 1,20 USD!

Man ir spilgta atmiņa par atrašanos mājas ballītē, tālruņa pārbaudi, sapratu, ka tas varētu būt “tas”. Tas bija uzmundrinoši! Man vienmēr bija interese uzzināt, kā kļūt par lietotņu izstrādātāju, bet es nebiju īsti domājusi, kas tas varētu būt jūtpatīk redzēt, kā manai lietotnei ir veiksme.

Apmēram gadu lietotne man nopelnīja aptuveni 30 USD dienā, kas patiesībā rada lielu atšķirību jaunam puisim, kurš ir svaigs no Uni. Turklāt ir tas, ka es redzēju, ka tam bija potenciāls iet daudz lielāks.

Galu galā ar mani sazinājās daži Indijas puiši, kuri vēlējās darboties kā sava veida aģents manā lietotnē, lai pārdotu licenci oriģinālās oriģinālās aparatūras ražotājiem viņu pasaules daļā. Es piekritu, un, lai arī diezgan daudz visi centās mani izsaimniekot no sava intelektuālā īpašuma, un es nedēļām un nedēļām, kas pavadītas tweakinga uzlabošanā, es tikko nopelnīju niecīgu nopelnīšanu, tas man tajā laikā joprojām šķita diezgan liels. Un neviens to nevar man atņemt!

Kā šodien kļūt par lietotņu izstrādātāju

Tātad, ja vēlaties uzzināt, kā kļūt par lietotņu izstrādātāju, ko jūs varat mācīties no manas pieredzes?

Es pieļāvu daudz kļūdu (ar kurām tikšu galā momentāni), taču viena lieta, ko es uzskatīju, ka rīkojos pareizi, bija izmantot “neveiksmes ātru pieeju” - būtībā es nedaudz atcēlu lietotni.

Tas izklausās kā briesmīgs padoms, bet darbojas, jo pārāk ilgi netērējat idejai, kurai nav kāju. Pirms Multiscreen multitasking es biju izveidojis pielāgotu tastatūru, spēli, vārdu skaitīšanas lietotni (tā tolaik ne vienmēr bija iebūvēta funkcija) un daudz ko citu. Neviens no tiem nepārdeva vairāk par 20-30 eksemplāriem.

Ja es veselu gadu būtu pavadījis savā vārdu skaitīšanas lietotnē, es nekad nebūtu veicis Multiscreen daudzuzdevumu veikšanu, un es būtu kļuvis ļoti nožēlojams.

Es to tik bieži redzu ar cerīgiem uzņēmējiem un izstrādātājiem. Viņi pavada gadus, dzīvojot mājās kopā ar vecākiem, strādājot pie dzīves mainīgas lietotnes idejas. Ļoti bieži viņi pat nestāstīs man, pie kā strādā, jo tas ir tik revolucionāri, ka es varētu ideju nozagt (jo man, protams, nav nekas labāks!).

Pēc tam viņi atbrīvo savu lietotni / vietni / biznesu un divu nedēļu laikā viņi pārdzīvo. Daži ņem tonnu aizdevumu un iztērē daudz naudas zīmolradei, juridiskām konsultācijām un kļūdu pārbaudei - visi bez pārbaudes, lai noskaidrotu, vai kāds tiešām vēlējās viņu ideju!

Skatīt arī: Kā strādāt par programmatūras izstrādātāju tiešsaistē

Kļūstot par lietotņu izstrādātāju, nav jāiesaistās pārcelšanā kopā ar jūsu ļaudīm! Jūs varat veidot un mācīties, turot nospiestu 9-5 (vai vismaz strādājot tiešsaistē, kā es to izdarīju).

Kas ir vārdā?

Vēl viena lieta, ko es izdarīju pareizi, bija dot lietotnei nosaukumu, kas sevi pārdeva. “Multiscreen Multitasking” faktiski ir meklēšanas vienums. Ja vēlaties kaut ko, kas sadala ekrānu, palaist vairākas lietotnes, tieši to jūs meklēsit!

Es neveicu mārketingu.

Tas ir 100%, kas padarīja lietotni par pozitīvu. Es neveicu mārketingu un patiesībā nebija cerību, ka tas būs pieticīgs. Palīdzēja arī tas, ka ikona, kuru izmantoju Play veikala ierakstā, burtiski bija ekrānuzņēmums, kurā tas izdarīja savu lietu. Cilvēki uzreiz varēja redzēt, ka, ja viņi vēlas darbvirsmas stila daudzuzdevumus, tas bija tur, kur tas bija!

Cena ir pareiza

Es atbalstu lēmumu izlaist lietotni par vienreizēju cenu. No savas pieredzes kā tīmekļa pārzinim es zināju, ka ieņēmumi no reklāmas nav tik lieli, ja jums nav tūkstošiem katru dienu lietotājiem. Tas ir reti sastopami jebkurai lietotnei (cik daudz lietotņu jūs patiešām lietojat katru dienu savā tālrunī?). Es zināju, ka daži cilvēki tur var lejupielādēt lietotni un nekad to pat nemēģināt! Iekasējot vienreizēju nodevu, es joprojām tos nopelnītu.

Vai šodien var kļūt par lietotņu izstrādātāju? Es domāju, ka pastāv liela iespēja, ka tā joprojām ir laba iespēja mazākiem, neatkarīgiem izstrādātājiem - it īpaši iOS.

Visbeidzot: es biju prātīgs neuzticēties tiem aģentiem, ar kuriem es strādāju. Par laimi, es biju nedaudz iekāpis, pārslēdzoties uz lietotnes oriģinālajām versijām, kas pārbaudītu faila esamību uz servera, un, ja tas to atrastu, tas izslīdētu un iznīcinātu lietotni. Kad mana lietotne parādījās viņu vietnē, neminot manu vārdu vai uzņēmumu, man bija viegli pārliecināt viņus redzēt iemeslu!

Kur es nogāja greizi

Lai arī šis laiks manā dzīvē bija ļoti aizraujošs - un es atceros, ka izbaudīju milzīgu pārliecības pieaugumu (es beidzot jutos kā mans varonis Tonijs Stārks) -, es arī biju neticami satraukta. Man vajadzēs tikai kādu iemeslu dēļ noņemt lietotni no veikala, lai mani panākumi apturētu. Tāpat nekas neteica, ka lietotne nejauši nezaudēs impulsu vienas nakts laikā. Es arī biju pārliecināts, ka tas būs tikai laika jautājums, līdz Android vietējā līmenī ieviesīs vairāku logu funkcionalitāti (izrādījās, ka tas prasīs dažus gadus).

Raktuves bija pirmā lietotne veikalā, kas darbojās šādā veidā, taču arī tikai neilgu laiku pirms tam neskaitāmi atdarinātāji pievienojās sprādzienam. Daži strādāja labāk nekā mana lietotne un bija pilnīgi bez maksas. Ja vēlaties uzzināt, kā kļūt par lietotņu izstrādātāju, jums vajadzētu iemācīties arī aizsargāt savu intelektuālo īpašumu, lai gan godīgi, tas jums nebūs laika vērts.

Jūsu labākā aizsardzība pret atdarinātājiem ir vispirms to izdarīt un darīt to vislabāk. Es izniekoju šo priekšrocību. Tas ir padoms arī lielākajai daļai Silīcija ielejas pārvietotāju un kratītāju. Tomēr palūdziet investoram parakstīt neizpaušanas līgumu (NDA), pirms jūs sakāt viņam savu ideju, un viņš, visticamāk, jūs izsmiet. Viņi zina, ka idejas ir vērtas, un to izpilde ir viss.

Idejas ir vērts tupēt. Izpilde ir viss.

Šī aizraušanās arī lika man iedziļināties idejā. Es biju tik pārliecināts, ka tas ātri zaudēs spēku, es joprojām 90% sava laika pavadīju brīvdomājot. Retrospektīvi es būtu varējis viegli izmantot šos agrīnos panākumus un dot lietotājiem iemeslu pieturēties. Varbūt es to būtu varējis pārveidot par ērtu lietotņu komplektu vai padarīt pārdošanas punktu par palielinātu sinerģiju starp lietotnēm (es jau biju pievienojis funkciju, kas zīmēšanas lietotnē atvērs vietni anotācijai, un es ar lepnumu varu teikt, ka nedaudz priekšā savam laikam!).

Spoks mašīnā

Lielāka kļūda, ko es izdarīju, bija kodā. Es izveidoju Multiscreen Multitasking, izmantojot tikai nedaudz pašmācības zināšanu par kodēšanu, un es pat neizmantoju Java un Eclipse (toreiz vēlamo metodi). Tā vietā es izmantoju rīku B4A, kas ļauj kodēt BASIC. Mana vienīgā pieredze tajā laikā bija ar ZXSpectrum, Tatung Einšteinu (kāds tos atceraties?) Un QBasic; tāpēc tas man bija ideāli piemērots.

Es izveidoju Multiscreen Multitasking, izmantojot tikai nedaudz pašmācības zināšanu par kodēšanu.

Tomēr, ja kādreiz lietojumprogramma aizdod sevi uz objektu orientētai struktūrai (vārdi, kas tajā laikā man neko nenozīmēja), tā būtu tāda, kas atver daudz vienas un tās pašas lietotnes atkārtojumu! Oficiālo rīku (šajā gadījumā Android Studio) apgūšana ir labākais padoms, ja vēlaties kļūt par lietotņu izstrādātāju!

Tas jums varētu būt absurds, bet jūs droši vien varat saprast manu muļķību, kad vajadzēja nosaukt mainīgos un funkcijas. Man bija šausmīgs ieradums saukt viņus par tādām lietām kā “JigglyWiggly” un “Cup” (parasti, ja uz galda bija kauss). Galu galā tas padevās sava veida tik sarežģītai iekšējai loģikai, ka tā gandrīz bija pašas valoda. Arī es to nekur nerakstīju. Vecais izlases kods bija pilnīgi nepatīkams.

Ja godīgi, nopietnam programmētājam būtu sirdslēkme, ja viņi redzētu kodu. Ja es nolēmu, ka man vairs nav vajadzīga funkcija (kas atceras, ka mani skriptu vienkārši ierakstītu rindiņā), es to vienkārši atstāju tur, lai sapūtos. Es pat to neizdzēsu! Tas nozīmēja, kad man nācās veikt nelielu pārtraukumu no savas lietotnes (mans lielākais rakstīšanas klients man nemaksāja apmēram sešus mēnešus, kas noveda mani pie finansiālajiem zaudējumiem - vēl viens jautrs stāsts), man nebija absolūti ne jausmas, kā atgriezties, kad Es atgriezos!

Tas sēdēja tur un rotēja, līdz beidzot tika nolaists.

Kad Google atjaunināja savus rīkus, izmantojot Android Studio, un noteikumus par materiāla noformējumu, mana vecā lietotne vienkārši nebija pietiekami pielāgojama, lai tiktu galā.

Tāpēc tas sēdēja tur un rotēja, līdz beidzot tika atņemts, lai izmantotu attēlu, uz kuru man nepiederēja tiesības uz veikala ierakstu (fons, kāds man tolaik bija tālrunī). Atkal nav mans labākais gājiens.

Pozitīvas pārņemšanas

Lai gan Multiscreen multitasking vairs netiek pārdots, un es, iespējams, palaidu garām iespēju, es joprojām neuzskatu, ka šī pieredze ir neveiksme. Pirmkārt, tā bija pieredze, ko nekad neviens no manis nevar atņemt. Es ārkārtīgi lepojos ar lietotni, sākot no sākotnējās idejas līdz dažām funkcijām un beidzot ar dažiem atjautīgiem veidiem, kā man izdevās sasniegt lietas ar ierobežotu kodēšanas karbonādi.

Es joprojām neuzskatu pieredzi par izgāšanos.

Turklāt tas radīja virkni turpmāku iespēju: radīt vairāk augsta profila lietotņu, strādāt , un pat grāmatas izdošana. Es ieteiktu to izmēģināt jebkuram.

Pieredze man arī iemācīja, kā kļūt par lietotņu izstrādātāju, un tas noveda pie tā, ka tika radīts vairāk darbu, panākumu un neveiksmju.

Kā šodien izveidot veiksmīgu lietotni

Ja vēlaties izbaudīt panākumus lietotņu veikalā un kļūt par lietotņu izstrādātāju, kas jums jādara savādāk? Iesācējiem uzrakstiet labu kodu, pie kura varēsit atgriezties. Šeit varat uzzināt, kā pareizi izveidot lietotnes.

Atrodiet sāpju punktu un izlabojiet to - ideālā gadījumā to meklēs viens cilvēks. Nepavadiet pārāk ilgi, strādājot pie vienas lietotnes, un pirmajam projektam izvēlieties kaut ko samērā vienkāršu. Cilvēkiem, kuri nekad iepriekš nav izveidojuši lietotni, nevajadzētu radīt mākoņa pakalpojumus, izmantojot drošības problēmas un citas komplikācijas. Viņiem vajadzētu izgatavot kalkulatorus.

Tāpat stingri apsveriet iespēju izmantot fiksētu maksu kā norēķinu veidu, ja vien jūs nesniedzat patiešām pārsteidzošu pakalpojumu. Nākamreiz izlaižot lietotni, tas gandrīz noteikti atradīsies iTunes veikalā, kur parasti tiek tērēts 5 USD vai pat 20 USD par kaut ko, kas ir vērts.

Es ceru, ka dažas no manām atziņām bija noderīgas. Varbūt viņi palīdzēja jums noteikt savu kursu, kā kļūt par lietotņu izstrādātāju. Noteikti dalieties savos komentāros zemāk. Ko jūs šobrīd strādājat?

Līdzā jaunajiem Pixel 3 un Chromecat, Google neen arī paziņoja par Google Home Hub. Hub ir Google pirmai ienākšana viedo dipleju tirgū, kura mērķi ir uzlabot viedo kaļruņu formulu, apvienojot video un...

Kad 2017. gada jūnijā Amazon atklāja oriģinālo Echo how, daudzi vienojā, ka ekrāna pievienošana ir dabika Alexa ierīce progreēšana. Kopš tā laika Amazon ne tikai ir izlaidi otrā paaudze Echo how, bet ...

Mūsu Padoms