Kā salabot tālruni, kas bojāts ar ūdeni - šeit ir mūsu padomi

Autors: Peter Berry
Radīšanas Datums: 17 Augusts 2021
Atjaunināšanas Datums: 1 Jūlijs 2024
Anonim
The Great Gildersleeve: Gildy’s New Car / Leroy Has the Flu / Gildy Needs a Hobby
Video: The Great Gildersleeve: Gildy’s New Car / Leroy Has the Flu / Gildy Needs a Hobby

Saturs


Tā ir taisnība, ka arvien vairāk tālruņu veidotāju pēdējos gados ir virzījušies uz ūdensnecaurlaidīgu dizainu, un šķiet, ka šī tendence nav palēninājusies. Tomēr ne visiem no mums ir ūdensnecaurlaidīga tālruņa greznība, un tas nozīmē, ka mums ir jāizmanto citas metodes. Labākā metode ūdens bojājumu novēršanai ir iepriekš veikt piesardzības pasākumus, izmantojot kaut ko līdzīgu CaliCase ūdensnecaurlaidīgajam maisiņam situācijās, kad jūs zināt, ka, iespējams, kontaktējaties ar ūdeni.

Ko darīt, ja jau ir par vēlu, un tālrunis negaidīti ienirst ūdenī? Sāksim ar to, ka, saglābjot ūdeni sabojātu tālruni, tas ir diezgan daudz kā monēta. Nekas nevar garantēt, ka ierīce faktiski tiks izglābta. Un, ja sīkrīkam jau ir nodarīts kaitējums, pastāv liela iespējamība, ka bojājums ir neatgriezenisks. Neatkarīgi no tā, bieži zvaigznes pieskaņojas un jūs ietaupāt šo dārgo tehnoloģiju, kas satur visus jūsu svarīgos datus un savieno jūs ar pasauli.

Izmantojot šādus padomus, mēs vēlamies palielināt varbūtību, ka jūsu tālrunis to izdarīs šādas katastrofas gadījumā. Tāpēc iesim iekšā.


Vai jūs redzat savu nometto tālruni ūdenī? Izņemiet to un pārliecinieties, ka tas ir izslēgts!

Es zinu, ka ir grūti ātri reaģēt, kad notiek tik postošs notikums, bet jums tas ir jāizslēdz! Jo ilgāk ierīce atrodas zem ūdens, jo zemākas ir tās izdzīvošanas iespējas. Jums tur ir jārok iekšā un tūlīt jāizņem šis tālrunis no ūdens. Jā ... pat ja tas atrodas tualetē!

Kad tālrunis ir ārpus ūdens, pārliecinieties, ka tas ir izslēgts un paliek šādā veidā. Pat ja tas šķiet lieliski… ir svarīgi to izslēgt tikai gadījumā. Ja tālrunis joprojām ir ieslēgts, vienkārši izslēdziet to vai izņemiet akumulatoru, ja varat. Pēc tam novietojiet to drošā vietā, vēlams uz līdzenas virsmas virs dažiem papīra dvieļiem.

Labās ziņas ir tas, ka pat mūsdienās tālruņi, kas nav ūdensizturīgi, parasti ir vismaz nedaudz izturīgāki pret ūdeni nekā iepriekšējo gadu tālruņi, un tāpēc ir dažas lietas, ko varat darīt - kā arī nevajadzētu darīt - ja vēlaties lai to paveiktu bez pārāk lieliem postījumiem.


Ko nedarīt pēc tam, kad esat redzējis nokritušu tālruni ūdenī

Šīs darbības var nozīmēt atšķirību starp kopēju tālruni vai izdzīvošanas stāstu. Labāk esiet piesardzīgs, ko darāt. Pirms mēs sākam meklēt risinājumu, mēģināsim novērst lielas kļūmes, kuras jūs varētu izraisīt.

  • Neieslēdziet tālruni, kā mēs jau minējām. Elektriskās sastāvdaļas, darbojoties, labi nespēlē ar ūdeni.
  • Nepievienojiet to nevienam! Tā paša iemesla dēļ.
  • Nespiediet nevienu taustiņu. Tas var vēl vairāk virzīt ūdeni tālrunī. Vislabāk ir mēģināt pēc iespējas mazāk sajaukties ar tālruni.
  • Nekratiet un neiepūtieties ierīcē. Tas varētu arī virzīt ūdeni dziļākos tālruņa apgabalos. Īpaši mēģiniet izvairīties no pūtējiem - ne tikai pūšanas daļas, bet arī šī punkta dēļ.
  • Neuzlieciet tālrunim karstumu. Atcerieties, ka pārmērīgs karstums var sabojāt arī tālruni. Jūs nevēlaties radīt lielāku kaitējumu!
  • Nepārvietojiet tālruni pārāk daudz. Tas pats darījums; jūs nevēlaties, lai ūdens pārvietojas pa tālruni.

Izjauciet tālruni, kas bojāts ar ūdeni

Nekļūdieties šajā solī ar “visu tālruni atdaliet”! Es domāju, ka jums jānoņem viss, kas ir noņemams no lietotāja. Ja aizmugurējais vāciņš ir noņemams, noņemiet to. Līdzīgi mēģiniet izņemt akumulatoru (ja varat), SIM karti un SD karti. Visu to izklājiet papīra dvielī.

Tagad, ja esat pieredzējis tehnoloģiju speciālists un zināt tālruņa priekšrocības un trūkumus un nedomājat riskēt anulēt garantiju, varat arī ieturēt visu tālruni. Tas varētu palīdzēt ātrāk izžūt katru gabalu. Esiet piesardzīgs, ja nezināt, ko darāt, tas varētu nodarīt vairāk ļauna nekā laba.

Mēģiniet nožūt ārpusi ar papīra dvieli

Vispirms mums jācenšas atbrīvoties no visa liekā ūdens, kas atrodams tālruņa ārpusē. Izmantojiet papīra dvieli, lai izžāvētu katru sastāvdaļu. Tikai pārliecinieties, ka jūs pārāk nejaucaties ar tālruni. Viegli izžāvējiet visu, pārāk nepārvietojot lietas apkārt.

Jūs varētu izmēģināt putekļu sūcēju

Protams, ir vietas, kurām papīra dvielis nevar piekļūt. Un, lai gan mēs jums teicām neko neiepūst tālrunī, mēs neteicām, ka nevajag izsūknēt ūdeni. Faktiski putekļsūcējs var izsūknēt no tālruņa ūdens daudzumus, neradot pārāk lielu risku. Tikai pārliecinieties, ka nosūkšana neliek tālrunim pārmērīgi pārvietoties. Ak, un mēģiniet neizmantot vienu tik lielu kā attēlā redzamo!

Laiks to nožūt

Grūtākais posms tuvojas, jo tas nozīmē, ka tālrunis ilgstoši jāatstāj neskarts. Tas nozīmē, ka jūs nevarat izmantot savu viedtālruni! Ja jums ir cits tālrunis, kuru varat aizņemties, vienkārši pārliecinieties, vai SIM karte ir pilnībā izžuvusi, un pielīmējiet to darba klausulē. Pretējā gadījumā izmantojiet tikai dūmu signālus, publiskos tālruņus un visu arhaisko lietu.

Tātad, kā jūs izžāvējat tālruni? Jūs varētu vienkārši atstāt tālruni pie letes augšpusē vai atvilktnes iekšpusē, bet dažiem cilvēkiem patīk sniegt tam nelielu palīdzību. Ideja ir to novietot vidē, kas atvieglos tā žāvēšanas procesu. Ļoti izplatīta prakse ir tālruni ievietot Ziploc maisiņā, kas pilns ar rīsiem, un ļaut tam tur atpūsties apmēram divas vai trīs dienas.

Bet kāpēc rīsi? Galvenokārt tāpēc, ka tas ir kaut kas viegli pieejams lielākajā daļā māju. Ideja ir tāda, ka rīsi ļoti labi absorbē gaisa mitrumu, padarot tālruņa vidi sausāku un tādējādi palīdzot ierīcei izžūt. Bet ir alternatīvas, kuras varētu būt labākas.

Starp labākām iespējām ir silikagela iepakojumi, kas ir tās mazās paciņas, kuras bieži atrodat apavos vai elektronikas kastēs (un kuras jūs nevarat ēst). Neatkarīgi no tā, ka mums visiem šie darbi ir izvietoti, taču, ja jūs domājat pirms laika, jūs varētu saņemt labus piedāvājumus vietnē Amazon.

Un, kamēr mēs domājam visu turpmāko tēmu - jūs varētu iegādāties arī ūdens glābšanas komplektu. Man patīk, ka man patīk Kensingtonas EVAP saišķis, kurā ietilpst īpaša soma un silikagela iepakojumi. Kensingtona apgalvo, ka tas ir par 700% efektīvāks mitruma žāvēšanai nekā rīsi, lai gan ir grūti pateikt, cik patiess ir viņu apgalvojums. Tomēr tas varētu būt ieguldījuma vērts.

Patiesības brīdis

Tātad jūs izdarījāt visu iespējamo, un dažas dienas ir pagājušas. Ir pienācis laiks redzēt, vai visas jūsu pūles atmaksājas. Izņemiet tālruni no vietas, kur to atstājāt, un salieciet to visu kopā. Pēc tam pievienojiet tālruni un mēģiniet to ieslēgt. Ja tas darbojas, jums ir izdevies! Tomēr esiet piesardzīgs, lai pamanītu nepāra rīcību. Vismaz dažas dienas, jo kaut kas vēl var notikt. Pārbaudiet arī visas sastāvdaļas. Zvaniet, lai noskaidrotu, vai darbojas mikrofons un austiņas, pārbaudiet skaļruni utt.

Tagad, ja tālrunis nedarbojas, ir pienācis laiks pieņemt sakāvi un nodot to pie profesionāļa un pārliecināties, vai to var glābt. Jūs varat arī pieprasīt apdrošināšanu, ja jums tā ir. Neizklausās pēc ārsta, bet pēc šī brīža mēs patiešām esam izdarījuši visu, ko varējām. Dažreiz jums vienkārši jāatstāj tālrunis. Cerams, ka vairums no jums to atkal izveidos un strādā!

Vai kāds no jums ir izmēģinājis šīs metodes? Kādi vēl padomi jums ir kādam, kurš telefonu nometis ūdenī? Nospiediet komentārus un dalieties savās domās!

Video redaktoriem šobrīd ir liel piepraījum. Jū varat nopelnīt diezgan labu iztiku, trādājot ar ārštata darbu, rediģējot reklāma, TV šovu, dokumentālā filma, interneta klipu, pretrunīgi vērtētu mūzika...

alokāmā ierīce vecum ir atkarīg no mum! Vai vimaz ta notik paviam drīz, gaidot nelielu kavēšano.Lai vai kā, liela daļa nozare analītiķu uzkata, ka aliekamie viedtālruņi ir nākotne. Ta nozīmē, ka arī n...

Interesants